Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

Детальніше...1 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, за участі голови районної ради П.Бучка, першого заступника голови РДА І.Роя та заступника голови РДА В.Денейчука провів нараду із міськими та сільськими головами району.  Під час наради обговорювались питання про організацію оформлення дотацій за утримання молодняка ВРХ фізичними особами; про залучення безробітних громадян до громадських робіт; про проведення робіт з нормативно-грошової оцінки земель; про підготовку до опалювального сезону закладів культури району; про оновлення та коригування генеральних планів населених пунктів; про правила прийому в експлуатацію індивідуальних житлових будинків; про підготовку об’єктів охорони культурної спадщини, які були створені за часів незалежності України до Дня незалежності України; про підготовку до виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року; про перезакладку книг погосподарського обліку.

 

Випускник Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка Ігор Чернюх виборов золоту медаль на 44 Всесвітній  учнівській олімпіаді з хімії, яка проходила у Джорджтаунському університеті (м. Вашингтон, Сполучені Штати Америки).

Детальніше...

 

Детальніше... 31 липня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів нараду  із головним санітарним лікарем району Л.Томчак та керівником відділу освіти райдержадміністрації Н.Борщ стосовно стану підготовки навчальних закладів району до нового навчального року. Особливу увагу під час наради було приділено дотриманню санітарних норм у закладах освіти та покращенню побутових умов перебування дітей у школах.

 

Детальніше...31 липня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із головним санітарним лікарем району Л.Томчак. Під час зустрічі обговорювалось питання організації  забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя дітей, зокрема під час літнього оздоровлення та відпочинку.  

 

   Указом Президента України від 20 липня 2012 року № 453/2012 затверджено План заходів щодо реалізації у 2012 році положень Стратегії державної кадрової політики на 2012 – 2020 роки. Підготовку згаданого Плану забезпечено Нацдержслужбою України відповідно до Плану організації виконання Указу Президента України від 01.02.2012 № 45/2012 «Про Стратегію державної кадрової політики на 2012-2020 роки».

Детальніше...

 

Детальніше...30 липня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із начальником управління АПК району О.Лоїком. Під час зустрічі обговорювалось питання проведення жнив у районі та посіву ріпаку під урожай 2013 року. О.Лоїк інформував, що в агроформуваннях усіх форм власності уже зібрані озимі зернові на 75% площ, середня урожайність становить 32,5 ц/га. 

 

Детальніше...30 липня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду із начальником Перемишлянського УЕГГ В.Паславським та начальником відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства району  Б.Городечним. Під час наради обговорювався стан газифікації населених пунктів району, зокрема сіл Любешка, Смереківка, Дунаїв та х.Гута. А також було уточнено термін введення в експлуатацію газопроводу у с.Чемеринці.

 

Детальніше...         29 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова районної ради П.Бучок, перший заступник голови РДА І.Рій та заступник В.Денейчук побували на ювілейному концерті лауреата  обласного конкурсу «Пісня буде поміж нас», дипломанта І ст.. Міжрегіонального фестивалю «Пісні Опілля», солістки народного гурту «Зоряний сон» районного Народного дому м.Перемишляни Оксани Ільчишин. Керівники району привітали солістку із ювілеєм та вручили грамоту за сумлінну працю, активну культурно-просвітницьку діяльність та з нагоди 20-річчя творчої діяльностіі і квіти.

 

Детальніше...27 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський відвідав Унівську ЗОШ І-ІІст. Цього дня до навчального закладу приїхав із офіційним візитом керівник Управління програм допомоги в Україні – координатор з питань співпраці Представництва Єврокомісії в Україні Ендрю Разбаш. Візит відбувся з метою представлення результатів діяльності ГО в рамках реалізації МП «Енергозберігаючі заходи в школі с.Унів», а також інших успішних ініціатив громади для покращення якості життя у селі. У даному заході взяли участь координатори у Львівській області проекту ЄС ПРО ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» І.Галайко та І.Назар, заступник голови Перемишлянської районної ради В.Винницький, голова ГО «Благодійний фонд ім.Блаженного Климентія Шептицького» о.Йосафат, заступник керівника, начальник відділу інвестицій та розвитку інфраструктури управління економіки райдержадміністрації Р.Танасієнко, громада села.

Детальніше...Під час зустрічі обговорювались результати та перспективи впровадження Проекту СВА у Львівській області, зокрема, у Перемишлянському районі, та перспективи співпраці Перемишлянської РДА і районної ради з Програмою розвитку ООН в Україні. Представники громади «Благодійний фонд імені Климентія Шептицького» розповідали про свій досвід із самоорганізації та впровадження проекту з енергозбереження в Унівській ЗСШ І-ІІ ст. По завершенні представлення Ендрю Разбаш висловився про своє задоволення від зустрічі.

 

Детальніше...27 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду із головою Перемишлянської районної ради П.Бучком, першим заступником голови РДА І.Роєм та керівником відділу освіти Н.Борщ. Під час наради обговорювалося питання підготовки до опалювального сезону котельні Унівської ЗОШ І-ІІІст.