Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

В суботу, 24 березня, з 20.30 год до 21.30 год Львівщина долучиться до загальносвітової кампанії "Година Землі 2018".

В межах акції закликають людей по всій планеті на годину вимкнути світло.

 

 

Детальніше...  23 вересня заступник голови Перемишянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду із Перемишлянським міським головою О.Зозулею, в.о. начальника управління економіки Р.Танасієнком та головним спеціалістом відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Б.Трачем. Під час наради обговорювалось питання стану готовності підприємств паливно-енергетичного комплексу, об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до опалювального сезону 2011/2012 років.

 

      22 вересня заступник голови Перемишянської райдержадміністрації В.Денейчук взяв участь у нараді з питань введення в експлуатацію житлових будинків на території району, яку проводив заступник голови Львівської облдержадміністрації В.Губицький. Нарада проводилась на виконання протокольного доручення в.о. голови облдержадміністрації І.Стефанишина від 02.08.2011р. №26/0/7-11.

 

    22 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський здійснив об’їзд котелень з метою перевірки стану готовності до опалювального сезону. Керівник району побував у котельнях комунальної власності та шкільних. Також О.Краєвський цікавився питанням забезпечення твердим паливом шкільних котелень

 

 22 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та в.о. начальника управління економіки Р.Танасієнко взяли участь у  засіданні обласної комісії з відбору сільських/міських рад для участі в ІІ фазі ПРООН „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”. До переліку місцевих рад, які будуть  брати участь у даному проекті, від Перемишлянського району потрапили Романівська, Короснянська, Суходільська сільські ради та Бібрська міська рада. Окрім цього, відібрано    9 місцевих рад району, які внесені до резервного списку. Наступним етапом у реалізації проекту будуть зустрічі його координаторів із громадами вищезгаданих місцевих рад, на яких будуть проведені бесіди щодо наступних кроків у реалізації проекту та визначення проблем, які будуть вирішені у результаті його реалізації.

 

Детальніше... 21 вересня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання Координаційної ради з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи із сім’ями, що опинились у складних життєвих обставинах. Під час засідання розглянуто такі питання: про виявлення  та внесення до Місцевого банку даних  сімей, що опинились у складних життєвих обставинах; про взяття на соціальний супровід сімей; про роботу із сім’ями, які перебувають у Місцевому банку даних  сімей, що опинились у складних життєвих обставинах; про здійснення Перемишлянським РЦСССДМ соціального супроводу сімей, що опинились у складних життєвих обставинах, протягом ІІІ кварталу 2011 р.; про виведення із Місцевого банку даних  сімей, що опинились у складних життєвих обставинах; про роботу із сім’ями опікунів/піклувальників; про зняття із соціального супроводу у зв’язку із подоланням сім’єю складних життєвих обставин.

 

Детальніше...21 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із керівником районного управління Пенсійного фонду у Львівській області С.Ковальською. Під час зустрічі обговорювалось питання надходжень обов’язкових платежів до Пенсійного фонду та діяльність управління щодо роз’яснення основних положень Пенсійної реформи серед населення. С.Ковальська поінформувала про свою участь у семінарі 20.09.11р. стосовно Пенсійної реформи, який проводило Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області, та основні моменти, на яких було закцентовано увагу учасників семінару. Окрім цього, 29.09.11 року планується проведення кущового семінару у м.Золочів для спеціалістів Пенсійного фонду Перемишлянського, Бродівського та Золочівського районів. Також С.Ковальська повідомила, що розробляється графік виїздів спеціалістів районного управління Пенсійного фонду у сільські ради з метою проведення роз’яснювальної роботи серед населення.

 

Детальніше...21 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду із начальником управління АПК району О.Лоїком. Під час наради обговорювалось питання здачі продовольчого зерна в аграрний фонд для потреб регіональних ресурсів у продовольчому зерні. О.Лоїк отримав доручення провести зустріч із керівниками агроформувань району та ознайомити із розпорядженням голови райдержадміністрації «Про формування регіональних ресурсів продовольчого зерна урожаю 2011 року», яким визначено орієнтовний обсяг закупівель.

 

Детальніше...   21 вересня голова Перемишянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із керівником відділу освіти Н.Борщ та заступником начальника районного фінансового управління Р.Боднар. Під час зустрічі обговорювалось питання виплати винагороди педагогічним працівникам відповідно до ст..57 Закону України «Про освіту»  та з нагоди Дня вчителя.

 

20 вересня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук спільно із в.о. керівника управління економіки Р.Танасієнком, заступником управління Держкомзему у Перемишлянському районі В.Лісовським та головним спеціалістом відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Б.Трачем  обговорили питання наявності і стану земель на території району, які не використовуються належним чином за призначенням, та можливості відведення земельних ділянок під об’єкти поводження із твердими побутовими відходами. Під час наради йшла мова також і про забезпечення дотримання положень і норм чинного земельного законодавства, зокрема вимог постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2004р. №427 „Про затвердження Порядку вибору земельних ділянок для розміщення об’єктів”.

 

 20 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський спільно із заступником голови РДА В.Денейчуком за участі представників відповідних структурних підрозділів провів нараду стосовно порядку введення в експлуатацію об’єктів індивідуального житлового будівництва погоджених з інспекцією державною архітектурно-будівельного контролю у Львівській області. Голова райдержадміністрації наголосив на тому, що населення та безпосередньо забудовники мають бути проінформовані про спрощений порядок введення в експлуатацію житла, зокрема збудованого самовільно.