Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

Станом на 25 січня 2013 року у Львівській області  в обсягах нарахувань забезпечено виплату усіх видів державних соціальних допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, малозабезпеченим сім’ям, – про це повідомила заступник директора Департаменту соціального захисту облдержадміністрації Оксана Яковець.

Детальніше...

 

24 січня у Кабінеті Міністрів України відбулась відео-конференція на тему: «Стан реалізації соціальних ініціатив Президента України з питань дерегуляції у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху». У ній взяли участь начальник Департаменту Державтоінспекції МВС України Валерій Лозовий і начальник Центру безпеки руху та автоматизованих систем при МВС України Сергій Буднік, представники правоохоронних органів та громадських організацій Дніпропетровської, Одеської, Харківської та Львівської областей.

Детальніше...

 

Президент України Віктор Янукович під час виступів на пленарній сесії «Розвиток стратегічної інфраструктури» та неформальному засіданні світових економічних лідерів «Закладення підвалин для відродження Європи», які відбувалися в рамках Всесвітнього економічного форуму в Давосі, торкався теми реалізації реформ, котрі сприятимуть створенню механізмів для протистояння світовій економічній кризі. Про це Глава держави повідомив під час спілкування з представниками ЗМІ.

Детальніше...

 

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації затвердив організаційно-господарський план та заходи з проведення комплексу весняно-польових робіт у 2013 році

Детальніше...

 

22 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч з головним спеціалістом відділу ведення Державного реєстру виборців О.Благодир з питань підготовки і проведення проміжних  виборів депутатів Білецької сільської ради, зокрема депутата Білецької сільської ради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №3. Відповідно до ст.ст. 14,15 Закону України «Про народних депутатів Верховної Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 31 жовтня 2010року», постанови Білецької сільської виборчої комісії №1 від 10.12.2012р. вибори відбудуться 10 лютого 2013 року. Головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців повідомила також про те, що 21 січня 2013 р. відділ ведення ДРВ райдержадміністрації передав попередні списки виборців сільській територіальній комісії.

 

Детальніше...Потрібно стимулювати туризм у Львові та області,
 – К. Грищенко

Мені важливо знати, які туристичні  проекти реалізуються в місті та області  для того, щоб підтримувати їх на державному  рівні. Зараз проводиться величезна робота, але працювати є ще над чим, – заявив Костянтин Грищенко під час огляду підземного Львова.

Детальніше...

 

22 січня 2013 року Комітет Європейського Парламенту у закордонних справах одностайним рішенням підтримав набуття чинності Угодою між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз.

Детальніше...

 

Під керівництвом голови Львівської облдержадміністрації Михайла Костюка створено робочу групу, яка напрацює дорожню карту переїзду клубу «Карпати» на стадіон «Арена-Львів», – про це на брифінгу за результатами наради щодо подальшого функціонування футбольної арени у м. Львові повідомив  Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко.

Детальніше...

 

23 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із начальником загального відділу апарату райдержадміністрації Н.Кузьмою стосовно підсумків роботи із зверненнями громадян в Перемишлянській РДА за 2012 рік. Під час робочої зустрічі начальник загального відділу надала повну інформацію про проведення даної роботи. Зокрема, про те, що усім громадянам забезпечуються необхідні умови для встановленого Законом України  «Про звернення громадян» розгляду їх заяв, скарг та пропозицій.   Відповідно до Указу Президента України від 07.02.2008  №  109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”.

Детальніше...

 

Державні засоби масової інформації  продовжують висвітлювати заходи з реалізації земельної реформи та створення прозорого ринку земель сільськогосподарського призначення.

Детальніше...