21 листопада у Перемишлянах відбудуться заходи з нагоди Дня Гідності і Свободи

(17.00 год біля фотостенду "Небесна Сотня")

24 листопада о 16.00 год у м.Перемишляни біля пам'ятника о.Омеляну Ковчу відбудеться поминальна молитва за жертвами Голодомору 32-33 р.р. в Україні

На Львівщині триває активна співпраця із сусідніми державами в рамках Європейського інструменту сусідства і партнерства. Яскравим прикладом євроінтеграційних процесів є реалізація Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013, що є продовженням і поглибленням співпраці на прикордонній території трьох держав. Програма, що охоплює шість областей України (Львівську, Волинську, Закарпатську – в статусі основних територій, та Івано-Франківську, Тернопільську, Рівненську області – в статусі прилеглих територій), пропонує унікальні можливості співпраці з нашим найважливішим європейським партнером – Польщею.

Детальніше...

 

3 вересня під керівництвом заступника голови Львівської облдержадміністрації Сергія Василенка відбулось засідання Робочої групи з питань реформування соціальної сфери та підвищення якості життя у Львівській області.

Зокрема, під час засідання обговорили питання щодо перспективи розвитку мережі реабілітаційних центрів на Львівщині для дітей з вадами фізичного розвитку.

Детальніше...

 

Департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації виносить на громадське обговорення шляхом електронних консультацій питання формування нового персонального складу журі з присудження премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури та внесення змін до тексту Положення про Обласну премію в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури.

Детальніше...

 

Детальніше...3 вересня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів засідання комісії для проведення перевірок за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади. Під час засідання розглядалося питання покращення роботи комісії з висвітлення проблемних питань діяльності виконкомами сільських рад та надання конкретних пропозицій щодо покращення роботи виконкомів і усунення виявлених в ході перевірки недоліків.

 

Детальніше...3 вересня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій,  заступник голови РДА В.Денейчук, головний інженер філії «Перемишлянський райавтодор» Ф.Піндер, майстер Перемишлянської дільниці  філії «Перемишлянський райавтодор» М.Сипко здійснили обстеження моста, який знаходиться між селами Коросно та Затемне на дорозі «Куровичі – Рогатин» неподалік житлового будинку та господарства мешканки с.Коросно. Міст потребує очищення від намулу для проходження дощової води. Перший заступник голови РДА дав доручення провести очищення водопровідної труби та розчистку придорожнього каналу, аби дощова вода не потрапляла на подвір’я та город мешканки.

 

Детальніше...3 вересня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів нараду стосовно відновлення діяльності молокопереробного цеху та пунктів забою великої рогатої худоби для населення. На нараді були присутні начальник районного управління АПР О.Лоїк, заступник начальника управління М.Цимбаліста, начальник управління економічного розвитку та туризму райдержадміністрації І.Горецька та керівник виробничого кооперативу «Добра надія» Т.Мартиняк. Під час наради обговорювався питання реконструкції молокопереробного цеху в с. Липівці. Проектом передбачено укомплектування лабораторії та заміну технологічного обладнання. В результаті реалізації проекту буде вироблятися пастеризоване молоко в поліетиленових пакетах для забезпечення закритих закладів району якісною молочною продукцією. Виробнича потужність цеху - 2000 літрів молока  в  день.   Відкриття  реконструйованого  молокоцеху  в  с. Липівці орієнтовно заплановано на серпень 2014 року.
Реалізація в Перемишлянському районі даного проекту стане одним із реальних кроків на виконання доручень Президента України В.Ф.Януковича щодо вирішення актуальних проблем регіону, а також на виконання Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних програм на 2010-2014 роки «заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

 

Детальніше...3 вересня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів особистий прийом громадян. На прийомі побувало 4 осіб, які зверталися з питаннями ремонту доріг загального користування та місцевого значення, зокрема дороги «Куровичі-Рогатин», яка проходить через центральну частину м.Перемишляни. Прийнято рішення в черговий раз звернутися до служби автомобільних доріг Львівської області стосовно ремонту даної дороги на території Перемишлянського району.

 

Президент України Віктор Янукович закликає всі парламентські сили до порозуміння для вирішення ключових стратегічних завдань, найголовніше з яких – прийняття євроінтеграційних законів.

Детальніше...

 

2 вересня під головуванням першого заступника голови ОДА Богдана Матолича, відбулося чергове засідання комісії зі встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною.

Як повідомляє головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області, на цій комісії, відповідно до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною», розглянули клопотання голів райдержадміністрацій, міст та призначили і перерахували пенсії за особливі заслуги перед Україною 520 багатодітним матерям, у тому числі, у зв’язку із присвоєнням їм почесного звання «Мати-героїня».

Детальніше...

 

2 вересня заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Романів взяла участь в урочистостях у Львівському національному університеті імені Івана Франка з нагоди початку навчального року та посвяти першокурсників у студенти.

Детальніше...