21 серпня 2013 року, відповідно до розпорядження голови Перемишлянської райдержадміністрації від 16 квітня 2013 року № 147, у відділі ведення Державного реєстру виборців працювала пряма телефонна лінія. До відділу звернулося 3 особи. Найцікавіші запитання та відповіді на них розміщені у розділі "Пряма телефонна лінія" рубрики "Інформація для виборців".

 

Згідно із даними моніторингу цін на споживчому ринку станом на 09.08.2013 Львівщина за середніми роздрібними цінами на хліб житній та житньо-пшеничний посіла 6 місце серед регіонів України. Варто також додати, що середня роздрібна ціна по регіону становила 4,58 грн./кг і була нижчою ніж по Україні (4,89 грн./кг). Щодо цін на хліб з борошна 1 ґатунку, то область посідає 15 місце.

Серед регіонів України Львівщина за рівнем цін на свинину займала 2 місце, причому середня ціна становила 41,51 грн./кг і була нижчою від середньої роздрібної ціни по Україні – 46,37 грн./кг. За рівнем цін на птицю (тушки курячі) область на 4 місці – 20,74 грн./кг (середня ціна по Україні 21,57 грн./кг), на яловичину – на 5 місці – 49,28 грн./кг. (по Україні 54,04 грн./кг).

Детальніше...

 

21 серпня під керівництвом першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Богдана Матолича та заступника голови  ОДА Сергія Василенка відбулась робоча нарада з питань щодо розрахунків теплопостачальних підприємств області за спожиті енергоносії та щодо заборгованості за спожиті енергоносії з місцевого та державного бюджетів.

Детальніше...

 

Детальніше...21 серпня голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій та заступник голови РДА Н.Гавінська взяли участь у форумі для підприємців та осіб, котрі планують започаткувати власну справу, «Успішний бізнес – сильна держава». Захід присвячений 22-й річниці Незалежності України. Під час форуму обговорювалося кілька важливих питань, серед яких про новації для малого та середнього бізнесу у зв’язку з реалізацією нового Закону України «Про зайнятість населення». У діалозі з підприємцями взяли участь директор Перемишлянського районного центру зайнятості В.Баран, заступник директора РЦЗ Н.Турчиняк, начальник відділу взаємодії з роботодавцями РЦЗ О.Солом’яна, а також із заступником начальника – начальником Перемишлянського відділення Золочівської МДПІ І.Дяків.

 Довідка:

Детальніше...

 

Детальніше...21 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська здійснила виїзний прийом громадян у Болотнянській сільській раді. Заступник голови РДА зустрілася із сільським головою В.Беньковським та секретарем М.Калагуркою, представниками соціальної, культурної та освітньої сфер; цікавилася станом справ у сільській раді, проблемами, які існують на даний час. Мешканці села, які прийшли на прийом, хотіли почути роз’яснення щодо пенсійних виплат, оформлення документів для отримання соціальної допомоги з догляду за інвалідом. На прийомі, який проводила Н.Гавінська, були присутні представники районного управління соціального захисту населення, управління ПФУ у Перемишлянському районі, а також районного управління Держземагентства.

Детальніше...

 

Детальніше...

На виконання завдань Президента України щодо забезпечення продовольчої незалежності держави, відповідно Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 рр. забезпечується контроль за рівнем цін на основі соціально значимі продовольчі товари.

21 серпня 2013 року перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І. Рій провів засідання інспекційної комісії по моніторингу цін на продовольчі товари. У нараді взяли участь М. Цимбаліста – заступник начальника управляння АПК, В. Пекар - провідний спеціаліст управління ветеринарної медицини у Перемишлянському районі, М. Бойко – начальник відділу економічного аналізу та торгівлі управління економічного розвитку та торгівлі.

В ході засідання було вказано на позитивні сторони проведення ярмаркових заходів, серед яких зниження цін на основні соціально – значимі продукти харчування. Узгоджено дату проведення наступного ярмарку сільськогосподарської продукції, а також наголошено на необхідності проведення щотижневого моніторингу цін на основні соціально – значимі продукти харчування.

 

21 серпня у прДетальніше...иміщенні РНД м.Перемишляни відбулася нарада директорів сільських Народних домів району за участі першого заступника голови Перемишлянської районної державної адміністрації І. Роя, заступника начальника районного фінансового управління Т.Стецьків,  керівника відділу культури О. Гавінської, провідного спеціаліста відділу І. М. Задорожної, директора РНД Б. Теодоровича та методичного складу РНД. В ході наради обгорнено питання щодо надання платних послуг Народними домами району, підготовки закладів культури до опалювального сезону 2013-2014рр. та проінформовано присутніх про участь 5НД у конкурсі серед закладів культури селищ, міст, сіл і малих міст.

Методист з вокально-хорового жанру Л. Василецька доповіла про результати проведення районного огляду-конкурсу вокальних колективів малих форм, що відбувся 04 серпня у РНД м. Перемишляни та БДЮТ м. Бібрка. Методист відзначила хороший рівень підготовки, вдало підібраний репертуар та сценічний одяг учасників. Кращих виконавців районного огляду-конкурсу керівник відділу культури О. Гавінська нагородила дипломами відділу культури райдержадміністрації.

 

25 серпня 2013 року в програмі відзначення 22-ї річниці проголошення Незалежності України, відбудеться обласний спортивний захід з оздоровчого туризму – сходження на гору Маківка (958 м) за програмою ХХІІ спортивних ігор Львівщини та VІ обласних ігор ветеранів спорту, присвячених Року Івана Боберського.

Детальніше...

 

У 2013-2014 маркетинговому році у Львівській області планується сформувати регіональний ресурс продовольчого зерна в кількості 64 тис. тонн. Про це йшлося під час наради з питань стану формування регіональних ресурсів, яка відбулась 21 серпня під керівництвом першого заступника голови Львівської ОДА Богдана Матолича.

Детальніше...

 

21 серпня перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич провів нараду з питань забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на території області.

Детальніше...