Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

В суботу, 24 березня, з 20.30 год до 21.30 год Львівщина долучиться до загальносвітової кампанії "Година Землі 2018".

В межах акції закликають людей по всій планеті на годину вимкнути світло.

 

 

Детальніше...20 квітня заступник голови райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання спостережної комісії. Запрошений на засідання в.о. заступника начальника Бродівського МВ КВІ УДДУ ПВП у Львівській області А.Коваль повідомив членів комісії про скасування вказівки Держдепартаменту від 13.02.2009 р. №19/713/Кн щодо тимчасового порядку обліку осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання, та здійснення контролю за їх поведінкою.

 

На  виконання  Указу Президента України  від 06.08. 2011р. «Про День довкілля» та розпорядження першого заступника голови Перемишлянської районної державної адміністрації від 21.03.2011р. №135 «Про проведення місячника озеленення та благоустрою і Дня довкілля» заклади культури  району а з 21.03.2011р.-20.04.2011р. провели місячник озеленення та благоустрою, а 16.04.2011р.-День довкілля.

Детальніше...

 

20 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу нараду із Перемишлянським міським головою О.Зозулею та начальником  РЕМ ВАТ „Львівобленерго” В.Воловиком. На нараді мова йшла про освітлення населених пунктів району. В ході наради узгоджено варіанти спільних дій щодо вирішення даного питання. Керівник району О.Краєвський запропонував обговорити на нараді із сільськими головами важливу проблему освітлення населених пунктів. У свою чергу, начальник  РЕМ ВАТ „Львівобленерго” пообіцяв сприяння у вирішенні даної проблеми.

 

Наступне засідання організаційного комітету з відзначення 800-річчя Бібрки (Перемишлянський район) відбудеться безпосередньо у цьому населеному пункті. Таке доручення дав голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк під час зустрічі з головою Перемишлянської РДА Орестом Краєвським 20 квітня.

Детальніше...

 

Дорогі краяни!

Детальніше... Вітаю Вас зі світлим днем Воскресіння Христового!

Цей день для всіх нас є символом духовного відродження, торжества життя і християнських ідеалів. Свято Великодня нагадує нам про призначення людини, надихає на щиру працю, духовне вдосконалення, закликає любити ближнього, допомагати нужденним.

Святкування Христового Воскресіння допомагає нам по-особливому збагнути глибокі традиції нашого народу. Так відроджується духовна основа, без якої неможливий розвиток країни, утвердження добробуту нашого краю.

Бажаю вам, щоб ці Великодні дні зігріли ваші серця радістю спілкування з родиною та близькими, принесли благополуччя у ваші оселі. Щастя, добра та миру вам!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

Михайло Цимбалюк Голова Львівської обласної державної адміністрації

 

На виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації  щодо виконання Плану заходів, пов’язаних з 25-ю річницею Чорнобильської катастрофи, працівниками управління праці та соціального захисту населення проведено обстеження матеріально-побутових умов проживання учасників ліквідації Чорнобильської катастрофи.

Детальніше...

 

19 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський зустрівся із В.Касперським, представником фірми, яка займається молочним виробництвом на території Жовківського району. Під час зустрічі обговорювалося питання стосовно відновлення роботи молокопереробного підприємства на території с.Липівці Перемишлянського району. Також здійснено виїзд у с.Боршів, де було оглянуто приміщення колишньої ферми. Сторони домовилися про здійснення спільних заходів щодо відновлення молокопереробного виробництва та розведення племінних порід великої рогатої худоби на території району.

 

18 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський підписав розпорядження „Про закінчення опалювального сезону 2010 – 2011 року”.

Детальніше...

 

19 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська насаджували молоді саджанці дуба та ялинки в урочищі Унів, що біля м.Перемишляни.

Детальніше...

 

«Протягом найближчого часу ми маємо значно покращити інвестиційний клімат в області, зробити Львівщину одним з найбільш інвестиційно привабливих регіонів України», - наголосив голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк 18 квітня під час селекторної наради з головами райдержадміністрацій, районних рад та міськими головами міст обласного значення за участі керівників територіальних органів центральних органів виконавчої влади та керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, на якій обговорювалося питання «Про стан залучення іноземних інвестицій в економіку області за 1 квартал 2011 року».

Детальніше...