Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

Детальніше...17 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі голови районної ради П.Бучка та начальника РВ ГУ МВС у Львівської області Я.Мармуляка провів робочу нараду щодо дотримання правопорядку у період проходження ХХ молодіжної прощі до Свято-Успенської Унівської Лаври 18-19 травня. Я.Мармуляк доповів, що особовий склад райвідділу готовий до проходження прочан на території району.

 

Детальніше...17 травня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій, заступник начальника управління агропромислового розвитку РДА М.Цимбаліста, працівники управління та представники сільськогосподарських установ взяли участь у селекторній нараді, що стосувалася питання проведення комплексу весняно-польвих робіт, стану галузі тваринництва, а також цінової ситуації на продовольчому ринку.

 

При виявленні корупційних правопорушень та інших службових зловживань з боку  посадових осіб Перемишлянського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області, Ви можете повідомити на:
- електронну адреса сектору з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДСНС України у Львівській області: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
- телефон сектору з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДСНС України у Львівській області:  (032)270-71-98
- телефон довіри ГУ ДСНС України у Львівській області: (032)272-85-01.

 

17 травня  в Палаці мистецтв у м. Львові відбулось урочисте відкриття 7 Дитячого фестивалю, який спрямований на всебічний розвиток дітей. На це свято учасники прийшли в костюмах своїх улюблених героїв.

Голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук взяв участь у відкритті цього фестивалю. В рамках заходу голова ОДА відвідав книжкову виставку, на якій були представлені дитячі книги видавництв різних міст України, міжнародну виставку-ярмарок настільних ігор «Ігросфера» та ознайомився з процесом та можливими варіантами перетворення пластикових пляшок на витвори мистецтва.

Детальніше...

 

17 травня  у приміщенні сесійної зали Львівської обласної ради розпочався семінар з питань взаємодії з громадськістю для працівників районних державних адміністрацій.

До учасників семінару з вітальним словом  звернувся   голова Львівської ОДА Віктор Шемчук. У своєму виступі він, зокрема, підкреслив, що діалог з громадськістю є першочерговим обов’язком влади: «Тому нашою метою є максимальне залучення громадських організацій та суспільства до обговорення та реформування всіх сфер життєдіяльності» – сказав В. Шемчук.

Детальніше...

 

Детальніше...16 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів особистий прийом громадян. На прийомі побувало 7 жителів району. Мешканці звертались із питаннями щодо видачі свідоцтва права власності на майновий пай; землекористування; вирішення спірних питань щодо меж; щодо порушення термінів із виготовлення технічної документації на користування земельною ділянкою, щодо ремонту дороги у населених пункті.

 

15 травня у відділі ведення Державного реєстру виборців відбулася «пряма» телефонна лінія.  До відділу зателефонували 3 особи, які цікавилися порядком включення до бази даних Державного реєстру виборців. Кожному громадянину надано роз’яснення процедури включення до бази даних.

 

Детальніше...16 травня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі начальника управління агропромислового розвитку О.Лоїка провів робочу зустріч із Добряницьким сільським головою З.Винницьким та керівником приватної агрофірми «Добряничі» В.Багрієм. Під час робочої зустрічі розглядалося питання майнових відносин даної агрофірми.

 

  15 травня 2013 року Кабінет Міністрів України схвалив проект Указу Президента України «Про Стратегію розвитку інформаційного суспільства в Україні», розроблений Держінформнауки на виконання доручення Президента України щодо забезпечення впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у всіх сферах суспільного життя, реалізації в Україні ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд».

Детальніше...

 

 Прес-служба Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики. Сьогодні у ЗМІ з’явилася інформація про те, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, підвищить тарифи на електроенергію та ціни на газ для населення.
Повідомлень про підвищення тарифів на електроенергію та цін на газ для населення офіційним джерелом розповсюдження інформації НКРЕ не надавалось.
Звертаємо увагу, що прийняття Закону України № 2107 «Про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення цін (тарифів)» має на меті уточнення (конкретизацію) повноважень Комісії у частині забезпечення проведення цінової та тарифної політики у сфері енергетики, а не підвищення цін та тарифів для конкретних категорій споживачів.
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, зазначає, що підвищення тарифів на електроенергію та цін на газ для населення наразі не планується.