Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

 Відтепер фермери, власники селянських господарств та члени сільгоспкооперативів зможуть отримувати від держави дотацію за здану на м’ясопереробні підприємства худобу. Такий новий напрямок державної підтримки селян сприятиме збільшенню надходження м’яса на переробку. Окрім того, забезпечить надходження додаткових коштів у господарства селян. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

Детальніше...

 

 12 березня з 14:00 до 16:00 відбудеться пряма телефонна лінія Кабінету Міністрів України за участі Міністра соціальної політики України Наталії Королевської
Захід проходитиме за адресою вул. Інститутська, 7, 2 поверх  (клуб Кабінету Міністрів України).
Акредитація обов’язкова - до 13:00 12 березня за телефоном 289-35-60

 

Міністерство закордонних справ України висловило вдячність керівництву обласної державної  адміністрації за бездоганну організацію першого заходу українського головування в ОБСЄ з проблематики врегулювання конфліктів – засідання «Постійної наради з політичних питань в рамках переговорного процесу з придністровського врегулювання », яке відбулося у м. Львові 18-19 лютого 2013 році.
Учасниками цього заходу були делегації з Кишенева та Тирасполя на чолі з політичними представниками сторін, а також делегації на рівні послів від посередників ОБСЄ, України, Російської Федерації та спостерігачів від ЄС та США.
«Належна організація та сприяння в підготовці та проведенні міжнародних переговорів отримала позитивну оцінку всіх міжнародних  учасників», – йдеться у подяці МЗС України.

 

13 та 14 березня  у приміщенні департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді   за адресою м. Львів, вул. Просвіти, 4а управління сім’ї та молоді департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді проводить конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка.
Під час конкурсу 30 громадських організацій Львівщини відкрито захищатимуть проекти розроблених ними програм.
За детальнішою інформацією звертатися до головного спеціаліста відділу молодіжної політики Горуна Юрія – тел. 096-33-83-033

 

Детальніше...11 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду із директором районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді І.Шалапським, начальником відділу соціальної роботи РЦСССДМ О.Винницькою та головним лікарем району Б.Лівим. На нараді обговорювали питання надання соціальної допомоги дитині-інваліду.

 

Детальніше...11 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів робочу зустріч із Перемишлянським міським головою О.Зозулею, начальником відділу містобудування та архітектури РДА Б.Городечним, головним спеціалістом відділу Б.Трачем та керівником КП «Перемишлянитеплокомунерго» І.Карашкевичем. Робоча зустріч стосувалася відзначення професійного свята працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

 

Детальніше...11 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій, заступник голови РДА Н.Гавінська, керівник відділу освіти, молоді та спорту Н.Борщ відвідали навчальні заклади у с.Новосілка та с.Костенів. І.Рій та Н.Гавінська спілкувалися із директорами навчальних закладів та цікавилися роботою даних шкіл, температурним режимом у класних приміщеннях та роботою котелень.

 

11 березня голова Львівської облдержадміністрації  Віктор Шемчук провів зустріч із генеральним менеджером компанії  «Шеврон»  в Україні Пітером  Кларком.

Детальніше...

 

10 бДетальніше...ерезня в рамках проведення районних заходів з метою вшанування Великого Кобзаря у Народному домі м.Перемишляни відбувся святковий концерт, присвячений 199–й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка. Урочистості з нагоди цього свята відбулися 7 березня біля пам’ятника Кобзареві.

На концерті 10 березня побували перший заступник голови райдержадміністрації І.Рій, заступник голови РДА з гуманітарних питань Н.Гавінська, керівники та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації. У концерті взяли участь 19 аматорських колективів. Концертна програма, присвячена творчості Кобзаря була наповнена піснями, декламуваннями віршів, а також уривками із вистав.

 

11Детальніше... березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів нараду із начальником управління агропромислового комплексу РДА О.Лоїком, працівниками управління АПР та представниками сільськогосподарських інспекційних служб. Під час наради обговорювалося питання розробки механізму передачі невитребуваних паїв в оренду.