Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

 

 

За інформацією департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації, в області проведено виплату державних соціальних допомог за вересень сім’ям з дітьми (майже 160 тис. одержувачів), малозабезпеченим сім’ям (близько 16 тис. сімей), дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства (майже 30 тис. одержувачів).

Детальніше...

 

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» висловив подяку Львівській облдержадміністрації за допомогу та опіку організації та проведення IV міжнародного конгресу «Світове українство як чинник утвердження держави Україна у міжнародній спільноті: «… землякам моїм в Україні і не в Україні», присвяченого 200-літтю Тараса Шевченка.

Детальніше...

 

Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко спільно з Міністром культури і національної спадщини Республіки Польща Богданом Здроєвським 12 вересня взяли участь в урочистому відкритті 20 ювілейного Форуму видавців у Львові.

«Я дуже ради, що в нас в Україні є такий знаковий захід, який об’єднує так багато цікавих і важливих подій. Така честь для приймаючого міста Львова – не випадковість», – сказав у вітальному слові К.Грищенко. – «Мимоволі спадають на думку часи, коли Львів був рушійною силою книговидавництва на східнослов’янських землях. Цьогоріч ми відзначаємо 440 років з дня заснування у Львові першої друкарні. Саме у цьому місті Іван Федоров знайшов розуміння того, що завдяки друкованій книзі кардинально зміниться шлях історії. Тому з впевненістю можу сказати, що Форум видавців у Львові – це історичний спадкоємець книговидавництва в Україні», – наголосив К. Грищенко.

Детальніше...

 

Одним із напрямків популяризації здорового способу життя є залучення дітей та молоді до занять фізичною культурою та спортом, як це передбачено новими соціальними ініціативами Президента України В.Ф.Януковича «Діти – майбутнє України».
 У Перемишлянському районі одним із професійних осередків спортивно-масової роботи є ДЮСШ «Сокіл», тренери якої проводять заняття у залі боротьби в м. Перемишляни, у залі настільного тенісу в міському центрі дозвілля молоді, а також тренують юних футболістів на базі загальноосвітніх шкіл: Бібрської ЗОШ  І-ІІІ ст. ім.. Уляни Кравченко, Перемишлянської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. О.Ковча, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Великі Глібовичі та ЗОШ І-ІІ ст. с.Боршів. Спортивні уміння і навики вихованців формують 10 тренерів-викладачів Перемишлянської ДЮСШ.
 11 вересня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська, Перемишлянський міський голова О.Зозуля та начальник відділу організаційно-кадрової роботи РДА С.Зварич відвідали у залі боротьби показове заняття із дзю-до, яке підготували та провели для батьків своїх вихованців  директор ДЮСШ С.Бедрій та тренер І.Дзвонік.

Детальніше...    Детальніше...    Детальніше...

Детальніше...

 

Сьогодні, 12 вересня, в рамках проведення 20 Форуму видавців у Львові відбулась зустріч Віце-прем’єр-міністра України Костянтина Грищенка з Міністром культури і національної спадщини Республіки Польща Богданом Здроєвським.

Детальніше...

 

11 вересня перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Богдан Матолич провів робочу нараду з керівництвом Публічного акціонерного товариства «Дрогобицький завод автомобільних кранів».

Детальніше...

 

В рамках відзначення Дня фізичної культури та Всеукраїнського олімпійського уроку 13-15 вересня ц.р. у Львові відбудеться X міжнародний турнір з баскетболу серед юнаків 2000 р.н. та дівчат 1999 р.н., присвячений пам’яті кореспондента газети «Високий Замок» Ярослава Пастернака.

Детальніше...

 

 «Напевне для кожного із нас книга була важливим фактором професійного і духовного росту. Для мене, людини, яка майже все життя провела в дипломатії, книга стала тим дороговказом, який допоміг не просто дізнатися хто ти є, але й те, чим ми відрізняємося від інших людей, і що нас об’єднує».  Таку думку висловив Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко під час Урочистої академії з нагоди 20-річчя Форуму видавців у Львові, що відбулась 11 вересня у Львівській обласній філармонії.

Детальніше...

 

11 вересня перший заступник голови Перемишлянської РДА І.Рій за участі заступників голови райдержадміністрації Н.Гавінської та В.Денейчука провів робочу зустріч із Дунаївським сільським головою П.Мартиняком. Зустріч стосувалася організаційних питань відзначення 100-ліття храму Різдва Пресвятої Богородиці у с.Дунаїв, яке відбудеться 21 вересня.

 

11 вересня заступник голови Львівської облдержадміністрації Сергій Василенко провів чергову нараду з питань забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на території області.

На засіданні було розглянуто чотири пропозицій від районів області для придбання помешкань для дітей цих пільгових категорій, зокрема житлові будинки площею 53 м2 у с. Любеля та у с. Річки Жовківського району – 55,3 м2, будинок у с. Татринів Городоцького району площею 47,1 м2 та можливість реконструкції недобудованого ФАПу (80,4 м2) у с. Солонсько Дрогобицького району з подальшим створенням у ньому двох квартир. Також обговорено пропозиції щодо претендентів серед дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, для поселення в цьому житлі.

Детальніше...