Оголошення органів місцевого самоврядування про конкурси на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення ТПВ, а також результати конкурсів ТУТ

В суботу, 24 березня, з 20.30 год до 21.30 год Львівщина долучиться до загальносвітової кампанії "Година Землі 2018".

В межах акції закликають людей по всій планеті на годину вимкнути світло.

 

 

16 квітня впорядковано територію футбольного поля м.Перемишляни (вирівняно поверхню, посіяно газонну траву, відремонтовано лавки для глядачів). Також ведуться ремонтні роботи у роздягальні цієї спортивної установи.

З наявних 40 футбольних полів у районі на всіх проведено благоустрій.

 

Детальніше...Працівники відділу освіти під час районної толоки прибрали територію подвір’я, прилеглу до адмінбудинку. Перекопали вуличні клумби на яких посіяли квіти, упорядкували та пофарбували огорожу.

 

16 квітня управління праці та соціального захисту Перемишлянської райдержадміністрації активно долучилося до толоки з нагоди Дня довкілля.

Детальніше...

 

З нагоди проведення Дня довкілля 16 квітня 2011 року на загальноміську толоку в м. Бібрка Перемишлянського району Львівської області вийшли колективи працівників державних та приватних установ.

Детальніше...

Детальніше...

 

День довкілля проводиться в Україні щороку в третю суботу квітня. Як і загальносвітовий День навколишнього середовища або День довкілля, він є кульмінацією багатьох заходів, спрямованих на позитивні екологічні зміни. Їх метою є залучення громади до поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел, поширення екологічних знань і багато іншого.

Детальніше...  Детальніше...  Детальніше...

Детальніше...

 

15 квітня 2011р.  в приміщенні райдержадміністрації відбулася нарада щодо залучення іноземних інвестицій в економіку району.

Детальніше...

 

14-15 квітня 2011 року в м.Краків, Республіка Польща, відбулась українсько-польська економічна конференція. Захід приурочений до започаткування Центру обслуговування інвесторів і експортерів.

Детальніше...

 

Причин для підняття цін на продукти до Великодня немає, - зазначив голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк 15 квітня під час наради щодо ролі продовольчих ринків у забезпеченні продовольчої безпеки регіону, яка відбулась на ОРСП «Шувар».

«У нас є достатня кількість всіх продовольчих груп товарів, для підняття цін немає підстав. Тому, хочу звернутись до керівників районів, щоб вони відслідковували ситуацію», - зазначив М. Цимбалюк.

До Великодніх свят заплановано провести у районах області 25 виставок-ярмарків.

 

  20-25% місць на продовольчих ринках Львівщини треба надати сільгоспвиробникам. На цьому наголосив голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк 15 квітня під час наради щодо ролі продовольчих ринків у забезпеченні продовольчої безпеки регіону, яка відбулась на ОРСП «Шувар».

Детальніше...

 

15 квітня у сесійній залі Перемишлянської районної ради відбулась кущова нарада з обговорення проекту Закону України «Про ринок земель». У нараді взяли участь представники Держкомзему  у Перемишлянському районі, керівник апарату Перемишлянської райдержадміністрації С.Ковальська і спеціалісти управління АПР та архітектури, голови місцевих рад, керівники агропромислових формувань, представники громадськості. Із проектом закону присутніх ознайомив заступник начальника Держкомзему  у Перемишлянському районі В.Лісовський. При обговоренні звучали різні пропозиції. Зокрема, на думку окремих фермерів району - потрібно продовжити мораторій на продаж землі мінімум на 5 років; неоднозначні були думки і щодо встановлення права першочерговості на придбання землі, а також звучали думки, що такий закон необхідний, земля повинна бути товаром.

Детальніше... Детальніше...