Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

Детальніше...27 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання Комісії з питань захисту прав дітей. На засідання виносилося ряд питань, серед яких про надання дозволу на укладання договору дарування житлового будинку, в якому зареєстровані малолітні діти; про усунення перешкод у спілкуванні з малолітніми дітьми; про затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини, позбавленої батьківського піклування.

 

Детальніше...26 липня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук здійснив виїзний прийом громадян у Чемеринецькій сільській раді. На початку прийому Детальніше...заступник голови РДА спілкувався із головою та працівниками сільської ради, а пізніше розмовляв із мешканцями села. На прийомі побувало 11 осіб. Селяни переважно цікавилися земельними питаннями, а також пільгами, виплатами пенсій та матеріальними допомогами. У виїзному прийомі брали участь заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Перемишлянської РДА Н.Жеребецька та  начальник районного управління Держкомзему Ю.Тютюник. 

 

Детальніше...26 липня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із заступником управління АПР М.Цимбалістою та Станимирським сільським головою М.Нецкаром. Під час зустрічі обговорювали питання жнив на території Станимирської сільської ради та виконання Постанови КМУ № 342 від 23 квітня 2012 року щодо дотації на утримання молодняка у приватному секторі.

 

27 липня 2012 року до громади с.Унів (Перемишлянський район) та громади с.Корналовичі (Самбірський район) з робочим візитом завітає пан Ендрю РАСБАШ, керівник програм зовнішньої допомоги представництва ЄС в Україні. Метою візиту є ознайомлення із результатами співпраці громад зі спільним Проектом Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІ» (МРГ).

Детальніше...

 

25 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із начальником управління агропромислового комплексу Перемишлянського району О.Лоїком. Під час зустрічі обговорювалося питання стану збирання зернових культур на полях району. Зокрема, О.Лоїк повідомив, що на сьогоднішній день зібрано 47% озимих зернових. Разом з тим агроформування ведуть підготовку до посіву озимого ріпаку.

 

Детальніше...24 липня, заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Стефанишин провів нараду – семінар з сільськими головами Золочівського, Жидачівського, Перемишлянського районів.

Учасники наради розглянули питання про хід виконання соціальних ініціатив Президента України  на Львівщині; стан та перспективи розвитку сільського господарства та сільських територій; про майбутнє українського села в сільській кооперації; особливості регулювання земельних відносин на рівні сіл та селищ, проблеми проведення робіт з нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів області.

Особливу увагу приділено розгляду питання про стан та перспективи розвитку сільського господарства та сільських територій.

Як зазначив Іван Стефанишин, в нинішній ситуації ефективним засобом реалізації економічних інтересів cелян є розвиток сільськогосподарської кооперації. Головна мета діяльності кооперації на селі - надання послуг і додаткових економічних вигод членам кооперативів. Система управління кооперативом базується на принципах відкритості, рівноправності і прозорості, а все його майно є власністю його членів. Окрім маркетингових та економічних вигод, розвиток сільськогосподарської кооперації має і соціальне значення - з точки зору зростання зайнятості населення за рахунок підвищення мотивації сільськогосподарського товаровиробника.

Детальніше...

 

Детальніше...24 липня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук взяв участь у засіданні архітектурно-містобудівної ради, яку очолив головний архітектор району Б.Городечний. Під час засідання розглядали проект детального планування кварталу індивідуальної житлової забудови в м.Бібрка.

 

Детальніше...23 липня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук взяв участь у нараді з нагоди підготовки до офіційного візиту у с.Унів керівника Управління програм допомоги в Україні – координатора з питань співпраці Представництва Єврокомісії в Україні Ендрю Разбаша. У нараді взяли участь координатори Проекту ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду»у Львівській області Ігор Назар та Ірина Галайко, координатор Проекту у Перемишлянському районі Р.Танасієнко, голова «Благодійного фонду імені Климентія Шептицького» о.Йосафат (Войтек), члени даної громадської організації та директор Унівській ЗСШ І-ІІ ст. О.Гураль. Візит Ендрю Разбаша до с.Унів запланований на 27 липня цього року.

 

 

20 липня Детальніше...на міському стадіоні м.Перемишляни відбувся товариський матч із фуДетальніше...тболу. У грі зійшлися три команди. Учасниками першої з них були працівники райдержадміністрації, районної ради та районного управління юстиції. Капітаном цієї команди державних службовців був голова Перемишянської РДА О.Краєвський. Друга команда -- учасник турніру складалася із працівників особового складу РВ ГУ МВС у Львівській області, спортсмени третьої команди – працівники державної пожежно-рятувальної служби Перемишлянського району. Проведення таких товариських футбольних матчів планується зробити традиційним.

 

Детальніше...20 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський здійснив виїзний прийом громадян у Вовківській сільській раді, на території якої розташовані села Вовків, Мерещів, Малий Полюхів, Плетеничі та Брикун. Під час спілкування керівник району вислухав проблеми та пропозиції людей, які прийшли на зустріч із головою райдержадміністрації, щоб отримати відповіді та обговорити проблемні питання. Найбільше мешканціДетальніше... сільської ради цікавилися питаннями ремонту дороги до села М.Полюхів. Деяких сільських жителів цікавило питання оплати за переоформлення земельної ділянки, доплати до пенсії багатодітній жінці, яка отримала почесне звання України «Мати-героїня»,  а також роз’яснення пенсійної реформи та інші актуальні питання.  Голова райдержадміністрації вислухав кожного, хто побував на прийомі, та надав обґрунтовані та компетентні відповіді. Спільно із головою РДА з мешканцями даної сільської ради спілкувалися представники районних управлінь Держкомзему, праці та соціального захисту населення та Пенсійного фонду.