Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

В суботу, 24 березня, з 20.30 год до 21.30 год Львівщина долучиться до загальносвітової кампанії "Година Землі 2018".

В межах акції закликають людей по всій планеті на годину вимкнути світло.

 

 

Детальніше...11 квітня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій та заступник голови РДА В.Денейчук здійснили огляд ремонту доріг, який проводиться на ділянці дороги „Перемишляни-Виписки” працівниками філії „Перемишлянський райавтодор”. Заступники голови РДА оглянули відрізок дороги, де вже усунено ямковість та спілкувалися із керівником філії „Перемишлянський райавтодор” В.Падучаком.

 

Детальніше...10 квітня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі заступника голови РДА В.Денейчука провів засідання організаційного комітету, створеного відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 3 березня 2012 року № 125, для організації проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля. Під час засідання обговорювались результати проведеної роботи із озеленення, прибирання та благоустрою територій та об’єми робіт, які потрібно ще виконати. Особлива увага приділялась питанню ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ.

 

Детальніше...10 квітня під головуванням заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчука відбулося засідання ради з питань безпечної життєдіяльності населення присвячене Дню охорони праці в Україні. На засіданні Ради створено робочу групу та затверджено план заходів з підготовки та проведення у 2012 році Дня охорони праці в Перемишлянському районі під девізом «Сприяння охороні праці у «зеленій» економіці».

 

Служба у справах дітей обласної державної адміністрації підвела підсумки  проведення профілактичних рейдів "Вокзал", "Діти вулиці", "Канікули" у першому кварталі 2012 року.

Детальніше...

 

Відносини, які виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, регулюються Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» (далі – Закон про реєстрацію), який набрав чинності 1 липня 2004 року.

Детальніше...

 

Детальніше...     9 квітня голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, парох села Олег Цимбала, депутат районної ради Р.Брошко та Короснянський сільський голова Р.Ясінський привітали жителя с.Коросно В.Боднара із 90-літнім ювілеєм. Після вітальних слів та побажань міцного здоров’я і довгих років життя, гості вручили цінні подарунки. Ювіляр подякував за привітання та з гордістю розповів про своє знайомство з о.Омеляном Ковчем, а також поділився спогадами про цікаві випадки з життя блаженномученика.

 

 

Детальніше...9 квітня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів засідання організаційного комітету з проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” в Перемишлянській райдержадміністрації

 

Детальніше...9 квітня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі заступника голови РДА В.Денейчука та заступника керівника апарату райдержадміністрації О.Гембари провів нараду із керівниками відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації. Під час наради озвучувалися питання прибирання територій в рамках проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля; проведення розрахунків за енергоносії державними, комунальними підприємствами, організаціями та установами; наповнення бюджетів усіх рівнів; проведення комплексу весняно-польових робіт; проведення передсвяткового Великоднього ярмарку.

 

Детальніше...7 квітня Перемишлянський район відвідала урядова партійна делегація комітету Компартії Китаю. Очолив делегацію у складі 7 осіб заступник завідуючого Відділом Міжнародних зв’язків ЦК Компартії Китаю Чень Фенсян. Метою візиту делегації є вивчення перспектив впровадження інвестиційних проектів на території України, зокрема у Львівській області. Супроводжував гостей з Китаю народний депутат України П.Писарчук. На перемишлянській землі делегацію гостинно зустріли хлібом-сіллю. П.Писарчук та Чень Фенсян поклали квіти до пам’ятника Тарасові Шевченкові у м.Перемишляни.  Із вітальним словом до гостей звертався голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський. Вітали урядову делегацію також голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, Перемишлянський міський голова О.Зозуля, перший заступник голови Перемишлянської РДА І.Рій, заступники голови райдержадміністрації Н.Гавінська, В.Денейчук, керівник відділу освіти Н.Борщ та головний лікар району Б.Лівий. Учасники делегації відвідали Перемишлянську ЗОШ І-ІІІст. № 2 ім.Омеляна Ковча, де директор Л.Дух ознайомила присутніх із роботою навчального закладу. Гості побачили комп’ютерні класи, індивідуальні мистецькі виставки учнів школи, а також послухали українські пісні у виконані старшокласників.  По завершенні огляду школи гості із Китаю залишилися задоволеними перебуванням на Перемишлянщині.

Детальніше...  Детальніше...  Детальніше...

 

 

 

     Детальніше...  6 квітня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі заступника голови РДА В.Денейчука провів нараду із міськими та сільськими головами. Під час наради обговорювалось питання стану виконання розпорядження голови райдержадміністрації щодо проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля на території району. Начальник відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та ЖКГ Б.Городечний інформував про результати проведеної керівництвом райдержадміністрації перевірки територій населених пунктів.

Детальніше...