7 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, керівник відділу освіти, молоді та спорту РДА Н.Борщ та директор Перемишлянської ЗОШ І-ІІІст. №2 ім.Омеляна Ковча Л.Дух отримали ключі від нового автобуса-«школярика», які вручив голова Львівської ОДА В.Шемчук. Нові автобуси для потреб освітньої галузі придбані коштом державного бюджету.

Детальніше...    Детальніше...  

    У своєму виступі очільник області наголосив: «Ми плануємо завершити процес забезпечення школярів транспортними засобами  до кінця цього року, аби програма «Шкільний автобус» була виконана у тих об’ємах, які передбачено. Кожна дитина для нас є важливою. Тому ми робитимемо все для того, аби автобуси, які перевозять школярів, були у справному стані та їх кількість була достатньою. Адже якісна освіта повинна бути доступна усім, не залежно від місця проживання та народження».

Детальніше...

 

Кількість дітей, які відбуваютьть покарання у виховних колоніях та утримуються в СІЗО, зменшується. Про це йдеться у звіті Уповноваженого Президента з прав дитини Юрія Павленка.

Зокрема Уповноважений Президента наводить статистику, згідно з якою у 2010 році у виховних колоніях відбувало покарання 1499 дітей, у СІЗО утримувалось 976 дітей. «Станом на 1 липня 2013 року кількість дітей, які відбувають покарання у виховних колоніях, зменшилась до 1135, дітей, які очікують на рішення суду в СІЗО – до 339», – повідомив Ю.Павленко.

Детальніше...

 

Станом на 6 серпня  2013 року на Львівщині обмолочено 73% посівних площ, валовий намолот становить 605,8 тис. тонн. Урожайність ранніх зернових в у порівнянні з 2012 роком  в цілому вища на 2,2 ц/га.

Про це 6 серпня під час проведення  Всеукраїнської селекторної наради з питань проведення жнив, цінової ситуації на зерновому ринку формування державних і регіональних продуктів повідомив перший заступник голови Львівської ОДА Богдан Матолич.

Детальніше...

 

Детальніше...     У процесі реалізації завдань Президента України В.Ф.Януковича, передбачених у Програмі «України для людей», зроблено наголос на живому спілкуванні з громадянами, спрямованому на вирішення їхніх проблем та на розгляд питань, піднятих у зверненнях.
Серед актуальних питань, які хвилюють мешканців Перемишлянщини, є такі, що стосуються надання якісних освітніх послуг у навчальних закладах сільської місцевості.

Детальніше...

 

Детальніше...6 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. На розгляд комісії було винесено ряд питань, серед яких: про можливість позбавлення батьківських прав відносно малолітньої дитини та про усунення перешкод  у спілкуванні з малолітньою диино.

 

Центральним органам виконавчої влади скеровано відповідні листи щодо погодження сорока кандидатур для відзначення державними нагородами з нагоди Дня незалежності України.

Детальніше...

 

Детальніше...6 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у координаційній раді керівників правоохоронних органів району з питань стану боротьби із злочинністю та протидії корупції. Під час засідання присутні керівники правоохоронних органів обговорювали  питання зниження рівня скоєння злочинів неповнолітніми особами, а також результативність профілактичної роботи серед учнів загальноосвітніх шкіл району та професійного ліцею м.Перемишляни.

 

Детальніше...5 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук за участі заступника голови РДА Н.Гавінської, начальника відділу містобудування та архітектури Б.Городечного, начальника фінансового управління Б.Антошківа, а також начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Г.Гриньків провів обговорення проекту районної програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа». Під час обговорення особлива увага приділялася фінансовим питанням, що стосуються реалізації програми.

 

Департамент з питань цивільного захисту облдержадміністрації інформує, що станом на 6 серпня поточного року у природних екосистемах на території області виникло 347 пожеж, пов’язаних із самовільним спалюванням рослинності та її залишків на загальній площі 67,7 га, у тому числі – 49 пожеж на торфополях загальною площею 2,56 га.

Детальніше...

 

5 серпня у Львові стартував ІХ велопробіг “Відкрий серце для сиріт”, організований Міжнародним благодійним фондом «Наступне покоління» за підтримки служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації.

25 волонтерів, серед яких є всиновлені діти, подолають 250 км, щоб привернути увагу громадськості до проблеми сирітства в Україні. За час велотуру команда хоче мотивувати небайдужі родини, які сповідують християнські цінності, всиновлювати дітей. На центральних площах міст по яким пройде велотур волонтери  виступатимуть з програмою для дітей та дорослих.

Детальніше...