Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

Детальніше...12 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, перший заступник голови райдержадміністрації І.Рій та заступник голови РДА В.Денейчук провели об’їзд населених пунктів Вишнівчицької, Чемеринецької та Дунаївської сільських рад з метою обстеження доріг загального користування після проведеного ремонту і ознайомлення з результатами проведених робіт в рамках місячника озеленення, прибирання та благоустрою. Також керівники району побували у Чемеринецькому та Вишнівчицькому загальноосвітніх закладах, де спілкувалися із директорами та педагогічними колективами шкіл. Під час поїздки О.Краєвський та П.Бучок оглянули сільськогосподарські землі на території Вишнівчицької сільської ради, які готують до посіву зернових.

 

Сьогодні, 12 квітня, Президент України Віктор Янукович перебуває з робочою поїздкою у Львівській області.
У Львові Глава держави візьме участь у церемонії відкриття терміналу Державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького». Також у рамках робочого візиту Президент України Віктор Янукович проведе зустріч з президентом УЄФА Мішелем Платіні.
За участю Президента України відбудеться нарада з питання підготовки заявки на проведення зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2022 року в Україні.
Також у рамках робочої поїздки Глава держави проведе зустріч з представниками творчої інтелігенції Львівської області. Головною метою зустрічі є залучення еліти до обговорення й ухвалення важливих державних рішень у гуманітарній сфері.
Попередню робочу поїздку до Львівської області Президент України Віктор Янукович здійснив 20 жовтня 2011 року.

 

 

10 травня на Львівщині відбудеться обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Про це повідомили в головному управлінні освіти і науки Львівської облдержадміністрації.

Організаторами фестивалю є Головне управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації, Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, органи управління освітою, загальноосвітні і позашкільні  навчальні заклади.

Фестиваль-конкурс проводиться з метою популяризації і пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей і молоді.

Детальніше...

 

Детальніше...11 квітня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі заступника голови РДА В.Денейчука провів засідання комісії з метою формування та затвердження узагальненого переліку, об’єктів субвенції з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності. Обговорювалися пропозиції щодо об’єктів субвенції та замовників робіт.

 

Детальніше...11 квітня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій та заступник голови РДА В.Денейчук здійснили огляд ремонту доріг, який проводиться на ділянці дороги „Перемишляни-Виписки” працівниками філії „Перемишлянський райавтодор”. Заступники голови РДА оглянули відрізок дороги, де вже усунено ямковість та спілкувалися із керівником філії „Перемишлянський райавтодор” В.Падучаком.

 

Детальніше...10 квітня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі заступника голови РДА В.Денейчука провів засідання організаційного комітету, створеного відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 3 березня 2012 року № 125, для організації проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля. Під час засідання обговорювались результати проведеної роботи із озеленення, прибирання та благоустрою територій та об’єми робіт, які потрібно ще виконати. Особлива увага приділялась питанню ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ.

 

Детальніше...10 квітня під головуванням заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчука відбулося засідання ради з питань безпечної життєдіяльності населення присвячене Дню охорони праці в Україні. На засіданні Ради створено робочу групу та затверджено план заходів з підготовки та проведення у 2012 році Дня охорони праці в Перемишлянському районі під девізом «Сприяння охороні праці у «зеленій» економіці».

 

Служба у справах дітей обласної державної адміністрації підвела підсумки  проведення профілактичних рейдів "Вокзал", "Діти вулиці", "Канікули" у першому кварталі 2012 року.

Детальніше...

 

Відносини, які виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, регулюються Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» (далі – Закон про реєстрацію), який набрав чинності 1 липня 2004 року.

Детальніше...

 

Детальніше...     9 квітня голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, парох села Олег Цимбала, депутат районної ради Р.Брошко та Короснянський сільський голова Р.Ясінський привітали жителя с.Коросно В.Боднара із 90-літнім ювілеєм. Після вітальних слів та побажань міцного здоров’я і довгих років життя, гості вручили цінні подарунки. Ювіляр подякував за привітання та з гордістю розповів про своє знайомство з о.Омеляном Ковчем, а також поділився спогадами про цікаві випадки з життя блаженномученика.