Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

22 червня, у Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, відбудеться:

9.00 год - Панахида у храмі Св.Володимира та блжмчн.о.Омеляна Ковча м.Перемишляни;

9.15 год – запалення лампадок на могилах жертв війни (на військовому та міському цвинтарі).

Детальніше...11 грудня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із начальником управління АПР райдержадміністрації О.Лоїком та представником Українсько-Польського підприємства, яке спеціалізується на вирощуванні лісового горіха. Представник даного підприємства цікавився можливостями викупу приміщення для створення заготівельно-переробного підприємства на території Свірзької сільської ради. На даний час підприємство отримало земельну ділянку у розмірі 30 га, з яких на 5 га пасадили фундук.

 

Сьогодні, 11 грудня, у Львові розпочалась Міжрегіональна конференція «Шляхи реалізації інвестиційного потенціалу регіонів України», організована Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами України спільно із Львівською облдержадміністрацією та Львівським центром з інвестицій та розвитку.

Детальніше...

 

10 грудня у Львівській обласній державній адміністрації відбулося засідання за круглим столом на тему: “Проблема корупції в Україні та шляхи її подолання. Роль місцевих органів влади та громадського сектору в антикорупційній діяльності”.

Детальніше...

 

Детальніше...10 грудня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу нараду із начальником служби цивільного захисту у Перемишлянському районі ГТУ МНС у Львівській області М.Яворським  стосовно стану очищення автомобільних доріг від снігу. М.Яворський повідомив голову РДА, що дороги району підтримуються у належному стані. На снігоочищенні працює техніка дорожних служб.

 

Детальніше...10 грудня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів засідання комісії із встановлення орендної плати за землю. На засіданні розглядалися питання встановлення орендної плати за землю для обслуговування особистого селянського господарства, для обслуговування викуплених будівель а також для невитребуваних земельних часток (паїв) померлих громадян.

 

Детальніше...10 грудня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із начальником управління агропромислового комплексу РДА О.Лоїком. Під час зустрічі обговорювалися питання про закінчення комплексу осіньо-польових робіт та зимівлю тваринництва в агроформуваннях району.

 

10 грудня  у Львові відбулося засідання за  круглим столом на тему: «Особливості впровадження політики підтримки жіночого підприємництва: вітчизняний та зарубіжний досвід».

У роботі круглого столу взяли участь жінки-підприємці м.Львова та директор з комунікацій та обслуговування клієнтів Центру жіночого підприємництва Манітоби (Канада)  Елісон Кіркленд.

В рамках засідання учасниці обговорили питання щодо  створення Центру жіночого підприємництва у Львові. Основні послуги, які надаватиме Центр, включатимуть поради щодо бізнесу, навчання та тренінги, інша допомога жінкам-підприємцям, зокрема щодо започаткування бізнесу.

Детальніше...

 

8 грудня у Львові відбувся III (обласний) етап IIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка, у якому взяли участь 208  учнів  5-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів  області – переможців районних (міських) етапів Конкурсу, – про це повідомила заступник начальника головного управління освіти та науки Львівської облдержадміністрації Богдана Біляк.

Детальніше...

 

Детальніше...7 грудня відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування. В Детальніше...урочистостях взяли участь голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова районної ради П.Бучок, заступник голови РДА В.Денейчук, заступники голови районної ради В.Винницький та Г.Горинецька, міські та сільські голови, представники депутатського корпусу районної ради, міських і сільських рад та представники місцевих рад району.
      Орест Краєвський, вітаючи працівників органів місцевого самоврядування  з нагоди їхнього професійного свята, побажав міцного здоров’я впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя нашого народу. Керівники району О.Краєвський та П.Бучок вручили грамоти райдержадміністрації та районної ради окремим представникам сільських та міських рад, а також депутатам районної ради за багаторічну сумлінну працю, активну громадську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування. Усім жінкам-працівникам органів місцевого самоврядування вручили квіти. Після урочистостей відбувся концерт. 

 

Детальніше...7 грудня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів особистий прийом громадян. На прийомі побувало 6 осіб, з яких - двоє звернулись щодо вирішення земельних питань, троє – з питань соціального захисту та одна особа з питань допомоги у працевлаштуванні. Керівник району вислухав усі питання і пропозиції громадян та надав компетентну відповідь, а також роз’яснив шляхи вирішення із почутих питань.