Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

Детальніше...26 лютого заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації, депутат районної ради В.Денейчук провів засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, зв’язку, транспорту, енергетики, будівництва, торгівлі, розвитку малого і середнього бізнесу. На порядок денний засідання виносився звіт редактора районної газети «Перемишлянський край» за 2011-2012 роки;  звіт начальника відділу з питань управління комунальним майном спільної власності територіальних громад сіл і міст Перемишлянського району за 2012 рік, а також питання про роботу комісії, створеної рішенням XI сесії VI скликання від 20.09.2012 р. №213, для подальшої роботи над книгою про Перемишлянський район.

 

Детальніше...26 лютого перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів засідання комісії з питань ТЕБ та НС. На комісії розглядалися важливі питання, серед яких: про внесення змін до додатку протоколу №11 від 29.11.2011р.; про заходи щодо забезпечення населених пунктів району альтернативними джерелами водопостачання та питання проведення робіт із запобігання надзвичайної ситуації у закладах освіти Перемишлянського району.

 

25 лютого. Урядовий портал – При реєстрації свого бізнесу платникам податків більше не потрібно звертатися до податкових органів для взяття на облік. Їм достатньо подати відповідні документи тільки державному реєстратору.

Детальніше...

 

Детальніше...Інтерв’ю з головою Перемишлянської райдержадміністрації

 

25 лютого виповнюється третя річниця з дня інаугурації Президента України В.Ф.Януковича. Ви, Оресте Йосиповичу, очолюєте  у районі виконавчу владу, яка, як відомо, належить до президентської  вертикалі. У чому, на Вашу думку, полягають для українського суспільства результати діяльності нинішнього Президента?

Впродовж трьох років президентства В.Ф.Януковича чітко простежується системність тих змін, які нині відбуваються в Українській державі та у суспільстві. Нарешті від слів перейшли до реальних справ:  вдосконалення вітчизняного законодавства в усіх сферах життя; надання громадськості права та створення умов для отримання нею інформації щодо прийняття та виконання владою своїх рішень; реалізації інвестиційних проектів, будівництва житла і нових промислових об’єктів; влаштування сотень і тисяч українських дітей з інтернатів у сімейні форми виховання. Минулого року Україна з гідністю провела чемпіонат з футболу "Євро-2012", підготовка до якого дала поштовх процесові модернізації відповідної інфраструктури та привернула увагу європейської спільноти до нашої країни.

Детальніше...

 

1. Шістнадцятий Саміт Україна - ЄС відбувся в Брюсселі 25 лютого 2013 року. Україну представляв Президент України Віктор Янукович. Європейський Союз представляли Президент Європейської Ради Герман Ван Ромпей та Президент Європейської Комісії Жозе Мануель Дурау Баррозу.

2. Визнаючи європейські прагнення України та вітаючи її європейський вибір, лідери підтвердили свою взаємодію щодо політичної асоціації та економічної інтеграції України з Європейським Союзом на основі поваги до спільних цінностей та їхнього ефективного просування.

Детальніше...

 

Україна продовжує шукати модель співпраці з Митним союзом. Про це Президент України Віктор Янукович сказав під час спілкування з журналістами у Брюсселі.

«Ми шукали і будемо шукати можливість співпрацювати з Митним союзом», - сказав Глава держави.

Детальніше...

 

25 лютого під час апаратної наради  голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк доручив Державній інспекції з питань захисту прав споживачів у Львівській області створити постійно діючу «гарячу телефонну лінію», через яку мешканці  області зможуть  повідомити про реалізацію неякісної продукції та неналежного надання послуг чи  робіт.

Детальніше...

 

Україна та Європейський Союз пiдписали угоди про видiлення Києву макрофiнансової допомоги розмiром EUR610 млн.
Меморандум про взаєморозумiння мiж Україною, як позичальником, i ЄС, як кредитором, та Кредитну угоду мiж Україною, як позичальником, та Нацiональним банком України, як агентом позичальника, i Європейським Союзом, як кредитором, пiдписали з українського боку мiнiстр фiнансiв Юрiй Колобов та голова Нацiонального банку Iгор Соркiн, з європейського - вiце-президент Європейської Комiсiї Олi Рен у рамках самiту Україна-ЄС, який вiдбувся у Брюсселi в понедiлок, пише Інтерфакс.

Детальніше...

 

Питання євроiнтеграцiї є стратегiчним для України, заявив на саміті Україна-ЄС президент України Вiктор Янукович.
"Питання iнтеграцiї України в Європейський Союз - це питання стратегiчне, воно визначене й воно сьогоднi вiдповiдає законам, якi є в Українi, їх багато ухвалено, й один з основоположних законiв - закон про засади внутрiшньої та зовнiшньої полiтики, що визначає прiоритетнi напрями iнтеграцiї України в ЄС", - сказав В.Янукович журналiстам у понедiлок у Брюсселi.
За його словами, це не пiдлягає жодним ревiзiям. "Це питання визначено", - резюмував В.Янукович.
Як повiдомлялося, 25 лютого в Брюсселi вiдбувся XVI самiт Україна-Європейський Союз, на якому основним питанням стало обговорення перспективи пiдписання угоди про асоцiацiю в 2012 роцi.
Нагадаємо, сьогодні у Брюсселі проходить самiт Україна-ЄС, під час якого Україна розраховує підписати чотири документи.
Під час саміту Київ та Брєссель оприлюднили заяви про відданість угоді про асоціацію, СОТ та ЗВТ.

Джерело: 
Інтерфакс-Україна

 

Детальніше...25 лютого відбулась нарада за участі голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвського, голови районної ради П.Бучка, заступника керівника районного фінансового управління Т.Стецьків та керівника відділу освіти, молоді та спорту Н.Борщ. Під час наради обговорювались питання кредиторської заборгованості відділу освіти, молоді та спорту, яка утворилась у січні поточного року, та шляхи її погашення.