Станимирська сільська рада, виконавчий комітет оголошують повторний конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  ТПВ

19 травня у м.Перемишляни відбудуться заходи із вшанування пам'яті жертв політичних репресій:

16.00 год - панахида біля відділу освіти (колишньої катівні НКВС) та покладання квітів

 

Детальніше...9 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації В. Дидик провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядок денний засідання було винесено п’ять питань, зокрема про можливість позбавлення батьківських прав відносно малолітньої дитини; про визначення місця проживання малолітньої та неповнолітньої дитини; про звільнення опікуна від здійснення повноважень щодо дитини, позбавленої батьківського піклування; про надання дозволу на укладання договору дарування будинку, в якому зареєстровані діти; про надання дозволу на укладання договору дарування будинку, в якому зареєстрована малолітня дитина.

 

Від початку проведення АТО з Львівської області мобілізовано близько 8 тисяч осіб. На даний час у зоні АТО перебуває 5 тисяч мешканців області.
Про це йшлося на нараді т.в.о. Львівської ОДА Юрія Турянського з керівниками Львівського обласного військового комісаріату та структурних підрозділів ЛОДА.

Детальніше...

 

Центральна виборча комісія постановою від 5 вересня 2014 року № 858 утворила окружні виборчі комісії з виборів народних депутатів України, що здійснюватимуть організацію підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року. Про це повідомив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Федір Алєйніков.

Детальніше...

 

Детальніше...8 вересня під керівництвом голови Перемишлянської райдержадміністрації В. Дидика за участі першого заступника В. Танчина відбулася робоча нарада з питань наповнення місцевих бюджетів, зокрема за рахунок орендної плати за землю. Відтак, було прийнято рішення створити комісію, яка під час виїзних засідань на територіях сільських рад вивчатиме це питання.
У нараді також взяли участь керівник управління статистики у Перемишлянському районі О. Мандзюк та завідувач сектору оподаткування та контролю окремих об’єктів і операцій Перемишлянського відділення Золочівської МДПІ О. Лісовська.

 

Детальніше...8 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації В. Дидик за участі першого заступника В. Танчина провів робочу нараду із в. о. заступника начальника управління Державної казначейської служби у Перемишлянському районі Н. Мацюк та заступником начальника – начальником бюджетного відділу фінансового управління РДА Т. Стецьків. Основною темою зустрічі було вирішення проблемних питань щодо тендерних процедур із закупівлі вугілля для загальноосвітніх закладів району.

 

Відповідно до Положення про Обласну премію в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури, затвердженого рішенням сесії Львівської обласної ради від, триває подання робіт на здобуття Обласної премії.

Детальніше...

 

Міністерство освіти і науки України звернулося до керівників загальноосвітніх закладів, департаментів освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій не припиняти діяльність та не зменшувати кількості груп продовженого дня.

Детальніше...

 

Детальніше...Щорічно, у першу неділю вересня в Україні відзначають День підприємця. З цієї нагоди у сесійному залі Перемишлянської районної ради 5 вересня відбулися урочистості. З вітальним словом до присутніх звернувся голова Перемишлянської райдержадміністрації В. Дидик, який подякував підприємцям за вагомий внесок у розбудову України. «У цей святковий день хочеться висловити Вам вдячність за те, що повсякчас, а особливо після Революції Гідності, надихаєте і працюєте задля розквіту нашої держави. Отож, бажаю Божої благодаті Вам і Вашим родинам, натхнення та віри», - сказав голова РДА. Далі кращим підприємцям району В. Дидик спільно з заступником голови районної ради Б. Андрусишином вручили грамоти та квіти.

Детальніше...

 

Детальніше...5 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації В. Дидик провів робочу нараду із суб’єктами соціальної роботи щодо сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. На порядок денний наради було винесено п’ять питань,  чотири з яких стосувалися виконання батьківських обов’язків та одне - щодо можливості вилучення з сім’ї малолітньої дитини.

 

Детальніше...4 вересня ладанецька громада, що на Перемишлянщині, зустрічала новітнього героя України - 21-річного Богдана Козака, який повернувся із зони антитерористичної операції на сході України. Хлопець перебував на контрактній службі у 80-ій аеромобільній бригаді, тож із наступом зовнішнього окупанта, практично одразу був направлений на захист Батьківщини. Ризикуючи власним життям і здоров’ям, Богдан обороняв Луганський аеропорт, і лишень тепер прибув додому у відпустку. Увесь цей непростий час тут за нього молилися рідні і близькі, друзі та односельчани, відтак, коли Богдан прибув у село, стримати сльози та емоції було годі. Із хлібом-сіллю, квітами та Державними прапорами земляка зустрічала  громада села, представники районної влади, духовенство. Опісля спільного виконання «Ще не вмерла України», хлопця вітали голова районної ради М. Музичка, перший заступник голови РДА В. Танчин, керівник апарату РДА О. Науменко,  Боршівський сільський голова С. Дух, о. І. Войтович, мешканці села.
Насамкінець цієї теплої зустрічі присутні виконали церковний гімн України «Боже великий, єдиний».