Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

23 жовтня керівники району проведуть зустріч із мешканцями населених пунктів Станимирської сільської ради

спілкування відбудеться о 15.00 год у приміщенні Станимирського Народного дому

 

 

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк провів селекторну нараду з головами усіх РДА Львівської області, керівництвом управлінь МНС, транспорту, а також дорожніх служб та головами міст обласного значення щодо стану ліквідації надзвичайно ситуації, яка склалась внаслідок снігових заметів на Львівщині.

Детальніше...

 

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк 18 грудня привітав з наступаючим Днем Святого Миколая вихованців дитячого будинку змішаного типу «Вишенька» с. Жовтанці, Кам’янка-Бузького району. У цьому будинку виховується 55 дітей віком від 3 до 17 років.

Детальніше...

 

340 дітей Львівської області 19 грудня візьмуть участь у святі «В гостях у святого Миколая», який проходитиме в Центрі  творчості для дітей та юнацтва Галичини (вул. Вахнянина, 29).
Під час святкувань  діти переглянуть  мультфільм «Новорічний Мадагаскар», а зі святковою програмою  для малечі виступлять учасники народного музичного театру «Погулянка», які виконають колядки, новорічні пісні та танцювальні номери.

Детальніше...

 

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк доручив розробити новий порядок взаємодії усіх служб області, які можуть бути задіяні у випадку виникнення надзвичайної ситуації. Дане доручення керівник області озвучив під час селекторної наради з головами РДА, керівництвом управлінь МНС, транспорту, а також дорожніх служб та головами міст обласного значення щодо стану ліквідації надзвичайно ситуації, яка склалась внаслідок снігових заметів на Львівщині.

Детальніше...

 

17 грудня у РНД м.Перемишляни відбувся районний захід з нагоди Свята Миколая для категорійних дітей району. Спочатку діти подивилися виставу «Пан Коцький» за участі вихованців драматичного гуртка ЦДЮТ під керівництвом режисера Зіновія Козака, а вже пізніше на сцену вийшов Святий Миколай з подарунками і несподіванками для глядачів, які були у залі. Свято для трьохсот  категорійних дітей подарували керівники і працівники відділу сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також служби у справах дітей РДА. Підтримку святкового заходу спонсорами, які забезпечили дітей солодкими подарунками, організував заступник голови РДА В.Денейчук.

Детальніше...   Детальніше...

Також цього дня діти із сімей, які опинилися у важких життєвих умовах та перебувають під супроводом соціальних працівників, отримали солодощі від районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Із вітальним словом напередодні улюбленого свята дітей звернулася до присутніх заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська. Після того заступник голови РДА та директор РЦСССДМ І.Шалапський роздали дітям солодкі подарунки.

 

Детальніше...Упродовж вихідних та 17 грудня керівники району і представники ГТУ МНС у Львівській області забезпечують контроль за станом доріг та роботою снігоочисної техніки. На засніжених дорогах працює техніка райавтодору та приватних підприємців району.

       17 грудня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій та начальник ГТУ МНС у Львівській області М.Яворський здійснили виїзд на автошляхи району з метою перевірки стану доріг, зокрема очищення їх від сніговиДетальніше...х заметів. І.Рій та М.Яворський, після одержання інформації про те, що на ділянці дороги «Перемишляни-Якторів» було заблоковано рух транспорту через надмірну кількість снігу, виїхали на місце. Після проходження снігоочисної техніки, яку надав керівник ПП «Автошлях» М.Гац, дорогу було очищено і відновлено рух.

     Контроль за станом доріг здійснював заступник голови Перемишлянської  РДА. В. Денейчук, який виїжав у напрямках населених пунктів Подусівської та Дунаївської сільських рад, де працювала снігоочисна техніка райавтодору. Як повідомив В.Денейчук, на ділянках, які не вдається очистити звичайною технікою, з 18 грудня працюватимуть спеціальні роторні снігоочищувачі.

 

Детальніше...17 грудня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів засідання штабу по ліквідації надзвичайних ситуацій. Під час засідання обговорювалося питання забезпечення належних умов проїзду на автошляхах та вулицях населених пунктів  району.

 

18 грудня 2012 року, в межах заходів із відзначення дня Святого Миколая, управління з питань сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації організовує благодійну циркову виставу у Львівському державному цирку.

Понад 1208 квитків на виставу вже безкоштовно розповсюджені серед дітей районів та міст обласного значення Львівщини, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів.

550 квитків на циркову виставу розповсюджені серед дітей членів спілки багатодітних сімей Львівщини «Щаслива родина», Львівського обласного благодійного фонду «Діти Чорнобиля Львівщини», Львівського обласного відділення Міжнародного благодійного фонду «Допомога дітям Чорнобиля», Львівського обласного доброчинного фонду захисту слабозорих дітей-інвалідів “ЗІР”, молодіжних дитячих організацій Львівської області.

Детальніше...

 

Детальніше...14 грудня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська повела нараду стосовно організації заходів до свята Миколая, зокрема поїздок категорійних дітей до м.Львова. У нараді взяли участь начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА О.Науменко, провідний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації І.Оленчин, керівник відділу культури і туризму О.Гавінська, головний спеціаліст відділу освіти Г.Гриньків, заступник начальника служби у справах дітей Г.Куніцька та директор РЦСССДМ І.Шалапський.

 

Детальніше...14 грудня відбулася селекторна нарада під головуванням першого заступника голови ЛОДА Б.Матолича з питань завершення комплексу польових робіт, форвардних закупівель зерна врожаю 2013 року, стану галузі тваринництва та цінової ситуації на споживчому ринку. На селекторній нараді був присутній перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій, начальник агропромислового розвитку РДА О.Лоїк, заступник начальника управління АПР з питань тваринництва М.Цимбаліста, провідний спеціаліст управління АПР С.Томчак, начальник районного управління держкомзему Ю.Тютюник, інспектор сільськогосподарської інспекції Б.Шевчук, представник інспекції захисту рослин І.Стецьків та начальник насінневої інспекції Р.Романко.