Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

В суботу, 24 березня, з 20.30 год до 21.30 год Львівщина долучиться до загальносвітової кампанії "Година Землі 2018".

В межах акції закликають людей по всій планеті на годину вимкнути світло.

 

 

 12 вересня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук разом із заступником голови Перемишлянської районної ради В.Винницьким здійснили виїзд у населені пункти району з метою вивчення стану під’їзних доріг до загальноосвітніх шкіл. Зокрема, побували у с.Свірзькі Глібовичі Свірзької сільської ради. Разом із сільським головою І. Серняком оглянули ділянку дороги, яка потребує ремонту, та визначили об’єм робіт, який буде погоджено із керівництвом філії «Перемишлянський райавтодор». Представники району також зустрілись та поспілкувались із представниками педколективу школи, які висловили сподівання, що проблемну ділянку дороги буде відремонтовано.

 

О.Краєвський заслухав інформацію про готовність шкіл до зими
 9 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський спільно із головою Перемишлянської районної ради П.Бучком провів нараду із заступниками голови РДА В.Денечуком та Н.Гавінською, керівником відділу освіти Н.Борщ стосовно готовності закладів освіти до опалювального сезону 2011-2012років.

Детальніше...

 

8 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у засіданні постійної комісії Перемишлянської районної ради з питань бюджету, фінансів, економіки, планування та розвитку територій.

 

 

8 вересня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів робочу нараду із головним спеціалістом відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Б.Трачем та начальником групи технічного нагляду районного відділу освіти Я.Шевцівим стосовно організації проведення поточного ремонту під’їзних доріг до начальних закладів району. Вирішено провести об’їзд населених пунктів за участі представника філії «Перемишлянський райавтодор» з метою огляду їх стану та визначення тих ділянок, які потребують негайного ремонту. 

 

7 вересня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання комісії з розгляду заяв громадян, пов’язаних із наданням населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу. Розглянуто 18 заяв громадян, які не є власниками житлових приміщень, частина з яких перебувають на обслуговуванні територіального центру управління праці та соціального захисту населення Перемишлянського району.

 

7 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із Бібрським міським головою Т.Чабаном та в.о. директора КП «Бібрський комунальник» стосовно проведення робіт із каналізування вулиці Шевченка м.Бібрка. Т.Чабан представив Програму щодо проведення цих робіт, затверджену на сесії міської ради. Окрім цього, цікавився, як ведуться роботи по ремонту ливневої каналізації на вул.Грушевського та капітальний ремонт каналізації по вул.Польова. 

 

6 вересня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання комісії із призначення виплат державної допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми. Комісійно розглянуто 32 справи та усі задоволені.

 

5 вересня в Перемишлянському районному Народному домі відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня підприємця. У заходах взяли участь голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, заступники голови райдержадміністрації Н.Гавінська та В.Денейчук, Перемишлянський міський голова О.Зозуля, працівники держустанов та районної ради, представники депутатського корпусу районної ради, громадськість міста.

Детальніше...

 

 6 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та голова районної ради П.Бучок провели робочу зустріч із директором ТзОВ «Пласт» П.Орихівським. Під час зустрічі обговорювалась багаторічна проблема побутових приміщень стадіону у м.Перемишляни. Керівник підприємства запропонував план реконструкції приміщень та терміни  виконання робіт. Одержавши погодження на проведення реконструкції, П.Орихівський  запевнив, що роботи будуть виконані якісно і вчасно

 

     5 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова районної ради П.Бучок, заступники голови райдержадміністрації Н.Гавінська та В.Денейчук, заступник керівника апарату, начальник відділу фінансово-господарського забезпечення О.Гембара взяли участь у селекторній нараді, яку проводив голова Львівської обласної райдержадміністрації М.Цимбалюк. У нараді також взяли участь керівники та представники відділів і структурних підрозділів райдержадміністрації, до компетенції, яких належать питання, які розглядались на селекторній нараді.