Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

22 червня, у Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, відбудеться:

9.00 год - Панахида у храмі Св.Володимира та блжмчн.о.Омеляна Ковча м.Перемишляни;

9.15 год – запалення лампадок на могилах жертв війни (на військовому та міському цвинтарі).

Детальніше...30 липня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду із начальником Перемишлянського УЕГГ В.Паславським та начальником відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства району  Б.Городечним. Під час наради обговорювався стан газифікації населених пунктів району, зокрема сіл Любешка, Смереківка, Дунаїв та х.Гута. А також було уточнено термін введення в експлуатацію газопроводу у с.Чемеринці.

 

Детальніше...         29 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова районної ради П.Бучок, перший заступник голови РДА І.Рій та заступник В.Денейчук побували на ювілейному концерті лауреата  обласного конкурсу «Пісня буде поміж нас», дипломанта І ст.. Міжрегіонального фестивалю «Пісні Опілля», солістки народного гурту «Зоряний сон» районного Народного дому м.Перемишляни Оксани Ільчишин. Керівники району привітали солістку із ювілеєм та вручили грамоту за сумлінну працю, активну культурно-просвітницьку діяльність та з нагоди 20-річчя творчої діяльностіі і квіти.

 

Детальніше...27 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський відвідав Унівську ЗОШ І-ІІст. Цього дня до навчального закладу приїхав із офіційним візитом керівник Управління програм допомоги в Україні – координатор з питань співпраці Представництва Єврокомісії в Україні Ендрю Разбаш. Візит відбувся з метою представлення результатів діяльності ГО в рамках реалізації МП «Енергозберігаючі заходи в школі с.Унів», а також інших успішних ініціатив громади для покращення якості життя у селі. У даному заході взяли участь координатори у Львівській області проекту ЄС ПРО ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» І.Галайко та І.Назар, заступник голови Перемишлянської районної ради В.Винницький, голова ГО «Благодійний фонд ім.Блаженного Климентія Шептицького» о.Йосафат, заступник керівника, начальник відділу інвестицій та розвитку інфраструктури управління економіки райдержадміністрації Р.Танасієнко, громада села.

Детальніше...Під час зустрічі обговорювались результати та перспективи впровадження Проекту СВА у Львівській області, зокрема, у Перемишлянському районі, та перспективи співпраці Перемишлянської РДА і районної ради з Програмою розвитку ООН в Україні. Представники громади «Благодійний фонд імені Климентія Шептицького» розповідали про свій досвід із самоорганізації та впровадження проекту з енергозбереження в Унівській ЗСШ І-ІІ ст. По завершенні представлення Ендрю Разбаш висловився про своє задоволення від зустрічі.

 

Детальніше...27 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду із головою Перемишлянської районної ради П.Бучком, першим заступником голови РДА І.Роєм та керівником відділу освіти Н.Борщ. Під час наради обговорювалося питання підготовки до опалювального сезону котельні Унівської ЗОШ І-ІІІст.

 

Детальніше...27 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання Комісії з питань захисту прав дітей. На засідання виносилося ряд питань, серед яких про надання дозволу на укладання договору дарування житлового будинку, в якому зареєстровані малолітні діти; про усунення перешкод у спілкуванні з малолітніми дітьми; про затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини, позбавленої батьківського піклування.

 

Детальніше...26 липня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук здійснив виїзний прийом громадян у Чемеринецькій сільській раді. На початку прийому Детальніше...заступник голови РДА спілкувався із головою та працівниками сільської ради, а пізніше розмовляв із мешканцями села. На прийомі побувало 11 осіб. Селяни переважно цікавилися земельними питаннями, а також пільгами, виплатами пенсій та матеріальними допомогами. У виїзному прийомі брали участь заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Перемишлянської РДА Н.Жеребецька та  начальник районного управління Держкомзему Ю.Тютюник. 

 

Детальніше...26 липня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із заступником управління АПР М.Цимбалістою та Станимирським сільським головою М.Нецкаром. Під час зустрічі обговорювали питання жнив на території Станимирської сільської ради та виконання Постанови КМУ № 342 від 23 квітня 2012 року щодо дотації на утримання молодняка у приватному секторі.

 

27 липня 2012 року до громади с.Унів (Перемишлянський район) та громади с.Корналовичі (Самбірський район) з робочим візитом завітає пан Ендрю РАСБАШ, керівник програм зовнішньої допомоги представництва ЄС в Україні. Метою візиту є ознайомлення із результатами співпраці громад зі спільним Проектом Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІ» (МРГ).

Детальніше...

 

25 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із начальником управління агропромислового комплексу Перемишлянського району О.Лоїком. Під час зустрічі обговорювалося питання стану збирання зернових культур на полях району. Зокрема, О.Лоїк повідомив, що на сьогоднішній день зібрано 47% озимих зернових. Разом з тим агроформування ведуть підготовку до посіву озимого ріпаку.

 

Детальніше...24 липня, заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Стефанишин провів нараду – семінар з сільськими головами Золочівського, Жидачівського, Перемишлянського районів.

Учасники наради розглянули питання про хід виконання соціальних ініціатив Президента України  на Львівщині; стан та перспективи розвитку сільського господарства та сільських територій; про майбутнє українського села в сільській кооперації; особливості регулювання земельних відносин на рівні сіл та селищ, проблеми проведення робіт з нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів області.

Особливу увагу приділено розгляду питання про стан та перспективи розвитку сільського господарства та сільських територій.

Як зазначив Іван Стефанишин, в нинішній ситуації ефективним засобом реалізації економічних інтересів cелян є розвиток сільськогосподарської кооперації. Головна мета діяльності кооперації на селі - надання послуг і додаткових економічних вигод членам кооперативів. Система управління кооперативом базується на принципах відкритості, рівноправності і прозорості, а все його майно є власністю його членів. Окрім маркетингових та економічних вигод, розвиток сільськогосподарської кооперації має і соціальне значення - з точки зору зростання зайнятості населення за рахунок підвищення мотивації сільськогосподарського товаровиробника.

Детальніше...