Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

23 вересня в районному Народному домі (м.Перемишляни) відбудеться концерт художніх колективів Золочівщини

Початок о 16.00 год.

Вхід вільний

Детальніше...26 квітня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій, керівник управління агропромислового розвитку О.Лоїк та представники сільськогосподарських служб району взяли участь у обласній селекторній нараді. Нарада стосувалося питань проведення комплексу весняно-польових робіт та стану галузі тваринництва. Під час селекторної наради також піднімалося питання цінової ситуації на продовольчому ринку.

 

Шановні співвітчизники!

26 квітня 1986 року сталася найбільша за масштабами та наслідками техногенна катастрофа двадцятого сторіччя – аварія на Чорнобильській АЕС, яка спустошила великі території українського Полісся, завдала нашому народові багато горя та важких випробувань.

Із болем у серці ми вкотре згадуємо про тих, хто, приборкуючи ядерну стихію, пожертвував собою заради порятунку мільйонів людей, захистив життя майбутніх поколінь. Вічна їм пам’ять.

Детальніше...

 

Детальніше...25 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова районної ради П.Бучок, заступник голови РДА В.Денейчук, заступник голови районної ради В.Винницький та Перемишлянський міський голова О.Зозуля відвідали благодійний вечір під назвою «Милосердя на Великдень», що відбувався у приміщенні Перемишлянського професійно-технічного ліцею.   Захід організовувався Благодійним Фондом «Блаженного Омеляна Ковча», який очолюють о.Іван Биков та о.Петро Закаляк (УГКЦ).  У фойє ліцею були виставлені лоти – роботи знаних художників Мар’яни Мотики (картини на склі), Ігора Юрія (ікони на камені), а також для огляду і придбання виставлялися роботи учнів Перемишлянської музичної школи. Програма благодійного вечора була розділена на три частини. У першій частині присутні могли ознайомитися з історією заснування та діяльністю Благодійного Фонду «Блаженного Омеляна Ковча» та подивитися відео презентацію. Друга частина була мистецькою – викладачі та вихованці Перемишлянської музичної школи виконали декілька музичних композицій. Під час третьої частини відбувався аукціон, на якому присутні могли придбати вподобані для себе ікони чи інші мистецькі витвори. Кошти, зібрані на благодійному вечорі, будуть використані для змістовного дозвілля дітям та молоді, розвиток духовності та формування у них християнського світогляду. У благодійному вечорі взяли участь керівники приватних та державних підприємств району.

Детальніше... Детальніше...

 

25 квітня пеДетальніше...рший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів засідання комісії по встановленню розміру орендної плати за землю. Під час комісії розглядалися питання про встановлення розміру орендної плати за землю для ТзОВ «Агрокультура захід», агро фірми «Дзвони» та фермерського господарства «Агро обрій».

 

25 квітня Детальніше...заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів робочу зустріч із начальником відділу містобудування та архітектури РДА Б.Городечним, завідувачем сектору ЖКГ та будівництва О.Боднар та провідним спеціалістом відділу економічного аналізу та торгівлі управління економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації О.Яцишин. Робоча зустріч стосувалася питань підведення підсумків проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля.

 

Відповідно до змін, внесених Законом України від 05.07.2012 року №5083-VI до Податкового кодексу України (ст..57 пп.57.1), неприбуткові установи та організації, починаючи з 2013 року, звільняються від щоквартального складання та подання Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій. Відтепер така звітність буде подаватись один раз на рік за підсумками звітного податкового року.
У разі отримання прибутку неприбуткові установи та організації будуть сплачувати податок на прибуток на підставі річної податкової звітності за період діяльності у звітному (податковому) році.
Оскільки за результатами роботи 2013 року неприбуткові установи та організації повинні будуть заповнювати та подавати звітність один раз на рік (вперше у 2014 році), то за І квартал 2013 року Податковий звіт про використання коштів неприбуткових установ та організацій не потрібно.

 

Детальніше...24 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації спільно із головою Перемишлянської районної ради П.Бучком та за участі першого заступника голови РДА І.Роя, заступників голови райдержадміністрації В.Денейчука та Н.Гавінської провів нараду із головами міських та сільських рад району. Нарада стосувалася актуального на даний час питання, а саме відкритого обговорення реформування системи місцевого самоврядування. На початку наради голова РДА зазначив, що згідно рішення Президента України розпочалося широке громадське обговорення проекту Концепції місцевого самоврядування. Також наголосив на тому, що реформа проводитиметься у два етапи. Перший, підготовчий, триватиме два рики з 2013 до 2015, другий, основний, здійснюватиметься в період з 2015 до 2020 років. Проведення реформ у системі управління є одною з вимог ЄС. Приєднавшись до європейської хартії місцевого самоврядування, Україна взяла зобов’язання дотримуватися встановлених у цьому документі принципів, які гарантують правову, адміністративну та фінансову автономність територіальних об’єднань та їх органів. Дана реформа давно назріла, тож її потрібно реалізувати.  Концепцією передбачається ряд переваг, зокрема: створення чіткої вертикалі управління на трьох рівнях (базовий, районний, обласний); розмежування функцій і повноважень державної та місцевої влади; укруплення територіальних громад (до 5 000 осіб), що дозволить їм підвищити прибутковість бюджетів, отримати додаткові ресурси для вирішення соціальних завдань і проблем розвитку; передача повноважень на місця, розширення бази оподаткування.

Детальніше... Детальніше...

 

24 квітнДетальніше...я працівники дитячо-юнацької спортивної школи «Сокіл» провели благоустрій та прибирання прилеглої території. Зокрема, здійснено ремонт фасаду будинку, а саме штукатурні роботи та кладку каменю. Приведено в порядок клумби навколо приміщення спортшколи. Також працівники ДЮСШ брали участь у прибирання міського стадіону у м.Перемишляни, яке відбувалося 20 квітня.

 

Детальніше...23 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі заступника голови РДА Н.Гавінської провів нараду з питань соціального захисту постраждалих від аварії на ЧАЕС. Учасниками наради були заступник начальника районного управління соціального захисту населення Н.Жеребецька, заступник начальника районного управління Пенсійного фонду України К.Данильченко та начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА З.Дідух.
Довідка:

Детальніше...

 

Відзначення 1025-річчя запровадження християнства в Київській Русі має стати святом торжества європейської ідентичності України. «Відзначати 1025-літній ювілей запровадження християнства як державної релігії України-Русі мусимо не лише як свято християн, але і як свято торжества Української державності, її європейської ідентичності, духовного і культурного злету, як запоруку успішної демократичної модернізації українського суспільства», – підкреслив Президент України Віктор Янукович під час зустрічі із керівниками церков і релігійних організацій.

Глава держави закликав представників духовенства долучитися до підготовки і проведення урочистостей з нагоди 1025-річчя Хрещення Русі.

Президент висловив переконання, що органи влади надаватимуть всіляку підтримку релігійним організаціям у реалізації їхніх проектів та ініціатив, приурочених до цього ювілею.