Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

23 вересня в районному Народному домі (м.Перемишляни) відбудеться концерт художніх колективів Золочівщини

Початок о 16.00 год.

Вхід вільний

У 2013 році українців чекає ряд нововведень. Вони мають максимально спростити життя як водіям, так і звичайним громадянам. Правоохоронці працюють над підвищенням якості послуг, що відтепер надаватимуться в режимі «єдиного вікна».

Детальніше...

 

 У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 16 січня відбулось офіційне підписання договору на делегування повноважень з частковою компенсацією процентів між розпорядником бюджетних коштів – управлінням архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Львівської облдержадміністрації та отримувачем бюджетних коштів Львівським регіональним управлінням ДСФУ «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву».

Детальніше...

 

У січні 2013 року стартував проект «Стимулювання розвитку туризму у Карпатському регіоні шляхом покращення сервісу та безпеки туристів», який реалізовують в межах програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2007-2013».

Детальніше...

 

Уряд повернув профілактичні медичні огляди учнів у навчальні заклади. Відповідну постанову, якою внесено зміни до пункту 4 Порядку здійснення медичного обстеження учнів загальноосвітніх навчальних закладів, Кабінет Міністрів прийняв 14 січня 2013 року.

Детальніше...

 

Президент України Віктор Янукович критично оцінив реалізацію Національного плану реформ у 2012 році - Глава держави вважає, що Уряд втратив контроль за цією роботою.

Детальніше...

 

Детальніше...17 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч з головним спеціалістом сектору взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції Р.Антошківим. Під час зустрічі обговорювалося питання про стан мобілізаційної готовності Перемишлянського району у 2012 році.

 

Відповідно до затвердженого графіку, 17 січня голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк провів особистий прийом громадян.

Детальніше...

 

Детальніше...17 січня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду із начальником відділу з питань надзвичайних ситуацій РДА А.Зозулею та директором ПП «Автошлях» М.Гацом. Основне питання наради стосувалося виїзду в населені пункти району для перевірки стану автомобільних доріг з метою розчищення їх від снігу та ефективного використання посипкового матеріалу на дорогах, що обслуговуються «Перемишлянським райавтодором».

 

Детальніше...17 січня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів засідання комісії з питань упорядкування обліку юридичних осіб, що за даними ЄДРПОУ належать до сфери управління органу державної влади, який цього не підтверджує. На комісії розглядалося питання впорядкування юридичних осіб, а саме: відділу профілактичної дезінфекції на господарському розрахунку Перемишлянської райсанепідемстанції та відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Перемишлянському районі Львівської області.

 

Для цього Уряд під керівництвом Миколи Азарова спеціально створив робочу групу.

До її складу увійшли працівники МОНмолодьспорту та державної інспекції навчальних закладів, а також провідні фахівці місцевих органів управління освітою та навчальних закладів. Група створена з метою удосконалення проведення державної атестації та внутрішнього контролю діяльності навчальних закладів.

Завданням зазначених фахівців також є розробка орієнтовного переліку атестаційних матеріалів і методичних рекомендацій для самоаналізу діяльності навчального закладу та проведення його державної атестації, а також здійснення внутрішнього контролю в міжатестаційний період.

Перше засідання робочої групи заплановано на 16 січня поточного року.

Детальніше...