З 1 жовтня 2013 року збільшиться рівень забезпечення прожиткового мінімуму для дітей із малозабезпечених сімей на 80%, а з 1 грудня – 90%, – про це повідомив директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Василь Мартиняк.

Детальніше...

 

Детальніше...13 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із Ушковичівським сільським головою П.Горецьким. Під час зустрічі обговорювалося питання фінансування дошкільного навчального закладу у с.Чуперносів.

 

Станом на 13 серпня 2013 року  на Львівщині зібрано 223,8 тис. га ранніх зернових,  намолочено 762,6 тис. тонн зерна при урожайності 34,1 ц/га. В порівнянні до 2012 року урожайність в середньому є вищою  на 1,4 ц/га.

Детальніше...

 

Голова облдержадміністрації Віктор  Шемчук підписав розпорядження, згідно з яким  до Дня Незалежності України буде надана одноразова адресна  допомога найбільш незахищеним категоріям громадян, реабілітованим за статтею 3 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» та потерпілим від політичних репресій  в розмірі 190 гривень.

Детальніше...

 

З початку поточного року згідно програм фінансування за рахунок коштів державного бюджету надійшло  24,5 млн грн., в тому числі на погашення  кредиторської заборгованості  за 2012 рік – 9,6 млн грн.

Детальніше...

 

12 серпня заступник голови Перемишлянської РДА Н.Гавінська взяла участь у нараді, яка відбувалася у Львівській облдержадміністрації під головуванням заступника голови ОДА І.Романів. Нарада стосувалася актуальних питань стану готовності закладів освіти до нового навчального року.

 

Детальніше...12 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду із керівниками житлово-комунальних установ району. Під час наради обговорювали важливі питання, які стосуються готовності до нового опалювального сезону 2013-2014років.

 

Департамент з питань цивільного захисту ОДА закликає мешканців області неухильно дотримуватися правил експлуатації побутових газових приладів, у тому числі з відводом продуктів згоряння у димохід, а саме:

-    відкривати віконну кватирку на час роботи газових приладів;
-     перевірити наявність тяги в димоходах та вентиляційних каналах;

Детальніше...

 

Головне управління ПФУ у Львівській області інформує про те, що пенсійні пільги надаються батькам багатодітних сімей на умовах, визначених законодавством про пенсійне страхування, а саме:

Достроковий вихід на пенсію за віком

Детальніше...

 

Детальніше...9 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання Колегії Перемишлянської РДА. На засіданні розглядалися питання про підсумки роботи територіально-господарського комплексу району у першому півріччі 2013 року та хід виконання Програми соціально -економічного та культурного розвитку Перемишлянського району на 2013 рік, з даного питання доповідали: І.Горецька керівник управління економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації, О.Лоїк, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації і Б.Трач  – головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації.

Детальніше...