Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

25 вересня керівники району проведуть зустріч із жителями населених пунктів Суходільської сільської ради

Спілкування відбудеться о 15.00 год в приміщенні сільської ради

 

 

З 29 березня до 14 травня 2013 року Міністерство культури України проводить Всеукраїнський відкритий конкурс на кращий ескіз логотипа з відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка.

Як інформують у департаменті з питань культури, охорони культурної спадщини та культурних цінностей облдержадміністрації, логотип, який буде визнаний кращим, використовуватиметься в оформленні документації, виданні поліграфічної та інформаційної продукції (афіші, буклети, програми, банери тощо), оформленні мистецьких заходів (концертів, вистав, виставок, конференцій тощо) під час святкування зазначеного ювілею в Україні та за її межами.

Детальніше...

 

Детальніше...18 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі голови Перемишлянської районної ради П.Бучка, першого заступника голови РДА І.Роя та заступників голови райдержадміністрації Н.Гавінської та В.Денейчука провів нараду із головами міських та сільських рад району. На нараду виносилося ряд актуальних на теперішній час питань. Зокрема, про стан проведення в районі місячника озеленення, прибирання та благоустрою та підготовку до проведення 20 квітня Дня довкілля; про діяльність виконкомів місцевих рад.

 

Детальніше...18 квітня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук та головний лікар Перемишлянської ЦРЛ Б.Лівий здійснили огляд ФАПів на території Коросненської та Лагодівської сільських рад. В ході перевірки В.Денейчук дав ряд доручень завідувачам місцевих ФАПів, сільським головам стосовно поточних ремонтів приміщень фельшерсько-акушерських пунктів та благоустрою прилеглих територій.

 

17 квітня в рамках робочої поїздки до м. Києва  голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук взяв участь у засіданні Львівського  товариства в Києві.

Детальніше...

 

1Детальніше...7 квітня  відбувся І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”. У І турі були 9 учасників, серед них 3 особи – керівники відділів та структурних підрозділів РДА та 6 спеціалістів відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

17 квДетальніше...ітня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук та депутат Перемишлянської районної ради Б.Лівий здійснили виїзд у сільські ради району, зокрема  Вовківську, Брюховицьку, Бачівську, Коросненську та Лагодівську, з метою перевірки виконання розпорядження голови Перемишлянської РДА «Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою та Дня довкілля». Гості спілкувався із місцевими сільськими головами  щодо стану виконання робіт із благоустрою, озеленення та прибирання територій. Слід відзначити, що на територіях вищевказаних сільських рад ведеться активна робота.

 

Як повідомили у департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації, станом на 1 квітня 2013 року на одержання дотації за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби прийнято документи від 3346 фізичних осіб, котрим нараховано виплату в сумі 7033,25 тис. грн. Станом на 1 березня 2013 року для надання цієї допомоги з державного бюджету вже надійшло 2352,0 тис. грн.

Детальніше...

 

Голова облдержадміністрації Віктор Шемчук провів ряд робочих зустрічей з представниками наукових кіл, керівниками історико-архітектурних заповідників, депутатами обласної ради щодо питань збереження та примноження національної спадщини.

Зустрічі були ініційовані у зв’язку з великою увагою, яка сьогодні приділяється громадськістю та владою питанням охорони культурної спадщини.

Детальніше...

 

І кварталі 2013 року індекс споживчих цін на продукти харчування склав 99,8%, тобто спостерігалося зниження цін.

За цей період подешевшали: крупи гречані (на 4,7%); цукор (на 7,4%), яйця (на 4,2%), м’ясо та м’ясопродукти (на 1,7% (в т.ч. свинина – на 5,2%, птиця – на 1,3%, яловичина – на 2,6%), риба та рибопродукти (на 1,6%), олія соняшникова (на 0,1%).

Детальніше...

 

16Детальніше... квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі заступника голови РДА Н.Гавінської провів нараду з питань реалізації однієї з нових соціальних ініціатив Президента України «Кожній дитині – всебічний розвиток»  щодо модернізації дитячих спортивних майданчиків. На нараді були присутні керівник відділу освіти, молоді та спорту Н.Борщ, методист з дошкільного виховання районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Г.Ладим, в.о. голови районного відділення фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Я.Грега. За результатами наради голова РДА О.Краєвський дав доручення: Н.Гавінській – вжити організаційних заходів  щодо проведення у літній період районних змагань з різних видів спорту серед команд державних установ та організацій району; Н.Борщ – із залученням колективів навчальних закладів та батьківської громадськості забезпечити упорядкування та благоустрій спортивних майданчиків загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів району у рамках проведення 20 квітня Дня довкілля, а також провести у колективах навчальних закладів роз’яснювальну роботу щодо створення шкільних команд з метою заснування юнацької футбольної ліги; Я.Грезі – ініціювати серед активістів спортивно-масової роботи – членів сільських колективів фізичної культури проведення робіт з благоустрою сільських спортивних майданчиків та футбольних полів, облаштування спортивних об’єктів у рамках всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота».