Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

20 березня керівники району проведуть зустріч із громадськістю Бібрської міської ради

Спілкування відбудеться у приміщенні міської ради о 15.00 год

 

31 травня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська взяла участь у виїзному засіданні обласної міжвідомчої комісії з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2012року. Засідання відбувалося під головуванням заступника голови облдержадміністрації О.Рудницького на базі оздоровчо-лікувального комплексу „Ровесник” у с.Комарів Сокальського району. Під час засідання розглядалося питання готовності стаціонарних дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Львівської області до оздоровчого сезону влітку 2012 року.

 

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк під час засідання Координаційної ради з питань зменшення тиску правоохоронних і контролюючих органів на бізнес акцентував увагу присутніх на зловживаннях місцевих представників вертикально-інтергованих структур (контролюючих служб і відомств) щодо перевірок підприємців.

Детальніше...

 

Впродовж І кварталу 2012 року у санаторно-курортних закладах м. Трускавця було оздоровлено 40 994 осіб, що на 6 402 осіб більше від аналогічного періоду минулого року (34 592 осіб) – про це повідомила заступник начальника Головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації Наталія Гамкало.

Детальніше...

 

Прикладом надмірного тиску на бізнес і збільшення кількості перевірок підприємців часто пов’язані з двома чинниками: конкуренцією всередині самого бізнес - середовища та зловживанням депутатів, на запити яких зобов’язані реагувати контролюючі органи, - про це 31 травня під час наради заявив голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк під час засідання Координаційної ради з питань зменшення тиску правоохоронних і контролюючих органів на бізнес.

Детальніше...

 

Голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у Координаційній  нараді з питань зменшення тиску правоохоронних і контролюючих органів на бізнес. 

Робота правоохоронних і контролюючих органів не повинна перешкоджати розвитку бізнесу, роботі органів місцевого самоврядування та інститутів громадського суспільства, - на цьому наголосив 31 травня голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк під час засідання Координаційної ради з питань зменшення тиску правоохоронних і контролюючих органів на бізнес.

Детальніше...

 

Детальніше...31 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у роботі постійної комісії Перемишлянської районної ради з питань бюджету, фінансів, економіки, планування та розвитку територій. Під час засідання комісії розглядалися питання виконання районного бюджету Перемишлянського району за І квартал 2012 року; передачі бюджетних асигнувань з районного бюджету до бюджету м.Львова та бюджету м.Моршина у 2013 р.; затвердження розпоряджень голови Перемишлянської районної державної адміністрації; про роботу відділу „Фонд комунального майна при Перемишлянській районній раді” та затвердження нової редакції Положення про відділ; затвердження переліку основних питань, які виносяться на розгляд Перемишлянської районної ради на наступній сесії та інші питання.

 

Мета конкурсу -  зарахування до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» найбільш обдарованих громадян України  та  залучення їх до впровадження реформ у сферах державного управління

Добір кандидатів до Президентського кадрового резерву здійснюється на конкурсній основі.

ОСНОВНІ ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ:

 До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які на день подання документів не досягли сорока років, відповідають установленим законом вимогам для вступу на державну службу, а також вільно володіють державною мовою та однією з мов Європейського Союзу, а також мають:

-  повну вищу освіту;

-  стаж роботи не менше десяти років (у тому числі не менше п'яти років стажу державної служби та/або служби в органах місцевого самоврядування, із них не менш як три роки на керівних посадах, чи не менше п'яти років стажу на керівних посадах у відповідних сферах соціально-економічного розвитку);

-  бездоганні етичні стандарти,  лідерські якості й ініціативність, високі аналітичні здібності та комунікаційні навички;

-  досвід командної роботи, бажання працювати у проектах державного сектору України та чітке розуміння мети участі у програмі Президентського кадрового резерву.

Прийом документів здійснюється Управлінням державної служби Головдержслужби України в Львівській області з 29 травня до 25 червня у робочі дні з 9 до 18 години  за адресою : м. Львів, вул. Винниченка,18, каб. 405.

Контактний телефон для зв’язку (032) 2975-176 (Христина Гаталяк),  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Управління державної служби Головдержслужби України в Львівській області

Більш детальна інформація та перелік документів необхідних для участі в конкурсі розташована на сайті Управління державної служби в Львівській області lviv.nads.gov.ua.

Управління державної служби

Головдержслужби України в Львівській області

 

Детальніше...30 травня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська провела засідання комісії з підготовки та розгляду документів для присвоєння почесного звання України „Мати-героїня”. Комісією розглянуто 10 пакетів документів, наданих органами місцевого самоврядування та трудовими колективами, які рекомендують багатодітних матерів з населених пунктів району до присвоєння почесного звання України.

 

Львівська область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям в сумі 5,2 млн грн, - про це повідомив начальник Головного фінансового управління Львівської облдержадміністрації Олег Демків.

Детальніше...

 

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк здійснив робочий об'їзд Пустомитівського, Городоцького, Самбірського, Старосамбірського, Турківського та Сколівського районів Львівщини. Під час робочої поїздки голова Львівської ОДА обговорив з керівниками районів та головами сільських і селищних рад розташованих в районах населенних пунктів основні проблеми соціально-економічного розвитку очолюваних ними територій.

Детальніше...