Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

В суботу, 24 березня, з 20.30 год до 21.30 год Львівщина долучиться до загальносвітової кампанії "Година Землі 2018".

В межах акції закликають людей по всій планеті на годину вимкнути світло.

 

 

Детальніше...17 серпня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів засідання комісії з питань встановлення орендної плати за землю. Під час засідання комісії визначено розмір орендної плати за землю ТзОВ «Великоглібовецьке», ПП «Агрофірма»Дзвони» та орендаря, який працює на території Свірзької сільської ради

 

Детальніше...17 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання спостережної комісії райдержадміністрації. На засіданні комісії розглядалось питання про умовно-дострокове звільнення засудженого від подальшого покарання у вигляді виправних робіт. Після обговорення даного питання члени комісії підтримали подання Бродівського МВ КВІ УДДУ ПВП у Львівській області про звільнення засудженого від подальшого покарання.

 

    16 серпня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій здійснив виїзний прийом громадян у Свірзькій сільській раді. На особистий прийом громадян прийшло 18 мешканців населених пунктів сільської ради. Громадяни цікавилися різними питаннями, які турбують їх тривалий час. Зокрема, озвучувалися питання про забезпечення тюнерами для цифрового телебачення, про налагодження телефонного зв’язку, щодо ремонту доріг, використання земель та заключення договорів із сільгосппідприємствами, заміни електроопор у с.Свірж. Перший заступник голови РДА І.Рій надавав вичерпні відповіді, а деякі питання взяв на особистий контроль для вирішення у найближчий час. На прийомі також були присутні та спілкувалися із мешканцями начальник районного управління Держкомзему Ю.Тютюник та завідувач сектору праці управління праці та соціального захисту населення Перемишлянської РДА Г.Перун.

 

 

 

Детальніше...16 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук за участі начальника відділу доходів районного фінансового управління М.Гавінського провів нараду із директором ТзОВ «Агропромшляхбуд» П.Галайком. Під час наради обговорювалось питання заключення договорів на проведення ремонту доріг комунальної власності у населених пунктах району та своєчасного освоєння коштів, виділених для цих цілей.

 

Детальніше... 16 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із керівником відділу освіти Н.Борщ стосовно стану готовності навчальних закладів району до нового навчального року. Зокрема, йшлося про забезпеченість шкільних їдалень інвентарем та гарячою водою.

 

Детальніше...16 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук разом із директором РЦ СССДМ І.Шалапським  побували у сім’ї, у якій під опікою виховуються неповнолітні діти. Метою візиту було обстеження умов проживання дітей та надання допомоги у вирішенні питання щодо реконструкції опалювальної системи житла.

 

 З метою забезпечення комфортного доїзду гостей Фестивалю оркестрової української патріотичної пісні, який проходитиме 22 серпня на стадіоні «Арена-Львів», буде збільшено кількість громадського транспорту, що курсуватиме  від центру до автовокзалу та торгового центру «Кінг Крос» - про це повідомив заступник начальника управління розвитку інфраструктури Львівської облдержадміністрації Віктор Чайко.

Детальніше...

 

                                                                              21 серпня 2012 року
12.00 – 13.10 год    Урочисте відкриття пам’ятника князю Святославу в Сколівському районі

17.30 – 19.00 год    Виступи учасників Фестивалю оркестрової українсько-патріотичної пісні на центральних площах м.Львова     

Детальніше...

 

Детальніше...15 серпня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі заступника голови РДА В.Денейчука провів нараду із начальником управління економіки І.Горецькою та начальником відділу регіонального розвитку містобудування, архітектури та ЖКГ Б.Городечним. Під час наради обговорювались питання підготовки підприємств житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2012/13 років, та стан виконання бюджетних програм, за якими Мінрегіон визначено головним розпорядником бюджетних коштів.

 

 

Детальніше...15 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання комісії з розгляду документів для присвоєння почесного звання України «Мати – героїня». Розглянуто документи на 5 багатодітних матерів району.