Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

8 травня, в Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, за участі голови Львівської облдержадміністрації Віктора Шемчука, особового складу даного навчального закладу, військовослужбовців та ветеранів, відбулась урочиста академія з нагоди 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Із вітальним словом до ветеранів звернувся Віктор Шемчук, зокрема він зазначив, що ті численні втрати, які принесла війна – це надзвичайно висока плата за те, щоб жити вільно на власній землі. «Сьогодні так важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за ваш безсмертний подвиг, за те, що ви дали нам право на життя. Наш обов’язок – бути гідними вашого життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та добробут на українській землі. Ми завжди пам’ятатимемо, якою великою ціною здобутий нинішній спокій», – сказав голова облдержадміністрації та наголосив: «Влада й надалі докладатиме максимум зусиль для того, щоб ви відчували турботу до себе та почувались захищеними».

Детальніше...

 

11 травня  вперше у Яворівському національному природному парку відбудеться молитовна еко-патріотична проща «Стежками Івана Франка» присвячена Світлому Празнику Воскресіння Христового, Дню екологічної освіти (12 травня) та 97-ій річниці смерті Івана Франка (28 травня 1916 року).

Детальніше...

 

Детальніше...7 травня у Перемишлянській райдержадміністрації працювала робоча група Львівської облдержадміністрації з комплексної перевірки Перемишлянської РДА. Робоча група складалася із 10 осіб – представників департаментів та служб ОДА на чолі із заступником начальника організаційного відділу апарату облдержадміністрації С.Рудницьким. В ході перевірки члени робочої групи спілкувалися із керівниками та працівниками відділів та секторів апарату райдержадміністрації, управління соціального захисту населення, управління агропромислового розвитку, фінансового управління, відділу освіти, молоді та спорту, відділу культури. За підсумками перевірки була проведена загальна нарада за участі голови райдержадміністрації О.Краєвського, на якій члени робочої групи внесли свої пропозиції і зауваження щодо роботи тих чи інших відділів РДА.

 

Детальніше...7 травня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів особистий прийом громадян. На прийомі побували п’ять осіб. Жителі району зверталися із  питаннями щодо ремонту доріг, житлово-побутових умов та проїзду у громадському транспорті учасників бойових дій і ветеранів праці. Заступник голови РДА В.Денейчук вислухав усі питання та пропозиції, які звучали на особистому прийомі, та дав відповідні роз’яснення щодо кожного питання.

 

Сьогодні ПеремишлДетальніше...янщина святкує третій день Великодніх свят. Ще з недільного ранку в усіх храмах району відправляються святкові Пасхальні Богослужіння, звучать пісні та гаївки, які з давніх-давен є традиційними для нашого народу. Ближче до вечора у всіх населених пунктах біля церков збираються діти і молодь та бавляться гаївки.

 

Цьогорічні Великодні свята на Львівщині традиційно  відзначаються своїм багатим колоритом і різноманіттю культурно-мистецьких заходів, які відтворюють давні українські народні традиції та звичаї.

Детальніше...

 

7 травня заступник голови – керівник апарату Львівської облдержадміністрації Вадим Гураль взяв участь в Урочистих зборах Львівської обласної організації ветеранів України з нагоди 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, які відбулися в приміщенні Львівського драматичного театру імені Лесі Українки.

Детальніше...

 

Детальніше... 04.05.2013 року за участі керівника управління соціального захисту населення М.В.Сайка,

Детальніше...

жителів та працівників Корелицького стаціонарного відділення у капличці Різдва Пресвятої Богородиці, яка знаходиться на території відділення, священик с.Кореличі о.Андрій   освятив паски. А 05.05.2013 року жителі Корелицького стаціонарного відділення, зібравшись за святковим столом, мали змогу смакувати приготовленими по-домашньому стравами. Привітала та побажала усім смачної паски і веселих свят директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) М.М.Тарасюк.

 

 

Дорогі мешканці Перемишлянського району!

Детальніше...

Щиро вітаю Вас із Великоднем. Чудо Христового Воскресіння об'єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю. Сьогодні ми відкриваємо Богові свої душі, просимо наповнити їх духовною силою і надією. У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що у дні випробувань ми відчували його захист і підтримку. В найскладніші часи ми непохитно вірили - Господь не залишить нас. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, всій українській нації. Бажаю всім душевної чистоти і гармонії, миру та спокою в сімейних оселях. Нехай Чудо Воскресіння Христового надихає нас на добрі та праведні справи. Нехай Пасхальне Свято стане для кожного початком нового життя — кращого і добрішого.

 

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!


З повагою

голова Перемишлянської райдержадміністрації   Орест Краєвський

 

 

30 квітня перший заступДетальніше...ник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій та начальник управління агропромислового розвитку О.Лоїк здійснили виїзд у агрофірму «Дзвони». Під час візиту спілкувалися із керівником агрофірми М.Максимишиним, який повідомив, що поля, які орендовані даним підприємством засіяні культурами, а на даний час проводиться хімічний захист зернових культур.