У порівнянні з 2012 року площа обмолоту в усіх категоріях господарств області збільшилась на 31,6 тис. га, в тому числі 13,7 тис. га зернові культури та 17,9 тис. га олійні. Про це повідомив директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Микола Довба під час апаратної наради, що відбулась 19 серпня під керівництвом першого заступника голови ОДА Богдана Матолича.

Детальніше...

 

16 серпня голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук взяв участь  в урочистому відкритті дитячого будинку сімейного типу у місті Буськ, та, з нагоди новосілля, подарував родині побутову техніку.

«Сьогодні вкрай важливо, аби  діти, котрі позбавлені батьківського піклування, отримували повноцінне виховання у родинному колі, – зазначив В.Шемчук. – Найближчим часом ми робитимемо усе, аби із року в рік якомога менше діток залишалися у інтернатах. Сьогодні на Львівщині ми відкрили перший запланований дитячий будинок сімейного типу. Загалом до кінця цього року повинні здати в експлуатацію 6 таких проектів», – сказав у вітальному слові очільник області.

Детальніше...

 

16 cерпня перший заступник голови Львівської ОДА Богдан Матолич провів нараду з керівниками ДП “НДІ “Система”, ДП “Львівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації” та Інспекції з питань захисту прав споживачів у Львівській області щодо посилення контролю за якістю споживчих товарів, координації їх діяльності у зв’язку зі зміною чинного законодавства.

Детальніше...

 

Детальніше...16 серпня перший заступник голови Перемишлянської РДА І.Рій за участі заступника голови РДА Н.Гавінської провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації з питань планування роботи. Розглянуто питання якості поточного планування роботи структурними підрозділами райдержадміністрації. Зосереджено увагу на відображенні  в планах роботи процесу реалізації на території району системних соціально-економічних реформ та заходів з висвітлення діяльності органів виконавчої влади.

 

Детальніше...16 серпня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із начальником управління АПР району О.Лоїком та заступником начальника управління М.Цимбалістою. Темою зустрічі було обговорення питання розробки заходів щодо стабілізації у районі галузі тваринництва з метою збільшення поголів’я великої рогатої худоби та налагодження виробництва та реалізації м’яса.

 

Детальніше...    16 серпня перший заступник голови Перемишлянської РДА І.Рій за участі заступника голови РДА Н.Гавінської провів засідання комісії для проведення перевірок за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади. Під час засідання оголошено про початок перевірки діяльності виконкому Суходільської сільської ради.
   Також на основі матеріалів перевірки  роботи виконкому Вовківської сільської ради проведено аналіз якості проведення даної перевірки та підготовки інформації. Наголошено на відображенні у довідках шляхів усунення виявлених недоліків та наданні рекомендацій з покращення роботи виконкому з реалізації делегованих повноважень.

 

      1Детальніше...5 серпня на стадіоні школи-гімназії м. Перемишляни продовжували змагатись футбольні команди держустанов та підприємств м.Перемишляни. Цього разу визначалися півфіналісти. В результаті спортивної боротьби фіналістами стали команди прокуратури Перемишлянського району та підприємства «Електроконтакт-Україна». У поєдинку за ІІІ місце зійдуться команди відділу освіти, молоді та спорту РДА та РВ ГУМВС у Львівській області. Фінал футбольного турніру відбудеться 24 серпня.   
    Як уже зазначалось раніше, змагання приурочені до Дня незалежності України. А організатором та активним учасником  цього турніру є голова Перемишлянської РДА О.Краєвський.
   

 

За підтримки обласної державної адміністрації та спільно із Львівською філією ПрАТ «Київстар» з нагоди 22-ї річниці Незалежності України волонтери впорядкують та очистять пам’ятники у місті Львові та області.

Детальніше...

 

З метою виконання завдань Президента України В.Ф.Януковича щодо покращення рівня надання закладами охорони здоров'я медичних послуг та забезпечення доступності для населення життєво важливих медичних препаратів  у Перемишлянському районі триває реалізація пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою. Даний пілотний проект затверджений відповідною постановою Кабінету Міністрів України № 340 від 25 квітня 2012 року.

Детальніше...

 

Детальніше...15 серпня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі начальника загального відділу РДА Н.Кузьми та начальника відділу організаційно-кадрової роботи С.Зварича та начальника відділу Держземагенства у Перемишлянському районі Ю.Тютюника здійснив виїзний прийом громадян у Суходільській сільській раді. Найперше І.Рій спілкувався із працівниками сільради та сільським головою В.Сірком стосовно основних проблем Суходільської громади Зокрема, щодо покращення матеріально-технічної бази сільської ради. Далі перший заступник голови РДА розмовляв із жителями сільради, які зверталися з питаннями про зміну напрямку руху маршрутного автобуса у с.Суходіл, про надання послуг населенню сільськогосподарською технікою, про утримання закладів соціально-культурної сфери.