Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

 

 

Детальніше...16 липня на стадіоні школи-гімназії м. Перемишляни стартував футбольний турнір серед команд держустанов та підприємств м.Перемишляни. Змагання приурочені до Дня незалежності України. У першому турі відбулись дві гри - змагались команди районної служби ДСНС та РЕМу, а представники прокуратури разом із футболістами районного центру зайнятості мірялись силами зі спортсменами підприємства «Електроконтакт Україна». Перший матч завершився з рахунком 1:1, у другому перемогу здобула команда  підприємства «Електроконтакт Україна».

 


Дорогі співвітчизники!
Сьогодні ми відзначаємо 23-ю річницю від дня прийняття Декларації про державний суверенітет України.
Цей документ започаткував сучасний етап українського державотворення, став переломною віхою в історії нашого народу.
Ухвалення Декларації є яскравим проявом волі українців до свободи, рішучим кроком на шляху здобуття нашою державою незалежності.
Базуючись на принципах, проголошених у Декларації, ми будуємо модернізовану демократичну правову країну, в якій буде забезпечено гідне майбутнє кожному громадянинові.
Вітаю вас зі святом. Бажаю всім здоров'я, благополуччя, миру та злагоди.

Віктор ЯНУКОВИЧ

 

Детальніше...16 липня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук здійснив виїзд на ділянку дороги Перемишляни-Чемеринці-Плугів з метою перевірки  виконання доручення керівництву Перемишлянського райавтодору щодо усунення глибокої ями, яка утворилась на проїжджій частині дороги після значних опадів.
   Слід відзначити, що сьогодні під час проведення «гарячої» телефонної лінії надійшов дзвінок з повідомленням про те, що виникла така проблема. Заступник голови РДА негайно відреагував на повідомлення. До кінця дня перешкоду на дорозі було ліквідовано. 

 

Детальніше...16 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із заступником керівника районного управління АПР М.Цимбалістою. Керівник району цікавився показниками врожайності, як проходять жнива, які проблеми виникають. М.Цимбаліста надала довідку про хід жнив, зокрема повідомила, що сільгосппідприємства завершують збір озимого ячменю і приступають до збирання ріпаку. Врожайність ячменю становить 44,6 ц/га. Цьогоріч для проведення жнив задіяно 141 комбайн.

 

Оздоровлення та відпочинок дітей на Львівщині триває згідно із планом. Станом на 1 липня 2013 року в області оздоровлено 125 тисяч дітей.
Про це на прес-конференції  повідомила виконувач обов’язків начальника управління сім’ї та молоді департаменту освіти, науки, сім’ї та молоді Львівської ОДА Олена Кондрат.

Детальніше...

 

Загалом Сергій Василенко прийняв 6 колективних та особистих звернень від мешканців Львівської області.
Зокрема, із проблемними питаннями до першого заступника голови Львівської ОДА звернулись мешканці Самбірського, Сокальського, Жовківського районів та м. Львова.

Детальніше...

 

За інформацією депаратменту охорони здоров’я Львівської ОДА, обсяг фінансової підтримки (інвестиції) в рамках співробітництва зі Світовим банком для Львівської області склав 4 млн. USD.

Детальніше...

 

Детальніше...16 липня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі начальника відділу водних ресурсів Дублянського УВГ Є.Сави провів засідання комісії з інвентаризації гідротехнічних споруд на штучних водних об’єктах на території району. Під час засідання комісії обговорювалось питання оформлення документації за результатами інвентаризації та проблеми, які виникають при цьому.

 

Детальніше...16 липня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів «гарячу» телефонну лінію. Із своїми проблемами та питаннями до заступника голови РДА звернулись 4 особи. Питання стосувались газифікації населеного пункту, ремонту електроопор та  незадовільного стану доріг у районі.

 

15 липня в м. Харкові під головуванням Міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Присяжнюка відбулося  виїзне засідання Колегії Мінагрополітики України.
Від Львівської області у Колегії взяли участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Матолич та директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Микола Довба.

Детальніше...