Детальніше...22 жовтня під керівництвом заступника голови Львівської обласної державної адміністрації С.Василенка у Львівській області проводилися тренування із спеціалізованою  обласною автодорожньою службою цивільного захисту на тему “Дії органів управління та сил спеціалізованої Львівської обласної автодорожньої служби цивільного захисту  при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій на автодорогах області за наслідками складних погодних умов у осінньо-зимовий період 2013-2014 року».
В навчаннях взяли участь голова комісії з питань ТБ та НС Перемишлянської райдержадміністрацій, перший заступник голови РДА І.Рій, начальник відділу з питань цивільного захисту РДА О.Науменко та представники філії «Перемишлянський райавтодор» та ВДАІ району.

Детальніше...

 

Заступник голови Львівської ОДА Ірина Романів 22 жовтня провела засідання робочої групи з відзначення 120-річниці перепоховання Маркіяна Шашкевича.

Детальніше...

 

22 жовтня  в облдержадміністрації голова Львівської ОДА Віктор Шемчук зустрівся із делегацією Королівства Нідерландів.

Під час зустрічі сторони обговорили інвестиційні можливості та галузі ймовірної співпраці між Львівщиною та  Королівством Нідерландів.

Детальніше...

 

Детальніше...22 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду із міськими та сільськими головами. На нараду виносилися питання: про здачу в експлуатацію індивідуального житлового будівництва і оформлення дозволів на початок будівельних робіт;  про застосування стимулюючого регулювання у сфері передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами; про роботу громадських формувань з охорони громадського порядку; про використання пайових земель агроформуваннями району; про інвентаризацію та паспортизацію доріг і вулиць комунальної власності в населених пунктах району; про роботу Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з реалізації соціальних ініціатив Президента України за 9 місяців 2013 року.

 

Таке рішення було ухвалено 22 жовтня під час пленарного засідання XXVI чергової сесії Львівської обласної ради. Загалом за підтримку проведення Всесвітнього спортивного заходу у Львівській області проголосувала більшість депутатів.

 

Детальніше...21 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі першого заступника голови РДА І.Роя та Перемишлянського міського голови О.Зозулі провів робочу зустріч із директором Львівського регіонального центру із інвестицій та розвитку О.Кахновцем та представниками іноземного підприємства, яке має наміри займатися виробничою діяльністю на території району. Під час обговорення даного питання голова райдержадміністрації запропонував інвесторам декілька варіантів вільних земельних ділянок, які би відповідали екологічним та санітарним нормам щодо реалізації проекту на території району.

 

21 жовтня відбувся круглий стіл щодо обговорення питання організації будівництва регіонального сміттєпереробного заводу на території Стрийського району. Участь в круглому столі взяв голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук, перший заступник голови облдержадміністрації Богдан Матолич, заступник голови облдержадміністрації Сергій Василенко, керівництво відповідних районів та представники інвесторів.

«Одна з найдратівливіших проблем на сьогодні – це проблема поводження з твердими побутовими відходами. Для Львова і Львівського регіону – це Грибовицьке сміттєзвалище, але я думаю, що не менші проблеми й в інших регіонах. Нам потрібно розглянути всі можливості, які ми маємо, аби зреалізувати цей проект» , – наголосив голова ОДА Віктор Шемчук.

Детальніше...

 

21 жовтня в Львівській облдержадміністрації під керівництвом заступника голови ОДА Ірини Романів відбулась нарада щодо відзначення 95-ї річниці утворення ЗУНР 1 листопада цього року.

Зазначимо, заходи організовують спільно Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада, Львівська  міська рада та Львівський національний університет ім. І.Франка.

Детальніше...

 

Одним із важливих завдань органів виконавчої влади та місцевого самоврядування є забезпечення продуктивної зайнятості населення за рахунок створення нових робочих місць.

Як повідомив департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації, упродовж січня-вересня 2013 р. в усіх сферах економічної діяльності за рахунок усіх джерел фінансування в області створено 37653 нових робочих місць, у тому числі: для працівників у юридичних осіб – 11700 нових робочих місць, для працівників у фізичних осіб – підприємців – 17351 нових робочих місць та для фізичних осіб-підприємців – 8602 нових робочих місць.

Детальніше...

 

Група фахівців передзаявкового комітету України на право проводити Олімпіаду 2022 року вперше з робочою поїздкою відвідала потенційні місця олімпійських об’єктів полонини Боржава (Закарпатська область). Разом з керівниками Воловецького району, спеціалісти побували у підніжжях гір Плай, Гимба, Великий Верх, туристичній базі «Думка» та інших локаціях з олімпійським потенціалом.

Детальніше...