Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

 

 

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 596/2013

Детальніше...

 

31 жовтня під час прес-конференції директор департаменту охорони здоров’я Ростислав Ступницький та головний позаштатний спеціаліст з питань надання меддопомоги ветеранам війни Ольга Максимович розповіли про стан медичного обслуговування ветеранів війни.

Детальніше...

 

Про це під час прес-конференції сьогодні, 31 жовтня, повідомив директор департаменту соціального захисту населення Василь Мартиняк.

Він також розповів про стан соціального обслуговування ветеранів війни в області. Зокрема він зазначив, що станом на 1 жовтня поточного року до Єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків внесено інформацію про 6035  інвалідів війни; 13982 учасника бойових дій; 82698 учасників війни;  9353 члена сімей загиблих (померлих); 573 жертви нацистських переслідувань.

Детальніше...

 

31 жовтня в облдержадміністрації під керівництвом заступника голови Львівської ОДА Ірини Романів відбулась нарада щодо співпраці органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з правоохоронними та контролюючими органами у сфері охорони культурної спадщини.

«На жаль, наше законодавство у сфері охорони культурної спадщини не є досконалим, а правопорушення фіксуємо все частіше. Тому нам слід розробити певний алгоритм дій кожної структури та їх спільної роботи», – повідомила Ірина Романів.

Детальніше...

 

Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості зміни суті та змісту державної соціальної політики.

«Адже сьогодні лише чверть соціальної допомоги спрямовується дійсно незаможним чи вразливим категоріям громадян», - зауважив Глава держави на урочистому зібранні з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

Детальніше...

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації оголошує про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення шляхом електронних консультацій та проведення «круглого столу» щодо проекту «Обласної програми відзначення у Львівській області свят державного, регіонального, місцевого значення, пам’ятних дат та історичних подій на 2014 рік»

Детальніше...

 

Детальніше...30 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду стосовно відзначення 95-ї річниці утворення західно-Української Народної Республіки. Нарада відбувалася за участі Перемишлянського міського голови О.Зозулі, керуючої справами Перемишлянської районної ради Г.Горинецької, керівника відділу культури О.Гавінської, головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Г.Шевцової, начальника відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю З.Дідуха, начальника відділу організаційно-кадрової роботи С.Зварича.
З метою відзначення 95-ї річниці проголошення ЗУНР у районі буде проведено ряд заходів, зокрема у всіх храмах району буде відслужена молитва за Україну; у Перемишлянському історико-краєзнавчому музеї та районній центральній бібліотеці будуть експонуватися копії документів та фотографії з історії Західно-Української Народної Республіки і про видатних діячів ЗУНР; в навчальних закладах району відбуватимуться тематичні заходи, спрямовані на патріотичне виховання молоді. 1 листопада керівники району покладуть квіти до могили Січових Стрільців, що на міському цвинтарі, після цього відбудеться святковий концерт у районному Народному домі.

 

30 жовтня у Львові розпочала роботу Міжнародна конференція «Політика пам’яті: досвід, реалії сьогодення та погляд у майбутнє». У відкритті заходу взяла участь заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Романів.

У своєму вітальному слові Ірина Романів відзначила, що у сучасному суспільстві необхідно виховати повагу до історичного минулого, сформувати власне розуміння та сприйняття історії нашої країни.

Детальніше...

 

29 жовтня у кінотеатрі «Кінопалац» відбувся великий показ першого кримськотатарського повнометражного художнього фільму «Хайтарма» за участю творчої команди фільму, зокрема, виконавця головної ролі та режисера Ахтема Сеїтаблаєва. Також участь у заході взяв голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук.

Детальніше...

 

У рамках засідання українсько-польської Робочої групи з туризму Україна і Польща підписати відповідний протокол, у якому домовились активізувати співробітництво двох країн у сфері туризму.

В засіданні, що відбулося у Львові 29 жовтня 2013 року, взяли участь з української сторони – Голова Державного агентства України з туризму та курортів Олена Шаповалова, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Сергій Василенко та інші, з польської сторони – заступник Міністра спорту та туризму Польщі Катажина Собєрайска та інші.

Детальніше...