Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

22 червня, у Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, відбудеться:

9.00 год - Панахида у храмі Св.Володимира та блжмчн.о.Омеляна Ковча м.Перемишляни;

9.15 год – запалення лампадок на могилах жертв війни (на військовому та міському цвинтарі).

Детальніше...23 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук та начальник відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та ЖКГ Б.Городечний здійснили виїзд до Ушковицької сільської ради з метою перевірки стану виконання розпорядження голови РДА щодо проведення благоустрою та озеленення території. Разом із сільським головою П.Горецьким оглянули прилеглі до школи, Народного дому та адмінбудинку сільської ради  території, а також стан придорожніх смуг населених пунктів сільської ради.

 

Детальніше...23 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський разом із першим заступником голови РДА І.Роєм здійснили виїзд у Корелицьку сільську раду. Під час зустрічі із сільським головою В.Яремківим керівники району цікавились діяльністю сільської ради, станом використання земель, функціонуванням та проблемами закладів культури. Також О.Краєвський, І.Рій та В.Яремків побували у Народному домі і сільській бібліотеці, оглянули стан приміщень та обговорили шляхи усунення проблем.

 

Це відзначив сьогодні, 22 березня, голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк на зустрічі з представниками Журналістського фонду Національної спілки журналістів в рамках прес-туру „Пізнаймо Україну разом”, що проходить на Львівщині.

„Держава активно долучається до вирішення проблем нашого регіону. Упродовж останніх двох років Львівська область отримала більше державних інвестицій, ніж за всю історію незалежності”, - підкреслив Михайло Костюк.

Детальніше...

 

Вже традиційно за підтримки Управління з питань сім`ї та молоді Львівської обласної державної адміністрації молодь Львівщини складає свою шану полеглим героям - захисникам Карпатської України.

Як повідомив начальник Управління з питань сім`ї та молоді Львівської облдержадміністрації Анатолій Ігнатович, цьогоріч 90 молодих людей, які представляли молодіжні громадські організації Львівської області, 17-19 березня взяли участь у заходах з відзначення 73-ої річниці проголошення самостійної Карпатської України, які відбувалися на території Львівської та Закарпатської областей.

Детальніше...

 

Детальніше...22 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання Комісії з питань захисту прав дітей. Під час засідання розглядалися питання про призначення опікуна над дітьми-сиротами; про надання дозволу на укладання договору дарування частки квартири, співвласником якої є дитина, позбавлена батьківського піклування; про визначення місця проживання малолітньої дитини; про можливість позбавлення батьківських прав; про усунення перешкод у спілкуванні з малолітньою дитиною; про залучення до навчання малолітньої дитини.

 

Детальніше...22 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів виїзний прийом громадян у Вишнівчицькій сільській раді. Прийом громадян здійснювався також і за участі представників управління праці та соціального захисту населення РДА, районного управління Пенсійного фонду та головного лікаря району Б.Лівого. Мешканці с.Вишнівчик цікавилися питаннями пільг медичного огляду жителів села, виділенням коштів на ремонт дороги до села, проїзду людей пільгових категорій у громадському транспорті. Всі питання, які прозвучали, були взяті до уваги заступником голови РДА та представниками відповідних служб. На кожне з них надано відповідь. На прийомі побували 11 осіб. Серед присутніх був Вишнівчицький сільський голова та працівники сільради.

 

Детальніше...22 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський відвідав Ланівську ЗОШ І-ІІст.  Під час огляду навчального закладу голова РДА спілкувався із директором школи А.Чемеринським та педагогічним колективом. Побувавши у навчальних класах та побутових приміщення закладу голова райдержадміністрації наголосив, що помітно результати праці педагогів та батьків учнів, зокрема у напрямку ремонтів класів, коридорів та встановленні внутрішніх санвузлів. Під час візиту була присутня Ланівський сільський голова С.Дяків.

 

Детальніше...22 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела чергове засідання Перемишлянської районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення. Засідання розпочалося із вступного слова заступника голови РДА, голови  Перемишлянської районної МКМР, у якому Н.Гавінська зазначила важливість активної діяльності такої Координаційної ради та безпосередню працю її членів із працівниками державних установ та органів місцевого самоврядування. Н.Гавінська нагадала присутнім, що районний часопис «Перемишлянський край» в особі редактора М.Бойчук було нагороджено грамотою ЛОДА за висвітлення правоосвітньої інформації на сторінках районної газети.

Детальніше...

 

21 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський спільно із заступником голови РДА Н.Гавінською та керівником відділу культури та туризму О.Гавінською здійснили огляд закладів культури с.Боршева.

Детальніше...

 

21 березня заступник голови Перемшлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання координаційної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам.

Детальніше...