Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

Шановні Перемишлянці!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Нового року!
      Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословенням. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий - 2013 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та щирих друзів і партнерів.

    Бажаємо усім Вам  бути здоровими і щасливими, багатими і веселими, життєрадісними і усміхненими. Хай Новий рік приносить гарний настрій і любов, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача!

З новими надіями, з новими звершеннями, з новим благополуччям!

З Новим роком, з новим щастям!

                             З повагою голова РДА                     Орест Краєвський 

                        Детальніше...               

 

Дорогі краяни!

Детальніше...Щиро вітаю Вас із Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай у 2013 році здійсняться Ваші бажання та мрії, а Різдвяні свята принесуть тепло та затишок у Ваші родини.

Від усієї душі бажаю, щоб ці святкові дні запам’ятались радісними та веселими, а рік прийдешній додав життєвих сил, енергії та натхнення на добрі справи заради процвітання нашої держави!

Міцного Вам здоров’я та впевненості у завтрашньому дні!

 

З повагою

голова Львівської обласної

державної адміністрації                                                  Михайло Костюк

 

29 грудня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду з начальником служби цивільного захисту у Перемишлянському районі ГТУ МНСУ у Львівській області М.Яворським та начальником РВ ГУМВСУ у Львівській області Я.Мармуляком. Нарада стосувалася питань забезпечення правопорядку та дотримання правил протипожежної безпеки в населених пунктах району на період новорічно-різдвяних свят і відповідного реагування у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

 

Детальніше...28 грудня продовжила роботу ХІІ сесія VI скликання Перемишлянської районної ради. Серед інших важливих питань, які розглядали депутати, було питання прийняття районногоДетальніше... бюджету на 2013 рік. Після доповіді начальника районного фінансового управління Б.Антошківа та обговорення, депутати затвердили бюджет на 2013 рік.

     Відповідно до прийнятого документа обсяг загального фонду на 2013 рік  по доходах становить 149868,9 тис. грн. та спеціального фонду  - 1885,2 тис.грн., в тому числі бюджету розвитку – 50,0 тис.грн.. Видатки  загального фонду становитимуть 149868,9 тис.грн. та спеціальному фонду - 1837,4 тис.грн., в тому числі бюджету розвитку – 50,0 тис.грн.

 

У Львівському обласному дитячому еколого-натуралістичному центрі з метою популяризації дитячої художньої творчості та виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва відкрито виставку-конкурс творчих робіт учнів «Український сувенір».

Детальніше...

 

26 грудня та 27 грудня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н. М. Гавінська, керівник відділу культури і туризму О. М. Гавінська, провідний спеціаліст відділу культури і туризму І. М. Задорожна здійснили об’їзд підвідомчих закладів культури району, а саме: Народних домів сіл Мерещів, Брюховичі, Болотня, Іванівка, Костенів, Стрілки, Любешка, Лопушна, Суходіл, м. Бібрка, В. Глібовичі, Лани, Романів; бібліотек-філій сіл Мерещів, Брюховичі, Болотня, Іванівка, Стрілки, Суходіл, В. Глібовичі, Лани. При перевірці закладів культури району з працівниками обговорено питання підготовки заходів до новорічних та різдвяних свят у Народних домах та бібліотеках, наголошено на дотриманні трудової дисципліни, виконання працівниками своїх службових обов’язків, утримання підпорядкованих установ  у належному стані.

Детальніше...   Детальніше...

 

27 грудня у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся вечір пам’яті, присвячений 75-річчю від дня народження В’ячеслава Чорновола «У розкриллі Ікара».

Участь у вечорі взяли перший заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Матолич, соратники та друзі В’ячеслава Чорновола, студенти університету та громадськість. 

«Усе своє життя він мужньо і стійко боровся за права українського народу, відстоював святу справу – відродження української державності. В’ячеслав Чорновіл йшов до визначеної мети не зупиняючись, долаючи численні труднощі й перешкоди» – зазначив Богдан Матолич.

Нагадаємо, у рамках відзначення 75-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола 25 грудня 2012 року у м. Києві відбувся Конгрес навчальних закладів імені В’ячеслава Чорновола.

Участь у конгресі взяв педагогічний колектив ССЗШ № 46 імені В’ячеслава Чорновола м. Львова. Учасникам конгресу передали  подарунки від голови обласної державної адміністрації.

 

Детальніше...27 грудня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у засіданні президії Перемишлянської районної ради під час якої обговорювалися питання, які будуть виноситися на розгляд під час наступної сесії Перемишлянської районної ради. Зокрема, про перерозподіл споживачів гарантованих послуг  установ культури та прикріплення  дітей дошкільного віку до дошкільних  навчальних закладів;    про районний бюджет Перемишлянського  району на 2013 рік;  про роботу комісії,  створеної  рішенням XІ сесії VІ скликання від 20.09.12р. №213, для подальшої роботи над книгою про Перемишлянський район;

Детальніше...

 

Детальніше...

27 грудня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.КраДетальніше...євський провів засідання Комісії з питань захисту прав дітей. Серед питань, що розглядалися на комісії були про порядок денний виносилися питання про можливість позбавлення батьківських прав відносно неповнолітніх дітей; про призначення опікуна над дітьми, позбавленими батьківського піклування; про затвердження індивідуальних планів на дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах на 2013 рік.

 

27 грудня члени львівського осередку Національної скаутської організації «Пласт» урочисто передали голові Львівської обласної державної адміністрації Михайлові Костюку Вифлеємський вогонь.

Вогонь миру запалили у кабінеті очільника області. Після чого Михайло Костюк зазначив, що він горітиме в облдержадміністрації упродовж усіх Різдвяних свят.

Пластуни також побажали, щоб Вифлеємський вогонь дарував лише добрі і теплі діла. Натомість Михайло Костюк побажав пластунам успіхів та гарних свят, а також вручив пам’ятні подарунки.

Наразі Вифлеємський Вогонь горітиме у приймальні голови облдержадміністрації, звідки він зможе потрапити у кабінет кожного працівника Львівської ОДА.

Детальніше...