24 березня о 12.00 год з нагоди 75-х роковин з дня мученицької смерті блаженного о.Омеляна Ковча у храмі св.Володимира та блажмуч. О.Ковча служитиметься Архиєрейська Божественна літургія;

о 16.00 год у районному Народному домі - показ вистави "Отець Омелян"

 

 

 

На виконання нових соціальних ініціатив Президента України, з метою здійснення модернізації соціальних служб для повного охоплення увагою держави найуразливіших категорій громадян Львівській області, виділено додаткову дотацію у сумі 2,4 млн. грн., яка спрямована  на введення не менш як 709 посад фахівців із соціальної роботи. На сьогоднішній день фактична чисельність фахівців із соціальної роботи в області складає 694 особи.

Детальніше...

 

Детальніше...14 жовтня делегація із Перемишлянського району, очолювана головою райдержадміністрації О.Краєвським, побувала у Національному академічному українському драматичному театрі імені М.Заньковецької, де відбулася презентація нового благодійного проекту «Відчинилося життя». Особливістю цього концерту було те, що незрячі виконавці виступали спільно з Львівським симфонічним оркестром, демонструючи свої таланти перед керівниками та працівниками різних державних установ - людьми, від яких залежить  благополуччя талановитих неповносправних людей. Зазначимо, що у концерті брав участь маленький незрячий мешканець м. Перемишляни Антон Головацький, який співав під супровід оркестру.

 

Детальніше...14 жовтня у м.Перемишляни відбулися районні заходи з нагоди відзначення 71-ї річниці створення Української Повстанської Армії. Відзначення розпочалося із покладання вінків до могил борцям за волю України на міському цвинтарі. Після цього відбулася поминальна молитва за убієнними воїнами УПА, які віддали своє життя у часи національно-визвольної боротьби за незалежність України. Панахиду відслужили священики різних конфесій церков м.Перемишляни. Святкування продовжилися у районному Народному домі, де відбувся святковий концерт для ветеранів УПА та громади міста. Перед початком концерту із вітальним словом виступив голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський. До присутніх звернувся О.Білецький - член районного братства ОУН-УПА. У святкових заходах взяли участь Перемишлянський міський голова О.Зозуля, перший заступник голови РДА І.Рій, заступники голови райдержадміністрації Н.Гавінська та В.Денейчук, керівники та працівники відділів, структурних підрозділів РДА, державних та приватних установ району. Серед глядачів у залі було чимало учнів та людей молодого покоління.

Детальніше...   Детальніше...

 

Завдяки багатосторонній діяльності, значному досвіду і широкій мережі регіональних організацій, Карітас України охопив наданням соціальних послуг декілька тисяч потребуючих людей.

В рамках соціальних ініціатив Президента України та наближення системи надання соціальних послуг у громаді до європейських стандартів Карітас України створив мережу центрів  реабілітації та інтеграції молоді з особливими потребами.

З 2008 року мережа центрів для неповносправних молодих людей  Карітасу України об’єднує роботу  4 спеціалізованих соціальних центрів у Львові, Дрогобичі, Стрию, Івано-Франківську  завдяки фінансовій підтримці Карітасу Іспанії та Карітасу Франції.  Роботою на стаціонарній основі охоплено понад 100 молодих людей з особливими потребами віком від 18 років, а також їх  батьки і рідні.

Детальніше...

 

14 жовтня в облдержадміністрації відбулась презентація пілотного проекту «Викидай правильно», що на теренах Львівщини стартував з 8 жовтня цього року.

Зазначимо, Проект передбачає збір, зберігання, транспортування та утилізацію відпрацьованих джерел струму: батарейок та акумуляторів.

Детальніше...

 

4 жовтня на площі перед пам’ятником Тарасу Шевченку відбулася урочиста посвята в ліцеїсти першокурсників Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут. Участь в урочистостях взяла заступник голови облдержадміністрації Ірина Романів.

Вітаючи ліцеїстів та всіх присутніх на площі Свободи, Ірина Романів зазначила, що навчатися у такому закладі – велика честь, адже у ньому прагне вчитися молодь практично з усіх куточків України.

Детальніше...

 

Про це голова Львівської ОДА зазначив під час зустрічі із головою Думи Сміленської області Латвійської Республіки Айнарсом Межулісом  у рамках проведення XIII Міжнародного економічного форуму у Трускавці.

 «Львівщина зацікавлена у розвитку відносин із Латвією, особливо у контексті закупівлі органічних добрив. Адже сільське господарство у нашій області стає усе більше перспективним, а отже нам потрібно переходити на нові етапи реалізації сільськогосподарської продукції, а саме відійти від виробництва виключно сировини, а перейти до реалізації вже готової продукції. А для такого поступу потрібно чимало органічних добрив, які можна закуповувати у Латвії», – зазначив В.Шемчук.

Детальніше...

 

 Про це під час зустрічі із головою Львівської  обласної державної адміністрації Віктором Шемчуком зазначив Надзвичайний та Повноважний Посол Грузії в Україні  Міхеїл Уклеба.

«Львів – місто, яке не потребує зайвої реклами, 6о усі про нього знають, а наші співгромадяни все частіше відвідують Україну та Львів зокрема. Саме для того, аби підвищити туристичний  потік між нашими державами, у листопаді цього року ми запланували провести у вашому місті великий туристичний форум, запросивши туроператорів з Грузії та України, аби розвивати нашу співпрацю у цій галузі»- розповів М. Уклеба.

Детальніше...

 

11 жовтня в рамках ХІІІ Міжнародного Економічного Форуму голова облдержадміністрації  Віктор Шемчук, голова обласної ради Петро Колодій та директор Фонду Східна Європа Віктор Лях підписали  Протокол про наміри щодо реалізації спільного проекту «Розумне енергоспоживання для добробуту громад Львівщини».

Детальніше...

 

11 жовтня під час роботи ХІІІ Міжнародного Економічного Форуму, голова Львівської ОДА Віктор Шемчук, голова Львівської обласної ради Петро Колодій та менеджер проекту Енергоефективність в Україні Міжнародна фінансова корпорація (IFC) ПАТ АКБ «Львів», ПАТ «Кредобанк», ЛОД АБ «Укргазбанк» Гжегож Гайда підписали Меморандум про співробітництво щодо впровадження у Львівській області механізму відшкодування відсоткових ставок за кредитами, отриманими на здійснення заходів з енергозбереження для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у рамках Програми енергозбереження для населення Львівщини на 2013-2016 роки з метою підвищення енергоефективності житлових будинків.

Детальніше...