Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

25 вересня керівники району проведуть зустріч із жителями населених пунктів Суходільської сільської ради

Спілкування відбудеться о 15.00 год в приміщенні Народного дому с.Суходіл

 

 

Внаслідок самовільного спалювання жителями області  сухої рослинності завдається   величезна  шкода ґрунтам, рослинному та тваринному світу, забруднюється  повітря та руйнується ґрунтовий покрив, – на цьому наголосив голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук.

Детальніше...

 

Детальніше...22 квітня голова Пермишлянської районної державної адміністрації Орест Краєвський, заступник голови РДА Вячеслав Денейчук та  керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації взяли участь у селекторній нараді, яку провів голова Львівської облдержадміністрації В.Шемчук. Нарада стосувалась питань стану доріг місцевого значення та звіту про проведення Дня довкілля

 

Детальніше...22 квітня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання комісії із розгляду заяв громадян щодо надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Комісійно розглянуто 57 справ. По всіх прийнято позитивні рішення.

 

Детальніше...22 квітня голова Пермишлянської районної державної адміністрації Орест Краєвський провів робочу зустріч із начальником районного відділу містобудування та архітектури Богданом Городечним з питань підведення підсумків Дня довкілля у населених пунктах району.

 

Cьогодні, 22 квітня, голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук  під час апаратної наради офіційно представив колективу ОДА  заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Вадима Петровича Гураля.
Віктор Шемчук побажав новопризначеному заступнику плідної роботи на новій посаді та добрих,  дружніх стосунків з колективом.
Біографічна довідка
Також керівник області представив новопризначеного начальника регіонального відділення Фонду державного майна України у Львівській області Копича Миколу Гнатовича.

 

У середу, 24 квітня, з 15:00 до 16:00 години у приміщенні Львівського обласного центру здоров’я  в рамках проведенння Європейського тижня імунізації (з 20 по 27 квітня 2013 року) працюватиме тематична «гаряча» телефонна лінія департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації за тел. 260-19-18.
На запитання мешканців Львівщини щодо вакцинації населення та висвітлення епідситуації з інфекційних захворювань і загальних питань імунізації відповідатиме головний епідеміолог департаменту ОЗ ЛОДА , лікар-інфекціоніст Львівської обласної інфекційної лікарні Наталія Тімко.

 

З метою забезпечення епідемічного благополуччя населення, попередження інфекцій, керованих засобами специфічної профілактики, підвищення рівня відповідальності та обізнаності батьків у питаннях вакцинації дітей у 13 закладах охорони здоров’я відкрито «Школи імунізації», в яких батьки можуть отримати всю необхідну інформацію щодо вакцинації та захисту своїх дітей від небезпечних інфекційних захворювань.

Детальніше...

 

Детальніше...20 квітня державні службовці апарату та відділів Перемишлянської райдержадміністрації долучилися до Всеукраїнської толоки з нагоди Дня довкілля. У акції взяли участь голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, перший заступник голови РДА І.Рій, заступники голови райдержадміністрації Н.Гавінська та В.Денейчук, а також всі працівники відділів апарату РДА, РЦСССДМ, служби у справах дітей та фінансового управління райдержадміністрації - усього понад 30 осіб. Прибрано територію придорожньої смуги у напрямках до с.Боршева та до с.Унева.

 

 

Детальніше... Детальніше...

 

Навколо території міського стадіону м. Перемишляни спортсмени  громадські активісти 20 квітня посадили 400 саджанців хвойних дерев, провели прибирання сусідньої лісопаркової зони, розрівнювання прилеглої до стадіону території з боку с. Коросно.

Детальніше... Детальніше...

 

Детальніше...20 квітня працівники Перемишлянського відділення Золочівської МДПІ проводили прибирання та благоустрій прилеглої території в рамках Дня довкілля. Висаджено фруктові дерева.  Упорядковано клумби з квітами. Також здійснено побілку нижньої частини фасаду адмінбудинку.