14 жовтня в приміщенні Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С.Крушельницької відбудеться Урочиста академія з нагоди 140-річчя від часу заснування Наукового товариства ім. Шевченка.

В урочистій академії візьме участь президент Світової Ради НТШ Леонід Рудницький та дійсні члени товариства з-за кордону, зокрема, із США, Канади, Франції, Польщі, Словаччини та усіх обласних центрів України.

У рамках Академії відбудеться святковий концерт, де звучатимуть твори поетів Т. Шевченка та І. Франка, чиї слова, дух та ідея уже декілька століть об’єднують нашу націю, є визначальною рисою у самоідентифікації українців.

Детальніше...

 

    Детальніше... 10 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та перший заступник голови РДА І.Рій побували в агрофірмі «Дзвони», яка на теренах Перемишлянського району з 1999 року займається вирощуванням сільськогосподарських культур.  Керівник сільгосппідприємства З.Максимишин  ознайомив гостей із діяльністю агрофірми у 2013 році, при цьому зазначив, що певні кроки влади сприяють розвиткові сільгоспвиробництва, зокрема як позитив відмітив відміну ввізного мита на пшеницю, зменшення кількості перевірок контролюючих органів.
     Слід відзначити, що підприємство постійно працює над впровадженням нових методів вирощування сільгоспкультур та розширення асортименту вирощуваної продукції. До прикладу, після досконалого вивчення технології вирощування суниці та вмілого обстеження ґрунтів і температурного режиму, а також моніторингу попиту на дану продукцію керівництвом підприємства було прийнято рішення про вирощування суниць, зокрема пізніх сортів.
      Гості побували на полі, де вже висаджено кущі суниці. З.Максимишин з великим задоволенням розповідав про технологію висаджування та систему зрошування саджанців.
     Окрім того, що підприємство одержуватиме додаткові прибутки і від реалізації продукції, це буде вагомий інвестиційний вклад в економіку району.
О.Краєвський, відзначаючи важливість діяльності таких господарств на території району, зазначив, що вони інвестують в економіку району значні кошти, на що звертає особливу увагу керівництво держави, зокрема Президент України В.Янукович, наголошуючи на тому, що залучення інвестиційних коштів сприяє покращенню добробуту населення.

 

Про це повідомив директор департаменту економічного розвитку, інвестицій та промисловості Львівської ОДА Денис Шмигаль 10 жовтня під час прес-конференції щодо реалізації в області завдань, доручень Президента України щодо залучення інвестицій та впровадження інновацій в економіку регіону.

За словами доповідача, найбільше іноземні інвестори вкладають кошти у сільське господарство та у сферу енергозбереження.

Детальніше...

 

10 жовтня в Львівській облдержадміністрації відбулась зустріч голови ОДА Віктора Шемчука із головою Національного агентства України з питань державної служби В’ячеславом Толковановим.

«Ми завжди з великою повагою ставимось до роботи державної служби в Україні. Раді вітати Вас на Львівщині, особливо на передодні проведення ХІІІ Міжнародного Економічного Форуму», – сказав В. Шемчук.

Детальніше...

 

10 жовтня перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич провів зустріч з членами Міжнародного Трейд-клубу з метою презентації економічного, експортного потенціалу та інвестиційних проектів області. Зазначимо, що сьогодні на Львівщині розпочалось виїзне засідання Клубу, в рамках якого його учасники проведуть двосторонні зустрічі з представниками ділових кіл, відвідають кілька підприємств регіону, а також візьмуть участь у роботі ХІІІ Міжнародного економічного форуму у Трускавці.

Додамо також, що учасниками зустрічі у стінах Львівської ОДА були представники 15 країн, серед яких, зокрема, дипломати Південно-Африканської Республіки, Індонезії, Китаю, Канади та інших іноземних держав.

Детальніше...

 

Голова Львівської ОДА ознайомився із роботою Навчально-виховного комплексу «Дивосвіт», який розташований у Львові неподалік ТВК «Південний». Раніше тут був лише дитячий садочок, а від початку цього навчального року діє ще й початкова школа на 80 учнів.

Детальніше...

 

Детальніше...9 жовтня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання комісії із призначення державної соціальної   допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми. Комісійно розглянуто 54 заяви та прийнято позитивні рішення.

 

9 жовтня заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Романів провела чергове засідання Координаційної ради по боротьбі з порушеннями прав інтелектуальної власності.

Під час засідання заслухали інформацію про роботу Державної системи захисту прав інтелектуальної власності у Львівській області. Зокрема, заслухали інспекцію з питань інтелектуальної власності, відділення податкової міліції, митного контролю, служби боротьби економічними злочинами ГУ МВС України та СБУ у Львівській області.

Детальніше...

 

9 жовтня під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Богдана Матолича відбулося засідання комісії з питань діяльності підприємств та організацій громадських організацій інвалідів на отримання державної допомоги.

Детальніше...

 

Детальніше...9 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу нараду щодо організації відзначення у районі 71-ї річниці створення Української Повстанської Армії. У нараді взяли участь заступник голови РДА Н.Гавінська, керуюча справами Перемишлянської районної ради Г.Горинецька, керівник відділу освіти, молоді та спорту Н.Борщ, керівник відділу культури О.Гавінська, начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю З.Дідух, заступник Перемишлянського міського голови Й.Кузьма та головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи Б.Греськів. Затверджено дату проведення районних заходів - 14 жовтня – та план їх проведення. Зокрема, передбачено покладання квітів до могил учасників визвольних змагань та молебень, а також  святковий концерт у районному Народному домі.