Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

11 березня, голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук, під час апаратної наради, доручив відповідальним службам підготувати щотижневий графік робіт із ліквідації аварійної ямковості на Львівщині. За його словами, такий графік повинен містити детальну інформацію щодо доріг, на яких передбачені відповідні ремонтні роботи, із зазначенням технологій, що застосовуватимуться під час їх виконання, дати, місця та відповідальних осіб.

Детальніше...

 

6 березня 2013 року Кабінет Міністрів України схвалив Загальнодержавну соціальну програму розвитку фізичної культури та спорту на 2013-2017 роки.

Детальніше...

 

7 березня Напередодні Міжнародного жіночого дня - 8 Березня Президент України Віктор Янукович підписав Укази про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» більш ніж 10 тисячам багатодітних жінок.

Детальніше...

 

Любі наші жінки!

Детальніше...

Сердечно вітаю Вас із прекрасним весняним святом – Міжнародним  жіночим днем 8 Березня!

 

Ви – найдорожче, що є в житті кожного чоловіка. Охоронниці домашнього вогнища, берегині роду людського, Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління у покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість Ваших душ зігріває, сила духу захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.

 

Зі святом Вас, дорогі наші! Нехай весна завжди живе у Вашому серці – щодня, за будь-якої погоди та при будь-якому настрої. А настрій нехай створюють Вам ті, хто поруч, хто любить Вас і кого любите Ви.

З повагою

 

голова Перемишлянської
райдержадміністрації                                                                                 Орест Краєвський

 

 

Детальніше...7 березня у м.Перемишляни відбулися районні заходи, присвячені 199-ї річниці від дняДетальніше... народження Тараса Григоровича Шевченка. Перед районним Народним домом було сформовано колону, яку очолювали  учні з квітами, голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, заступники голови РДА та голови районної ради, Перемишлянський міський голова О.Зозуля. Традиційно у відзначенні великих державних свят беруть участь священнослужителі храмів міста. Серед присутніх були також працівники та керівники структурних підрозділів РДА та державних установ міста, а також учнівська молодь. Голова РДА О.Краєвський, голова районної ради П.Бучок поклали живі квіти до підніжжя пам’ятника багатолітньому пароху м.Перемишляни – блаженномученику о.Омеляну Ковчу.

Детальніше...

 

Місцеві органи виконавчої влади та самоврядування покликані всебічно дбати про розвиток області загалом, так і окремих її територій, -  на цьому наголосив голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук 7 березня  під час виступу на засіданні асоціації  місцевих рад «Ради Львівщини».

Детальніше...

 

6 березня Президент України Віктор Янукович у Каневі вшанував пам’ять Тараса Шевченка з нагоди 199-ї річниці від дня його народження.

Глава держави поклав квіти до пам’ятника Великому Кобзареві на його могилі на Чернечій горі в Каневі.

Після покладання квітів Віктор Янукович оглянув експозицію Музею Тараса Шевченка, зокрема представлені там роботи лауреата цьогорічної Шевченківської премії Петра Печерного – керамічні тарелі за мотивами творів Тараса Шевченка.

 

Президента України – Формат співпраці України з Митним союзом не повинен суперечити міжнародним зобов’язанням нашої держави і має сприяти формуванню таких відносин, які б створювали мотивації для збільшення товарообігу та умови для руху товарів і фінансів. Про це заявив Президент України Віктор Янукович, відповідаючи на запитання представників ЗМІ в Каневі.

Детальніше...

 

«Ми робимо стратегічну інвестицію в тих, хто будуватиме і розвиватиме Україну практично до кінця ХХІ століття. На перший план ми повинні поставити завдання створення належних матеріальних умов для тих, хто зараз ростить дитину», – підкреслив Президент В. Янукович.

Детальніше...

 

У 2013 році, врахувавши досвід минулого року, в області значно раніше та активніше розпочато реалізацію заходів з фінансування регіональних цільових програм. Станом на сьогодні із 44 програм, котрі враховані у додатку 8 до обласного бюджету на 2013 рік, готові до фінансування 9 обласних програм, з яких 3 – вже фінансуються. Про це повідомив директор департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості облдержадміністрації Денис Шмигаль.

Детальніше...