Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

Детальніше...20 липня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій спілкувався з мешканцями району під час проведення «гарячої» телефонної лінії. Найбільше телефонних дзвінків І.Рій отримав від жителів населених пунктів Чемеринецької та Лагодівської сільських ради. Люди цікавилися земельними питаннями. Також мешканець Романівської сільської ради телефонував стосовно аварійних дерев та мешканка с.Смереківки – відносно проблем із електропостачанням.

 

Детальніше...19 липня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів виїзний прийом громадян у Лагодівській сільській раді. Перед початком прийому перший заступник голови РДА спілкувався із працівниками сільської ради стосовно першочергових питань, які потрібно вирішити у даному населеному пункті. Секретар Лагодівської сільської ради Г.Цимбала повідомила про проблеми, над вирішенням яких в даний час працює сільська рада.

На особистий прийом громадян прийшло 14 мешканців с.Лагодова. Громадяни цікавилися різними питаннями, які турбують їх тривалий час. Зокрема, озвучувалися питання про налагодження телефонного зв’язку, ремонту дороги при в’їзді до села та у селі, ремонту фасаду Лагодівської ЗОШ І-ІІст., оформлення документів на присвоєння багатодітній матері почесного звання УкДетальніше...раїни «Мати-героїня», переоформлення земельного паю, усунення частого вимкнення електропостачання, особливо при несприятливих погодних умовах, про розміри мінімальної пенсії на теперішній час, роз’яснення Закону України «Про ринок земель»,  про проведення інтернету у селі Лагодів та інші. Перший заступник голови РДА І.Рій надавав вичерпні відповіді, а деякі питання взяв на особистий контроль для вирішення у найближчий час.

На прийомі також були присутні та спілкувалися із лагодівчанами начальник районного управління Держкомзему Ю.Тютюник та заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Перемишлянської РДА Н.Жеребецька.

 

Детальніше...17 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі заступника голови РДА В.Денейчука провів робочу зустріч із начальником Перемишлянського УЕГГ В.Паславським. Під час зустрічі обговорювалося питання пришвидшення пуску газу в с.Чемеринці.

 

Детальніше...18 липня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська провела засідання комісії з розгляду документів для присвоєння почесного звання України «Мати – героїня». Розглянуто документи на 14 багатодітних матерів району.

 

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк переконаний, що тільки організований сільськогосподарський кооператив зможе створити умови для перетворення селян із звичайних власників землі у підприємців та сільськогосподарських бізнесменів. Про це Михайло Костюк заявив сьогодні, 17 липня, під час наради-семінару з сільськими головами Самбірського, Мостиського, Старосамбірського і Турківського районів Львівщини. 

«Щоб збудувати міцний фундамент економіки області – слід починати з села. Селу потрібен бізнес. Переконаний, що сьогодні у селах Львівщини є той потенціал людей, які можуть і хочуть працювати, які здатні зорганізватись у кооперативи. Потрібно вивчити досвід кооперативного господарства, який має регіон у минулому і використати його сьогодні. Бо не правильно чекати приходу інвестора, який просто забере землю, надавши натомість селянам мінімум робочих місць. Ми самі повинні шукати форму і формат виведення села зі стогнації», - наголосив Михайло Костюк.

Детальніше...

 

Детальніше...17 липня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук разом із головним архітектором району Б.Городечним провів засідання комісії з підготовки об’єктів житлово – комунального призначення до роботи в осінньо – зимовий період. Під час засідання комісії розглядалися питання, які стосувалися підготовки державних установ до роботи у осінньо-зимовий період.

 

Детальніше...17 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський зустрівся із в.о. начальника служби ЦЗ у Перемишлянському районі ГТЧ МНС у Львівській області Р.Брошком. Керівник району цікавився перевірками та іншими заходами, які проводять  працівники Державної техногенної безпеки з механізаторами сільськогосподарських підприємств щодо дотримання техногенної та пожежної безпеки в пожежонебезпечний період та при збиранні нового врожаю зернових. Крім цього, Р.Брошко доповів голові РДА про щоденні об’їзди торфополів з метою недопущення їх займання та горіння.

 

Детальніше...У Перемишлянському районі ще 10 багатодітним жінкам вручено нагрудні знаки та посвідчення про присвоєння почесного звання «Мати-героїня». 16 липня заступник голови Перемшлянської райдержадміністрації В.Денейчук та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА О.Науменко побували у сільських населених пунктах Новосілка, Добряничі та Тучне. У цих селах відвідали багатодітних жінок, які отримали почесне звання України «Мати-героїня», але з певних причин не могли бути присутніми на урочистому врученні нагрудних знаків та посвідчень, яке проводив голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський.

 

16 липня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій та заступник голови РДА з гуманітарних питань Н.Гавінська здійснили огляд шкіл стосовно їх підготовки до нового начального року. Зокрема заступники голови райдержадміністрації побували у Дунаївській ЗОШ І-ІІІст., Боршівській, Виписківській, Ладанецькій, Чемеринецькій ЗОШ І-ІІст. Під час візитів до навчальних закладів особлива увага приділялася завершенню ремонтних робіт зі встановлення внутрішніх санвузлів, а також підготовки опалювальних систем до роботи в осінньо-зимовий період.

 

Детальніше...16 липня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук  провів нараду із головним архітектором району Б.Городечним та заступником начальника управління економіки райдержадміністрації Р.Танасієнком. Темою наради було питання про стан виконання робіт з ліквідації ямковості на автомобільних дорогах Перемишлянського району.