Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

25 вересня керівники району проведуть зустріч із жителями населених пунктів Суходільської сільської ради

Спілкування відбудеться о 15.00 год в приміщенні Народного дому с.Суходіл

 

 

6 березня 2013 року Кабінет Міністрів України схвалив Загальнодержавну соціальну програму розвитку фізичної культури та спорту на 2013-2017 роки.

Детальніше...

 

7 березня Напередодні Міжнародного жіночого дня - 8 Березня Президент України Віктор Янукович підписав Укази про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» більш ніж 10 тисячам багатодітних жінок.

Детальніше...

 

Любі наші жінки!

Детальніше...

Сердечно вітаю Вас із прекрасним весняним святом – Міжнародним  жіночим днем 8 Березня!

 

Ви – найдорожче, що є в житті кожного чоловіка. Охоронниці домашнього вогнища, берегині роду людського, Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління у покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість Ваших душ зігріває, сила духу захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.

 

Зі святом Вас, дорогі наші! Нехай весна завжди живе у Вашому серці – щодня, за будь-якої погоди та при будь-якому настрої. А настрій нехай створюють Вам ті, хто поруч, хто любить Вас і кого любите Ви.

З повагою

 

голова Перемишлянської
райдержадміністрації                                                                                 Орест Краєвський

 

 

Детальніше...7 березня у м.Перемишляни відбулися районні заходи, присвячені 199-ї річниці від дняДетальніше... народження Тараса Григоровича Шевченка. Перед районним Народним домом було сформовано колону, яку очолювали  учні з квітами, голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, заступники голови РДА та голови районної ради, Перемишлянський міський голова О.Зозуля. Традиційно у відзначенні великих державних свят беруть участь священнослужителі храмів міста. Серед присутніх були також працівники та керівники структурних підрозділів РДА та державних установ міста, а також учнівська молодь. Голова РДА О.Краєвський, голова районної ради П.Бучок поклали живі квіти до підніжжя пам’ятника багатолітньому пароху м.Перемишляни – блаженномученику о.Омеляну Ковчу.

Детальніше...

 

Місцеві органи виконавчої влади та самоврядування покликані всебічно дбати про розвиток області загалом, так і окремих її територій, -  на цьому наголосив голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук 7 березня  під час виступу на засіданні асоціації  місцевих рад «Ради Львівщини».

Детальніше...

 

6 березня Президент України Віктор Янукович у Каневі вшанував пам’ять Тараса Шевченка з нагоди 199-ї річниці від дня його народження.

Глава держави поклав квіти до пам’ятника Великому Кобзареві на його могилі на Чернечій горі в Каневі.

Після покладання квітів Віктор Янукович оглянув експозицію Музею Тараса Шевченка, зокрема представлені там роботи лауреата цьогорічної Шевченківської премії Петра Печерного – керамічні тарелі за мотивами творів Тараса Шевченка.

 

Президента України – Формат співпраці України з Митним союзом не повинен суперечити міжнародним зобов’язанням нашої держави і має сприяти формуванню таких відносин, які б створювали мотивації для збільшення товарообігу та умови для руху товарів і фінансів. Про це заявив Президент України Віктор Янукович, відповідаючи на запитання представників ЗМІ в Каневі.

Детальніше...

 

«Ми робимо стратегічну інвестицію в тих, хто будуватиме і розвиватиме Україну практично до кінця ХХІ століття. На перший план ми повинні поставити завдання створення належних матеріальних умов для тих, хто зараз ростить дитину», – підкреслив Президент В. Янукович.

Детальніше...

 

У 2013 році, врахувавши досвід минулого року, в області значно раніше та активніше розпочато реалізацію заходів з фінансування регіональних цільових програм. Станом на сьогодні із 44 програм, котрі враховані у додатку 8 до обласного бюджету на 2013 рік, готові до фінансування 9 обласних програм, з яких 3 – вже фінансуються. Про це повідомив директор департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості облдержадміністрації Денис Шмигаль.

Детальніше...

 

Шановні мешканці Львівської області!

У зв’язку з підвищенням температури атмосферного повітря та початком весняного пожежонебезпечного періоду в області протягом 5-6 березня поточного року зафіксовано випадки самовільного випалювання населенням сухої рослинності або її залишків на адміністративних територіях міст Борислава та Стрия, Жидачівського, Миколаївського, Стрийського та Яворівського районів.

Детальніше...