Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

Внесено зміни до Порядку подання фінансової звітності. Відповідну постанову №29 Кабінет Міністрів прийняв 16 січня 2013 року.

Детальніше...

 

Комплекс запланованих організаційно-технічних заходів з підготовки до опалювального сезону 2012/13 року господарського комплексу області виконано в повному обсязі. Про це повідомив заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Іван Груник 29 січня під час  селекторної наради з питання  проходження опалювального сезону 2012/13 року», яка відбулася  з ініціативи Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Детальніше...

 

Детальніше...29 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із керівником відділу освіти, молоді та спорту РДА Н.Борщ. Під час робочої зустрічі обговорювалося питання використання твердого палива у закладах освіти району та проведення тендерів на закупівлю вугілля на опалювальний сезон у 2013 році.

 

Детальніше...29 січня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій спільно із заступником голови РДА В.Денейчуком провів нараду із керівником відділу освіти, молоді та спорту РДА Н.Борщ та начальником управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації І.Горецькою. Нарада стосувалася питання визначення генерального замовника із закупівлі вугілля для відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

 

Уряд вніс зміни до Порядку перерахування деяких субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг, субсидій та компенсацій. Відповідну постанову №34 Кабінет Міністрів прийняв 28 січня 2013 року.

Детальніше...

 

29 січня перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич поклав квіти до могили учасника бою під Крутами Ігоря Лоського, що на Личаківському кладовищі у м.Львові.

Детальніше...

 

Прем’єр-міністр України Микола Азаров взяв участь в урочистій церемонії покладання квітів до пам’ятного знака Героям Крут у Києві.

Детальніше...

 

Дорогі співвітчизники!

95 років тому відбувся бій під Крутами. Цей подвиг української молоді назавжди викарбувався золотими літерами на сторінках нашої історії.

Детальніше...

 

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації організував збір інформації щодо вільного вибору громадянами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, санаторно-курортного закладу відповідного профілю чи закладу відпочинку.

Детальніше...

 

Протягом 2012 року до Нацдержслужби України та управлінь державної служби Головного управління державної служби України в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі надійшло 15847 звернень громадян.

Безпосередньо до Нацдержслужби України надійшло 1694, в тому числі 1080 письмових звернень, з яких 1037 (96,1 %) індивідуальних та 43 (3,9 %) колективних, 42 на особистому прийомі та 572 під час проведення прямих телефонних ліній «Державна служба».

Детальніше...