Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

2 квітня голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк здійснив робочу поїздку до Пустомитівського, Золочівського, Бродівського та Буського районів Львівщини за участі профільних служб області, голів відповідних райдержадміністрацій та селищних рад. 

Детальніше...

 

    3 квітня  пеДетальніше...рший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі заступника голови РДА В.Денейчука та заступника керівника апарату, начальника відділу фінансово-господарського забезпечення райдержадміністрації О.Гембари провів нараду із керівниками відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації та держустанов. Під час наради обговорювались питання про законодавчі нормативно-правові акти, прийняті впродовж місяця; про стан  виконання розпорядження голови РДА щодо проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля; про виконання протокольних доручень першого заступника голови райдержадміністрації; про проведення перевірок; про підготовку звітів про роботу структурних підрозділів райдержадміністрації за І квартал 2012 року та ряд інших питань.

 

     2 квітняДетальніше... перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій разом із Детальніше...заступником голови РДА В.Денейчуком здійснили об’їзд населених пунктів району з метою перевірки результатів проведення толоки минулого тижня. Керівники району побували у населених пунктах Боршівської, Чемеринецької, Дунаївської, Вишнівчицької сільських рад. За підсумками об’їзду встановлено, що в основному придорожні смуги та прибудинкові території прибрані. Проте, повністю завершити роботи минулого тижня перешкоджали погодні умови. А відтак, прибирання територій тривають.
   В об’їзді вищезгаданих сільських рад також взяв участь начальник РЦ СССДМ І.Шалапський, який відповідно до доручення голови райдержадміністрації. закріплений за даними територіями.

 

    На Львівщині слід відновлювати розвиток тваринництва, сектор державних сільськогосподарських підприємств, де збережена система управління та господарка. Про це під час наради 2 квітня повідомив голова Львівської ОДА Михайло Костюк.

Детальніше...

 

Детальніше...    30-31 березня працівники райдержадміністрації. інших держустанов та підприємств Перемишлянського району взяли участь в упорядкуванні території району. Учасники толокиДетальніше... прибирали прибудинкові території, придорожні смуги, працювали над усуненням несанкціонованих сміттєзвалищ, висаджували кущі та дерева. Відповідні заходи проводились в усіх населених пунктах району.
         Проте, заплановані заходи в рамках проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою не вдалося реалізувати в повному обсязі. Причиною стала несприятлива дощова погода.
      Станом на 31 березня у районі відремонтовано 8 км доріг та вулиць, упорядковано більше 7 га парків та скверів, 22 кладовища, ліквідовано 48 несанкціонованих сміттєзвалищ, посаджено 426 дерев та 258 кущів.

 

У рамках проекту «Доступна Львівщина очима незрячих», підтриманого Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні та Міністерством закордонних справ Данії (серпень 2011р – березень 2012р), інваліди по зору – члени Львівського обласного фонду соціального захисту і реабілітації сліпих – звітують про наступні досягнення:

 

Детальніше...

 

Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області у зв’язку зі зверненями громадян роз’яснює.

Законом України № 3491-VI “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2011 рік”, який Верховна Рада України ухвалила 14 червня 2011 року, передбачено, що у 2011 році норми і положення статей 39, 50, 51, 52, 54 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” застосовуються у порядку та розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України виходячи з наявного фінансового ресурсу бюджету Пенсійного фонду України на 2011 рік”

 

Детальніше...

 

Детальніше...

30 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук здійснив об’їзд окремих територій району з метою перевірки стану виконання розпорядження голови РДА щодо проведення   місячника озеленення, прибирання та благоустрою. Під час поїздки також були погоджені із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації території, які будуть прибиратись під час толоки 31 березня.

 

 

Детальніше...30 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів робочу нараду з начальником фінансового управління РДА Б.Антошківим стосовно фінансування ремонту вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, які фінансуються з державного бюджету.

 

Детальніше...       29 березня голова Перемишлянської райдержадміністДетальніше...рації О.Краєвський, перший заступник голови РДА І.Рій та заступник голови РДА В.Денейчук взяли участь у засіданні IХ сесії VI скликання Перемишлянської районної ради. У порядку денному було понад 25 питань. Зокрема, про внесення змін до рішення VIII сесії VI скликання Перемишлянської районної ради від 10 січня 2012 №145 «Про районний бюджет Перемишлянського району на 2012 рік»; про затвердження звіту про виконання районного бюджету Перемишлянського району за 2011 рік; про затвердження програми  в галузі соціального захисту у Перемишлянському районі  на  2012 рік; про затвердження програми  охорони навколишнього природного середовища в Перемишлянському районі на 2012 – 2015 роки;

Детальніше...