Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

 

 

Детальніше...11 липня голова райдержадміністрації О.Краєвський провів виїзний прийом громадян вДетальніше... Ушковецькій сільській раді. Поспілкуватися із керівником району прийшли 18 жителів 4–х населених пунктів сільської ради. Громадяни, які прийшли на зустріч, піднімали найважливіші для них питання. Зокрема, щодо оформлення земельних ділянок і виділення земельного паю, ремонту та реконструкції сільських Народних домів, вирішення проблем із перебійною подачею електроенергії у населені пункти, щодо поточного ремонту даху дитячого садочка с.Ушковичі.
Голова адміністрації надавав компетентні відповіді на запитання мешканців сільської ради, а окремі питання занотував для передачі їх до виконання у відповідні служби.
Разом із очільником району прийом проводили начальник начальник відділу Держкомзему у Перемишлянському районі Ю.Тютюник, керівник відділу освіти, молоді та спорту Н.Борщ, та головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Б.Греськів.

 

 10 липня Детальніше...голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський відвідав Бібрський дитячий садочок Детальніше...«Сонечко». В даній установі реалізується проект ПРО ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ». Цього дня  у громаду м.Бібрка Перемишлянського району завітала Координатор системи ООН і Постійний представник Програми розвитку ООН в Україні Алессандра Тісо для зустрічі і огляду результатів діяльності організації громади «Поклик». Гості, партнери організації громади і запрошені оглянули результати впровадження першого мікропроекту громади «Енергозберігаючі заходи в ДНЗ «Сонечко».

Детальніше...

 

Президент України Віктор Янукович наголошує на необхідності притягнення до відповідальності усіх винних у скоєнні злочину в Миколаївській області і недопущення подібних випадків у майбутньому.
«Забезпечити притягнення до відповідальності винних у випадку в Миколаєві та розібрати всі подібні інциденти, на які є нарікання людей. Не тільки в Миколаєві, а й в інших регіонах. Дати кожному з них справедливу правову оцінку», – сказав Глава держави під час урочистої церемонії складення присяги суддями, вперше призначеними на посаду.

Детальніше...

 

У середу, 10 липня, у прес-центрі ТРК «Львів» пройшла прес-конференція присвячена Міжнародному ралі «Галіція», що пройде найближчими вихідними, 12-13 липня, у Львові та Львівській області.
Про особливості цьогорічного ювілейного ралі «Галіція» в прямому ефірі інтернет трансляції ТРК «Львів» та в ефірі Львівського радіо розповіли: спортивний директор Чемпіонату України з ралі Михайло Лойленко, керівник проекту “Чемпіонат України з ралі” Сергій Жила та начальник управління з питань фізичної культури та спорту ОДА Юрій Майборода.

Детальніше...

 

Сьогодні, 10 липня, заступник голови – керівник апарату Львівської облдержадміністрації Вадим Гураль відвідав Центр матері та дитини  в м. Дрогобич.
У рамках візиту Вадим Гураль ознайомився з роботою соціального центру матері та дитини, оглянув умови проживання у цьому центрі, а також поспілкувався з матерями, що звертались за допомогою та тимчасово проживали у цьому закладі.

Детальніше...

 

9 липня під керівництвом заступника голови – керівника апарату Львівської облдержадміністрації Вадима Гураля відбулось чергове робоче засідання комісії з питань придбання за державний кошт житла для громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Детальніше...

 

За рейтинговою оцінкою показників захворюваності на ВІЛ-інфекцію у 2012 році Львівська область посідала 5 рангове місце  з 27 адміністративних територій України (перші рангові місця показників присвоюються територіям з найменшим значенням показника).

Детальніше...

 

 

Детальніше...10 липня перший заступник голови Перемишлянської районної державної адміністрації І.Рій за участі заступника голови РДА Н.Гавінської провів нараду щодо організації обласних змагань з оздоровчого туризму та спортивного рибальства, що заплановані на 13-14 липня 2013 року на території м.Перемишляни.  У нараді взяв участь перший заступник керівника обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» В.Янюк.
     Після наради було оглянуто міський стадіон та озеро, де і будуть проходити змагання. Згідно програми змагань, збір команд-учасниць заплановано на 13 липня поточного року з 12.00 год. на території Перемишлянського озера; відбудеться урочисте відкриття змагань; таборування команд на території озера; спортивні змагання на міському стадіоні. У неділю, 14 липня, з 6.00 год. розпочнуться змагання між рибалками, після чого відбудеться підведення підсумків та нагородження призерів.

 

Цими вихідними святково й урочисто на Львівщині відбулися масові спортивні змагання за програмою Спартакіади серед команд сільських, селищних рад «Краще спортивне село Львівщини» присвячені року Івана Боберського, відзначенню Дня заснування міжнародного Олімпійського комітету та Дня конституції України.
У змаганнях на усіх попередніх етапах було охоплено 366 сільських населених пунктів із загальною кількістю учасників 9,5 тис. осіб.

Детальніше...

 

З початку року спеціалісти органів державної влади та місцевого самоврядування Львівщини реалізували 31 наділ площею 6,74 га вартістю 3,95 млн. гривень. Від продажу земельних ділянок та прав на їх оренду до бюджетів усіх рівнів надійшло 11,65 млн. грн., у тому числі і кошти від сплати вартості наділів згідно з договорами купівлі-продажу за попередні роки. Зокрема, до Державного бюджету направлено 0,21 млн. грн., до місцевих – 11,44 млн. гривень, -інформує прес-служба державного агентства земельних ресурсів.

Детальніше...