Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

25 вересня керівники району проведуть зустріч із жителями населених пунктів Суходільської сільської ради

Спілкування відбудеться о 15.00 год в приміщенні Народного дому с.Суходіл

 

 

Головним завданням Львівської обласної державної адмінстрації у передвиборчий період є забезпечення належного стану виборчих дільниць – йдеться виключно про матеріально-технічне забезпечення. Це чітко виписано у статті 51 Закону України «Про вибори народних депутатів України» і іншого трактування бути не може. Про це заявив голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк.

 Керівник області розповів, що облдержадміністрація сформувала команду людей, які будуть відповідальні за технічний стан дільниць в області. «Ці люди повинні забезпечити належну роботу дільниць: телефонний зв'язок, відеоспостереження, електроенергію. Тобто, йдеться виключно про матеріально-технічне забезпечення. Однак, на час самих виборів вони не зможуть заходити на дільниці – аби ніхто не звинуватив нас у тих чи інших порушеннях», - додав Михайло Костюк.

Детальніше...

 

Детальніше...2 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський відвідав Костенівську СЗШ І-ІІІст. Під час попереднього візиту керівника району до закладу, напередодні початку навчального року, директор школи С.Гавінський зауважив, що мають проблему - часто виходить з ладу бойлер. О.Краєвський пообіцяв допомогти вирішити цю проблему. І сьогодні голова райдержадміністрації передав школі бойлер «Арістон».

 

Детальніше...2 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський здійснив об’їзд виборчих дільниць на території Брюховицької та Вовківської сільських рад з метою перевірки стану готовності їх до проведення виборів 28 жовтня. Під час зустрічей із сільськими головами та головами  виборчих комісій керівник району цікавився на скільки дільниці забезпечені меблями, оргтехнікою, телефонним зв’язком та іншим інвентарем.

 

 1 жовтня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій здійснив виїзд у місцеві ради району з метою огляду стану виборчих дільниць. Перебуваючи  на дільницях  Липовецької сільської ради, І.Рій висловив ряд зауважень сільському голові В.Дідуху стосовно готовності приміщень дільниць до роботи.

 

Детальніше...1 жовтня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі заступника керівника апарату РДА О.Гембари провів засідання робочої групи із сприяння проведенню виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року. Під час засідання обговорювались питання готовності приміщень виборчих дільниць, забезпечення оргтехнікою, телефонним зв’язком, тощо.

 

29 вересня у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулася Урочиста академія «Вірую, Господи…», приурочена відзначенню Року Йосипа Сліпого та 120 річчю з дня його народження. Участь в урочистостях взяв перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич, представники громадськості та духовенства.

Детальніше...

 

Детальніше...1 жовтня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч з директором КП «Перемишляниводоканал» Є.Гриньківим. Метою зустрічі було обговорення проблемних питань, зокрема заборгованості підприємства за енергоносії, що виникла в результаті різниці у тарифах.

 

29 вересня, з нагоди 146-ї річниці від дня народження  М.Грушевського, відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятника Михайлу Грушевському у м. Львові.
Участь у покладанні квітів взяли начальник головного управління з питань внутрішньої політики, преси та інформації Львівської обласної державної адміністрації Ірина Романів, лауреат Шевченківської премії Роман Лубківський, народний депутат України Степан Курпіль, директор Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові Марія Магунь та представники громадськості м. Львова.

Детальніше...

 

Питання медичного забезпечення та обслуговування громадян похилого віку, інвалідів війни, репресованих, ветеранів війни та праці є надзвичайно актуальною проблемою та пріоритетним напрямком діяльності медичної галузі Львівської області.

Детальніше...

 

Детальніше...28 вересня під керівництвом голови Перемишлянської райдержадміністрації Детальніше...О.Краєвського відбулася нарада із міськими та сільськими головами району. Нарада стосувалась виборів, зокрема обговорювались питання утворення дільничних виборчих комісій та сприяння органів виконавчої влади у здійсненні ними своїх повноважень, матеріально-технічного забезпечення дільниць та їх готовності для передачі дільничним  виборчим комісіям. Після цього обговорювалось питання стану оформлення дотацій у районі за утримання молодняка ВРХ фізичними особами. У нараді взяли участь голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, перший заступник голови РДА І.Рій, начальник Перемишлянського РВ ГУМВСУ у Львівській області Я.Мармуляк, прокурор району І.Романюк; керівники відділів і управлінь райдержадміністрації, а також керівники служб зв’язку і електропостачання.