Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

Детальніше... 23 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації Орест Краєвський та керівник відділу освіти Наталія Борщ відвідали Станимирську ЗОШІ-ІІ ст..  Районні керівники зустрілись із директором школи Марією Блащишин та оглянули приміщення закладу. Також гості цікавились станом справ  стосовно облаштування внутрішкільного санвузла. Директор школи поінформувала, що завдяки спонсорській допомозі у закладі найближчим часом розпочнуться ремонтні роботи. Окрім цього, планують провести облицювальні роботи і у шкільній їдальні. 

 

Новий закон про ринок землі, який зараз доопрацьовується, має передбачати ефективне використання сільськогосподарських земель. Про це Президент України Віктор Янукович заявив в інтерв’ю журналістам Євгену Кисельову, Савіку Шустеру та Андрію Куликову.

Детальніше...

 

Першочерговим призначенням коштів, зібраних на лікування дітей, постраждалих внаслідок пожежі в с. Долинівка 4 лютого, має залишатися лікування хлопчика, який сьогодні проходить лікування в Бостоні. Таке рішення прийнято сьогодні, 22 лютого 2012 року, на першому засіданні організаційної громадської ради.

Детальніше...

 

У рамках відзначення 120-річчя від дня народження Патріарха Йосипа Сліпого відкрита виставка, приурочена до цього ювілею. Особисті речі Патріарха Йосифа Сліпого з Єпархіального музею, що в Трускавці Львівської області, передані для експозиції в музей міста Івано-Франківська.

Детальніше...

 

Детальніше...22 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та керівник відділу освіти РДА Н.Борщ відвідали Перемишлянську ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Омеляна Ковча. Директор школи Л.Дух інформувала гостей про стан справ у навчальному закладі та поділилася планами щодо покращення матеріально-технічної бази закладу. Очільник району Орест Краєвський цікавився побутовими умовами перебування учнів у навчальному закладі та підготовкою заходів, присвячених 3-й річниці проголошення о.Омеляна Ковча блаженним, а також оглянув меморіальну експозицію про життєвий шлях та жертовний подвиг отця.

 

Детальніше...Детальніше...22 лютого заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів виїзний прийом громадян у Лагодівській сільській раді. На прийомі побували 15 осіб з питаннями щодо оформлення земельних ділянок, роботи сільського поштового відділення, упорядкування документів архіву колишнього колгоспу, вивозу отрутохімікатів, ведення капітального ремонту, а також опалення місцевого ФАПу та Народного дому. Разом із заступником голови РДА В.Денейчуком на прийомі побували начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації С.Зварич та завідувач сектору землеустрою, моніторингу, охорони та ринку земель управління Держкомзему у Перемишлянському районі І.Баран.

 

Детальніше...22 лютого заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська провела засідання комісії з розгляду документів для присвоєння почесного звання України «Мати – героїня». Розглянуто документи на 19 багатодітних матерів району.

 

Детальніше...22 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду з начальником міжрайонної державної фінансової інспекції Б.Гуменюком. Під час наради обговорювалися результати проведеної інспекцією перевірки та заходи щодо усунення порушень, виявлених в ході перевірок, у структурних підрозділах РДА.

 

Цьогоріч конкурс за звання кращого державного службовця святкує свій ювілей. Почалося все п’ять років тому на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Детальніше...

 

Детальніше...21 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський спілкувався із мешканцями району телефоном „гарячої” лінії. З 14.00 год. до 16.00 год. керівник району відповідав на запитання та приймав від громадян пропозиції щодо різних аспектів життя району. Зокрема, були звернення стосовно  ремонту доріг м.Бібрки, питання щодо порядку оформлення права власності на землю та інші.