Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

Графік виїзних зустрічей із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

21 лютого мешканців села Любешка о 16.00 год, а мешканців села Серники о 17.30 год запрошують у Народний дім, для обговорення плану розвитку населених пунктів на 2019-2021 роки за участі керівників району

 

Детальніше...5 лютого перший заступник голови Перемишлянської районної державної адміністрації Іван Рій провів нараду із сільськими головами та орендарями водних об’єктів району за участі начальника відділу водних ресурсів Дублянського управління УВГ Євгена Сави та головного державного інспектора Львіврибоохорони Григорія Гуля. Під час наради було обговорено низку важливих питань у сфері використання водних ресурсів, зокрема про виконання розпорядження голови ЛОДА від 14.11.2013р. № 803/015-3 «Про затвердження Порядку надання у користування на умовах оренди водних об’єктів, розташованих на території Львівської області»; про передачу орендарям гідротехнічних споруд; про нарахування та сплату орендної плати; роз’яснення Закону України «Про аквакультуру».  

 

Детальніше...5 лютого заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Наталія Гавінська провела засідання комісії з призначення та виплати державної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Під час засідання було розглянуто 81 пакет документів. Члени комісії задовольнили прохання усіх заявників.

 

 

Начальникові управління майном спільної власності Львівської обласної ради Миколі Бандрі сьогодні, 5 лютого, державний виконавець Державної виконавчої служби України вручив постанову про відкриття виконавчого провадження по виконанню ухвали Господарського суду Львівської області від 03.02.2014 у справі за позовом Львівської обласної державної адміністрації до Управлінням майном спільної власності Львівської обласної ради, третя особа – Львівська обласна рада, про визнання права оренди та спонукання до укладення договору оренди, якою вжито заходів до забезпечення позову, зокрема заборонено Управлінню майном спільної власності обласної ради перешкоджати обласній державній адміністрації в доступі до службових приміщень за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18 та здійсненню діяльності у цих приміщеннях.

Детальніше...

 

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації за сприяння обласного фонду охорони навколишнього природного середовища підготував бюлетень «Екологія Львівщини – 2012», який поєднує матеріали Регіональної доповіді про стан навколишнього природного середовища в Львівській області за 2012 рік та Екологічного паспорту.

Детальніше...

 

Регіональна комісія з оцінки та конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у Львівській області інформує, що прийом пропозицій для участі у Конкурсі здійснюватиметься з 5 до 28 лютого 2014 року.

Детальніше...

 

Як повідомляють у департаменті з питань цивільного захисту облдержадміністрації, станом на 08.00 год. 5 лютого залишається відсутнім транспортне сполучення з 15 населеними пунктами у 3 районах області (Бродівському, Радехівському та Сокальському), з них повністю – до 4 населених пунктів та частково до 11. Рух на автомобільних дорогах державного значення здійснюється без обмежень.

Детальніше...

 

В рамках двостороннього співробітництва між урядом України та урядом Федеративної Республіки Німеччина Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та німецьке Товариство з міжнародного співробітництва GIZ GmbH реалізують Програму з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина – Україна. Ця Програма є важливим інструментом сприяння економічним реформам у країні.

Детальніше...

 

Сьогодні, 4 лютого, заступник голови Львівської облдержадміністрації Мирослав Богіра представив в.о. ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького на Вченій раді університету.

Детальніше...

 

Сьогодні, 4 лютого, в обласній державній адміністрації відбулась нарада під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Володимира Губицького з питань будівництва дитячих будинків сімейного типу на території Львівської області.

Детальніше...

 

На Львівщині засіяно 629 тис.га озимини, що більше від запланованих показників. Практично вся озимина в доброму стані (93%). Про це сьогодні, 4 лютого, повідомив заступник голови Львівської облдержадміністрації Мирослав Богіра під час Всеукраїнської селекторної наради.

Детальніше...