21 листопада у Перемишлянах відбудуться заходи з нагоди Дня Гідності і Свободи

(17.00 год біля фотостенду "Небесна Сотня")

24 листопада о 16.00 год у м.Перемишляни біля пам'ятника о.Омеляну Ковчу відбудеться поминальна молитва за жертвами Голодомору 32-33 р.р. в Україні

На Перемишлянщині у населених пунктах кожної сільської ради впродовж 23-25 серпня проводилися різноманітні святкові заходи на відзначення 22-ї річниці незалежності України. До їх проведення керівники органів місцевого самоврядування залучали священнослужителів, педагогів та вихованців навчальних закладів, самодіяльні мистецькі колективи, громадськість.

Детальніше...

 

Детальніше...23 серпня делегація із Перемишлянського району очолювана першим заступником голови РДА І.Роєм побувала у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької де відбулась урочиста академія з нагоди 22-ї річниці Незалежності України.
В урочистостях взяли участь заступники голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич, Сергій Василенко, Василь Бахмацький та Ірина Романів, а також керівники структурних підрозділів ОДА та запрошені гості.
З нагоди Дня Незалежності України Богдан Матолич вручив присутнім державні нагороди, та зазначив: “Хочу привітати усіх вас із таким величним святом. Будьмо разом! Будьмо терпимі. І успіх прийде до нас!”.
На запрошення голови обласної державної адміністрації Віктора Шемчука участь в урочистій академії взяла народна артистка України, Герой України Ніна Матвієнко, яка привітала усіх присутніх зі святом, а також виконала кілька своїх композицій.

 

Львівщина святкує День Незалежності України. Вранці 24 серпня 2013 року у храмах області відслужили молебні «За Україну».  Після цього –  за участю першого заступника голови Львівської ОДА Богдана Матолича та заступника голови облдержадміністрації Василя Бахмацького, а також керівників структурних підрозділів ОДА відбулися урочисті покладання квітів до пам’ятників видатним діячам української історії В.Чорноволу, М.Грушевському, Т.Шевченку.

Детальніше...

 

Про це під час прес-конференції повідомила заступник голови облдержадміністрації Ірина Романів.

«Враховуючи, що зараз тривають приготування до відзначення 200-річчя Тараса Шевченка, із усіх пам’ятників Кобзареві на території Львівщини ми обрали 22 монументи, щоб впорядкувати їх до 22 річниці Незалежності України», – зазначила Ірина Романів.

Детальніше...

 

23 серпня напередодні Дня Незалежності України перший заступник голови Львівської ОДА Богдан Матолич вручив людям з особливими потребами, які перебувають на обліку в органах соціального захисту населення, спецавтотранспорт марки Джиллі. Ключі від 33-ох автомобілів отримали дванадцятеро інвалідів війни – учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни, одинадцятеро інвалідів, прирівняних до інвалідів війни, п’ятеро інвалідів  з дитинства, четверо мешканців Львівщини із загальними захворюваннями, а також один представник серед інвалідів війни по зору.

Детальніше...

 

23 серпня у головному корпусі Національного університету «Львівська політехніка» розпочав  роботу IV Міжнародний Конгрес “Світове українство як чинник утвердження держави Україна у міжнародній спільноті «…землякам моїм в Україні  і не в Україні…», присвячений 200-літтю Тараса Шевченка”.

Детальніше...

 

Детальніше...23 серпня у м.Перемишляни відбулися районні заходи, присвячені 22-й річниці незалежної України та з нагоди Дня Державного Прапора України.
Святковою колоною керівники району та міста Перемишляни, представники державних установ, священнослужителі, учнівська молодь та громадськість міста під супровід духового оркестру вирушили від Народного дому м.ПереДетальніше...мишляни до пам’ятника Т.Шевченку. Очолювали колону учні у вишиванках, які несли Великий Державний Прапор України. Під час урочистої ходи керівники району та керівники міста Перемишляни  поклали квіти до пам’ятника священномученику о.Омеляну Ковчу. Також відбулося  покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку, біля якого проведено церемонію підняття Державного Прапора України. Після цього священики усіх конфесій міста Перемишляни провели спільну молитву за Україну. Після завершення молитви до присутніх на святі звернувся о.Ігор Барбуляк. Із вітальним словом виступив голова районної ради П.Бучок. Під чаДетальніше...с урочистостей нагороджено грамотами та кубками переможців районних спортивних ігор «Козацькі забави», які відбувалися між командами сільських рада та були приурочені до 22-ї річниці Незалежності України. Спортсмени Стрілківської сільської ради посіли у «Козацьких забавах» третє місце. Друге місце у «Козацьких забавах» виборола спортивна команда Короснянської сільської ради. Отримали кубок та почесну грамоту Короснянський сільський голова Р. Ясінський та представник команди. Переможцями «Козацьких забав» цього року стали спортсмени Свірзької сільської ради. Кубок та грамоту отримали Свірзький сільський голова І. Серняк та представник спортивної команди.
Детальніше...Продовжились святкування у районному Народному домі, де відбувся великий концерт за участі мистецьких колективів Перемишлянщини. Зокрема, перед глядачами висДетальніше...тупили учасники народного хору «Бібрчани» НД м.Бібрка (кер. М.Наконечний), вокалісти чоловічого ансамблю «Дзвін» (кер. С.Підківка) та жіночого ансамблю «Мрія» (кер. Л.Василецька). Вразила своєю майстерністю декламування юна переможниця Всеукраїнського конкурсу читців у м.Київ Я.Лоїк. Глядачі тепло сприйняли також виступи артистів народного ансамблю пісні і музики «Роси» (кер. В.Шлюбик), гурту «Зорепад» (кер. Н.Папіж), вокалісток Н.Думанівської, О.Ільчишин, юної співачки К.Ших.

      

 

23 серпня з нагоди Дня Державного прапора України в Академії Сухопутних військ ім. гетьмана П.Сагайдачного, з ініціативи голови Львівської обласної державної адміністрації Віктора Шемчука, урочисто підняли найбільший в Україні прапор. Національний символ-рекордсмен внесений до книги рекордів України та у довжину сягає 21,6 м. й 14,4 м. завширшки. Вперше його було піднято в Євпаторії 2008 року.

Детальніше...

 

23 серпня з нагоди святкування Дня Державного Прапора України на площі перед облдержадміністрацією відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України.

Детальніше...

 

Дорогі краяни!

Прийміть найщиріші вітання зі святом Державного Прапора та Днем Незалежності України!
Сьогодні Україна впевнено демонструє готовність до перетворень, до міжнародної інтеграції, до покращення рівня життя нашого народу. Акт проголошення незалежності України остаточно утвердив нашу державу у світі як вільну серед вільних та рівну серед рівних.
Роки незалежності стали для усіх нас випробовуванням на зрілість, стійкість та толерантність. Але сила нашої державності – у єдності людей, які наполегливою працею, професійністю та відповідальністю творять майбутнє своєї Батьківщини.
Ми живемо в історичний час. Україна обрала європейський вектор розвитку і нам необхідно пройти цей шлях з гідністю!
Щиро бажаю Вам здоров'я, щастя, благополуччя, тепла та затишку у Ваших домівках, нових ідей та звершень задля процвітання Львівщини і величі України!

Слава вільній і незалежній Україні!