Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

 

 

Детальніше...5 вересня  голова Перемишлянської районної ради П.Бучок Детальніше...та перший заступник голови райдержадміністрації І.Рій взяли  участь у святкуванні Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, яке відбувалось у Бібрському  лінійному виробничому управлінні магістральних газопроводів. Святкування розпочалось освяченням новозбудованої каплички на території підприємства. Чин  освячення здійснив протосинкел Стрийської єпархії УГКЦ  о.Богдан Манишин за участі декана Бібрського деканату о.Миколи Коваля та священиків із сусідніх населених пунктів. На завершення церемонії освяти о.Богдан подарував підприємству копію ікони отця Омеляна Ковча, оригінал якої було подаровано Главі УГКЦ Святославу Шевчуку.

Детальніше...

 

 5 вересня перший заступник голови Львівської ОДА Богдан Матолич провів нараду щодо формування та затвердження місцевих бюджетів області на 2014 рік з метою перевірки виконання структурними підрозділами завдань, затверджених розпорядженням голови облдержадміністрації від 14.05.2013р. №235/0/5-13.

Детальніше...

 

Про це йшлося  5 вересня під час прес-конференції на тему: ”Як на Львівщині реалізується програма скорочення викидів в повітря забруднюючих речовин” за участю заступника директора департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Ганни  Башти.

Програму скорочення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами підприємств-забруднювачів розробили спеціалісти департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА. Програма затверджена Розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації у листопаді 2009 року.

Детальніше...

 

Динамічний розвиток прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) в Україні – складний, поступовий процес, який потребує відповідного науково-методичного забезпечення. Відтак, за організації Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у регіоні планово відбуваються спеціалізовані навчання. Зокрема у вересні цього року (5, 6, 12 та 13 чисел) проходитиме підвищення кваліфікації спеціалістів міських та районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які здійснюють соціальне супроводження прийомних сімей та ДБСТ. Програма семінару складає 48 годин та затверджена наказом Мінсім’ямолодьспорту від 24.04.2009р. № 1357.

Детальніше...

 

Президент України Віктор Янукович закликав українських IТ-спеціалістів спробувати себе в реалізації масштабних національних IТ-проектів, які б стали візитівкою країни. Про це Глава держави сказав під час виступу на Всеукраїнському форумі молоді, який проходить у Києві в рамках Всеукраїнського фестивалю молоді.

«Я закликаю присутніх тут молодих програмістів замислитися над реалізацією масштабних національних IТ-проектів, які могли б стати візитівкою України. Наприклад, створення потужної національної пошукової системи. Врешті-решт, Гугл також задумувався дуже молодими людьми», – сказав Глава держави.

Детальніше...

 

На виконання доручення першого заступника голови облдержадміністрації Богдана Матолича на базі Львівського національного аграрного університету, ТзОВ «Барком», ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед» відбулася семінар-нарада з питань особливостей посіву озимих культур під урожай 2014 року та оптимізації структури посівних площ.

Детальніше...

 

4 вересня в Національному музеї у Львові імені Андрея Шептицького відбулось урочисте відкриття виставок, присвячених 100-річчю від тоді, як митрополит Андрей Шептицький урочистим актом проголосив передачу Національного музею в дар українському народові та 100-річчю від дня народження відомого мистецтвознавця Віри Свєнціцької.

Детальніше...

 

Детальніше...3 вересня перший заступник голови Перемишлянської районної державної адміністрації І. Рій за участі заступників голови РДА Н. Гавінської та В.Денейчука провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Темою наради був аналіз  показників процесу реалізації у Перемишлянському районі економічних та соціальних засад Програм Презилента України В.Ф.Януковича.
За словами першого заступника голови РДА І. Роя, у Перемишлянському районі, як свідчать статистичні показники, у І півріччі промислові підприємства реалізували промислової продукції на 57,1 млн. грн.. Порівняно з аналогічним періодом минулого року обсяг реалізованої промислової продукції у відпускних цінах підприємств збільшився на 57,3 %.

Детальніше...

 

Влітку 2013 року на адресу Перемишлянської райдержадміністрації з Республіки Польща надійшла пропозиція щодо укладення угоди про співпрацю між містом і Гміною Новогродзец та Перемишлянським районом. У Гміні Новогродзец проживають земляки з Перемишлянщини – колишні мешканці с.Свірж.
 Оскільки позиція Президента України В. Ф. Януковича та українського уряду полягає у визнанні того, що співпраця з країнами Євросоюзу необхідна для нашої держави, в першу чергу, як стимул для внутрішньої модернізації, впровадження нових технологій та соціально-економічних стандартів, районна влада Перемишлянщини  та керівники міських самоврядних органів активно співпрацюють із закордонними партнерами, зокрема з Республіки Польща.

Детальніше...

 

Детальніше...У навчальних закладах Перемишлянського району триває реалізація мікропроектів з напрямку «Енергозбереження» в рамках впровадження Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІ».

Такі заходи є одним із напрямків виконання завдань Президента України В. Ф. Януковича щодо вирішення актуальних локальних проблем, зокрема щодо зміцнення матеріальної  бази навчальних закладів, а також виконання Програми «Україна для людей».

Детальніше...