Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

14-15 лютого відбудеться візит делегації ректорів канадських університетів на Львівщину.

Ректори, президенти та директори двадцяти відомих канадських університетів (серед яких керівники University of Calgary, University of Manitoba, McMaster University, Grant MacEwan University, Saint Mary’s University, Mount Allison University, University of New Brunswick, University of Winnipeg, Vancouver Island University та інших) приїдуть до Львова.

Детальніше...

 

Детальніше...5 лютого заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів засідання робочої групи з питань інвентаризації об’єктів незавершеного будівництва. Робоча група створена розпорядженням голови Перемишлянської райдержадміністрації від 20 січня 2013 року №35. Під час засідання члени робочої групи визначилися з переліком об’єктів і намірами щодо їх добудови або іншого використання, а також фінансової спроможності стосовно утримання об’єктів, які можуть бути введені в експлуатацію.

 

В Україні проводиться велика робота з покращення інвестиційного клімату та подолання корупції. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з Президентом Європейського банку реконструкції та розвитку Сумою Чакрабарті.

Детальніше...

 

Територіальна державна інспекція з питань праці у Львівській області інформує про початок роботи «телефону оперативного реагування» з питань дотримання норм  законодавства про працю, зайнятості населення, законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням, на випадок безробіття в частині призначення нарахування та виплати допомоги, компенсацій, надання соціальних послуг та інших видів матеріального забезпечення з метою дотримання прав і гарантій застрахованих осіб, а також для оперативного реагування на повідомлення громадян щодо вирішення питання погашення заборгованості із заробітної плати.

Консультацію можна отримати за телефонами (032)235-58-38 та

(032)235-48-42 щодня з 9 до 13 год. (крім вихідних та святкових днів).

 

Львівська обласна державна адміністрація розробила план заходів із вшанування пам’яті видатної громадської та політичної діячки Ольги Басараб, яка для багатьох українців стала символом боротьби за Українську державу.

Детальніше...

 

4 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із головним лікарем району Б.Лівим. Під час зустрічі головний медик району інформував, що ситуація в районі із захворюванням населення на ГРВІ та грип перебуває під контролем медиків. На сьогоднішній день на ГРВІ хворіють 155 осіб на грип 9 осіб дорослого населення. Дітей, які захворіли на ГРВІ віком від 0 до 17 років нараховується 54 особи. Також Б.Лівий повідомив, що в центральній районній лікарні є достатня кількість медикаментів для лікування хворих на застудні захворювання.

 

Детальніше...4 лютого заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська провела нараду із відзначення у 2013 році 100-річчя від дня народження відомого українського письменника І.Керницького, який народився у с.Суходіл Перемишлянського району.

Довідка:

Іва́н Керни́цький народився 12 серпня 1913 р. с. Суходіл Бібрського повіту, нині Перемишлянського району Львівської області — помер 15 лютого 1984, Нью-Йорк, США) український письменник, фейлетоніст і гуморист; співробітник пресових видань Тиктора у Львові та на еміграції.

Детальніше...

 

Львівська обласна  державна  адміністрація розробила заходи з вшанування учасників бойових дій та території інших держав та відзначення 24-ї річниці виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Зокрема, 15 лютого 2013 року о 9.00 год в гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла відбудеться Свята літургія та поминальна панахида за загиблими воїнами під час військових дій в Афганістані (1979-1989рр.) та на території інших держав.

Детальніше...

 

Детальніше...4 лютого голова Перемшлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із начальником Золочівської міжрайонної державної фінансової інспекції Б.Гуменюком. Під час зустрічі обговорювалось питання стану бюджетної дисципліни у Перемишлянському районі.

 

1 лютого, в облдержадміністрації відбулись установчі збори Клубу підписантів Угоди мерів у Львівській області. Цього ж дня й було створено Клуб підписантів у вигляді неформального об’єднання міських голів, зацікавлених в сталому енергетичному розвитку.

Детальніше...