Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

Фахівці Департаменту міжнародного співробітництва та туризму Львівської обласної державної адміністрації представили туристично-рекреаційну привабливість Львівщини на Міжнародній туристичній виставці ITB-2013, яка впродовж чотирьох днів проходитиме  в м. Берліні, Німеччина.

Детальніше...

 

Пряма телефонна лінія

«Суспільство проти корупції»

Тел. (032) 235-7283

12 березня 2013 року з 10.00 до 12.00 год. в Управлінні державної служби Головдержслужби України в Львівській області буде проводитись пряма телефонна лінія «Суспільство проти корупції» за участю представників обласних управлінь Міністерства внутрішніх справ України, Державної податкової служби України, Служби безпеки України та Львівської обласної прокуратури.

Телефон для отримання консультацій та надання інформації про дії та бездіяльність посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування, що мають корупційні ознаки (032) 235-7283.

 

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив Міністерству соціальної політики протягом місяця підготувати і внести на розгляд Уряду пропозиції щодо суттєвого збільшення допомоги для дітей-сиріт та малозабезпечених сімей до кінця 2013 року і на 2014 рік.

Детальніше...

 

6 березня перший заступник голови обласної державної адміністрації Богдана Матолич провів робочу нараду щодо реалізації пілотного проекту «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту».

Детальніше...

 

5 березня заступник голови-керівник апарату Львівської облдержадміністрації Іван Груник провів чергову нараду щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2013 року.

Детальніше...

 

5 беДетальніше...резня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання організаційного комітету із відзначення 199-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка. У засіданні взяли участь перший заступник голови РДА І.Рій, заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська та керівники служб, які є безпосередніми учасниками підготовки та проведення святкувань. Районні заходи відбудуться 7 березня біля пам’ятника Т.Шевченку, де буде проведено покладання квітів та прозвучить спільна молитва за Україну.  10 березня відбудеться святковий концерт у районному Народному домі м.Перемишляни.

 

Детальніше...5 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із начальником фінансового управління райдержадміністрації Б.Антошківим. Робоча зустріч стосувалася питання підсумків виконання місцевих бюджетів за січень-лютий поточного року.

 

Детальніше...5 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій спільно із начальником управління АПР О.Лоїком, депутатом районної ради, приватним підприємцем Т.Мартиняком, а також за участі заступника голови Золочівської РДА І.Нижника, головного державного санітарного лікаря Золочівського і Перемишлянського районів Л.Овод, голови ФГ «Агро Вікторія» В.Касперського, голови ФГ «Спільник» А.Спільника,  приватного підприємця із с.Ганачівки І.Бойка здійснили виїзд у с.Липівці з метою огляду стану приміщення та устаткування колишнього цеху  із переробки молока. В перспективі - усунення перешкод щодо відновлення роботи цеху. Фермерські господарства та приватні підприємці, які займаються тваринництвом, з двох районів матимуть можливість здавати молоко для його пастеризації та реалізації.

 

5 березня, голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук провів нараду з питання соціально-економічного розвитку області за участю першого заступника голови облдержадміністрації  Богдана Матолича та директора департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Дениса  Шмигаля.

За результатами робочої наради було опрацьовано  та погоджено  перелік з 21 пріоритетного об’єкту будівництва та реконструкції у соціальній сфері.

Детальніше...

 

Детальніше...5 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із заступником керівника апарату - начальником фінансово-господарського відділу РДА О.Гембарою та начальником управління соціального захисту населення РДА М.Сайком. Робоча зустріч стосувалася питання програми зайнятості населення на 2013 рік.