Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

25 вересня керівники району проведуть зустріч із жителями населених пунктів Суходільської сільської ради

Спілкування відбудеться о 15.00 год в приміщенні Народного дому с.Суходіл

 

 

Детальніше...27 вересня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із начальником фінансового управління РДА Б.Антошківим, заступником начальника управління Р.Боднар та головою профспілкового комітету працівників освіти району М.Хімком. Під час зустрічі обговорювалося питання преміювання педагогів району з нагоди Дня працівників освіти.

 

Згідно з Переліком об’єктів доріг комунальної власності, затвердженим розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації, бюджетам міст обласного значення та районним бюджетам передано з обласного бюджету кошти субвенції, отриманої з державного бюджету на будівництво, реконструкцію та ремонт доріг в сумі 20,7 млн. гривень, з яких використано 12 млн. грн. або 58 відсотків, - про це повідомив начальник головного фінансового управління Львівської облдержадміністрації Олег Демків.


За його словами, у вересні місяці з державного бюджету безпосередньо бюджетам міст і районів Львівщини перераховано кошти субвенції в сумі 8,9 млн. гривень. А з початку року вони отримали з державного бюджету на будівництво, реконструкцію та ремонт доріг комунальної власності 77,8 млн. грн., з яких використано 49,9 млн. грн. або 80,0 відсотків.
Олег Демків додав, що у містах Дрогобичі, Самборі, Новому Роздолі,  а також у Бродівському, Буському, Золочівському  Перемишлянському, Пустомитівському, Старосамбірському та Стрийському  районах недостатньо вживаються заходи щодо засвоєння субвенції.

 

 

27 вересня у Львові урочисто відкрито Міжнародну наукову конференцію «Українська Повстанська Армія в контексті національно-визвольної боротьби народів Центрально-Східної Європи», що відбувається в рамках відзначення Року УПА.

Детальніше...

 

 Детальніше...

26 вересня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із завідувачем сектору землеустрою, моніторингу, охорони та ринку земель управління Держкомзему у Перемишлянському районі І.Бараном стосовно питання фінансування робіт з оцінки земель населених пунктів Перемишлянського району.

 

Детальніше...25 вересня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів зустріч із батьками учнів та дошкільнят с.Селиська Перемишлянського району стосовно відкриття дошкільного навчального закладу на базі Селиської ЗОШ І ст.

 

Детальніше...25 вересня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів засідання робочої групи із сприяння проведенню виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року. Під час засідання розглядалося питання про стан матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць (телефонний зв'язок, забезпечення комп’ютерною технікою тощо) та їх готовність для передачі дільничним виборчим комісіям.

 

На виконання Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні» від 22.03.2012 № 4618-VI, доручення Кабінету Міністрів України від 05.07.2012 № 24426/1/1-12 та листа Мінекономрозвитку від 12.06.2012 №3641-01/21982-04 управлінням економіки Перемишлянської районної державної адміністрації розпочато роботу по розробці проекту Регіональної програми розвитку малого підприємництва у Перемишлянському районі на 2013-2015 роки.
Для врахування думки підприємців щодо проблем, які перешкоджають їх діяльності, та визначення шляхів їх подолання просимо надати свої
пропозиції до заходів з реалізації даної Програми.
Інформацію надавати до управління економіки райдержадміністрації в паперовому та електронному вигляді на адресу:
м. Перемишляни, вул. Привокзальна, 3 каб. 17.
e_mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк пропонує організувати в області асоціацію під умовною назвою «Львівський екологічно-чистий продукт» - яка б змогла забезпечити усі державні підприємства Львівщини екологічно-чистими продуктами. Про це голова ЛОДА заявив сьогодні, 24 вересня, під час проведення апаратної наради.

 


За словами Михайла Костюка, на селах людям слід допомогти самоорганізуватися – відтак, потрібно виписати на рівні області програму розвитку сільських кооперативів. «Для такої програми мусить бути закладена в бюджеті сума для початку діяльності – аби профінансувати статут, печатку та фінансово забезпечити решту стартових можливостей для сільських кооперативів», - зазначив керівник області.

Детальніше...

 

Детальніше...24 вересня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч з адміністратором єдиного дозвільного офісу райдержадміністрації В.Новосадом стосовно надання в короткотермінову оренду невитрибуваних земельних часток (паїв) на території Корелицької та Дусанівської сільських рад. Дані земельні ділянки використовуватимуться  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

Детальніше...24 вересня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із керівником управління агропромислового комплексу райдержадміністрації О.Лоїком. Під час зустрічі обговорювалося питання, яке стосувалося осінньо-польових робіт. Зокрема, О.Лоїк довів до відома першого заступника голови РДА про те, що агроформування району закінчили посів озимого ріпаку та приступили до посіву озимих зернових.