Детальніше... 17 пришкільних відпочинкових таборів функціонували у Перемишлянському районі з 04.06 по 17.06.2013 р. Згідно режиму роботи табори працювали  з 900 до 15оо год. У цих закладах було організовано змістовне дозвілля із одноразовим харчуванням для 2155 школярів району.
Один із таких закладів – табір літнього відпочинку Бібрської ЗОШ І-ІІІ ст   ім. Уляни Кравченко  „Барви літа” (керівник табору Мойсей Л.М.) – відвідували 380 дітей. Організаційно-виховною роботою в таборі займалися 19 виховників, працювала медична сестра.
За час роботи відпочинкового табору було проведено різноманітні масові заходи:
акцію „Очистимо рідний дім – очиститься Вкраїна”, конкурс малюнків на асфальті, присвячений  Всесвітньому Дню захисту дітей  „Світ очима дитини” конкурс ерудитів „Три мудреці”: музичні конкурси  „Відгадай мелодію”, інсценізацію „Казка на сучасний лад”, свято моди „Від кутюр”, сюжетно-рольові ігри „Літо”, „Зелене око”, ігри на місцевості „Острів скарбів”, „Знайди скарб”,  спортивні розваги „Козацькому роду – нема переводу”; змагання з футболу між командами хлопців та дівчат; конкурс строю і пісні, історичну вікторину „УПА – наша слава і прапор”, екскурсії на г. Щека та околицями м.Бібрка, туристичний похід  у Свірзький замок.
Координацію діяльності табору „Барви літа” Бібрської ЗОШ І-ІІІ ст          ім. Уляни Кравченко  забезпечувала заступник директора школи з виховної роботи М. Р. Ковальчук.

 

За інформацією департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, упродовж січня-травня 2013 року в усіх сферах економічної діяльності за рахунок  джерел фінансування в області створено 22 292 нових робочих місць. Виконання  річного  завдання  (48460 робочих місць) становить 46,0%, у тому числі:

•    для працівників у юридичних осіб – 7982 нових робочих місць;
•    для працівників у фізичних осіб – підприємців – 9330 нових робочих місць;
•    для фізичних осіб-підприємців – 4980 нових робочих місць.

Детальніше...

 

Детальніше...19 червня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів засідання комісії з проведення інвентаризації територій колишніх господарських дворів розташованих на території району. Дана комісія створена відповідно до доручення першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Б.Матолича від 3 червня 2013 року №41. Метою діяльності комісії є впорядкування питань земельних відносин на територіях, де знаходяться приватизовані будівлі колишніх дворів колективного господарства, впорядкування меж цих ділянок, визначення площ і величини орендної плати. Комісійно заслуховувалися сільські голови та землевпорядники Дусанівської, Коросненської, Лагодівської, Подусівської, Романівської та Станимирської  сільських рад.

 

19 червня у Вищому професійному училищі ресторанного сервісу та туризму проходить регіональна конференція, присвячена 1025-літтю хрещення України-Русі, на тему: «Християнська етика у формуванні світогляду дітей та молоді України».

У конференції беруть участь депутати Львівської обласної ради, керівництво департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді Львівської обласної державної адміністрації, священнослужителі традиційних Церков України (УГКЦ, УПЦ, УПЦ КП, УАПЦ), провідні науковці, педагоги, громадські діячі та студенти вищих навчальних закладів м. Львова.

На конференції висвітлюватимуться питання про виконання соціальних ініціатив Президента України щодо налагодження державно-церковного партнерства у регіоні та відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі, ролі християнської етики у формуванні моральних цінностей підростаючого покоління, ролі Церкви, школи і сім’ї в утвердженні християнських цінностей та ін.

 

З метою належного відзначення величної дати 1025 -річчя хрещення Київської Русі Президент України Віктор Янукович видав Указ «Питання організації та проведення заходів з відзначення в Україні 1025-річчя хрещення Київської Русі».

Відповідно до документу, Кабінет Міністрів України створив  організаційний комітет, а також розробив план заходів  з підготовки та відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі.  У плані передбачено додаткові заходи щодо збереження пов’язаної з християнством культурної спадщини та широке залучення громадськості до підготовки святкування.

Детальніше...

 

Детальніше...На виконання завдань та соціальних ініціатив Президента України В. Ф. Януковича щодо залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом та популяризації здорового способу життя 18 червня на спортивДетальніше...ному майданчику НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія» м. Перемишляни відбулися фінальні ігри  районного турніру з футболу з нагоди відзначення Міжнародного олімпійського дня.
У футбольному турнірі, який проводився у Перемишлянському районі у першій половині червня. взяли участь 8 юнацьких шкільних команд із Перемишлян, Бібрки, сіл Великі Глібовичі, Свірж, Романів, Осталовичі, Костенів.
У фіналі 18 червня змагалися між собою команди із Перемишлянської школи-гімназії, Перемишлянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім. Омеляна Ковча, Бібрської ЗОШ І-ІІІст. ім..Уляни Кравченко та Романвської ЗОШ І-ІІІст. В результаті гри перше місце вибороли юні футболісти із Бібрської школи, друге місце здобула команда Перемишлянської школи-гімназії, а третє місце посіла команда Перемишлянської школи І-ІІІ ст. №2.
Після виснажливої гри переможці отримали свої нагороди. До спортсменів завітала заступник голови райдержадміністрації Н. Гавінська.  Вітаючи юних футболістів, вона наголосила на важливості  їхнього особистого прикладу для ровесників у веденні здорового способу життя та занять спортом,  а також  вручила капітанам команд-фіналістів почесні грамоти, а команді-переможцю – кубок. Також команди отримали у подарунок м’ячі від районної федерації футболу, які вручив в.о. голови районної організації ФСТ «Колос», Я. Грега.

 

Детальніше...18 червня у Перемишлянській РДА за участі першого заступника голови райдержадміністрації І.Роя працювала «гаряча» телефонна лінія.  До першого заступника голови РДА телефонували мешканці району та  цікавилися питаннями порядку узгодження меж при наданні земельної ділянки, можливості ремонту вентилізаційної системи у житловому будинку та відгородження земельної ділянки від затоплень дощовими стоками. Всі питання та пропозиції, з якими зверталися мешканці населених пунктів, перший заступник голови РДА взяв під особистий контроль.

 

Як повідомлялось раніше,  з  1 січня 2013 року набрали   чинності зміни, внесені до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, якими розширено соціальні пільги учасників бойових дій та інвалідів війни. Внесені зміни поширюються на осіб, які досягли 85 і більше років,  та які є:

-    учасниками бойових дій у період Великої Вітчизняної війни:
-    інвалідами війни 2 та 3 групи з  числа учасників бойових дій у період Великої Вітчизняної війни.

На такі категорії ветеранів війни з початку року поширені  пільги, які передбачені ст. 13 названого Закону для інвалідів війни 1 групи.

Однією з пільг, передбачених ст.13 Закону “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” для інвалідів війни 1 групи, є  підвищення до пенсії у розмірі            50 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Детальніше...

 

Детальніше...18 червня голова Перемишлянської РДА О.Краєвський взяв участь у засіданні президії Перемишлянської районної ради. Під час засідання розглядалися питання, які будуть виноситися на сесію районної ради. Серед запропонованих питань були такі: про виконання районного бюджету за І квартал 2013 року; про скерування вільного залишку бюджетних коштів, який утворився на 01.01.2013 року; про передачу бюджетних асигнувань з районного бюджету до бюджету м. Львова  та бюджету м. Моршина у 2014 році; про стан та перспективи розвитку газифікації Перемишлянського району; про стан автомобільних доріг у Перемишлянському районі; про інформацію щодо вивчення ситуації з видобутку сланцевого газу в районі; про звернення до Кабінету Міністрів України щодо передачі Свірзького замку у спільну  власність територіальних громад сіл і міст Перемишлянського району; про перенесення кошторисних призначень із загального фонду районного бюджету до спеціального фонду; про внесення змін до статуту КП «Перемишлянитеплоенерго» та інші.

 

Детальніше...18 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі заступників голови РДА провів нараду із міськими та сільськими головами району. На нараді обговорювалися важливі та актуальні на сьогоднішній день питання, зокрема, про інвентаризацію територій колишніх господарських дворів, а також про порядок надання земель сільськогосподарського призначення і земель державної власності за межами населеного пункту.