Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

Графік виїзних зустрічей із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

 

 

Детальніше...За інформацією департаменту освіти і науки облдержадміністрації, станом на 15 квітня 194 дітей із Автономної Республіки Крим та м. Севастополя влаштовано на навчання у загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади Львівщини. Ще один учень навчається в ліцеї.

Детальніше...

 

Детальніше...15 квітня під керівництвом першого заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації Івана Роя відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Під час засідання було розглянуто 4 питання, зокрема щодо можливості позбавлення батьківських прав відносно малолітніх дітей та призначення піклувальників над дітьми-сиротами. 

 

Посів ярих зернових культур вже завершено у 10 районах Львівської області. Про це повідомив директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Роман Верещинський під час наради з керівниками РДА, яка відбулася під головуванням керівника апарату ЛОДА Мирослава Трещова.

Детальніше...

 

За ініціативи Департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації, в рамках «Національних Днів діагностики раків шкіри» та проекту «ЄвроМеланома», з 21 до 25 квітня  на Львівщині проходитимуть  «Дні діагностики раку та меланоми шкіри».

Детальніше...

 

Райдержадміністрації та місцеві ради мають терміново переглянути показники бюджетів. Таке  доручення дав сьогодні, 15 квітня,  керівник апарату Львівської облдержадміністрації Мирослав Трещов під час наради з керівниками райдержадміністрацій Львівщини.

Детальніше...

 

Сьогодні відбулася селекторна нарада Міжвідомчого координаційного штабу з тимчасового розміщення громадян України, які переселяються з АР Крим та м. Севастополя в інші регіони України, під головуванням першого віце-прем’єр-міністра України Віталія Яреми. У нараді взяв участь керівник апарату Львівської облдержадміністрації Мирослав Трещов.

Детальніше...

 

Турчинов закликає кандидатів у Президенти України та громадян дотримуватися виборчого законодавства.
Відкриваючи пленарне засідання парламенту у вівторок, Голова Верховної Ради зазначив, що блокування виступів будь-якого кандидата у Президенти є порушенням виборчого законодавства. «Тому закликаю усіх громадян України: не перешкоджати виступам будь-яких кандидатів у Президенти», – сказав О.Турчинов.

Детальніше...

 

Детальніше...Завершено реєстрацію учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року. За її результатами в Україні зареєстровано більше 297 тисяч осіб, з них 33 657 осіб – у Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти.

Детальніше...

 

Детальніше...14 квітня голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех та менеджер Проекту МЗС Канади «Підвищення конкурентоспроможності молочного сектору в Україні» Каміл Коте підписали Меморандум про взаєморозуміння між Львівською ОДА та Канадським об’єднанням співробітництва для міжнародного розвитку СОКОДЕВІ.

Детальніше...

 

Детальніше...В.о. Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов не виключає можливості проведення всеукраїнського референдуму про цілісність держави разом з президентськими виборами, якщо Парламент прийме відповідне рішення.

Детальніше...