Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

Графік виїзних зустрічей із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

18 лютого мешканців села Плинників о 16.00 год запрошують у школу, а мешканців сіл Вишнівчик, Камінна, Лонівка  о 17.30 год запрошують у Народний дім для обговорення плану розвитку населених пунктів на 2019-2021 роки за участі керівників району

20 лютого о 14.30 год біля фотостенду "Герої не вмирають" відбудуться заходи із вшанування Героїв Небесної Сотні

6 лютого 2014 року постановою Львівського окружного адміністративного суду визнано протиправним та скасовано рішення Львівської обласної ради від 17 грудня 2013 року «Про відкликання Львівською обласною радою власних повноважень, делегованих Львівській обласній державній адміністрації».

Детальніше...

 

Детальніше...6 лютого відповідно до Указу Президента України жінкам Перемишлянського району за материнську самовідданість, народження та виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку були вручені посвідчення та нагрудні знаки «Мати-героїня». Нагородження відбувалося уДетальніше... Бібрській міській та декількох сільських радах за участі керівництва району. Зокрема, голова райдержадміністрації Орест Краєвський відвідав Бібрську міську та Стрілківську сільську ради, де з побажанням міцного здоров’я, життєвих сил та наснаги вручив почесні відзнаки жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку 5 і більше дітей. Жінок, які мешкають на території Вовківської та Іванівської сільських рад із присвоєнням почесного звання привітав заступник голови РДА В’ячеслав Денейчук. Окрім теплих слів привітань та нагород матері-героїні отримали солодощі та квіти.

 

 

Львівська область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям в сумі 212,5 млн. грн.

Детальніше...

 

На Львівщині заплановано впровадити медичне страхування. Про розвиток страхової медицини в області говорили представники робочої групи МОЗ України з опрацювання соціальних стандартів та фінансових нормативів бюджетної забезпеченості у сфері охорони здоров’я.

Детальніше...

 

У Львові, з ініціативи управління молоді та спорту облдержадміністрації, в рамках соціальної реклами, з’явилися білборди на підтримку спортсменів Львівщини, які упродовж 7 – 23 лютого 2014 року змагатимуться у складі національної збірної команди України на XXII зимових Олімпійських іграх.

Детальніше...

 

 Станом на 8.00 годину  6 лютого 2014 року системи життєзабезпечення області функціонують без порушень.
Проїзд автомобільними дорогами державного та місцевого значення забезпечено. Дорожнє покриття на дорогах державного значення сухе, на дорогах місцевого значення місцями засніжене.

Детальніше...

 

Інформація про те, що Львівська обласна державна адміністрація, зокрема її керівництво, має стосунок до появи автобуса з провокаторами біля адмінбудівлі на вулиці Винниченка, 18, не відповідає дійсності. Заяви такого змісту представників окремих політичних сил – це виключно політичний піар.

Детальніше...

 

Детальніше...5 лютого під керівництвом заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації Наталії Гавінської відбулося засідання комісії з розгляду заяв мешканців району щодо призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Члени комісії розглянули, прийнявши відповідні позитивні рішення, 12 заяв, які надійшли від мешканців району.  

 

 

Детальніше...5 лютого перший заступник голови Перемишлянської районної державної адміністрації Іван Рій провів нараду із сільськими головами та орендарями водних об’єктів району за участі начальника відділу водних ресурсів Дублянського управління УВГ Євгена Сави та головного державного інспектора Львіврибоохорони Григорія Гуля. Під час наради було обговорено низку важливих питань у сфері використання водних ресурсів, зокрема про виконання розпорядження голови ЛОДА від 14.11.2013р. № 803/015-3 «Про затвердження Порядку надання у користування на умовах оренди водних об’єктів, розташованих на території Львівської області»; про передачу орендарям гідротехнічних споруд; про нарахування та сплату орендної плати; роз’яснення Закону України «Про аквакультуру».  

 

Детальніше...5 лютого заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Наталія Гавінська провела засідання комісії з призначення та виплати державної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Під час засідання було розглянуто 81 пакет документів. Члени комісії задовольнили прохання усіх заявників.