Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

В суботу, 24 березня, з 20.30 год до 21.30 год Львівщина долучиться до загальносвітової кампанії "Година Землі 2018".

В межах акції закликають людей по всій планеті на годину вимкнути світло.

 

 

                    Детальніше...              

20 січня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук за участі начальника районного фінансового управління Б.Антошківа та начальника КП «Теплокомуненерго» І.Карашкевича провів нараду із керівниками держустанов та підприємств. Обговорювалось питання своєчасності розрахунків за теплопостачання згідно із  проведеними тендерами.

 

 20 січня голова раДетальніше...йдержадміністрації О.Краєвський провів виїзний прийом громадян в Брюховицькій сільській раді. На прийомі побувало 15 жителів сіл Брюховичі, Костенів, Білка, які належать до даної сільської ради. Громадяни, які прийшли на зустріч з керівником району, піднімали найважливіші для них питання. Зокрема, про завершення газифікації сіл сільської ради, оформлення земельних ділянок і виділення земельного паю, ремонту та реконструкції сільських Народних домів, підведення води та встановлення внутрішніх санвузлів у Брюховицькій ЗОШ І ст., де навчаються 22 учні.

Детальніше...

 

19 січня у м. Стрий відбулися урочистості з нагоди 100-річчя від дня народження видатного діяча  ОУН Ярослава Стецька. У заходах взяли участь представники облдержадміністрації, депутати обласної ради та численна громадськість.

Детальніше...

 

19 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу нараду із заступником начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Г.Куніцькою. Під час наради заступник начальника СуСД довела до відома керівника району перелік питань, які виноситимуться на засідання Комісії з питань захисту дітей. Комісійно планується розглянути 4 питання.

 

                                           19 січня голДетальніше...ова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова районної ради П.Бучок та перший заступник голови райдержадміністрації І.Рій проінспектували стан доріг у населених пунктах району. Особливу увагу було звернуто на ділянки дороги гористої місцевості. Перевіркою встановлено, що дороги очищені від снігу та посипані посипним матеріалом.    

 

Дорогі співвітчизники!

Сердечно вітаю вас з одним із найбільш шанованих свят - Хрещенням Ісусовим та Богоявленням.

Уже понад тисячу років на честь великої євангельської події хрещення у річці Йордан християни України проводять освячення води, яка набуває в цей день могутньої сили.

Вірю, що цілюща йорданська вода зробить усіх нас здоровими та дужими, помисли - світлими, а вчинки - чистими і благородними.

Бажаю вам міцного здоров'я, щастя, миру й добра

 

Президент України Віктор Янукович своїм Указом призначив на посаду Міністра фінансів Валерія Хорошковського.
Іншими Указами Глава держави звільнив з посади керівника Мінфіну Федора Ярошенка, а з посади Голови Служби безпеки України - Валерія Хорошковського.

 

Сьогодні, 19 січня, на свято Водохреща у центрі Львові відбулось Йорданське Водосвяття за участю єпископів та священиків різних конфесій. Воду освятили біля міської шопки.

Детальніше...

 

  Детальніше...                                                        19 січня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із начальником управління агропромислового комплексу району О.Лоїком. Обговорювались перспективи співпраці райдержадміністрації з агроформуваннями району, зокрема, із ЗАТ «Перемишляни-Агро» та агрофірмою «Дзвони».

 

Детальніше...                19 січня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду із Перемишлянським міським головою О.Зозулею, заступником начальника управління економіки Р.Танасієнком та начальником КП «Теплокомуненерго» І.Карашкевичем. Під час наради обговорювалось питання сплати бюджетними установами та підприємствами за спожитий газ.