Детальніше...У Перемишлянському історико-краєзнавчому музеї та центральній районній бібліотеці для дорослих функціонують присвячені 22-й річниці Незалежності України виставки документів та фотоматеріалів – копій  зроблених із архівних документів, присвячених історії українського державотворення, становлення та утвердження державних символів України. Виставкові матеріали виготовлені за сприяння архівного відділу райдержадміністрації.

 

27 серпня з нагоди 157-ї річниці від дня народження Івана Франка відбулося урочисте покладання квітів до його пам’ятника у Львові. Пам’ять Каменяра вшанували народними композиціями. У заході взяв участь заступник голови Львівської облдержадміністрації Василь Бахмацький.

«Франко – геніальна особистість, і надзвичайно важлива постать для нашої держави. Це людина, яку потрібно пам’ятати. Навіть сьогодні з його творів можна почерпнути багато цікавого та повчального, вони актуальні і донині. Франко писав про любов до українського народу, такий патріотизм необхідно зберігати у серцях кожного із нас», – наголосив заступник очільника області.

Детальніше...

 

З ініціативи голови Львівської ОДА Віктора Шемчука, з нагоди 22-ї річниці Незалежності України, цими вихідними запрацювала система спеціального світлодіодного освітлення фасадної частини адміністративної будівлі облдержадміністрації.

Зазначимо, що підсвітка має кілька режимів, основними з яких є режим освітлення у робочі дні (біле світло) та у святкові та неробочі дні (поєднання синьо-жовтого та білого світла). Увімкнення системи освітлення здійснюється щоденно у вечірній час доби.

 

«Відродження повноцінної інтелектуальної еліти суспільства, підняття престижу розумової праці, турбота про задоволення духовних та матеріальних потреб інтелігенції – одне із пріоритетних завдань влади Львівщини», – зазначила заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Романів 27 серпня під час наради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.

Детальніше...

 

На Перемишлянщині у населених пунктах кожної сільської ради впродовж 23-25 серпня проводилися різноманітні святкові заходи на відзначення 22-ї річниці незалежності України. До їх проведення керівники органів місцевого самоврядування залучали священнослужителів, педагогів та вихованців навчальних закладів, самодіяльні мистецькі колективи, громадськість.

Детальніше...

 

Детальніше...23 серпня делегація із Перемишлянського району очолювана першим заступником голови РДА І.Роєм побувала у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької де відбулась урочиста академія з нагоди 22-ї річниці Незалежності України.
В урочистостях взяли участь заступники голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич, Сергій Василенко, Василь Бахмацький та Ірина Романів, а також керівники структурних підрозділів ОДА та запрошені гості.
З нагоди Дня Незалежності України Богдан Матолич вручив присутнім державні нагороди, та зазначив: “Хочу привітати усіх вас із таким величним святом. Будьмо разом! Будьмо терпимі. І успіх прийде до нас!”.
На запрошення голови обласної державної адміністрації Віктора Шемчука участь в урочистій академії взяла народна артистка України, Герой України Ніна Матвієнко, яка привітала усіх присутніх зі святом, а також виконала кілька своїх композицій.

 

Львівщина святкує День Незалежності України. Вранці 24 серпня 2013 року у храмах області відслужили молебні «За Україну».  Після цього –  за участю першого заступника голови Львівської ОДА Богдана Матолича та заступника голови облдержадміністрації Василя Бахмацького, а також керівників структурних підрозділів ОДА відбулися урочисті покладання квітів до пам’ятників видатним діячам української історії В.Чорноволу, М.Грушевському, Т.Шевченку.

Детальніше...

 

Про це під час прес-конференції повідомила заступник голови облдержадміністрації Ірина Романів.

«Враховуючи, що зараз тривають приготування до відзначення 200-річчя Тараса Шевченка, із усіх пам’ятників Кобзареві на території Львівщини ми обрали 22 монументи, щоб впорядкувати їх до 22 річниці Незалежності України», – зазначила Ірина Романів.

Детальніше...

 

23 серпня напередодні Дня Незалежності України перший заступник голови Львівської ОДА Богдан Матолич вручив людям з особливими потребами, які перебувають на обліку в органах соціального захисту населення, спецавтотранспорт марки Джиллі. Ключі від 33-ох автомобілів отримали дванадцятеро інвалідів війни – учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни, одинадцятеро інвалідів, прирівняних до інвалідів війни, п’ятеро інвалідів  з дитинства, четверо мешканців Львівщини із загальними захворюваннями, а також один представник серед інвалідів війни по зору.

Детальніше...

 

23 серпня у головному корпусі Національного університету «Львівська політехніка» розпочав  роботу IV Міжнародний Конгрес “Світове українство як чинник утвердження держави Україна у міжнародній спільноті «…землякам моїм в Україні  і не в Україні…», присвячений 200-літтю Тараса Шевченка”.

Детальніше...