Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

В суботу, 24 березня, з 20.30 год до 21.30 год Львівщина долучиться до загальносвітової кампанії "Година Землі 2018".

В межах акції закликають людей по всій планеті на годину вимкнути світло.

 

 

20 серпня на стадіоні м.Перемишляни відбулися спортивні змагання за програмою «Козацькі забави», присвячені 20-й річниці Незалежності України. Для участі у змаганнях прибули 8 команд, учасники яких змагалися у таких видах спорту, як перетягування линви, переміщення воза, підняття колоди та рукодужання. За підсумками цих змагань перше місце виборола команда Короснянської сільської ради; друге здобула команда Перемишлянської міської  ради; третє посіла команда Чемеринецької сільської ради. Нагородження переможців «Козацьких забав» грамотами та пам’ятними кубками відбудеться 23 серпня підчас районних урочистостей на відзначення Дня Державного Прапора України та 20-ї річниці Незалежності нашої держави.

 

22 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду стосовно проходження територією Перемишлянського району пішої прощі із м.Львів до с.Унів, де розташований монастир, в якому перебуває чудотворна ікона Матері Божої. У нараді взяли участь представники РВ ГУ МВС  у Л/о, РВ ГУ МНС  у Л/о, районної СЕС, центральної районної лікарні, Станимирський сільський голова та Лагодівський сільський голова оскільки через території цих сільських рад проходитимуть прочани. Заступник голови РДА цікавився готовністю кожної служби до проведення даного масового заходу.

 

22 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі заступника голови райдержадміністрації В.Денейчука провів засідання робочої групи з організації святкування Дня підприємця – 2011року. Під час засідання були присутні підприємці району, представники податкової служби району, центру зайнятості, пенсійного форду, управління фінансового управління Перемишлянської РДА і відділу культури та туризму райдержадміністрації. В ході засідання вирішили розробити заходи з відзначення Дня підприємця та провести святкування 5 вересня 2011року

 

Шановні жителі Перемишлянщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного прапора України.
Кожна нація, виборюючи незалежність та розбудовуючи державу, обирає символи своєї єдності, сили, свободи та честі. Найбільш шанованим серед таких для українців є Державний прапор України. Ми бережемо та шануємо його як найвищу національну святиню.

Детальніше...

 

22 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду із керівниками відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації. На початку наради О.Краєвський запросив до слова юриста райдержадміністрації для проведення огляду нових нормативно правових актів.  Під час наради також доповідали начальник управління агропромислового комплексу РДА О.Лоїк про хід жнив у районі; начальник фінансового управління Б.Антошків доповідав про стан виплати заробітної плати та захищених статей бюджету. Заступник голови райдержадміністрації Н.Гавінська наголосила про урочисті заходи, які відбуватимуться у м.Перемишляни 23 та 24 серпня до Дня державного Прапора і Дня Незалежності України, та зуважила, що керівники установ та їхні підлеглі повинні організовано взяти участь у даних святкування. Заступник голови райдержадміністрації В.Денейчук нагадав, що 27 та 28 серпня в Свято-Успенському Унівському монастирі буду відбуватися нічні чування з нагоди празнику Успіння Пресвятої Богородиці, а також до Унева прийде велика кількість прочан. Заступник голови В.Денейчук звернувся до керівників служб, які братимуть участь в організації проходження пішої прощі до Свято-Успенської Унівської Лаври, та наголосив на здійсненні усіх заходів що є необхідним для безпечного перебування прочан у с.Унів.

 

19 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська за участі Перемишлянського міського голови О.Зозулі провела зустріч із представниками обласної організації МГО МС «Козацтво». Представники даної громадської організації цікавилися можливістю співпраці між їхньою організацією та органами місцевого самоврядування району.

 

18 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук разом із головним архітектором району Б.Городечним побували у с.Шпильчино. Метою виїзду було вивчення ситуації щодо забезпечення водопостачанням даного населеного пункту. Мешканці села звернулися із скаргою та просили про вирішення давньої проблеми. Заступник голови РДА В.Денейчук зустрічався та вів розмову з питання водопостачання із скаржниками, а також Бібрським міським головою Т.Чабаном та керівником «Бібрського комунальника» О.Рожковим

 

19 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання організаційного комітету з відзначення у Перемишлянському районі Дня Державного Прапора та 20-ї річниці Незалежності України. На засіданні були присутні керівники всіх служб та відділів райдержадміністрації, які залучені до організації проведення заходів 23 та 24 серпня у районному центрі та населених пунктах району. Зокрема О.Краєвський ознайомився із сценарієм проведення кожного заходу. Заходи до Дня Державного Прапора та 20-ї річниці України у районі розпочнуться 20 серпня спортивними змаганнями «Козацькі забави», які приурочені цій знаменній даті.

 

19 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч із начальником відділу сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації О.Науменком з питання підготовки до проведення спортивно-масових заходів, присвячених 20-й річниці Незалежності нашої держави. Керівник району цікавився підготовкою спортивного поля та спортивного майданчика, де будуть проводитися дані змагання.

 

18 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду спільно із головою Перемишлянської районної ради П.Бучком, заступником голови райдержадміністрації В.Денейчуком, начальником фінансового відділу Б.Антошківим та депутатом Перемишлянської районної ради, членом бюджетної комісії районної ради М.Крупка. Дана нарада стосувалася питання фінансування доріг комунальної власності, оскільки до Перемишлянського району надійшов перший транш у сумі 271 тис.700 грн. на ремонт доріг. Загалом район очікує 775 тис.грн.