Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

23 вересня в районному Народному домі (м.Перемишляни) відбудеться концерт художніх колективів Золочівщини

Початок о 16.00 год.

Вхід вільний

12 листопада під головуванням заступника голови Львівської ОДА Ірини Романів відбулося засідання робочої групи з питань реалізації пілотного проекту з державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою.

Детальніше...

 

Детальніше...12 листопада заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В’ячеслав Денейчук та начальник відділу містобудування та архітектури РДА Богдан Городечний проводили зустрічі з сільськими головами та представниками громадськості населених пунктів, де встановлені пам’ятники Кобзареві та погруддя Т. Г. Шевченка. Зокрема, побували в селі Боршів, де за участі сільського голови Степана Духа, відбулося обговорення питань проведення робіт з благоустрою території в рамках підготовки до відзначення 200-річчя від дня народження Кобзаря. 

 

 Про це сьогодні, 12 листопада, під час прес-конференції  за підсумками закупівлі вугілля для бюджетних установ області за рамковими угодами повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства ЛОДА Ігор Базарник.

Детальніше...

 

Детальніше...Перший заступник голови Перемищлянської  райдержадміністрації Іван Рій провів нараду з начальником управління агропромислового розвитку РДА Олегом Лоїком та заступником Марією Цимбалістою щодо участі делегації району у святкуванні Дня працівника сільського господарства, яке відбудеться 13 листопада в приміщенні Львівського національного театру ім. Марії Заньковецької. Зокрема, під час зустрічі йшла мова про формування делегації з  району та обговорювалися організаційні питання щодо представлення району на конкурсі короваїв.

 

 

Сьогодні у приміщенні Львівського палацу мистецтв відбулося засідання Громадської ради при облдержадміністрації з метою обговорення проекту Орієнтовного плану консультацій з громадськістю на 2014 рік. Участь в обговоренні взяла заступник голови ОДА Ірина Романів.
Зазначимо, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» обласна державна адміністрація щороку складає орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю, з урахуванням пропозицій громадської ради, який до початку року повинен бути затверджений та оприлюднений на офіційному веб-сайті ОДА. Додамо, що на інтернет-порталі облдержадміністрації також оголошено проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення щодо згаданого орієнтовного плану, які триватимуть до 6 грудня 2013 року.

Детальніше...

 

З ініціативи Народного музею Тараса Шевченка у Львові відбудуться  громадські слухання на тему:   «Галичина –  Тарасові Шевченку на 200-літні роковини». Вони мають на меті зібрати та узагальнити пропозиції львів’ян щодо  святкування 200-ліття Тараса Шевченка та розробити громадський проект заходів до ювілею та подати органам влади.

Детальніше...

 

 У Перемишлянському районі  створено другу  прийомну сім’ю, в яку на спільне проживання та виховання  влаштовано 10 – річну дитину-сироту.
За інформацією  начальника служби у справах дітей обласної державної адміністрації Володимира Лиса, у цьому районі  функціонує ще  дитячий будинок сімейного типу.
Нагадаємо, усього від початку року в області у прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу влаштовано 35 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Станом на 11 листопада  в області функціонують 26 дитячих будинків сімейного типу та 95 прийомних сімей, в яких проживає та виховується 309 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

Відповідно до розпорядження голови Перемишлянської районної державної адміністрації «Про створення прийомної сім’ї та влаштування на спільне проживання та виховання дитини-сироти…» від 07.11.2013 року №394 в м. Бібрка Перемишлянського району створено ще одну прийомну сім’ю, в яку влаштовано дитину-сироту. 

 

9-10 листопада у спортивному комплексі «Грація» ТВК «Південний» на високому організаційному та спортивно-технічному рівні відбулися змагання за програмою Чемпіонату України (ювенали-1, латиноамериканська програма), Кубку України (юніори-2, європейська програма) та традиційні 19-і міжнародні рейтингові змагання зі спортивних танців WDSF «Титули України-2013». 
Ці представницькі танцювальні змагання відбулися відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Міністерства молоді та спорту України на 2013 рік за активної підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та Всеукраїнської федерації танцювального спорту.

Детальніше...

 

Завершився цикл заходів з вшанування отця Маркіяна Шашкевича до 202-ї річниці від дня його народження та 120-річчя з часу перепоховання на Личаківському кладовищі.

Детальніше...