Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

    28 лютогоДетальніше... голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів  засідання Комісії з питань захисту прав дітей. На засіданні обговорювалися  питання про можливість позбавлення батьківських прав; про надання дозволу на укладання договору дарування квартири, в якому зареєстровані неповнолітні  діти; про призначення відповідальних за збереження житла та майна дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

 

Реалізація Державної програми активізації розвитку економіки  на 2013 – 2014 роки забезпечить стабільний розвиток України на роки. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час спілкування з працівниками ДП «Виробниче об’єднання «Київприлад».

Детальніше...

 

Впевнений,  що основою української громади є село. Тому  ми повинні розуміти, що якщо ми зуміємо організувати виробничий процес на селі, тоді сільська громада отримає новий потужний імпульс, – на цьому 28 лютого наголосив голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк під час засідання правління Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.

Детальніше...

 

У нашій державі буде започатковано програму «Інтелектуальне майбутнє України». Про це Президент України Віктор Янукович повідомив під час розширеного засідання Кабінету Міністрів. «Ми започаткуємо для найталановитіших дітей програму «Інтелектуальне майбутнє України», надамо їм додаткові умови і можливості для реалізації своїх талантів», - сказав він.

На переконання Глави держави, важливою у цьому контексті є організація роботи на постійній основі обласних та республіканських літніх шкіл для обдарованих учнів із залученням до співпраці з ними провідних фахівців і вчених.

 

У Львівській обласній державній адміністрації розроблено план заходів з нагоди 199-ї річниці від дня народження та 152-х роковин з дня смерті Тараса Григоровича Шевченка.

Зокрема, 9 березня 2013 року о 10.30 годині відбудеться покладання квітів від обласної та міської влади, лауреатів Національн6ої премії України імені Тараса Шевченка, представників громадськості до пам’ятника Т.Шевченку у м. Львові. Після покладання квітів заплановано зустріч голови обласної державної адміністрації Михайла Костюка та голови обласної ради Петра Колодія з лауреатами Національної премії України імені Тараса Шевченка.

У Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької відбудеться Урочиста академія з нагоди 199-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка, а також виставка творів львівських митців, присвячені великому Кобзареві.

Нагадаємо, що заходи та мистецькі акції, присвячені 199-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка відбудуться протягом березня у загальноосвітніх закладах області та у закладах культури.

 

На розширеному засіданні Кабінету Міністрів України за участю Президента України Віктора Януковича в рамках презентації Програмиекономічноїактивізаціїна2013-2014 роки Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул представив заходи з розвитку інфраструктури та інші важливі для країни проекти.

Детальніше...

 

Ми зобов’язані розвіяти міф про різницю між Сходом та Заходом, тому що в країні практично не працює ідеологія.
Про це сьогодні, 27 лютого, під час зустрічі міських голів Львівщини та Донеччини у столиці Галичини заявив Володимир Слєпцов, міський голова Дзержинська, повідомила прес-служба ЛМР.

Детальніше...

 

2Детальніше...7 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із головним лікарем району Б.Лівим. Під час зустрічі обговорювалися питання, що стосуються господарської роботи установ охорони здоров’я району. Зокрема, головний лікар повідомив, що продовжуються роботи із реконструкції ФАПу в с.Мерещів та виготовляється документація на реконструкцію ФАПів у селах Серники та Кимир, а також проводиться  експертна оцінка кошторисів.

 

27 лютого, під керівництвом першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Богдана Матолича відбувся круглий стіл з питань підтримки розвитку сільськогосподарської обслуговуючої кооперації.

Детальніше...

 

27 лДетальніше...ютого Перемишлянська райдержадміністрація взяла участь у проведенні тренування з органами управління та силами цивільного захисту Львівської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту. Темою тренування була координація діяльності органів управління та формувань територіальних ланок Львівської територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ щодо виконання завдань з організації безпечного пропуску весняного льодоходу та повені”.