9 серпня відбудеться відкриття виставки кераміки та малярства Василя Боднарчука «Між літами» у залах Львівської національної галереї мистецтв.

Детальніше...

 

Департамент з питань освіти, науки, сім’ї та молоді ЛОДА інформує, що станом на 08 серпня 2013 року  всі підручники для учнів 5-х класів згідно плану завозу МОНУ отримано на 100 відсотків.

Детальніше...

 

8 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у роботі Колегії Львівської облдержадміністрації, яку очолив голова Львівської ОДА В.Шемчук. На порядок денний засідання виносилися питання про підсумки роботи територіально-господарського комплексу області у першому півріччі 2013 року та хід виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку Львівської області на 2013 рік; про підвищення інвестиційної привабливості Львівської області; про хід проведення оздоровлення дітей області у 2013 році; про роботу головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області.

 

Очільник області доручив відпрацювати шляхи пересування очисної техніки під час снігових заметів на Львівщині
Про це Віктор Шемчук зазначив під час Колегії обласної державної адміністрації.

«Я закликаю вас не чекати, доки прийде зима, і уже сьогодні відпрацювати питання щодо пересування транспортних засобів під час снігових заметів», – сказав очільник області.

Детальніше...

 

“Потрібно створити механізм, який би спонукав людей у сільських місцевостях вводити в експлуатацію зведені будівлі та господарські приміщення”. Про це В.Шемчук заявив сьогодні, 8 серпня, на засіданні Колегії Львівської ОДА під час обговорення питання введення в експлуатацію уже збудованих та заселених будівель.

Детальніше...

 

Голова Львівської облдержадміністрації наголосив на важливості безперешкодного пересування людей із особливими потребами в усі державні установи області. Про це Віктор Шемчук зазначив під час засідання Колегії облдержадміністрації.

Детальніше...

 

    7 серпня, під головуванням заступника голови Львівської ОДА Ірини Романів відбулася нарада робочої групи з реалізації у нашій області пілотного проекту державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою.

    Голова робочої групи Ірина Романів ознайомила членів робочої групи із розпорядженням голови Львівської ОДА №467/0/5-13  від 29.07.2013 «Про внесення змін та доповнень до розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 26.10.2012 №748/0/4-12», та наголосила на важливості виконання цього пілотного проекту.

Детальніше...

 

Детальніше...7 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та із керівник відділу освіти, молоді та спорту Н.Борщ відвідали Смереківську СЗШ І-ІІст. Метою візиту було перевірити стан готовності даного закладу до початку нового навчального року. Голова РДА спілкувався із директором Г.Ганас та іншими працівниками школи про підготовку класних кімнат, у яких незабаром школярі розпочнуть новий навчальний рік. Очільник району здійснив також огляд прилеглої до приміщення навчального закладу території і дав ряд рекомендацій керівнику відділу освіти, молоді та спорту та директору школи щодо благоустрою території, адже школа розміщена у старовинному будинку, який колись був панським палацом.

 

     У ПеремиДетальніше...шлянській райдержадміністрації здійснюються заходи на виконання у регіонах завдань і доручень Президента України щодо вирішення проблемних питань громадян.
      7 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі головного лікаря району Б.Лівого здійснив виїзд у село Дунаїв, де зустрівся із його мешканцями і Дунаївським сільським головою П.Мартиняком. У залі сільського Народного дому на зустріч з керівником району зібралися понад 80 мешканців села, на обговорення яких виносилося питання реорганізації Дунаївської дільничої лікарні, яка працює не з повним навантаженням. Зокрема, мова йшла про переведення закладу у режим денного стаціонару. У ході обговорення даного питання громада висловила побажання залишити у дільничній лікарні цілодобове стаціонарне перебування пацієнтів, зважаючи на те, що на території, яка відноситься до зони обслуговування медичного закладу, живуть переважно люди старшого та похилого віку. Під час свого виступу перед громадою голова РДА О.Краєвський зазначив, що після реорганізації закладу якість медичного обслуговування населення ніяк не зміниться, оскільки залишиться весь медичний персонал, який і надалі працюватиме у звичному для лікарні режимі.

 

    7 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, керівник відділу освіти, молоді та спорту РДА Н.Борщ та директор Перемишлянської ЗОШ І-ІІІст. №2 ім.Омеляна Ковча Л.Дух отримали ключі від нового автобуса-«школярика», які вручив голова Львівської ОДА В.Шемчук. Нові автобуси для потреб освітньої галузі придбані коштом державного бюджету.

Детальніше...    Детальніше...  

    У своєму виступі очільник області наголосив: «Ми плануємо завершити процес забезпечення школярів транспортними засобами  до кінця цього року, аби програма «Шкільний автобус» була виконана у тих об’ємах, які передбачено. Кожна дитина для нас є важливою. Тому ми робитимемо все для того, аби автобуси, які перевозять школярів, були у справному стані та їх кількість була достатньою. Адже якісна освіта повинна бути доступна усім, не залежно від місця проживання та народження».

Детальніше...