Детальніше...1 квітня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду із керівниками підприємств житлово-комунального господарства району. Нарада проходила за участі Перемишлянського міського голови О.Зозулі і начальника відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації  Б.Городечного. Під час наради обговорювали питання діяльності підприємств ЖКГ щодо недопущення підтоплення талими водами,  участі житлово-комунального господарства у  проведенні місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля. Окрім цього, розглядалося звернення мешканки м.Перемишляни щодо реконструкції системи водопостачання в житловому будинку.

 

1 квітня, на апаратній нараді під керівництвом голови Львівської облдержадміністрації Віктора Шемчука було розглянуто готовність аграріїв області до проведення весняно-польових робіт.

Детальніше...

 

Уряд має активізувати роботу щодо забезпечення населення якісними та доступними лікарськими засобами. На цьому Президент України Віктор Янукович наголосив під час засідання Ради національної безпеки і оборони.

Детальніше...

 

У середу, 3 квітня, з 15 до 16 години  у приміщенні Львівського обласного центру здоров’я  в рамках проведенння акції з діагностики та профілактики туберкульозу і хронічних захворювань органів дихання відбудеться тематична  телефонна «гаряча лінія» Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

За тел. 260-19-18 на запитання мешканців Львівщини щодо захворювання на туберкульоз відповідатиме завідувач поліклічного відділення КЗ ЛОР «Львівського регіонального фтизіопульмонологічного центру» Галина Шершун.

 

29 березня, голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук зустрівся з редакторами районних комунальних засобів масової інформації та членами секретаріату Львівської обласної організації Національної спілки журналістів України.

Керівник області обговорив з учасниками зустрічі питання співпраці між облдержадміністрацією та районними (міськими) комунальними засобами масової інформації. Він розповів присутнім про новий формат взаємин обласної влади зі ЗМІ та її повну відкритість для громадськості.

Детальніше...

 

28 березня  в Дніпропетровську відбулася всеукраїнська нарада “Реалізація соціальних ініціатив Президента України у сфері захисту прав дітей: результати впровадження регіонального проекту розвитку усиновлення та інших форм сімейного виховання у Дніпропетровській області “Родина для дитини” – здобутки, рішення, пріоритети”.

Детальніше...

 

Постановою  Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 року №151 передбачено, що з 1 травня 2013 року   інвалідам війни 2 та 3 групи з числа учасників бойових дій  у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945р.р. та учасникам бойових дій у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945р.р., яким виповнилось  85 і більше років, щомісячна державна адресна  допомога  до пенсії виплачується як інвалідам війни 1 групи, тобто 285% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Детальніше...

 

Детальніше...29 березня голова Перемишлянської районної державної адміністрації О.Краєвський провів засідання Комісії з питань захисту прав дітей. Члени комісії затвердили індивідуальний план соціального захисту дитини, позбавленої батьківського піклування, а також розглянули заяву батька щодо налагодження спілкування із неповнолітньою дитиною.

 

Президент України Віктор Янукович наголошує на необхідності створення нової системи реагування на техногенні катастрофи і природні лиха. Про це Глава держави повідомив під час засідання Ради національної безпеки і оборони. «Нам треба створювати зовсім нової якості систему, яка б могла реагувати на техногенні катастрофи і природні лиха», - сказав він, зауваживши, що ситуація з останнім стихійним лихом підтвердила правильність такого рішення.

Детальніше...

 

29 березня, голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук провів засідання обласного  Штабу керівництва з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій, пов’язаних з підтопленням територій області внаслідок льодоходу, повені та паводків у 2013 році щодо готовності усіх служб Львівщини до готовності усіх відповідальних служб до проведення  можливих протипаводкових заходів в області.

Детальніше...