Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

17 лютого у м.Перемишляни відбудуться заходи із вшанування пам'яті загиблих воїнів-афганців:

8.00 год поминальні богослужіння у храмах міста

9.30 год. покладання квітів до пам'ятного знака (у сквері) та Панахида.

 

20 лютого о 14.30 год біля фотостенду «Небесна Сотня» (сквер м.Перемишляни) відбудуться заходи із вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні:

покладання квітів, запалення лампадок, Панахида

 

Сьогодні, 2 серпня, заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Іван Груник провів засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 21-ї річниці незалежності України.
Під час засідання члени оргкомітету детально обговорили план заходів з відзначення 21-ї річниці незалежності України та  з відзначення Дня Державного Прапора України. Також обговорено урочисті заходи з нагоди відкриття пам’ятника князю Святославу поблизу м. Сколе, які заплановано провести 19 серпня.
Підсумовуючи засідання, Іван Груник зазначив: «У кожному куточку мешканці області мають відчути, що День Незалежності – це найголовніше

 

Детальніше...2 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова районної ради П.Бучок та перший заступник голови РДА І.Рій провели зустріч із Короснянським сільським головою Р.Ясінським, головою ГО «Благодійний фонд ім.Блаженного Климентія Шептицького» о.Йосафатом  та представниками громади с.Унів. Метою зустрічі було обговорення проблемних питань населеного пункту та шляхів їх вирішення.

 

Детальніше...2 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду із керівником філії „Перемишлянський райавтодор” В.Падучаком. Під час наради обговорювалось питання організації робіт із проведення благоустрою на придорожніх смугах до Дня незалежності України. Зокрема, йшлося про залучення до виконання робіт осіб, які перебувають на обліку у РЦЗ та будуть скерувані на громадські роботи.

 

  Детальніше...   2 серпня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі начальника управління АПК району О.Лоїка  провів робочу зустріч із представниками ТзОВ «Лендком Юкрейн». Під час зустрічі обговорювались питання діяльності підприємства на території району у 2012 році та перспективи на наступні роки. ТзОВ має наміри збільшувати кількість орендованих земель на території району, зокрема, за рахунок земель, які не використовуються.  На даний час підприємство проводить збір озимих зернових та готує площі під посіви озимого ріпаку.

 

На Львівщині у другому кварталі 2012 року зменшилась кількість звернень від осіб, що постраждали від насильства у сім’ї у порівнянні із першим кварталом 2012 року – про це повідомив начальник управління з питань сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації Анатолій Ігнатович.

Детальніше...

 

 За останні два тижні на Львівщині влаштовано у родини семеро  дітей, позбавлених батьківського піклування у три прийомні сім’ї, - про це повідомив начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Володимир Лис.

Детальніше...

 

Детальніше...    1 серпня до першого заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Роя звернулась жителька с.Станимир із скаргою щодо проблем із оформленням права власності на земельну ділянку. Вислухавши усі аргументи та пояснення співрозмовниці, І.Рій надав повноцінну інформацію та поради що вирішення цього питання.

 

Сьогодні, 1 серпня, голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк відкрив П’яті Ювілейні Всесвітні Бойківські фестини, що урочисто розпочались на майдані Т.Шевченка у місті Турка Львівської області. 

Детальніше...

 

Детальніше...1 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, за участі голови районної ради П.Бучка, першого заступника голови РДА І.Роя та заступника голови РДА В.Денейчука провів нараду із міськими та сільськими головами району.  Під час наради обговорювались питання про організацію оформлення дотацій за утримання молодняка ВРХ фізичними особами; про залучення безробітних громадян до громадських робіт; про проведення робіт з нормативно-грошової оцінки земель; про підготовку до опалювального сезону закладів культури району; про оновлення та коригування генеральних планів населених пунктів; про правила прийому в експлуатацію індивідуальних житлових будинків; про підготовку об’єктів охорони культурної спадщини, які були створені за часів незалежності України до Дня незалежності України; про підготовку до виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року; про перезакладку книг погосподарського обліку.

 

Випускник Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка Ігор Чернюх виборов золоту медаль на 44 Всесвітній  учнівській олімпіаді з хімії, яка проходила у Джорджтаунському університеті (м. Вашингтон, Сполучені Штати Америки).

Детальніше...