Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

В суботу, 24 березня, з 20.30 год до 21.30 год Львівщина долучиться до загальносвітової кампанії "Година Землі 2018".

В межах акції закликають людей по всій планеті на годину вимкнути світло.

 

 

9 серпня начальник управління земельних ресурсів у Перемишлянському районі Ю.Тютюник та начальник управління АПР Перемишлянського району О.Лоїк провели нараду із землевпорядниками сільських та міських рад.  Під час наради землевпорядникам було роз’яснено деякі аспекти здійснення земельної реформи на території району, зокрема використання земельних ділянок, паїв, запровадження ринку землі.

 

9 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду із секретарями сільських та міських рад. На нараду виносилося ряд питань, серед яких: про затвердження Комплексної програми профілактики і запобіганню поширення пияцтва та алкоголізму серед населення Львівської області на 2011- 2014 рр.; про підвищення кваліфікації сільських і селищних голів; про видачу повісток військовозобов’язаним; про періодичне уточнення бази даних реєстру виборців; про підготовку робіт до проведення Всеукраїнського перепису населення; про підготовку до відзначення 20-ї річниці Незалежності України.

 

8 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук за участі начальника управління АПР Перемишлянського району О.Лоїка побував на території фермерського господарства «БМВ». Заступник голови РДА спілкувався із агрономом господарства В.Кирилівим, який повідомив, що господарство обмолотило 80 га озимої пшениці та намолотило 450 т. зерна при урожайності 60 цнт з га. Крім цього, господарство зібрало70 га ріпаку і підготовило до реалізації 230 т. зерна ріпаку.

 

8 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч із начальником управління статистики у Перемишлянському районі О.Мандзюк та заступником керівника управління праці та соціального захисту населення Н.Жеребецькою стосовно заборгованості заробітної плати на підприємствах «Поліграф Україна» та ВРУ ЖКГ.

 

8 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, заступник голови райдержадміністрації В.Денейчук спільно із начальником управління АПР Перемишлянського району О.Лоїком та начальником РВ УМНС у Л/о М.Яворським відвідав ТзОВ «Агро-Свірж». Керівник району спілкувався з керівником агроформування А.Висоцьким, який поінформував про те, що господарство проводить комплекс збиральних робіт. З планових 70 га озимої пшениці обмолочено 50 га та намолочено 225 т зерна при урожайності 45 ц. з гектара. Крім цього даним господарством зібрано 110 га озимого ріпаку та намолочено 300 т зерна, яке продано господарством за межі району.

 

5 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації здійснив усний прийом громадян. На прийомі побувало 6 осіб. Мешканці району зверталися до керівника району із різноманітними проханнями та пропозиціями. Найбільше громадяни цікавилися питаннями приватизації земельних ділянок та житлових будинків. На всі питання голова райдержадміністрації О.Краєвський два компетентні відповіді

 

4 серпня до голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвського зверталася мешканка м.Бібрки Н.Коцюмбас. У своєму зверненні просила роз’яснення у питаннях приватизації земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства та для будівництва і облаштування житлового будинку.

 

5 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів засідання штабу по проведенню жнив. За інформацією начальника управління АПР Перемишлянського району станом на 5 серпня обмолочено 5606 га зернових, намолочено 15662 т зерна в господарствах усіх форм власності.

 

4 серпня кореспондент газети «Високий замок» Інна Гончарук спільно із начальником відділу сім’ї, молоді та спорту Перемишлянської райдержадміністрації О.Науменком відвідала с.Лагодів. У цьому селі кореспондентка спілкувалася із Лагодівським сільським головою В.Мишолівським, громадою села, зустрічалася із директором школи Н.Баран, місцевим краєзнавцем П.Тивонюком. І.Гончарук цікавилася історією с.Лагодова, ходом підготовки до прийому прочан, які ітимуть пішою прощею до Свято-Успенської Унівської Лаври. Побувала у школі, сільському Народному домі, у церкві, яка є пам’яткою архітектури та оглянула будівництво нового сільського храму і сільський стадіон.

 

4 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів засідання комісії з питань встановлення розміру орендної плати за землю. На порядок денний виносилося питання про перегляд та встановлення розміру орендної плати за використання земельних ділянок за межами населеного пункту м.Бібрка ПП «Укртехпостач», та за межами с.Лагодів ПАФом «Злагода».