Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

17 травня українці відзначатимуть День вишиванки

Йдучи в школу, в церкву, на роботу, одягни вишиванку.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк пропонує реанімувати комунальне аптечне господарство Львівщини. Відповідне доручення керівник області дав сьогодні, 3 грудня, під час проведення апаратної наради з керівництвом Львівської ОДА.

На думку голови Львівської ОДА, в усіх медичних закладах області повинні бути комунальні аптеки, де продаватимуть доступні і якісні ліки, в першу чергу, українського виробника. Аналогічно комунальні аптеки повинні бути представлені у ФАПах Львівщини.

 

Детальніше...3 грудня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів робочу зустріч із начальником відділу надзвичайних ситуацій РДА А.Зозулею, заступником начальника служби цивільного захисту у Перемишлянському районі ГТУ МНСУ у Львівській області Р.Брошко та керівником ПП «Автошлях» Б.Гацом. Зустріч стосувалася вжиття заходів із організації цілодобового чергування пунктів обігріву та роботи спеціальних машин і механізмів з очистці автомобільних доріг в період снігопадів, ожеледиці, інших несприятливих умов, першочергового використання протиожеледного матеріалу на проїзних частинах із складними умовами руху.

 

З 1 грудня 2012 року проводиться чергове підвищення державних соціальних допомог у зв’язку із підвищенням прожиткового мінімуму відповідно до Закону України “ Про Державний бюджет України на 2012 рік”, – інформує головне управління соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації.

Прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, з 1 грудня збільшується з 856 грн. до 884гривні.

Детальніше...

 

4 грудня 2012 року, буде проведена нова заміська автобусна екскурсія «Шляхами героїв ОУН – УПА»  (Євген Коновалець, Степан Бандера, Роман Шухевич), розроблена в рамках відзначення 70-річчя Української Повстанської Армії за сприяння Головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій Львівської облдержадміністрації, Львівського історичного музею, Львівського центру екскурсоводів, РПТ «Галінтур».

Детальніше...

 

У середу, 5 грудня, відбудуться перші торги в електронній торговій системі. Для того, щоб прийняти участь у

У середу, 5 грудня, відбудуться перші торги в електронній торговій системі. Для того, щоб прийняти участь у торгах, необхідно пройти безкоштовне дводенне навчання та акредитуватися у відповідному порядку. Для цього необхідно подати пакет документів до відділу торгів Аграрної біржі за адресою: 04073, м.Київ, вул. Копилівська, 67, корпус 5, офіс 204 або до регіональних відділень Аграрної біржі
Перелік документів для акредитації знаходиться за цим посиланням.
Якщо Ви не бажаєте акредитуватися на Аграрній біржі, Ви можете скористатися послугами акредитованих членів біржі.
Реквізити для сплати гарантійного забезпечення:
Аграрна біржа
МФО 300 937,
Код ЄДРПОУ 33947314
Рах. № 26009016330506
в  АТ "Банк "Фінанси та Кредит"
Призначення платежу: Гарантійний внесок 10%, згідно рахунку №______, без ПДВ.

 Довідки за телефоном: (044) 468-69-27  або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  - відділ торгів

 

  7 грудня 2012 року Львівщина святкуватиме 120-ту річницю від дня народження Олени Степанів-Дашкевич. З цієї нагоди, а також враховуючи, що 2012 рік проголошено Роком хорунжої Січового Стрілецтва Олени Степанів-Дашкевич, Львівська облдержадміністрація розробила програму урочистостей.

Заходи розпочнуться на Личаківському кладовищі покладанням кошика з квітами до могили Олени Степанів-Дашкевич та проведенням поминальної молитви.

В рамках відзначення 120-річчя від дня народження Олени Степанів-Дашкевич, першої в світі жінки-офіцера, відбудеться покладання квітів до могили її сина – історика, політв’язня, громадського діяча Ярослава Дашкевича, а також могили її чоловіка – політичного і військового діяча, генерал-хорунжого армії УНР Романа Дашкевича на полі почесних поховань Личаківського кладовища.

Детальніше...

 

30 листопада голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання Комісії з питань захисту прав дітей, під час якої було розглянуто питання про можливість позбавлення батьківських прав відносно малолітньої дитини.

Детальніше...   Детальніше...

 

Детальніше...30 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із керівником Перемишлянського районного сектору Головного управління державної міграційної служби України у Львівській області В.Павліченком. Зустріч стосувалася розробки програм щодо фінансування даної структури.

 

Детальніше...30 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій спілкувався із мешканкою с.Під’ярків, яка прийшла з скаргою, щодо суміжного землекористування між сусідами. І.Рій після розмови із заявницею та ознайомлення із документи дав роз’яснення, щодо шляхів вирішення даної проблеми в межах чинного законодавства.

 

Підбиваючи підсумки реалізації державної політики розвитку сільських територій, Міністерство аграрної політики та продовольства прагне виробити оптимальну покращену модель та ефективний алгоритм втілення ініціативи «Рідне село» на 2013 рік.

Тому в Україні та у Львівській області зокрема, розпочато громадське обговорення для вивчення суспільної думки, особливо – голів сільських та селищних рад, селян, дрібно- та середньотоварних сільгоспвиробників, безпосередньо через яких заплановано розвиток Галицького села.

Розроблено спеціальні анкети, які будуть розповсюджуватися через сільські ради. Таким чином, вперше в історії України формування державних програм розпочнеться «знизу» – на  основі думки дрібних товаровиробників та селян.

ФОРМА опитування в межах Ініціативи «Рідне село»