Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

22 червня, у Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, відбудеться:

9.00 год - Панахида у храмі Св.Володимира та блжмчн.о.Омеляна Ковча м.Перемишляни;

9.15 год – запалення лампадок на могилах жертв війни (на військовому та міському цвинтарі).

Детальніше...14 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду стосовно відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. У нараді брали участь Перемишлянський міський голова О.Зозуля, головний архітектор району Б.Городечний та керівники комунальних підприємств району.

 

Детальніше...15 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації провів робочу зустріч із керівником «Перемишлянитеплоенерго» І.Карашкевичем. Під час зустрічі керівник підприємства доповідав голові РДА про стан справ у КП «Перемишлянитеплоенерго»; про стан розрахунків за спожиті енергоносії та можливість переведення окремих котелень на альтернативні види палива.

 

Детальніше...15 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук здійснив огляд території Короснянської сільської ради з метою підготовки місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля. Зокрема, заступник голови РДА здійснив огляд придорожньої смуги, зупинки пасажирського транспорту, території навколо сільського Народного дому, бібліотеки та школи. Спільно із В.Денейчуком огляд здійснювали заступник начальника управління економіки райдержадміністрації Р.Танасієнко та Короснянський сільський голова Р.Ясінський.

 

Детальніше...15 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч із керівником управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації М.Сайком. Під час зустрічі обговорювалося питання про вітання 100-літньої мешканки с.Ладанці, яка проживає в м.Ходорів.

 

      Детальніше...  15 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї. На комісії розглянуто 44 спеціальних карток обліку щодо факту споєння насильства в сім’ї. Членами комісії також розглянуто питання взаємодії суб’єктів соціальної роботи щодо здійснення заходів з попередження насильства в сім’ї з 12.12.2011року по 15.03.2012 року. Крім цього розглядалися рішення виконавчих комітетів сільських рад щодо попередження насильства в сім’ї.

 

 

В Україні надзвичайно хороші умови для інвестування у сільське господарство, але рівень знань потрібно збільшувати. Разом із навчанням у галузь потрібно впроваджувати нові сучасні сільськогосподарські технології. Про це сьогодні, 15 березня, під час робочої поїздки на ТзОВ «Арго-марк», яка відбулась спільно із Надзвичайним і Повноважним послом Великобританії в Україні паном Лі Тернером, сказав голова Львівської ОДА Михайло Костюк.

Детальніше...

 

Детальніше...14 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський відвідав ДП «Бібрський Держлісгосп» та спілкувався з начальником установи В.Борщем. Під час розмови керівник району цікавився станом справ у Держлісгоспі. Крім цього, В.Борщ доповів голові райдержадміністрації про готовність провести нові лісові насадження та забезпечити установи і організації посадковим матеріалом в рамках проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля.

 

        14 березнДетальніше...я голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський разом із головою районної ради П.Бучком побували у Романівській сільській раді.  Зустрілись із сільським головою І.Горішнім та обговорили проблемні питання сільської ради. Також відбулась зустріч керівників району із мешканцями с.Романів, які були репресовані та  постраждали від політичних репресій. Після короткого діалогу даним особам були вручені посвідчення реабілітованого та потерпілого від політичних репресій.
      Такі  посвідчення одержали і мешканці м.Перемишляни, зустріч з якими провів голова Перемишлянської районної ради П.Бучок.
     Під час цих зустрічей піднімалось питання якості надання пільг та, зокрема, безкоштовного проїзду у громадському транспорті. Керівники району рекомендувади пільговикам фіксувати факти відмови у безкоштовному перевезенні та звертатись до органів районної влади, пообіцявши при цьому, що буде вжито невідкладних заходів для виправлення ситуації.   

 

Детальніше...14 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська провела засідання комісії з контролю за цільовим використанням незастрахованими особами виплаченої їм допомоги при народженні дитини. Інспектори управління праці та соціального захисту населення доповіли про обстеження 23 сімей у населених пунктах на територіях двох сільських рад району.  У ході обстежень фактів нецільового використання призначених на догляд за дітьми коштів не було виявлено.

 

Детальніше...З нагоди Міжнародного жіночого дня Президент України Віктор Янукович підписав Укази про присвоєння почесного звання “Мати-героїня” понад 2 тисячам багатодітних матерів Львівщини.

Нагадаємо, що за 2011 рік почесне звання України “Мати-героїня” присвоєно понад 7 тис. жінкам Львівщини, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку.

Детальніше...