Військова служба за контрактом в Збройних Силах України

Перемишлянський районний військовий комісаріат проводить набір громадян на військову службу за контрактом у Збройні Сили України:

- громадян призовного віку;

- військовозобов'язаних віком від 18-60 років;

- жінок віком від 18-50 років.

При підписанні контракту виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 3000 грн. відповідно до Програми в галузі соціального захисту населення у Перемишлянському районі на 2017 рік, затвердженої рішенням Перемишлянської районної ради від 22.12.2016 № 248.

За інформацією звертатись: Перемишлянський РВК, м.Перемишляни, вул. Галицька 26а,  тел: (263) 2-14-37.

 

14 квітня Перемишлянський район відвідали працівники управління державної служби головного управління державної служби України у Львівській області заступник начальника Управління О.Даньков; завідувач сектору реалізації державної політики у сфері державної служби та місцевого самоврядування Х.Гаталяк; головний спеціаліст сектору реалізації державної політики у сфері державної служби та місцевого самоврядування Л.Циганчук; головний спеціаліст сектору реалізації державної політики у сфері державної служби та місцевого самоврядування М.Семиліт. Основною метою візиту було надати методично-консультативну допомогу з питань дотримання законодавства про державну службу та боротьбу з корупцією. Представники  правління державної служби головного управління державної служби України у Львівській області провели зустрічі з держслужбовцями в апараті райдержадміністрації, в управлінні АПР, в управлінні праці та соціального захисту, фінансовому управлінні та СуСД Перемишлянської РДА.

 

 

4 квітня 2011 року в приміщенні Львівської обласної державної адміністрації під головуванням заступника голови – керівника апарату Львівської ОДА Ольги Гузар та начальника Головного управління юстиції у Львівській області Андрія Багряка відбулося засідання Львівської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

Детальніше...

 

З метою створення в Україні єдиної структурованої інформаційно-аналітичної системи раннього виявлення та обліку сімей, які опинилися  у складних життєвих   обставинах, наказом Мінсім’ямолодьспорту від 21.12.2007року №4991 було затверджено Порядок формування , ведення та використання Загального банку даних сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Відповідно до цього наказу  Перемишлянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ведеться Місцевий банк даних сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.  Інформація, яка надходить у РЦСССДМ  від суб’єктів здійснення соціальної роботи про виявлені сім’ї, реєструється в Журналі обліку сімей,  які опинилися у складних життєвих обставинах.   РЦСССДМ спільно із службою у справах дітей та (у разі потреби) із залученням представників суб’єктів, що надали інформацію про сім’ю, здійснює соціальне інспектування сім’ї. В рамках здійснення соціальних інспектувань, вживаються заходи щодо захисту прав дітей, які опинились в особливо скрутних умовах, заходи профілактики щодо батьків, які не приділяють належної уваги вихованню дітей (проведення обстежень матеріально – побутових умов проживання сімей, проведення профілактичних бесід з батьками, розгляд питань на засіданнях виконкомів, Комісії з питань захисту прав дітей).

Детальніше...

 

Детальніше...13.04.2011р.  в приміщенні РНД відбулася нарада директорів НД району. В нараді взяли участь керівник відділу культури і туризму Перемишлянської районної державної адміністрації О.М.Гавінська,  директор РНД В.Б.Теодорович, методисти РНД. В ході наради розглянуто питання проведення районного огляду – конкурсу драматичних колективів (15, 22 травня 2011р.), районного огляду – конкурсу фольклорних колективів (серпень 2011р.), розглянуто питання дотримання трудової дисципліни (за результатами виїздів у сільські ради району), обговорено питання проведення місячника озеленення та благоустрою територій, інші виробничі питання. Для учасників наради було прочитано лекцію про СНІД, організовано виставку великодніх кошиків, рушничків та писанок. Після наради усі присутні відвідали Перемишлянський історико – краєзнавчий музей, де оглянули експозицію „Відлуння Чорнобиля”, присвячену 25 – річчю Чорнобильської трагедії

 

 

«Інвестори ПАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч» – компанія «Nestle» дотримуються традицій, які складались тут більш століття. Це традиції високої якості, світових стандартів. Впевнений,  тут дотримуються найвищих вимог під час виготовлення продукції, а працівники отримують стабільно і на належному рівні зробтну плату», – зазначив голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк 14 квітня під час огляду виробництва фабрики.

Детальніше...

 

Михайло Цимбалюк обговорив  з журналістами чимало важливих питань, зокрема, створення нових робочих місць, питання інвестиційного клімату Львівщини, агропромислового комплексу, соціальної сфери. Йшлося також  і про підготовку до «Євро-2012» (стан доріг області, готовність готелів).

Детальніше...

 

13.04.2011р. у  приміщенні Перемишлянської РДА відбулася нарада  за участю голови районної ради П.С.Бучка,  заступника голови районної державної адміністрації Н.М.Гавінської, керівника апарату районної державної адміністрації С.В.Ковальської, старшого помічника прокурора Р.П.Гавришківа , голів органів місцевого самоврядування, представників громадськості щодо підсумків результатів роботи міліції громадської безпеки за перший квартал 2011 року.

Детальніше...

 


13.04.2011р. відбулося засідання комісії з розгляду документів для присвоєння почесного звання України «Мати-героїня», яке провела заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська. Члени комісії розглянули подані матеріали щодо присвоєння цього звання 13 жителькам району. Ряд документів повернуто на доопрацювання в органи місцевого самоврядування.

 

Детальніше...13.04.2011 року на базі церкви св.Володимира та О.Ковча (м.Перемишляни) відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів основ християнської етики. У роботі  взяли участь 32  вчителів  основ християнської етики  навчальних  закладів району.

Розпочалося засідання Божественною Літургією, яку відслужив отець Петро Закаляк, Голова Катехитичної Ради Перемишлянського деканату. Під час Літургії педагоги мали можливість приступити до святої Сповіді  та прийняти святе Причастя.  По  закінченні  Літургії  о.Петро  провів реколекційну науку  на тему: „Головні  гріхи та протилежні  їм  чесноти ”.

У другій частині засідання методист районного методичного кабінету відділу освіти Перемишлянської райдержадміністрації Надія Науменко підвела підсумки роботи методичного об’єднання  у 2010-2011 н.р.

 

13 квітня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська та керівник апарату С.Ковальська провели нараду з головами міських та сільських рад, на якій піднімались питання створення соціального паспорту району. На нараді виступили директор РЦ СССДМ І.Шалапський, заступник начальника служби у справах дітей Г.Куніцька, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації О.Науменко. Для керівників органів місцевого самоврядування були підготовлені відповідні наочні та методичні матеріали