Керівники району проведуть виїзні зустрічі із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

17 січня відбудеться обговорення перспективного плану розвитку території на 2019-2021 роки за участю керівників району:

16.00 год - с.Неділиська (Народний дім)

17.30 год - с.Кимир (Народний дім)

 

14 травня за ініціативи Міністерства соціальної політики України відбулась селекторна нарада із проблемних та актуальних питань галузі. Зокрема, під час селектору було розглянуто ситуацію на регіональних ринках праці, у т.ч. виконання регіональних програм зайнятості, особливо щодо працевлаштування інвалідів, молоді, громадян перед пенсійного віку та жителів сільської місцевості. Також  погашення заборгованості із виплати заробітної плати, зі сплати страхових внесків до Пенсійного фонду та відшкодування видатків на виплату пільгових пенсій; забезпечення дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, сімейних форм виховання та виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича на 2013 рік.

Детальніше...

 

13 травня, перший заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Матолич провів нараду з питань будівництва дитячих будинків сімейного типу на території Львівської області. У нараді взяли участь керівники відповідальних структурних підрозділів облдержадміністрації, представники Яворівської та Жидачівської райдержадміністрацій.

Детальніше...

 

Львівська обласна організація активної реабілітації неповносправних осіб “Стимул” за сприяння управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації 25 травня 2013 року проводить спортивні забави “Всі діти такі самі”, присвячені Міжнародному дню захисту дітей.

Детальніше...

 

З 13 по 27 травня на Львівщині традиційно проводиться профілактична акція з вимірювання артеріального тиску у населення. Щорічно понад півмільйона українців помирають від хвороб, спричинених артеріальною гіпертензією. Сьогодні це захворювання діагностують у 33% дорослого населення. Тобто, фактично кожна третя доросла людина має підвищений артеріальний тиск.

Детальніше...

 

З початку року в 4,5 рази збільшився відсоток актуалізованої містобудівної документації в областях України. «На 1 червня 2013 року всі міста та регіони України будуть мати актуалізовану містобудівну документацію, в тому числі – генеральні плани. Це одна з ключових складових розвитку будівельної галузі», – сказав Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул.
В січні Олександр Вілкул поставив завдання Міністерству регіонального розвитку щодо актуалізації містобудівної документації областей, міст та районів, а також створити умови для підвищення інвестиційної привабливості будівельної галузі.
На початку 2013 року лише 22% міст та районів мали оновлену актуалізовану містобудівну документацію. Наразі вже 97% територій отримали оновлені плани. У Вінницькій, Кіровоградській та Тернопільській областях зазначена робота перебуває на фінальному етапі.

 

13 травня у районному Народному домі м.Перемишляни відбулися  урочистості присвячені Дню Матері. Зі словами вітань для матерів виступили голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та заступник голови Перемишлянської районної ради В.Винницький. Під час святкового концерту лунали ліричні пісні, вірші, були виконані танцювальні композиції присвячені матерям і бабусям. У концерті взяли участь талановиті діти та педагоги Перемишлянської школи-гімназії, музичної школи, дошкільного закладу «Сонечко» м.Перемишляни та будинку дитячо-юнацької творчості. На святковому концерті були присутні заступники голови Перемишлянської РДА, керівники та працівники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації та інших державних і приватних установ міста, громадськість міста.

Детальніше... Детальніше...

 

Державний комітет телебачення і радіомовлення оголошує початок щорічного конкурсу на кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики. Черговий прийом творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики розпочнеться з 1 червня і триватиме до 10 серпня 2013 року.

Детальніше...

 

Детальніше...

11 травня команда у складі 10 спортсменів Перемишлянської ДЮСШ «Сокіл» взяла участь у першості Львівської області з боротьби «самбо» серед дітей 1999-2001 року народження. Змагання відбувалися у залі боротьби спортивного клубу армії (СКА) у м.Львові. В результаті змагань спортсмени Перемишлянського району здобули 8 призових місць. Серед призерів вихованці спортивної школи Мартиняк Андрій, Васильків Михайло, Решітник Андрій, Дерев’яний Андрій, Дзвоник Віктор, Здерський Володимир, Гуніник Тарас, Бондарчук Василь. Готували команду до змагань тренери Бедрій Степан та Дзвоник Ігор.

 

Детальніше...13 травня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду із представниками житлово-комунальних господарств району. Під час наради обговорювалися питання, які стосуються безпосередньої роботи відділу містобудування та архітектури і запланованих заходів на поточний тиждень.

 

Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства Продукти харчування стають більш доступними для українців. Так, споживчі ціни на них у квітні поточного року знизилися на 3,5% порівняно з відповідним періодом минулого року. І це незважаючи на те, що у квітні відбулося сезонне зростання вартості фруктів на 3% і овочів – 3,3%. Хоча, за даними Держкомстату, їх ціна все одно нижча за минулорічну на 7,1% і 16,6% відповідно.

Детальніше...