24 березня о 12.00 год з нагоди 75-х роковин з дня мученицької смерті блаженного о.Омеляна Ковча у храмі св.Володимира та блажмуч. О.Ковча служитиметься Архиєрейська Божественна літургія;

о 16.00 год у районному Народному домі - показ вистави "Отець Омелян"

 

 

 

З метою забезпечення реалізації заходів в рамках проекту “Мистецький Арсенал добрих справ” між департаментом з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації та Львівським геріатричним пансіонатом підписано договір про співпрацю, -  про це поінформувала директор департаменту Наталія Гамкало.

Ідея про встановлення більш тісної та тривалої співпраці виникла за результатами проведення благодійної концертної програми для підопічних пансіонату, яка відбулась у рамках візиту на Львівщину Міністра соціальної політики України Наталії Королевської.

Детальніше...

 

Детальніше...16 жовтня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду з головами міст Перемишляни та Бібка і керівниками житлово-комунальних підприємств, під час якої відбулося обговорення Обласної програми поводження із твердими побутовими відходами на 2007-2015 роки (зі змінами і доповненнями та продовження терміну дії до 2020 року).

 

Детальніше...16 жовтня заступник голови Перемишлянської РДА В.Денейчук проконтролював процес із заміни старих дерев’яних електроопор на залізобетонні, які встановлюються відповідно до програми та графіку виконання монтажних робіт, які виконують бригади Перемишлянського РЕМу ПАТ «Львівобленерго». Виконання даної програми перебуває на контролі у райдерйдержадміністрації.

 

16 жовтня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій, керівник відділу освіти, молоді та спорту Н.Борщ та керівник відділу культури РДА О.Гавінська провели виїзне засідання робочої групи з питань підготовки та відзначення 100-літнього ювілею Івана Керницького у с.Суходіл Перемишлянського району. У нараді також взяли участь сільський голова В.Сірко, директор Суходільської ЗОШ І-ІІст. М.Чорномаз, завідувач Народного дому с.Суходіл І.Кіт. Під час наради узгоджено сценарій проведення заходу, також члени робочої групи проконтролювали хід проведення робіт з благоустрою навколо пам’ятного знаку І.Керницькому.

 

Детальніше...Постійна увага Уряду та Президента України щодо створення кожній дитині сімейного затишку,  вжиття заходів, спрямованих на підвищення рівня життя сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, запобігання соціально- небезпечним хворобам, формування навичок здорового способу життя серед населення вже дали позитивні результати. Зокрема, це збільшення допомоги малозабезпеченим сім'ям; збільшення надбавки по догляду за дитиною-інвалідом та соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які мають інвалідність.
Відповідна робота у цьому напрямку ведеться і у Перемишлянському районі. Соціальні служби райдержадміністрації працюють над виявленням та попередженням вчинення насильсьва у сім'ї, а також раннім виявленням сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, та формуванням навичок здорового способу життя серед підростаючого покоління району. Мобільна група із фахівців, які здійснюють профілактику негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищі, проводить систематичну роботу серед населення, а також у навчальних закладах району. Зокрема, 16 жовтня 2013 року, проведено профілактичний захід в  Свірзькій ЗОШ І-ІІІ ст., яким охоплено  понад 70 осіб.

Детальніше...

 

За інформацією департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, сьогодні на обліку в органах праці та соціального захисту населення  Львівської області перебуває майже 16,0 тис. малозабезпечених сімей, яким нараховано допомогу на суму 264,0 млн.грн., середній розмір цієї допомоги становить 2084,22грн., а для багатодітних сімей  – 2301,78 гривень.

Розмір допомоги визначається з урахуванням збільшеного рівня забезпечення прожиткового мінімуму для сім’ї. Виплата проведена в  обсягах нарахувань.

 

15 жовтня в кабінеті заступника голови – керівника апарату Львівської облдержадміністрації Вадима Гураля відбулось чергове засідання Комісії з питань закупівлі та розподілу житла для інвалідів війни.

Члени комісії заслухали інформацію заступника директора – начальника управління господарського та транспортного забезпечення департаменту інформаційних технологій та господарського обслуговування облдержадміністрації Івана Сагана щодо зміни опосередкової вартості житла. Зокрема, він звернув увагу, що згідно з Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про показники опосередкової вартості спорудження житла за регіонами України» від 7 серпня 2013 року, вартість 1 кв. м. загальної площі квартир будинку для Львівської області становить 5097 грн.

Детальніше...

 

Детальніше...У Перемишлянській районній державній адміністрації на постійному контролі перебуває питання реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою. Щотижнево проводиться моніторинг кількісних показників дії проекту, дане питання піднімається на нарадах з керівниками медичних установ району та структурних підрозділів ЦРЛ, ознайомлення громадськості з даним проектом ведеться через пресу та під час виїздів медиків у населені пункти.
 15 жовтня голова райдержадміністрації О.Й.Краєвський провів у Перемишлянській центральній районній лікарні нараду з питання реалізації у районі даного пілотного проекту. У нараді взяли участь члени створеної у Перемишлянському районі відповідної робочої групи: головний лікар ЦРЛ Б. Лівий, завідувач поліклініки Є.Марцинішко, заступник головного лікаря по медичному обслуговуванню населення А.Соляник, заступник головного лікаря з лікувальної роботи – Л.Талаш, завідувач терапевтичним відділенням поліклініки І.Майорчак.
 Як повідомив головний лікар ЦРЛ Б.В.Лівий, кількість хворих на гіпертонію у районі становить 5100 осіб. Станом на 11.10.2013 року від початку реалізації проекту медичними установами виписано 5058 рецептів, з них 4699 - впродовж 2013 року. Часткове відшкодування вартості ліків здійснено за 50 % виписаних рецептів. У Перемишлянському районі до реалізації пілотного проекту залучено 3 аптеки та 2 аптечні кіоски безпосередньо у медичних закладах, додатково подано заявку на участь у пілотному проекті ще однієї  аптеки у м.Перемишляни. Зростає кількість як виписаних рецептів, так і тих, за якими здійснено часткове відшкодування вартості ліків.

 

15 жовтня в облдержадміністрації відбулася презентація Першого громадського Інтернет – телебачення Львівщини «Разом ТV».

Президент Інтернет – телебачення Володимир Маліновський розповів, що метою цього проекту є створення позитивного телебачення, яке б надавало можливість кожному мешканцю Львівщини долучитись до створення новин.

Детальніше...

 

Детальніше...15 жовтня перший заступник голови Перемишлянської РДА І.Рій провів засідання комісії з питань ТЕБ та НС. Під час засідання розглядалося ряд важливих питань, серед яких: про посилення протипожежного захисту в районі та посилення пожежної безпеки під час осіньо-зимового періоду 2013-2014 років; про затвердження переліку об’єктів, які підлягають постійному та обов’язковому обслугоговуванню державними аварійно-рятувальними службами на території Перемишлянського району на 2014 рік; про затвердження переліку потенційно-небезпечних об’єктів на території Перемишлянського району на 2014 рік; про підготовку до проведення навчань 22 жовтня 2013 року.