Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

Головне управління з питань надзвичайних ситуацій Львівської облдержадміністрації попереджує, що в перiод літньої спеки зростає небезпека захворюваностi на гострi кишковi iнфекцiї. Так, на Львівщині почастішали випадки отруєння людей у результаті споживання продуктів харчування. 

Детальніше...

 

     6 серпня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із керівником управління економіки райдержадміністрації І.Горецькою. Під час зустрічі обговорювалось питання підготовки інформаційної довідки про підсумки роботи територіально-господарського комплексу Перемишлянського  району за І півріччя 2012 року. Дане питання буде заслуховуватись на черговому засіданні Колегії райдержадміністрації.

 

 З метою створення належних умов для організації та проведення дитячого оздоровлення та відпочинку вже у 2013 році, у Львівській обласній державній адміністрації здійснюється активна робота над розробкою обласної програми відновлення роботи непрацюючих дитячих оздоровчих закладів та створення нових.

Детальніше...

 

За дорученням голови Львівської обласної державної адміністрації Михайла Костюка у Львівській області оголошено тиждень активних протипожежних заходів. Причина – аномальна спека, а відтак і висока ймовірність пожеж. 

Детальніше...

 

В рамках відзначення 21-ї річниці Незалежності України з ініціативи Союзу Українок та Ліги жінок України, під патронатом голови Львівської обласної державної адміністрації Михайла Костюка, вперше у Львові відбудеться унікальна подія – Фестиваль оркестрової українсько-патріотичної пісні.

Детальніше...

 

Детальніше...3 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів особистий прийом громадян. На прийомі побували 8 жителів району, які мали змогу детально розповісти про свої проблеми. Звернення мешканців району стосувалися питань як особистого характеру (отримання матеріальної допомоги, виготовлення державних актів на землю, газифікації житлового будинку), так і проблем населених пунктів.
    За результами прийому голова райдержадміністрації Орест Краєвський дав доручення керівникам відділів, до компетенції яких належить розгляд піднятих питань, та пообіцяв особисто проконтролювати виконання поставлених завдань. 

 

Детальніше...3 серпня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій, представники управління АПК району та керівники установ сільськогосподарського спрямування взяли участь у селекторній нараді з питань проведення жнив, підготовки до посіву озимих культур, цінової ситуації на ринку молока та державної підтримки галузі тваринництва.

 

У поточному році головним управлінням житлово-комунального господарства за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища здійснюватиметься реалізація низки  проектів у сфері водовідведення та поводженнями з твердими побутовими відходами – про це повідомив начальник головного управління ЖКГ Львівської облдержадміністрації Ігор Цейтлін. Зокрема, у сфері водовідведення заплановано реалізацію першочергових природоохоронних заходів в с.Зимна Вода

 

Детальніше...    3 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання комісії з питань захисту прав дітей. Під час засідання розглядалось питання стосовно повернення до спільного проживання з матір’ю, яка відбувала покарання, дітей.

 

Обласна державна адміністрація інформує, що 12 жовтня 2012 року у приміщенні прес-центру «Арени Львів» відбудеться ХІІ Міжнародний економічний форум «Стратегії. Інвестиції. Співробітництво».

Детальніше...