Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

В суботу, 24 березня, з 20.30 год до 21.30 год Львівщина долучиться до загальносвітової кампанії "Година Землі 2018".

В межах акції закликають людей по всій планеті на годину вимкнути світло.

 

 

4 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський ознайомився з початком робіт по каналізуванню вул.Шевченка в м.Бібрка. Під керівництвом Бібрського міського голови Т.Чабана роботи проводять працівники Бібрського ЛВУМГ та працівники «Бібрського комунальника».

 

3 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський  провів нараду з начальником Пенсійного фонду Перемишлянського району С.Ковальською за участі заступника голови райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінської. На цій нараді було обговорено підсумки виїзного рейду робочої комісії щодо виявлення та легалізації найманих працівників та дотримання суб'єктами підприємницької діяльності дозвільного законодавства, проведеного 2 серпня у населених пунктах району.

 

3 серпня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук взяв участь у робочій нараді, що стосувалася підготовки проведення ХХ прощі із м.Львова до Свято-Успенської Унівської Лаври, яка розташована у Перемишлянському районі. Нараду проводив начальник Головного управління з питань внутрішньої політики, національностей та релігій Р.Кураш. Підчас наради було наголошено на тому, що кожен район, через котрий будуть проходити прочани має забезпечити медичний супровід та правопорядок на своїй території. А також Р.Кураш звернув особливу увагу присутніх на усілякому сприянні організаторам пращі.

 

Детальніше...1 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський оглянув Народний дім м.Бібрка, в якому на даний час ведуться ремонтні та відновлювальні роботи. Директор даного закладу культури Т.Палько довів до відома керівника району інформацію про обсяг робіт, які на даний час вже виконані та які ще потрібно виконати.

 

Детальніше...1 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський спільно із заступником голови райдержадміністрації В.Денейчуком провели попередню нараду із керівником «Пермишлянокеплоконенерго» І.Карашкевичем та начальником фінансового управління Б.Антошківим стосовно котельні, яка розміщена по вул.Галицькій, 35а у м.Перемишляни. Керівник  «Пермишлянитеплоконенерго» повідомив, що приміщення даної котельні було реконструйоване в грудні 2010 року, крім цього І.Карашкевич повідомив про те, що «Облжитлокомунуправління» буде здійснювати передачу котельні на баланс «Пермишлянитеплоконенерго» після співфінансування із місцевого бюджету.

 

Керівник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації М.Сайко привітав одиноку жительку с.Суходіл Ганну Миколаївну Бундз з нагоди 80-річчя з дня народження. Ювілярка учасник війни, трудову діяльність розпочала в колгоспі «Дружба» де пропрацювала до виходу на пенсію.

Детальніше...

 

Детальніше...1 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч із Перемишлянським міським головою О.Зозулею. Обговорювалася ситуація щодо врегулювання тарифів на послуги водопостачання та водовідведення у м.Перемишляни.

 

Детальніше...1 серпня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська відвідали Перемишлянський історико-краєзнавчий музей.

Детальніше...

 

27 липня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська спільно із в.о. керівника відділу освіти Г.Гриньків та начальником начальником групи інженерно-технічного нагляду відділу освіти Я.Шевцівим провела огляд ряду навчальних закладів з метою контролю за проведенням у них підготовчих робіт до нового навчального року.

Детальніше...

 

   28 липня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук здійснив виїзний прийом громадян у Ланівській сільській раді.

Детальніше...