Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

Детальніше...1 грудня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська провела засідання комісії з розгляду документів для присвоєння почесного звання України «Мати – героїня». Розглянуто документи на 33 багатодітних матерів району.

 

Детальніше...1 грудня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів нараду з міськими та сільськими головами. Під час наради обговорювалися актуальні питання: про спрощену систему оподаткування; про виконання бюджету 2011 року та формування бюджету 2012 року; про роботу громадських формувань; про дотримання Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

 

 Сьогодні, 30 листопада, завершується акція «7 чудес України: замки, фортеці, палаци», до фінального етапу якої потрапили Олеський та Золочівський замки Львівської області серед представлених одинадцяти. Прокоментувавши цю подію, голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк зазначив: «Сподіваюсь, що перемогу у номінації чудес України здобуде щонайменше один із замків Львівщини».

 

Детальніше...

 

Відповідно до роз'яснення Державної служби геології та надр, наданого стосовно Закону України «Про внесення зміни до статті 23 Кодексу України про надра щодо видобування підземних вод» від 22.12.2010 № 2849-VI, законодавець надав право землевласникам і землекористувачам видобувати підземні води в межах наданих їм земельних ділянок без спеціальних дозволів та гірничого відводу.

Детальніше...

 

                                             30 листопаДетальніше...да голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський разом із депутатом Львівської обласної ради М.Сірківим побували у Любешківській ЗОШ І-ІІ ст.. Відбулась зустріч із директором закладу В.Юзвою. О.Краєвський цікавився станом справ у навчальному закладі та, зокрема, із ходом робіт з встановлення внутрішнього санвузла і відновлення діяльності шкільної їдальні. М.Сірків подарував школі ноутбук та кольоровий принтер.

 

                                        30 листопада гДетальніше...олова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання комісії з питань захисту прав дітей. Під час засідання розглянуто питання про призначення опікуна над дитиною-сиротою; про призначення опікуна над дітьми, позбавленими батьківського піклування; про розгляд листа Романівської ЗОШ І-ІІІ ст.; про можливість позбавлення батьківських прав відносно неповнолітньої дочки; про визначення місця проживання малолітньої дитини.

 

   30 листопада голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів  засіданняДетальніше... комісії з питань своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На комісії заслуховували питання заборгованості з заробітної плати, страхових внесків до Пенсійного фонду та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, про заходи щодо ліквідації заборгованості, про стан заборгованості з платежів до бюджетів усіх рівнів та заходи щодо ліквідації заборгованості. На засідання комісії були запрошені керівники підприємств-боржників.

 

Детальніше...29 листопада голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій та начальник управління АПР Перемишлянської РДА О.Лоїк обговорили питання вивезення з території району невідомих та непридатних до використання пестицидів.

 

Детальніше...28 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при Перемишлянській районній державній адміністрації. На засіданні обговорювалося питання стосовно епізоотичної ситуації по африканській чумі свиней, сказу тварин та проведення заходів щодо їх профілактики. У засіданні брали участь завідувачі ветеринарних установ району, керівники господарств по вирощуванню свиней та керівники мисливських товариств.

 

Станом на 28 листопада 2011 року на Львівщині скошено і обмолочено 1001382 тонн  зернових і зернобобових при урожайності 38,2 центнерів з гектару, що становить  99,4%  усього зібраного врожаю. Про це повідомляє Головне управління агропромислового комплексу Львівської облдержадміністрації.

Намолочено також кукурудзи на зерно  236519 тонн, що становить 96,5% при урожайності 61,8 ц/га.

Станом на 28 листопада 2011 року  засіяно 154719 га озимих зернових культур, що становить 105,9%.