Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

23 вересня в районному Народному домі (м.Перемишляни) відбудеться концерт художніх колективів Золочівщини

Початок о 16.00 год.

Вхід вільний

Державний комітет телебачення і радіомовлення оголошує початок щорічного конкурсу на кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики. Черговий прийом творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики розпочнеться з 1 червня і триватиме до 10 серпня 2013 року.

Детальніше...

 

Детальніше...

11 травня команда у складі 10 спортсменів Перемишлянської ДЮСШ «Сокіл» взяла участь у першості Львівської області з боротьби «самбо» серед дітей 1999-2001 року народження. Змагання відбувалися у залі боротьби спортивного клубу армії (СКА) у м.Львові. В результаті змагань спортсмени Перемишлянського району здобули 8 призових місць. Серед призерів вихованці спортивної школи Мартиняк Андрій, Васильків Михайло, Решітник Андрій, Дерев’яний Андрій, Дзвоник Віктор, Здерський Володимир, Гуніник Тарас, Бондарчук Василь. Готували команду до змагань тренери Бедрій Степан та Дзвоник Ігор.

 

Детальніше...13 травня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду із представниками житлово-комунальних господарств району. Під час наради обговорювалися питання, які стосуються безпосередньої роботи відділу містобудування та архітектури і запланованих заходів на поточний тиждень.

 

Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства Продукти харчування стають більш доступними для українців. Так, споживчі ціни на них у квітні поточного року знизилися на 3,5% порівняно з відповідним періодом минулого року. І це незважаючи на те, що у квітні відбулося сезонне зростання вартості фруктів на 3% і овочів – 3,3%. Хоча, за даними Держкомстату, їх ціна все одно нижча за минулорічну на 7,1% і 16,6% відповідно.

Детальніше...

 

12 травня 2013 року на Сколівщині, за участі представників обласної державної адміністрації, обласної ради, молодіжних та ветеранських громадських організацій відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 98-ї річниці перемоги Українських Січових Стрільців на горі Маківці.

Детальніше...

 

Детальніше...12 травня біля фігури Матері Божої у парку ім. Богдана Хмельницького в м.Перемишляни відбувся ІІІ Детальніше...Фестиваль гаївок, який щороку на Провідну неділю організовує місцева церква Святого Миколая (УГКЦ) спільно з Перемишлянською ЗОШ І-ІІІст. №2 ім.Омеляна Ковча. Основним організатором та ведучим фестивалю був о.Віктор Мельник, адміністратор храму Св.Миколая. Традиційно у Фестивалі взяли участь колективи навчальних закладів, самодіяльних мистецькі колективи Народних домів району, а також церковні товариства і організації.  За звичаєм, всі учасники одягнуті у вишиванки, а кожна гаївка є неповторною і оригінальною.  Цьогоріч у Фестивалі взяли участь понад двадцять колективів.

 

10 травня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська, Перемишлянський міський голова О.Зозуля спільно із дирекцією та вихованцями Перемишлянської ЗОШ №2 ім. Омеляна Ковча зустрічали делегацію із м.Скавіна (Республіка Польща). Делегація складалася із 32 осіб – учителів та вихованців школи –інтернату ім. Пошти Польської. Очолила делегацію директор школи Гражина Войцік. Із вітальним словом до присутніх зверталися заступник голови РДА Н.Гавінська, Перемишлянський міський голова О.Зозуля та директор Перемишлянської школи Л.Дух. Для гостей відбувся концерт, у котрому взяли участь талановиті школярі. У свою чергу, польські гості затанцювали танець «Краков’як» у своїх національних костюмах, а також заспівали гімн міста Скавіна. Після концерту відбулося нагородження переможців конкурсу кращих малюнків на тему «Краків очима українських дітей», які напередодні приїзду делегації малювали діти Перемишлянської загальноосвітньої школи №2 ім. О.Ковча. На завершення візиту відбулися спортивні змагання між командами обох шкіл.
Делегації із шкіл міста Скавіна не вперше відвідують Перемишляни. Ще у 2008 року між польським містом Скавіна та українським містом Перемишляни підписана угода про партнерство та співпрацю. З цього часу щорічно відбуваються візити українських дітей до Польщі та польських дітей до України.


Детальніше... Детальніше... Детальніше...

 

Голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук 10 травня взяв участь в урочистих заходах з нагоди національного свята – Дня Конституції Республіки Польщі та Дня польської діаспори та поляків за кордоном, що проходили в рамках святкування ювілею – 25-ліття Генерального Консульства РП у Львові, які пройшли у залі Львівської обласної філармонії.

Детальніше...

 

Детальніше...9 травня у м.Перемишляни відбулися святкові заходи з нагоди відзначення Дня Перемоги. Розпочалися святкування із Богослужіння у храмі Св.Володимира та блаж.муч. Омеляна Ковча, де присутні ветерани, керівники району, начальники та працівники відділів і структурних підрозділів райдержадміністрації, а також молодь та громадськість міста спільно молилися за упокій воїнів, які загинули у час Великої Вітчизняної війни, і за здоров’я тих ветеранів, які ще через 68 років  після закінчення війни є живими свідками неспокійних воєнних часів. Після богослужіння діти у національних костюмах, керівники району та міста, ветерани поклали квіти до  могил полеглих солдат на кладовищі воїнів Великої Вітчизняної війни м.Перемишляни. Після завершення урочистостей для ветеранів та присутніх відбувся святковий концерт за участі кращих мистецьких колективів районного Народного дому та Перемишлянської музичної школи. Серед музичних номерів із словами вітань до ветеранів та присутніх у залі зверталися голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та Перемишлянський міський голова О.Зозуля.

Детальніше... Детальніше...

 

Шановні співвітчизники!

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять усіх загиблих під час Другої світової війни.
Україні, яка стала одним із вирішальних театрів бойових дій у 1941-1944 роках, випала особливо тяжка доля. Наш народ заплатив за свою свободу мільйонами життів.
Із тієї трагедії ми вийшли з глибоким усвідомленням того, що глобальні проблеми людства потрібно розв’язувати лише мирним шляхом.
Підтримуючи рішення Організації Об’єднаних Націй щдо забезпечення стабільності у світі, наша держава й надалі братиме активну участь у запобіганні міжнародним військовим конфліктам.
Святий обов’язок кожного із нас – берегти пам’ять про полеглих та дбати про нинішнє й прийдешні покоління.

Віктор ЯНУКОВИЧ