Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ.

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

24 травня у м. Перемишляни відбудуться заходи із відзначення Дня Героїв:

12.00 год – покладання квітів

14.00год. – у Народному домі урочистості та святковий концерт

6 липня голова Перемишлянської районної державної адміністрації О.Краєвський відвідав НД м.Бібрка, де зустрівся з його директором Т.Пальком. Під час робочої зустрічі обговорювалося питання проведення капітального ремонту приміщення міського закладу культури в ході реалізації заходів з підготовки до відзначення 800 – річчя м.Бібрка.

Детальніше...Детальніше...

 

Депутати Львівської обласної ради на сесійному засіданні 5 липня прийняли три програми розвитку аграрно-промислового комплексу Львівської області на 2011 рік. Із даного питання на сесії доповідав в. о. начальника головного управління аграрно-промислового розвитку облдержадміністрації М.Кучеренко.

Відтак, на Львівщині діятиме Програма фінансової підтримки підприємств аграрно-промислового комплексу через механізм здешевлення кредитів на 2011 рік.

Компенсація надаватиметься підприємствам аграрно-промислового комплексу в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України за кредитами, залученими в національній валюті та 10 відсотків – за кредитами, залученими в іноземній валюті.

 Також депутати затвердили Програму розвитку молочного і м’ясного скотарства та свинарства на 2011 рік. Основним завданням програми є забезпечення виробництва продуктів харчування тваринного походження у області, які відповідають нормам продовольчого забезпечення населення області, держави, нарощування їх експорту при дотриманні європейських вимог утримання тварин та якості безпеки продукції.

 Крім того дана програма стимулюватиме виробників усіх форм власності і господарювання до стабілізації і нарощування обсягів виробництвам молока і м’яса та підвищення продуктивності тварин.

 Програма виконуватиметься завдяки нарощуванню обсягів штучного осіменіння корів, телиць, свиноматок та ремонтних свинок, як найдоступнішого способу покращення продуктивних та генетичних якостей майбутнього маточного поголів’я сільськогосподарських тварин, придбання племінних ресурсів вітчизняної та іноземної селекції, закупівлею телиць в господарствах для вирощування та відтворення, а також завдяки надання спеціальних дотацій фізичним особам на утримання корів молочного напряму продуктивності.

 Також депутати затвердили Програму підтримки виставкової діяльності у сфері аграрно-промислового комплексу на 2011 рік, яка передбачає надання підтримки участі аграрно-промислового комплексу області в міжнародних та місцевих виставках та ярмарках, рекламно-інформаційних та представницьких заходах.

 

На сесії Львівської обласної ради прийнято Програму надання одноразової адресної допомоги найбільш незахищеним категоріям громадян – реабілітованим за статтею 3 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» та потерпілим від політичних репресій

Програму представив начальник головного управління праці та соціального захисту населення Львівської ОДА Василь Мартиняк. Програмою передбачено створення умов для підтримки найбільш незахищених категорій громадян – жертв та потерпілих від політичних репресій – шляхом виділення їм одноразової допомоги на вирішення матеріально-побутових і медичних проблем, оплату житлово-комунальних послуг та проїзд у транспорті загального користування на міжміських та внутрішньо обласних маршрутах.

Допомога надається один раз на рік і має бути виплачена до Дня незалежності України, її отримають мешканці, яким виповнилося 80 і більше років, загалом 3452 мешканці області.

Джерелом фінансування даної Програми є кошти обласного бюджету в межах обсягу, затвердженого обласною радою на 2011 рік, у сумі 1 млн. грн.

 

Детальніше...

5 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський разом із керівником відділу освіти Н.Борщ та помічником лікаря-гігієнолога районної СЕС Г.Магольник відвідали табір відпочинку для дітей та підлітків «Дружба» у с.Свірж Перемишлянського району. Основною метою візиту було ознайомлення із роботою табору, організацією відпочинку та побутовими умовами перебування дітей. Слід зазначити, що у першому заїзді у таборі відпочивали  категорійні діти, на даний час перебувають вихованці інтернатів Львівщини. У таборі створені усі умови для повноцінного відпочинку дітей: обладнано спортивний майданчик, встановлено телевізори, є зал для проведення культурно-масових заходів та кімнати для гурткової роботи. Цілодобово діти перебувають під наглядом вихователів та обслуговуючого персоналу. Добре влаштований побут: функціонує велика їдальня, контроль за якісним харчуванням веде районна СЕС, обладнано до початку оздоровчого сезону внутрішні туалети із водовідведенням.  Як зазначив директор табору Р.Гавришкевич,  за умови кращого фінансування можна було б набагато ефективніше організувати як відпочинок, так і побут у таборі. О.Краєвський висловив сподівання, що ситуація із матеріальним забезпеченням табору покращиться, і зауважив: враховуючи  конфліктну ситуацію стосовно визначення власника табору, головне, щоб ДОТ «Дружба» і надалі  залишався табором для відпочинку дітей та підлітків.

 

 

Детальніше...5 липня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів особистий прийом громадян. На прийомі побувало 6 осіб. Мешканців району цікавили питання вирішення земельних спорів, проведення ремонту окремих ділянок дороги у с.Ушковичі, які підтоплені зливними дощами, ремонту приміщення у с.Чуперносів, у якому планується відкриття дошкільного закладу, забезпечення водою житлового будинку. 

 

Детальніше...5 липня голова Перемишлянської райдержадмістрації О.Краєвський провів зустріч із начальником фінансового управління Б.Антошківим. Голову райдержадмінстрацї цікавило питання стану виконання місцевих бюджетів у районі за І-е півріччя поточного року. На жаль, за цей період не всім бюджетам вдалось досягнути запланованих цифр. Проте контрольна цифра, доведена Міністерством фінансів України, виконана на 120,3%. Збільшились доходи до місцевих бюджетів на 1263 тис. грн. за перше півріччя цього року у порівнянні із аналогічним періодом минулого року. Також при зустрічі обговорювались причини невиконання окремих бюджетів та шляхи покращення ситуації із їх наповненням

 

Детальніше...

4 липня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду за участі головного архітектора району Б.Городечного та заступника керівника, начальника відділу інвестицій та розвитку інфраструктури управління економіки Р.Танасієнка стосовно об’єктів  незавершеного будівництва у населених пунктах району.  Слід зазначити, що за дорученням голови райдержадміністрації створено робочу групу, яка буде займатись інвентаризацією об’єктів  незавершеного будівництва та підготовкою інформації і кольорових фотофіксацій вищезгаданих об’єктів.

 

 

4 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі заступників голови райдержадміністрації Н.Гавінської та В.Денейчука провів нараду з працівниками райдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади. На нараді обговорювалось питання про дотримання норм Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції». О.Краєвський наголосив, що з 1 липня закон набрав чинності, і рекомендував присутнім, як державним службовцям, досконало вивчити закон і не допускати його порушень. Заступник керівника апарату-начальник відділу фінансово-господарського забезпечення О.Гембара ознайомила присутніх із Пам’яткою по Закону Укарїни «Про засади запобігання і протидії корупції»

Детальніше...Детальніше... 

 

 

Детальніше...4 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі заступників голови райдержадміністрації Н.Гавінської та В.Денейчука і заступника голови районної ради В.Винницького провів нараду з керівниками відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації щодо підведення підсумків роботи за минулий тиждень та плани на поточний. Заступник голови райдержадміністрації Н.Гавінська закцентувала увагу присутніх на виконанні ЗУ «Про доступ до публічної інформації» та поновленні інформацій на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

Детальніше...

 

4 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у селекторнійДетальніше... нараді при голові облдержадміністрації М.Цимбалюку, на якій обговорювались питання: про погашення заборгованості із виплати заробітної плати; про підведення підсумків роботи агропромислового комплексу за І-е півріччя 2011 року; про надзвичайні ситуації, які мали місце в області з 27 червня до 3 липня 2011 року.

    У нараді також взяли участь заступники голови райдержадміністрації В.Денейчук та Н.Гавінська, заступник голови районної ради В.Винницький і керівники відповідних структурних підрозділів.