Військова служба за контрактом в Збройних Силах України

Перемишлянський районний військовий комісаріат проводить набір громадян на військову службу за контрактом у Збройні Сили України:

- громадян призовного віку;

- військовозобов'язаних віком від 18-60 років;

- жінок віком від 18-50 років.

При підписанні контракту виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 3000 грн. відповідно до Програми в галузі соціального захисту населення у Перемишлянському районі на 2017 рік, затвердженої рішенням Перемишлянської районної ради від 22.12.2016 № 248.

За інформацією звертатись: Перемишлянський РВК, м.Перемишляни, вул. Галицька 26а,  тел: (263) 2-14-37.

 

З   метою  ознайомлення  дітей  із  східних областей  України  з  традиціями, культурою, історичною  спадщиною  Львівщини,  з  25 грудня  2011 року  до  17  січня 2012 року  на  території  Львівської області  перебуватимуть 1040 дітей з різних куточків України  та із - за кордону – про це повідомила заступник начальника головного управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації Богдана Біляк.

Детальніше...

 

Протягом 2011 року Управлінням СБ України у Львівській області та за матеріалами регіонального органу державної безпеки порушено 154 кримінальні справи. До кримінальної відповідальності притягнуто 72 особи, до різних термінів позбавлення волі засуджено 40 осіб. Конфісковано в дохід держави за вироками судів понад 15 млн. грн. У кримінальних справах, які перебували в провадженні, вилучено матеріальних цінностей на загальну суму 25 млн. 700 тис. грн. Про це повідомила прес-служба СБ України у Львівській області.

4 січня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів засідання робочої комісії, створеної рішенням сесії Перемишлянської районної ради від 22.12.2011 року №17 для вивчення стану виконання ремонту доріг комунальної власності та місцевого значення загального користування у Перемишлянському районі. Під час засідання було вирішено здійснити виїзди членів комісії у населені пункти з метою вивчити ситуацію на місцях та підготувати довідку за результатами виїздів і на основі раніше напрацьованих матеріалів для заслуховування на черговій сесії районної ради.

 

Детальніше...3 січня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі заступника голови РДА з гуманітарних питань Н.Гавінської провів нараду з начальником фінансового управління райдержадміністрації Б.Антошківим та заступником начальника управління Р.Боднар. Основною темою для обговорення під час наради був проект бюджету Перемишлянського району на 2012 рік.

 

Шановні співвітчизники!

Уже за кілька хвилин відійде у минуле 2011 рік.
Україна прожила його достойно. Рік, що минає, без перебільшення, був визначальним для нашої держави.
Ми будували мости і дороги, школи і лікарні, стадіони і аеропорти. Ми збирали рекордні врожаї. Ми відкривали Україну для світу.
Україна започаткувала новий рівень відносин з Європейським Союзом.
Українці довели, що наша країна сильна єдністю народу. І ми надалі будемо берегти і укріплювати цю єдність.

Дорогі співвітчизники!

Ми покладаємо великі надії на наступний 2012-й рік.
Кожен із нас у ці хвилини загадує, щоб наші рідні були живі й здорові, щоб Бог оберігав нас і допомагав у всіх наших починаннях.
Упевнений, наступний рік принесе кожній українській родині щастя та благополуччя, а Україні - успіх та процвітання. Ми продовжимо модернізацію нашої країни, продовжимо будувати сучасну, економічно розвинену, демократичну державу.
У наступному році ми будемо приймати футбольний чемпіонат Європи. Ми гідно зустрінемо гостей і покажемо нашу щиру, природну українську гостинність.
Знаю, дух перемоги об’єднає наш народ!
Бажаю усім нам доброго здоров’я, удачі та здійснення мрій!
З Новим 2012-м роком!

 

 

Про відзначення в Україні деяких пам'ятних дат та професійних свят

З метою впорядкування відзначення в Україні деяких пам'ятних дат і професійних свят та на підтримку пропозицій громадян, громадських організацій постановляю:

Детальніше...

 

Дорогі земляки, жителі Перемишлянщини!
Вітаю Вас із Новим роком!

У новорічні зимові свята народжуються нові надії, новим щасливим промінням освічується життєва дорога.
У новорічні свята бажаю Вам, аби майбутнє було безхмарним, світлим та щасливим. Нехай наступний рік наповниться для Вас економічним розвитком та покращенням життя. Хай цей рік буде щедрим для Вас та Ваших родин на здоров'я та успіхи, приємні новини та незабутні враження, а усі бажання, які Ви загадаєте, обов'язково здійсняться.
Нехай світлі дні Нового року подарують нам більше впевненості та віри в день завтрашній, любові до ближнього. Нехай труднощі будуть переможені, а успіх окрилить душу. Світлої долі Вам, нових задумів і звершень, здоров'я, добра, щастя, невичерпної енергії, успіхів на благо кожної родини і нашої держави.
Божого благословення в усіх добрих діяннях.

Орест КРАЄВСЬКИЙ,
голова райдержадміністрації

 

Найбільший виробник хліба на Львівщині – ПАТ «Концерн Хлібпром» – з грудня запровадив постачання хліба простої рецептури у найбільш відвідувані торгові точки міста й області за найнижчими цінами.
Покупці можуть придбати соціальний хліб у найбільших супермаркетах та торгівельних мережах: Барвінок (25 магазинів), Арсен (5 магазинів), Рукавичка (35 магазинів), Хлібна-хата (45 магазинів), Сільпо (10 магазинів), Вопак (5 магазинів) та виїзна торгівля (30 кіосків ТМ «Хлібна хата»). Перелік та адреси магазинів наведено нижче.

Різниця в цінах соціально-значимої продукції, що реалізовується через згадані торгіельні мережі, в порівнянні з іншими видами хліба становить  понад 80 копійок.

 

Детальніше...    30 грДетальніше...удня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук взяв участь у церемонії запалення символічного газового факела у с.Виписки Боршівської сільської ради. Обряд освячення провели місцеві парохи о.Олексій (Чухній) і о.Михайло (Благун). У заході взяли участь також заступник голови Перемишлянської районної ради В.Винницький, головний інженер ПАТ «Львівгаз» Р.Чайковський, начальник Перемишлянського УЕГГ В.Паславський, Боршівський сільський голова С.Дух та жителі с.Виписки.

 

Детальніше...Детальніше...   30 грудня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова районної ради П.Бучок, перший заступник голови РДА І.Рій, заступник голови райдержадміністрації Н.Гавінська, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та апарату РДА взяли участь у селекторній нараді, яку проводив голова Львівської обласної державної адміністрації М.Костюк.