Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

20 лютого відбудеться зустріч керівників району із жителями населених пунктів Романівської сільської ради

Спілкування відбудеться о 15.00 год у приміщення сільської ради

 

20 лютого о 14.30 год біля фотостенду «Небесна Сотня» (сквер м.Перемишляни) відбудуться заходи із вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні:

покладання квітів, запалення лампадок, Панахида

 

Детальніше...14 липня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання комісії щодо призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Розглянуто та прийнято позитивні рішення по тридцяти шести справах малозабезпечених сімей населених пунктів району.

 

Детальніше...    14 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із керівником управління праці та соціального захисту населення Перемишлянського району М.Сайком.  Очільника району цікавило питання обслуговування та проживання одиноких людей похилого віку у Корелицькому стаціонарному відділенні і населених пунктах району. М.Сайко доповів, що даній категорії людей приділяється особлива увага та надається необхідна допомога. Зокрема вчора,13 липня, було здійснено виїзд у с.с. Іванівка та Мерещів і проведено зустрічі із одинокими мешканцями та обстежено умови їх проживання. За результатами зустрічей вживаються заходи щодо вирішення питань, які турбують одиноких.  Окрім цього, М.Сайко проінформував про результати  проведеної 13 липня  перевірки стану дотримання протипожежної безпеки в Корелицькому стаціонарному відділенні територіального центру управління праці та соціального захисту населення Перемишянського району. Перевірка проводилась за участі начальника відділу соціального обслуговування населення та стаціонарних установ Головного управління праці та соціального захисту населення  Львівської області І.Слободяна. Порушень не виявлено, лише зроблено деякі зауваження, які у найкоротші терміни будуть виконані.

 

29 червня 2011 року Урядом схвалено постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям».

Детальніше...

 
Детальніше...
 
Сьогодні, 13 липня,  відбулася  селекторна нарада під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі України Андрія Клюєва.

Участь у селекторній нараді від Львівської облдержадміністрації взяли заступник голови-керівник апарату Львівської ОДА Ольга Гузар та керівники управлінь Львівської ОДА.

Детальніше...

 

 У Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України, відповідно до наказу № 651 від 24.06.2011 р., створено оперативний штаб з питань вступної кампанії 2011 року у вищі та професійно-технічні навчальні заклади.
У випадку виявлення фактів порушень і зловживань під час вступної кампанії у вищих і професійно-технічних навчальних закладах Львівської області, просимо звертатися до члена оперативного штабу “Вступна кампанія 2011 року”, радника голови Львівської обласної державної адміністрації з питань молодіжної політики та освіти Ігнатовича Анатолія Олександровича електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або телефоном 067-603-80-03.
Інформуємо також, що у Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України працює консультативний телефон „Вступна кампанія 2011 року” за номером 044-486-20-37, за яким можна отримати консультацію щодо питань, пов’язаних із вступом до вищих навчальних закладів.
До складу оперативного штабу, окрім представників Міністерства, увійшов радник голови Львівської обласної державної адміністрації Анатолій Ігнатович.

 

 

Детальніше... 13 липня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела нараду із керівником відділу освіти Н.Борщ та керівником відділу культури і туризму О.Гавінською стосовно готовності закладів освіти і культури до участі у святкуваннях Дня села Дунаїв, яке відбудеться у неділю, 17 липня.  Керівники відділів доповіли про сценарій урочистої частини та про готовність художніх колективів сільського Народного дому і Дунаївської ЗОШ І-ІІІ ст. до участі у святкуваннях. У програмі святкування Дня села та 625-ї річниці від появи першої письмової згадки с.Дунаїв такі заходи:

11.00 -12.30 - Свята літургія

13.00-14.00 – Загальна панахида біля могили борцям за волю України

15.00-17.00 – Святковий концерт

17.00- 1830 – «Козацькі забави» (спортивні змагання)

20.00-24.00 – Вечір відпочинку

 

Детальніше...13 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із головним санітарним лікарем району Л.Томчак стосовно виконання заходів, затверджених розпорядженням голови райдержадміністрації, щодо попередження масового поширення грипу і гострих респіраторних вірусних інфекцій серед населення Перемишлянського району на 2011-2015 роки. Зокрема, йшлося про вжиття районною СЕС заходів щодо  попередження виникнення епідемії грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій у навчальних закладах району. О.Краєвський рекомендував Л.Томчак посилити контроль за ситуаціє із захворюваністю у період виникнення епідемій та вживати жорсткіших заходів у межах своєї компетенції до посадових осіб, які не дотримуються виконання санітарних норм.

 

Детальніше...     13 липня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук за участі начальника управління економіки райдержадміністрації В.Горецької провів зустріч із керівником ПП «Автошлях» М.Гацом, яке надає послуги з пасажирських перевезень у районі. У Перемишлянському районі 41 маршрут обслуговують 54 автобуси, з яких найбільша частина належить ПП «Автошлях». Під час зустрічі обговорювалось питання діяльності підприємства та оптимізації автобусної мережі району, а також питання  оновлення автопарку новими автобусами з метою покращення якості обслуговування пасажирів та безпеки руху. М.Гац повідомив, що має намір у найближчий час закупити декілька нових автобусів (вітчизняного виробництва) та переглянути ефективність маршрутів.

 

12 липня голова ПДетальніше...еремишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із керівником управління економіки райдержадміністрації І.Горецькою. При зустрічі погоджено пропозиції щодо формування переліку об’єктів будівництва, реконструкції та капітального ремонту вулиць і доріг комунальної власності у м.Бібрка. Цей перелік підготовлений з метою виконання Плану заходів з підготовки та відзначення у 2011 році 800-річчя заснування м. Бібрка Перемишлянського району Львівської області та 540-річчя надання місту Магдебурзького права.

 

 

                   Детальніше... 12 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із керівником відділу культури та туризму О.Гавінською. Під час зустрічі обговорювався широкий спектр питань: проведення заходів із підготовки до відзначення 20-ї річниці незалежності України, про участь відділу культури у святкуваннях 625-річчя с.Дунаїв, про підготовку до роботи в осінньо-зимовий період бібліотек району, зокрема у м.Бібрка, про проведені заходи в галузі туризму та рекреації у першому кварталі 2011 року.