Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

У Львівській обласній державній адміністрації розроблено план заходів з нагоди 199-ї річниці від дня народження та 152-х роковин з дня смерті Тараса Григоровича Шевченка.

Зокрема, 9 березня 2013 року о 10.30 годині відбудеться покладання квітів від обласної та міської влади, лауреатів Національн6ої премії України імені Тараса Шевченка, представників громадськості до пам’ятника Т.Шевченку у м. Львові. Після покладання квітів заплановано зустріч голови обласної державної адміністрації Михайла Костюка та голови обласної ради Петра Колодія з лауреатами Національної премії України імені Тараса Шевченка.

У Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької відбудеться Урочиста академія з нагоди 199-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка, а також виставка творів львівських митців, присвячені великому Кобзареві.

Нагадаємо, що заходи та мистецькі акції, присвячені 199-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка відбудуться протягом березня у загальноосвітніх закладах області та у закладах культури.

 

На розширеному засіданні Кабінету Міністрів України за участю Президента України Віктора Януковича в рамках презентації Програмиекономічноїактивізаціїна2013-2014 роки Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул представив заходи з розвитку інфраструктури та інші важливі для країни проекти.

Детальніше...

 

Ми зобов’язані розвіяти міф про різницю між Сходом та Заходом, тому що в країні практично не працює ідеологія.
Про це сьогодні, 27 лютого, під час зустрічі міських голів Львівщини та Донеччини у столиці Галичини заявив Володимир Слєпцов, міський голова Дзержинська, повідомила прес-служба ЛМР.

Детальніше...

 

2Детальніше...7 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із головним лікарем району Б.Лівим. Під час зустрічі обговорювалися питання, що стосуються господарської роботи установ охорони здоров’я району. Зокрема, головний лікар повідомив, що продовжуються роботи із реконструкції ФАПу в с.Мерещів та виготовляється документація на реконструкцію ФАПів у селах Серники та Кимир, а також проводиться  експертна оцінка кошторисів.

 

27 лютого, під керівництвом першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Богдана Матолича відбувся круглий стіл з питань підтримки розвитку сільськогосподарської обслуговуючої кооперації.

Детальніше...

 

27 лДетальніше...ютого Перемишлянська райдержадміністрація взяла участь у проведенні тренування з органами управління та силами цивільного захисту Львівської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту. Темою тренування була координація діяльності органів управління та формувань територіальних ланок Львівської територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ щодо виконання завдань з організації безпечного пропуску весняного льодоходу та повені”.

 

26 лютого до дитячого будинку сімейного типу в м.Бібрка навідались керівник служби у справах дітей Перемишлянської районної державної адміністрації Г.Гриньків, заступник керівника Г.Куніцька та головний спеціаліст Г.Кінаш, а також секретар Бібрської міської ради С.Лесняк і фахівець із соціальної роботи Г.Теплицька. Гості, спілкуючись із вихованцями і матір’ю-вихователькою закладу та оглянувши приміщення, пересвідчились, що діти задоволені матеріально-побутовими умовами проживання.

 

27 лютого заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Іван Груник провів нараду з питань будівництва дитячих будинків сімейного типу на території Львівської області.

Детальніше...

 

Попри жорсткі бюджетні обмеження за останні роки було реалізовано низку важливих ініціатив, спрямованих на підвищення соціальних стандартів для найменш захищених категорій громадян. Про це Президент України Віктор Янукович сказав під час розширеного засідання Кабінету Міністрів.

Детальніше...

 

У нинішньому році на роботу в пункти первинної медико-санітарної допомоги, що розташовані в селах, будуть направлені більше 1900 медичних і фармацевтичних працівників. Про це повідомила Міністр охорони здоров'я України Раїса Богатирьова під час брифінгу для регіональних ЗМІ, який відбувся у 26 лютого у МОЗ України.

Детальніше...