Військова служба за контрактом в Збройних Силах України

Перемишлянський районний військовий комісаріат проводить набір громадян на військову службу за контрактом у Збройні Сили України:

- громадян призовного віку;

- військовозобов'язаних віком від 18-60 років;

- жінок віком від 18-50 років.

При підписанні контракту виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 3000 грн. відповідно до Програми в галузі соціального захисту населення у Перемишлянському районі на 2017 рік, затвердженої рішенням Перемишлянської районної ради від 22.12.2016 № 248.

За інформацією звертатись: Перемишлянський РВК, м.Перемишляни, вул. Галицька 26а,  тел: (263) 2-14-37.

 

14 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч із депутатом Львівської обласної ради М.Сірківим та головою Перемишлянської районної ради П.Бучком стосовно надання матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та вирішення нагальних проблем на виборчому окрузі № 40, у якому п.М.Сірків був обраний депутатом до  Львівської обласної ради. Це не перша зустріч керівників Перемишлянського району із М.Сірківим, на яких обговорюються шляхи вирішення проблем мешканців даного округу.

Детальніше...

 

Детальніше...12 червня у приміщенні Романівської СЗШ І-ІІІст. c.Романів відбулися урочиста академія з нагоди 100-го ювілею від дня народження талановитого митця, вихідця із с.Романова Ю.Сінгалевича. Заходи розпочалися привітальним словом директора школи М.Штайн. Про біографію та творчу діяльність земляка розповідали учні школи. Розповідь перепліталася із пісенними виступами учнів та педагогів школи. Для присутніх співав також заслужений артист України, бандурист О.Стахів. Серед присутніх була начальник відділу загальної середньої і дошкільної освіти головного управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації І.Сислюк

 

Детальніше...14 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська провела засідання комісії з підготовки та розгляду документів для присвоєння почесного звання України «Мати-героїня». Комісією розглянуто 25 справ

 

14 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду з керівниками відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації щодо підведення підсумків роботи за минулий тиждень та плани на поточний. Заступник голови райдержадміністрації Н.Гавінська заакцентувала увагу окремих служб райдержадміністрації на питання підготовки та проведення 17 червня поточного року засідання Перемишлянської районної міжвідомчої координаційної методичної ради з правової освіти населення.

Детальніше...

 

10 червня у Львівському Палаці мистецтв відбулась дискусія для представників дипломатичних установ, акредитованих у Львові, в рамках художньої виставки презентації європейських регіонів-партнерів "Міста Європи" до Днів Європи у Львівській області. На заході були присутні голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк, голова Львівської облради Олег Панькевич, заступник Львівського міського голови Василь Косів, представники дипломатичних кіл, громадські діячі, митці, науковці.

Детальніше...

 

10 червня 2011 року відбулося засідання Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації.

Детальніше...

 

10 червня головa Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський разом із Бібрським міським головою Т.Чабаном побували на місці нововстановленого знаку „Перемишлянський район”, який знаходиться на межі із Пустомитівським районом. Це на ділянці дороги Львів - Ів.-Франківськ. Вчора, 9 червня, за допомоги Бібрського лінійно-виробничого управління магістральних газопровідів були завершені монтажні роботи. Сьогодні завершені роботи із художнього оформлення знаку.

Детальніше... Детальніше...

 

Детальніше...10 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська, керівник відділу освіти Н.Борщ відвідали Перемишлянську  СЗШ І-ІІІст. №2 ім.о.О.Ковча, Боршівську СЗШ І-ІІст. Метою поїздки було взяти участь у звітуванні керівників загальноосвітніх навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю.

Детальніше...

 

Детальніше...10 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук відвідав м.Бібрка. Провів зустріч із міським головою Т.Чабаном та  побував на вул. 22 Січня, де ведуться роботи з очистки русла притоки річки Боберка. Слід зазначити, що допомагає виконувати ці роботи Бібрське лінійно-виробниче управління магістральних газопроводів. Як зазначив Т.Чабан, даний об’єкт, на жаль, не був затверджений як складова частина заходів із підготовки до відзначення 800-річчя м.Бібрка. Проте замулене русло притоки було проблемою для мешканців вулиці. А тому у рамках підготовки до великого свята було вирішено  очистити русло

 

Детальніше...09.06 2011 р.в Центральній районній бібліотеці  відбулася презентація книги Івана Путили «Погляд крізь роки». Автор подарував Перемишлянській ЦБС 100 примірників даної книги на суму 2800 грн