Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

27 травня перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Богдан Матолич провів засідання комісії  з питань дофінансування на конкурсних  засадах мікропроектів,  які  фінансуються з різних  джерел, щодо покращення  якості життя соціально незахищених  груп населення області.

Детальніше...

 

Детальніше...27 травня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів засідання  конкурсної комісії Перемишлянської райдержадміністрації на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту.

 

Детальніше...27 травня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів щопонеділкову нараду із керівниками житлово-комунальних господарств району. На нараді обговорювалося питання підготовки ЖКГ до нового опалювального сезону 2013-2014 років, зокрема, забезпечення бюджетних та комунальних установ району твердим та рідким паливом. У нараді взяли участь заступник начальника управління економічного розвитку і торгівлі Р.Танасієнко, завідувач сектору ЖКГ та будівництва О.Боднар та директор МКП «Перемишлянитеплоенерго» І.Карашкевич.

 

25 травня, з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей, в приміщенні спортивного комплексу Львівської комерційної академії відбулися спортивні забави «Всі діти такі самі» за участі дітей з особливими потребами.
У рамках заходу діти взяли участь в рухливих іграх з використанням елементів спорту, таких як дартс, бочія, кеглі, баскетбол та волейбол. Всі учасники спортивних забав отримали на пам’ять сувеніри та солодощі.
Зазначимо також, що змагання організовано та проведено Львівською обласною організацією активної реабілітації неповносправних осіб «Стимул». Метою акції є привернення уваги громадськості до проблем дітей з особливими потребами, до здорового способу життя, занять оздоровчим спортом та інтеграції у повноцінне життя суспільства.

 

Цього року Олімпійський день в столиці України, який проводиться майже в 200 країнах світу і присвячений дню створення Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року), мав особливий статус. Він став частиною масштабного святкування 100-річчя олімпійського Києва, отримавши гасло «Історія – є. Майбутнє – твоє!».

Детальніше...

 

Детальніше...26 травня у м.Перемишляни проведено районні заходи з нагоди Свята Героїв. Святкування розпочалися з урочистостей, які відбулися у районному Народному домі м.Перемишляни. Перед присутніми у залі виступали голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, викладач Перемишлянського професійного ліцею Г.Бойчук та підполковник Львівської Академії Сухопутних військ ім.Петра Сагайдачного, член спілки офіцерів України М.Курман. На завершення урочистої частини вихідці із Перемишлянського району художник М.Костів разом із братом М.Костівим подарували для історико-краєзнавчого музею м.Перемишляни портрет співзасновника УПА В.Івахіва, який родом із с.Подусільна. Ветеранам національно-визвольних змагань, присутнім на урочистостях, учні школи-гімназії вручили квіти.
Після урочистої частини для ветеранів національно-визвольної боротьби та присутніх відбувся святковий концерт. Композиції, які звучали із сцени Народного дому, були присвячені тематиці повстанських, стрілецьких та українських народних пісень. У концерті брали участь мистецькі колективи та солісти районного Народного дому, Перемишлянської музичної школи та НД с.Романів.

Детальніше...

 

У рамках цього проекту 24 травня у Харківському художньому музеї відбулося відкриття виставки «Іван Труш: малярські елегії українського неоромантика» із збірки Національного музею у Львові ім. А. Шептицького, – інформує департамент з питань культури, охорони культурної спадщини та культурних цінностей Львівської ОДА.

Детальніше...

 

Голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук 25 травня взяв участь в урочистостях з нагоди Дня останнього дзвоника у Львівському військовому  ліцеї імені Героїв Крут.

Детальніше...

 

Президент України Віктор Янукович підписав Указ «Про заходи щодо забезпечення здійснення місцевими державними адміністраціями виконавчої влади на відповідній території».
Підписанням цього документа Глава держави демонструє послідовну та системну позицію щодо вирішення питання посилення ролі місцевих органів влади з належним забезпеченням їх ресурсами та повноваженнями для здійснення покладених на них обов’язків.

Детальніше...

 

24 травня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська завітала до Костенівської ЗОШ І-ІІІст., щоб привітати вчителів, учнів та батьків із Святом «Останнього дзвоника».
Урочистості розпочалися із Молебня до Пресвятої Богородиці, який відслужили у місцевому храмі о.Олег Федишин (УГКЦ), о.Степан Духніч (УАПЦ).
Під час урочистої лінійки учням, які є активними членами шкільного лісництва, інженер з лісових насаджень ДП «Бібрський держлісгосп» Т.Дмитрах та лісничий Брюховицького лісництва А.Дзяний вручили грамоти та пам’ятні подарунки.