Детальніше... 21 червня у сесійній залі Перемишлянської районної ради відбулися урочистості та святковий кДетальніше...онцерт з нагоди відзначення Дня державної служби України. До державних службовців району звертався з вітальним словом голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, який сказав, що саме на державних службовців покладена основна відповідальність за стан справ у розбудові нашої України, за втілення в життя всіх найголовніших функцій держави. Від щоденних наполегливих зусиль, професіоналізму, мудрості, принциповості, сумління та ініціативності значною мірою залежать темпи та якість соціально-економічних перетворень у районі та країні загалом, моральне та фінансове благополуччя людей, а відтак і піднесення позитивного іміджу держави на міжнародному рівні. Із привітальним словом також звертався до держслужбовців голова Перемишлянської районної ради П.Бучок.

Детальніше...

 

Президент України Віктор Янукович доручив Голові державної служби з надзвичайних ситуацій Михайлу Болотських і Віце-прем’єр-міністру Олександру Вілкулу вжити необхідних заходів протипожежної безпеки в літній період.

Детальніше...

 

Президент України Віктор Янукович наголошує на необхідності якнайшвидшої імплементації Закону «Про зайнятість населення», який вступив у дію 1 січня 2013 року.

Під час засідання Ради регіонів у Луганську Віктор Янукович звернув увагу на невиконання в регіонах цього закону, який передбачає механізми залучення інвестицій у регіони та, відповідно, створення нових робочих місць.

Детальніше...

 

Детальніше...20 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації взяв участь у ХІV сесії VI скликання Перемишлянської районної ради. На сесію виносилися такі питання: про виконання районного бюджету за І квартал 2013 року; про скерування вільного залишку бюджетних коштів, який утворився на 01.01.2013 року; про передачу бюджетних асигнувань з районного бюджету до бюджету м. Львова  та бюджету м. Моршина у 2014 році; про стан та перспективи розвитку газифікації Перемишлянського району; про стан автомобільних доріг у Перемишлянському районі; про інформацію щодо вивчення ситуації з перспектив видобутку сланцевого газу в районі; про звернення до Кабінету Міністрів України щодо передачі Свірзького замку у спільну  власність територіальних громад сіл і міст Перемишлянського району; про перенесення кошторисних призначень із загального фонду районного бюджету до спеціального фонду; про внесення змін до статуту КП «Перемишлянитеплоенерго»; про внесення змін до рішення V сесії  VI скликання районної ради від  26.05.2011 р. № 79 «Про впорядкування орендних відносин»; про погодження клопотання на оформлення гірничого відводу; про стан виконання ТзОВ «Айпрінт» умов договору оренди майна ЦМК КП «Перемишлянська районна друкарня» від 18.05.2012 року; про стан підготовки до оздоровлення дітей та підлітків влітку 2013 року; про затвердження переліку об’єктів фінансування будівництва  та реконструкції загальноосвітніх навчальних закладів, які передбачається здійснювати за рахунок коштів районного бюджету розвитку у 2013 році; про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Перемишлянської райдержадміністрації на списання приміщення будівлі їдальні Новосілківської СЗШ І-ІІ ступеня; про звернення до Верховної Ради України щодо внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування екологічного податку та ін.

 

19 червня в приміщенні Львівської обласної державної адміністрації відбулось засідання Регіонального комітету з економічних реформ у Львівській області. Члени Комітету розглянули питання щодо внесення змін до його складу, а також відповідних робочих груп, що зумовлено кадровими змінами в облдержадміністрації. Також було обговорено план роботи Регіонального комітету та його робочих груп на 2013 рік, проведення реформ у системі освіти, соціального захисту і охорони здоров’я.

Детальніше...

 

Детальніше... 18 червня 2013 року у рамках Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа» Перемишлянщину відвідала делегація  освітян з числа керівників опорних шкіл та шкіл нового типу Дрогобицького району, керівника управління освіти, молоді та спорту Дрогобицької райдержадміністрації Івана Теодоровича  Стецка, завідувача РМК Володимира Яковича Штокайла.

Детальніше...

 

19 червня під керівництвом Віце-прем’єр-міністра України, голови Державної комісії з питань ТЕБ та НС Олександра Вілкула відбулося планове засідання ТЕБ та НС у режимі відео-конференції.

У засіданні Державної комісії від Львівської ОДА взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Василь  Бахмацький та керівники причетних структурних підрозділів облдержадміністрації і територіальних підрозділів центрального підпорядкування.

Детальніше...

 

Детальніше...19 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із заступником начальника – начальником Перемишлянського відділення Золочівської МДПІ І.Дяківим та керівником управління соціального захисту населення Перемишлянської РДА М.Сайком. Зустріч стосувалася  погашення заборгованості по платежах до Пенсійного фонду.

 

Детальніше...19 червня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання Координаційної ради з питань молодіжної політики. Під час засідання обговорювалися питання організації та проведення оздоровчої кампанії влітку 2013 року, а також питання про стан реалізації на місцевому рівні державної молодіжної політики за 2 квартал 2013 року.

 

Детальніше... 17 пришкільних відпочинкових таборів функціонували у Перемишлянському районі з 04.06 по 17.06.2013 р. Згідно режиму роботи табори працювали  з 900 до 15оо год. У цих закладах було організовано змістовне дозвілля із одноразовим харчуванням для 2155 школярів району.
Один із таких закладів – табір літнього відпочинку Бібрської ЗОШ І-ІІІ ст   ім. Уляни Кравченко  „Барви літа” (керівник табору Мойсей Л.М.) – відвідували 380 дітей. Організаційно-виховною роботою в таборі займалися 19 виховників, працювала медична сестра.
За час роботи відпочинкового табору було проведено різноманітні масові заходи:
акцію „Очистимо рідний дім – очиститься Вкраїна”, конкурс малюнків на асфальті, присвячений  Всесвітньому Дню захисту дітей  „Світ очима дитини” конкурс ерудитів „Три мудреці”: музичні конкурси  „Відгадай мелодію”, інсценізацію „Казка на сучасний лад”, свято моди „Від кутюр”, сюжетно-рольові ігри „Літо”, „Зелене око”, ігри на місцевості „Острів скарбів”, „Знайди скарб”,  спортивні розваги „Козацькому роду – нема переводу”; змагання з футболу між командами хлопців та дівчат; конкурс строю і пісні, історичну вікторину „УПА – наша слава і прапор”, екскурсії на г. Щека та околицями м.Бібрка, туристичний похід  у Свірзький замок.
Координацію діяльності табору „Барви літа” Бібрської ЗОШ І-ІІІ ст          ім. Уляни Кравченко  забезпечувала заступник директора школи з виховної роботи М. Р. Ковальчук.