Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

22 червня, у Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, відбудеться:

9.00 год - Панахида у храмі Св.Володимира та блжмчн.о.Омеляна Ковча м.Перемишляни;

9.15 год – запалення лампадок на могилах жертв війни (на військовому та міському цвинтарі).

Детальніше...17 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський зустрівся із в.о. начальника служби ЦЗ у Перемишлянському районі ГТЧ МНС у Львівській області Р.Брошком. Керівник району цікавився перевірками та іншими заходами, які проводять  працівники Державної техногенної безпеки з механізаторами сільськогосподарських підприємств щодо дотримання техногенної та пожежної безпеки в пожежонебезпечний період та при збиранні нового врожаю зернових. Крім цього, Р.Брошко доповів голові РДА про щоденні об’їзди торфополів з метою недопущення їх займання та горіння.

 

Детальніше...У Перемишлянському районі ще 10 багатодітним жінкам вручено нагрудні знаки та посвідчення про присвоєння почесного звання «Мати-героїня». 16 липня заступник голови Перемшлянської райдержадміністрації В.Денейчук та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА О.Науменко побували у сільських населених пунктах Новосілка, Добряничі та Тучне. У цих селах відвідали багатодітних жінок, які отримали почесне звання України «Мати-героїня», але з певних причин не могли бути присутніми на урочистому врученні нагрудних знаків та посвідчень, яке проводив голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський.

 

16 липня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій та заступник голови РДА з гуманітарних питань Н.Гавінська здійснили огляд шкіл стосовно їх підготовки до нового начального року. Зокрема заступники голови райдержадміністрації побували у Дунаївській ЗОШ І-ІІІст., Боршівській, Виписківській, Ладанецькій, Чемеринецькій ЗОШ І-ІІст. Під час візитів до навчальних закладів особлива увага приділялася завершенню ремонтних робіт зі встановлення внутрішніх санвузлів, а також підготовки опалювальних систем до роботи в осінньо-зимовий період.

 

Детальніше...16 липня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук  провів нараду із головним архітектором району Б.Городечним та заступником начальника управління економіки райдержадміністрації Р.Танасієнком. Темою наради було питання про стан виконання робіт з ліквідації ямковості на автомобільних дорогах Перемишлянського району.

 

Детальніше...16 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із керівником управління праці та соціального захисту населення РДА М.Сайком. Під час зустрічі обговорювалися питання реалізації в районі соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича, направлених на підвищення соціальних стандартів. Зокрема, мова йшла про поступовий перехід до системи адресної допомоги, про реалізацію програми зайнятості, створення банку даних осіб, які потребують соціальної допомоги.

 

Детальніше...13 липня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів зустрічі із головним архітектором району Б.Городечним та головним державним інспектором контролю забудови території №4 інспекції ДАБ у Львівській області Ю.Кривенем. Зустріч стосувалася обговорення питання введення в експлуатацію індивідуальних житлових будинків у Перемишлянському районі.

 

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк провів засідання Організаційного комітету з підготовки та відзначення у 2012 році Року УПА.

Під час засідання керівник області акцентував увагу на важливості проведення на належному рівні різних освітніх заходів, пов’язаних із відзначенням річниці створення УПА.
Зокрема, Михайло Костюк запропонував провести конкурс на кращий учнівський лекторій, присвячений історії УПА. «Важливо, аби діти знали які саме події, пов’язані із Українською Повстанською Армією, відбувалися на їх території. Учні мають спілкуватись із ще живими свідками цих подій – запрошувати їх на відкриті уроки тощо. І такі знання слід стимулювати – провести конкурс на кращий учнівський лекторій, переможців якого гідно відзначити», - наголосив Михайло Костюк.
Голова Львівської ОДА також переконаний, що школярів Львівщини спільно з пластунами та представниками різних молодіжних громадських організацій слід активно долучати до впорядкування пам’ятних знаків УПА, розташованих в області

 

Органами Пенсійного фонду області реалізовано  наступний етап соціальних ініціатив Президента України -  перерахунок пенсій військовослужбовцям з 1 липня цього року (за винятком військовослужбовців строкової служби та членів їх сімей, яким перерахунок  здійснений з 1.05.2012).

Детальніше...

 

12 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із начальником відділу надзвичайних ситуацій райдержадміністрації А.Зозулею. Голова РДА цікавився станом забезпечення безпеки людей на водних об’єктах району.

 

Детальніше...11 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із керівником відділу освіти Н.Борщ. Під час зустрічі обговорювали підсумки виїздів у навчальні заклади району з метою контролю за проведенням ремонтних робіт.