Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

Детальніше...23 серпня делегація із Перемишлянського району, очолювана головою РДА О.Краєвським, взяла участь в урочистостях та святковому концерті з нагоди 21-ї річниці незалежності України, які відбулися у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім.Соломії Крушельницької.

 

Шановні мешканці Перемишлянщини!

       Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.
      Сьогодні наше завдання, завдання усіх громадян України – зробити усе можливе, аби наповнити незалежність нашої країни справжнім змістом, докласти максимум наших зусиль і снаги, аби наблизити пору розквіту України.
      І не має значення, де ми народилися: у Києві чи Севастополі, Львові чи Кривому Розі, Полтаві чи Одесі, не має значення, скільки нам років і якою мовою ми говоримо. Лише одне має вирішальне значення: наша ненька Україна і наше спільне майбутнє. І тільки разом ми можемо його змінити на краще.
     Від усієї душі зичу вам та вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра і злагоди, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання української держави, добробуту її народу.         Нехай серця наповнюються гордістю за нашу країну, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

З повагою

Голова Перемишлянської                                  
            райдержадміністрації   О.Краєвський                                                     

 

Детальніше...23 серпня у м.Перемишляни відбулися районні заходи, присвячені 21-й річниці незалежної України та з нагоди Дня Державного Прапора України. Святковою колоною керівники району та міста Перемишляни, представники державних установ, священнослужителі, учнівська молодь та громадськість міста під супровід духового оркестру вирушили від Народного дому м.Перемишляни до пам’ятника Т.Шевченку. Очолювали колону учні у вишиванках, які несли Великий Державний Прапор України. Під час урочистої ходи керівники району та керівники міста Перемишляни  поклали квіти до пам’ятника священномученику о.Омеляну Ковчу. Також квіти були покладені до пам’ятника Тарасу Шевченку, де відбулась церемонія підняття Державного прапора України. Після цього священики усіх конфесій міста Перемишляни провели спільну молитву за Україну. Після завершення молитви до присутніх на святі зверталися із вітальним словом о.Ігор Борбуляк, голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та голова районної ради П.Бучок. Продовжились святкування у Народному Домі, де відбувся великий концерт за участі мистецьких колективів раДетальніше...йону.

 Детальніше...

 

 

Детальніше... 22 серпня делегація із Перемишлянського району на чолі із головою Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвським взяла участь у Фестивалі оркестрової української патріотичної пісні з нагоди Дня незалежності, який відбувся на стадіоні «Арені-Львів». Фестиваль організований спільною ініціативою голови Львівської облдержадміністрації М.Костюка, Львівського відділення Союзу Українок та Ліги українських жінок.  На початку урочистостей Михайло Костюк нагородив почесними грамотами 20 матерів – представниць жіночих організацій Львівщини. Після цього урочистим маршем стадіоном пройшли учасники та призери ХХХ Олімпійських ігор в Лондоні та їх тренери. Продовжилось свято виступами провідних військово-музичних підрозділів Збройних Сил України: Центру військово-музичного мистецтва Військово-морських Сил Збройних Сил України з міста Севастополя, Військово-музичниого центру Сухопутних Військ Збройних Сил України з міста Чернігова, Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України з міста Вінниці, Західного територіального центру військово-музичного мистецтва зі Львова та оркестру Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного під керівництвом головного військового диригента Збройних Сил України полковник Віктора Пащенка. Також на стадіоні виступили Руслана, Павло Табаков, київський колектив «Гетьман» та інші відомі виконавці.

 

9.30 год. - збір учасників святкувань біля Народного дому м.Перемишляни
9.40 год. – піша хода святкової колони за участі прапороносців, учнів із квітами, керівників району та міста
                 Перемишляни, священиків, громадськості та учнівської молоді у супроводі духового оркестру до
                 пам’ятникаТ.Шевченку.
                 Під час ходи відбудеться покладання квітів до пам’ятника о.Омеляну Ковчу.

10.00 год. - покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку;
                  урочиста церемонія підняття Державного Прапора України;
                  спільна молитва за Україну та український народ;
                  вітальні промови керівників району.
11.00 год.- святковий концерт у Народному домі м.Перемишляни

 

22 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації Орест Краєвський взяв участь у відкритті підприємства промислової переробки побутових відходів, що у Червонограді. Дане підприємство перероблятиме до 100 тис. тон побутових відходів на рік. Будівництво розпочалося у 2001 році. За період будівництва, починаючи з 2001 року, побудовано карту складування побутових відходів, контрольно-пропускний пункт, всі інженерні комунікації, під’їзна дорога, каналізаційна насосна станція, благоустрій, побутові приміщення для обслуговуючого персоналу, площадка для встановлення технологічної лінії із сортування та пакування твердих побутових відходів. Закуплена і змонтована вагова вантажопідйомністю до 30 тонн.
У зведенні цього підприємства задіяні різні джерела фінансування, в тому числі кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища. Вартість об’єкту становить 18 143 260 грн.

 

Детальніше...22 серпня перший заступник голови райдержадміністрації І.Рій провів нараду із міськими та сільськими головами району. На нараді обговорювали питання матеріально-технічного забезпечення та стан підготовки виборчих дільниць до виборів; про підготовку до пішої прощі до Святоуспенської Унівської Лаври;  заходи з відзначення в районі Дня Державного Прапора та 21-ї річниці Незалежності України; встановлення меж населених пунктів; про обстеження зелених насаджень та видалення сухостійних дерев. У нараді також взяли участь заступники голови РДА Н.Гавінська та В.Денейчук.

 

Детальніше...22 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду із головним архітектором району Б.Городечним та головним спеціалістом відділу містобудування, архітектури та ЖКГ В.Трачем, а також представниками бюджетних державних установ. Нарада стосувалася підготовки до опалювального сезону. Зокрема, мова йшла про вчасне забезпечення твердим паливом (вугіллям та дровами) шкіл, закладів культури та медицини району, а також своєчасних розрахунків за спожиті енергоносії.

 

Детальніше...21 серпня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій спільно із заступниками голови РДА Н.Гавінською та В.Денейчуком провів робочу нараду, яка стосувалася зустрічі та перебування у с.Станимир прочан, що ітимуть пішою прощею із м.Львова до Святоуспенської Унівської Лаври у с.Унів. У нараді брали участь також голова Станимирської сільської ради М.Нецкар, священик о.Михайло Курман, головний інженер Перемишлянського РЕМу М.Кушнір. Обговорювали питання освітлення села та приміщень, у яких зупиняться на нічліг прочани.

 

Детальніше...21 серпня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів засідання оргкомітету з проведення районних конкурсів до Дня підприємця. Члени оргкомітету обговорили заходи із відзначення  Дня підприємця, які будуть проведені 4 вересня 2012р.