Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

25 вересня керівники району проведуть зустріч із жителями населених пунктів Суходільської сільської ради

Спілкування відбудеться о 15.00 год в приміщенні сільської ради

 

 

З початку року в 4,5 рази збільшився відсоток актуалізованої містобудівної документації в областях України. «На 1 червня 2013 року всі міста та регіони України будуть мати актуалізовану містобудівну документацію, в тому числі – генеральні плани. Це одна з ключових складових розвитку будівельної галузі», – сказав Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул.
В січні Олександр Вілкул поставив завдання Міністерству регіонального розвитку щодо актуалізації містобудівної документації областей, міст та районів, а також створити умови для підвищення інвестиційної привабливості будівельної галузі.
На початку 2013 року лише 22% міст та районів мали оновлену актуалізовану містобудівну документацію. Наразі вже 97% територій отримали оновлені плани. У Вінницькій, Кіровоградській та Тернопільській областях зазначена робота перебуває на фінальному етапі.

 

13 травня у районному Народному домі м.Перемишляни відбулися  урочистості присвячені Дню Матері. Зі словами вітань для матерів виступили голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та заступник голови Перемишлянської районної ради В.Винницький. Під час святкового концерту лунали ліричні пісні, вірші, були виконані танцювальні композиції присвячені матерям і бабусям. У концерті взяли участь талановиті діти та педагоги Перемишлянської школи-гімназії, музичної школи, дошкільного закладу «Сонечко» м.Перемишляни та будинку дитячо-юнацької творчості. На святковому концерті були присутні заступники голови Перемишлянської РДА, керівники та працівники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації та інших державних і приватних установ міста, громадськість міста.

Детальніше... Детальніше...

 

Державний комітет телебачення і радіомовлення оголошує початок щорічного конкурсу на кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики. Черговий прийом творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики розпочнеться з 1 червня і триватиме до 10 серпня 2013 року.

Детальніше...

 

Детальніше...

11 травня команда у складі 10 спортсменів Перемишлянської ДЮСШ «Сокіл» взяла участь у першості Львівської області з боротьби «самбо» серед дітей 1999-2001 року народження. Змагання відбувалися у залі боротьби спортивного клубу армії (СКА) у м.Львові. В результаті змагань спортсмени Перемишлянського району здобули 8 призових місць. Серед призерів вихованці спортивної школи Мартиняк Андрій, Васильків Михайло, Решітник Андрій, Дерев’яний Андрій, Дзвоник Віктор, Здерський Володимир, Гуніник Тарас, Бондарчук Василь. Готували команду до змагань тренери Бедрій Степан та Дзвоник Ігор.

 

Детальніше...13 травня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду із представниками житлово-комунальних господарств району. Під час наради обговорювалися питання, які стосуються безпосередньої роботи відділу містобудування та архітектури і запланованих заходів на поточний тиждень.

 

Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства Продукти харчування стають більш доступними для українців. Так, споживчі ціни на них у квітні поточного року знизилися на 3,5% порівняно з відповідним періодом минулого року. І це незважаючи на те, що у квітні відбулося сезонне зростання вартості фруктів на 3% і овочів – 3,3%. Хоча, за даними Держкомстату, їх ціна все одно нижча за минулорічну на 7,1% і 16,6% відповідно.

Детальніше...

 

12 травня 2013 року на Сколівщині, за участі представників обласної державної адміністрації, обласної ради, молодіжних та ветеранських громадських організацій відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 98-ї річниці перемоги Українських Січових Стрільців на горі Маківці.

Детальніше...

 

Детальніше...12 травня біля фігури Матері Божої у парку ім. Богдана Хмельницького в м.Перемишляни відбувся ІІІ Детальніше...Фестиваль гаївок, який щороку на Провідну неділю організовує місцева церква Святого Миколая (УГКЦ) спільно з Перемишлянською ЗОШ І-ІІІст. №2 ім.Омеляна Ковча. Основним організатором та ведучим фестивалю був о.Віктор Мельник, адміністратор храму Св.Миколая. Традиційно у Фестивалі взяли участь колективи навчальних закладів, самодіяльних мистецькі колективи Народних домів району, а також церковні товариства і організації.  За звичаєм, всі учасники одягнуті у вишиванки, а кожна гаївка є неповторною і оригінальною.  Цьогоріч у Фестивалі взяли участь понад двадцять колективів.

 

10 травня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська, Перемишлянський міський голова О.Зозуля спільно із дирекцією та вихованцями Перемишлянської ЗОШ №2 ім. Омеляна Ковча зустрічали делегацію із м.Скавіна (Республіка Польща). Делегація складалася із 32 осіб – учителів та вихованців школи –інтернату ім. Пошти Польської. Очолила делегацію директор школи Гражина Войцік. Із вітальним словом до присутніх зверталися заступник голови РДА Н.Гавінська, Перемишлянський міський голова О.Зозуля та директор Перемишлянської школи Л.Дух. Для гостей відбувся концерт, у котрому взяли участь талановиті школярі. У свою чергу, польські гості затанцювали танець «Краков’як» у своїх національних костюмах, а також заспівали гімн міста Скавіна. Після концерту відбулося нагородження переможців конкурсу кращих малюнків на тему «Краків очима українських дітей», які напередодні приїзду делегації малювали діти Перемишлянської загальноосвітньої школи №2 ім. О.Ковча. На завершення візиту відбулися спортивні змагання між командами обох шкіл.
Делегації із шкіл міста Скавіна не вперше відвідують Перемишляни. Ще у 2008 року між польським містом Скавіна та українським містом Перемишляни підписана угода про партнерство та співпрацю. З цього часу щорічно відбуваються візити українських дітей до Польщі та польських дітей до України.


Детальніше... Детальніше... Детальніше...

 

Голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук 10 травня взяв участь в урочистих заходах з нагоди національного свята – Дня Конституції Республіки Польщі та Дня польської діаспори та поляків за кордоном, що проходили в рамках святкування ювілею – 25-ліття Генерального Консульства РП у Львові, які пройшли у залі Львівської обласної філармонії.

Детальніше...