Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

2 квітня голова Львівської обласної державної адміністрації М.Цимбалюк представив новопризначеного голову Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвського. У представленні взяли участь депутати обласної ради, голова районної ради П.Бучок, керівники відділів та структурних підрозділів, голови місцевих рад, депутати районної ради, представники громадськості.

Детальніше...   Детальніше...

Детальніше...   Детальніше...

Детальніше...   Детальніше...

Довідка. Орест Йосипович Краєвський народився 14 серпня 1967 року в с.Чемеринці Перемишлянського району. Освіта вища. У 2007 році закінчив Львівську комерційну академію за спеціальністю "облік і аудит", кваліфікація –  магістр з обліку і аудиту.

Трудова діяльність. 1993-1995 р.р.- директор державного КП «Обнова» м.Бібрка; 1995 – 1996 р.р. – директор державного КП «Прикарпаття» м.Бібрка; 1996 – 2002 р.р. – директор колективного підприємства «Ольвія» м.Бібрка; 2002 – 2010 р.р. – Бібрський міський голова.

З 21 липня 2010 року – перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації.

Одружений. Виховує двох дітей.

 

 

   Заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська та керівник відділу культури і туризму О.Гавінська провели огляд Народних домів  та бібліотек Стрілківської і Свірзької сільських рад. Зустрілись із керівниками  та обговорили питання діяльності і матеріального забезпечення закладів культури. Окрім цього, провели зустріч із начальником управління охорjни культурної спадщини Львівської облдержадміністрації В.Івановським на території Свірзькому замку. Оглянули стан споруд замку та вели мову про залучення інвесторів для проведення ремонтних і реставраційних робіт.     

 

Детальніше...

Голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та голова районної ради П.Бучок привітали колектив відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Перемишлянському районі із 10- літнім ювілеєм. Побажали колективові міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, добра, благополуччя та майбутніх професійних досягнень.За сумлінну працю та з нагоди ювілею начальникові відділення Л.Зигмунту і головному спеціалістові І.Фуглевич, які працюють з дня створення відділення,  керівники району вручили грамоти.Детальніше...

 

31 березня керівник відділу освіти Перемишлянської райдержадміністрації Н.Борщ провела засідання Колегії відділу освіти. Заслуховувались питання підготовки до літнього оздоровлення школярів та стан проведення правовиховної роботи у навчальних закладах району.

 

Відповідно до розпорядження голови Перемишлянської райдержадміністрації від 05.01.2011 року № 5, створено мобільну групу фахівців, які здійснюють профілактику негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищі при Перемишлянській РДА.

Детальніше...

 

31 березня у Перемишлянській райдержадміністрації відбулась зустріч першого заступника голови Детальніше...Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвського та в.о. начальника Державної податкової інспекції у Перемишлянському районі І.Дяківа із заступником голови Державної податкової адміністрації у Львівській області Р.Струком. Обговорювалось питання реорганізації ДПІ у Золочівському та Перемишлянському районі у межах реалізації Проекту «Модернізація державної податкової служби України». Пропонується реорганізація у Золочівську міжрайонну ДПІ з головним офісом у м.Золочів.

 

31 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання Колегії райдержадміністрації.

Детальніше...

 

30 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та керівник апарату райдержадміністрації С.Ковальська відвідали навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІст. – дошкільний навчальний заклад» у с.Кореличі.

Детальніше...

Детальніше...

 

30 березня пеДетальніше...рший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та керівник апарату Перемишлянської РДА С.Ковальська побували у с.Болотня.

 

Детальніше...

 

30 березня під керівництвом заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінської відбулося засідання комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї.  Члени комісії прийняли рішення обстежити житлово-побутові умови двох сімей, стосовно яких надійшла інформація про вчинення у них насильства.

На засіданні комісії вирішено провести профілактичну роботу із членами цих сімей, у яких виховуються неповнолітні, під час виїзду працівників служби у справах дітей райдержадміністрації, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, РЦ СССДМ та КМСД Перемишлянського РВ УМВСУ у с. Свірж 30.03.2011р. та у с.Осталовичі 31.03.2011р.