Керівники району проведуть виїзні зустрічі із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

17 січня відбудеться обговорення перспективного плану розвитку території на 2019-2021 роки за участю керівників району:

16.00 год - с.Неділиська (Народний дім)

17.30 год - с.Кимир (Народний дім)

 

Детальніше...22 березня голова Перемишлянської районної державної адміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із начальником Золочівської міжрайонної державної фінансової інспекції Б.Гуменюком. Під час зустрічі обговорювались питання стану бюджетної дисципліни у Перемишлянському районі та про хід проведення ревізії у Перемишлянському водо-каналізаційному господарстві.

 

Реформа місцевого самоврядування є необхідною та довгоочікуваною для України. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час засідання Ради регіонів. «Сьогодні настав час практичних дій для створення належних умов такої реформи», – зазначив Глава держави.

Детальніше...

 

Детальніше...21 березня відбулося засідання ХІІІ сесії VI скликання Перемишлянської районної ради. На порядок денний засідання було винесено ряд важливих питань, серед яких: затвердження звіту про виконання районного бюджету Перемишлянського району за 2012 рік; про скерування вільного залишку  бюджетних коштів, який утворився на 01.01.2013 року; про звіт голови Перемишлянської районної ради за 2012 рік;  звіт голови Перемишлянської районної державної адміністрації про виконання Програми соціально - економічного та  культурного розвитку Перемишлянського  району на 2012 рік; про затвердження аналогічної програми на 2013 рік. Також було затверджено ще кілька важливих для району програм.

 

У Кабінеті Міністрів України під керівництвом Віце-прем'єр-міністра України Олександра Вілкула відбулася всеукраїнська селекторна нарада. У ній взяли участь Міністр інфраструктури Володимир Козак, Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Темник, Перший заступник Глави Укравтодору Микола Мездрін, а також керівники центральних та місцевих органів виконавчої влади.

Детальніше...

 

Кабінет Міністрів пропонує  внести зміни до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення здійснення фінансового контролю та урегулювання конфлікту інтересів. Законопроект  було розроблено Міністерством юстиції на виконання Плану дій щодо лібералізації ЄС візового режиму для України та схвалено 20 березня 2013 року на засіданні Уряду.

Детальніше...

 

Шановні мешканці Львівської області!

За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології на території Львівщини 22 березня 2013 року очікується ускладнення погодних умов: сильний мокрий сніг з переходом в сніг, вранці та вдень місцями дуже сильний сніг. Вночі та вранці подекуди ожеледь, налипання мокрого снігу на ЛЕП та зв’язку. Пориви вітру 17 – 22 м/с, вранці та вдень подекуди 25 м/с, хуртовини. На дорогах ожеледиця, снігові замети. Температура повітря впродовж доби 0 – 5° морозу.

У зв’язку з цим департамент з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації звертається до водіїв з проханням бути уважними під час руху по дорогах області та за наявної можливості утриматися від поїздок приватним автотранспортом.

Шановні водії зважайте на погодні умови та будьте максимально обережні на автошляхах, неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху!

 

На території Львівської області з 14 до 31 березня в окремих мережевих супермаркетах діятимуть акційні ціни на продовольчі товари. Про це повідомляють у департаменті економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості облдержадміністрації.

Детальніше...

 

Сьогодні основна частина жителів сільської місцевості є самозайнятою і потребує державної підтримки у напрямку посилення та об’єднання своєї виробничої діяльності. Для цього держава взяла курс на заохочення селян до створення виробничих та обслуговуючих кооперативів. Таку ініціативу підтримали 83% сільських і селищних рад, які взяли участь в опитуванні. Про це сьогодні під час брифінгу в Кабінеті Міністрів повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

Детальніше...

 

Детальніше...20 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі першого заступника голови РДА І.Роя провів зустріч із  членами робочої групи Львівської ОДА  з перевірки виконання районними державними адміністраціями основних галузевих повноважень. Перемишлянський район відвідала робоча група у складі   керівників та спеціалістів структурних підрозділів облдержадміністрації, зокрема, управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів; відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції; відділу охорони праці, використання трудових ресурсів та зайнятості населення департаменту соціального захисту населення; департаменту житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу; відділу економічного розвитку соціально-трудових відносин департаменту агропромислового розвитку; департаменту фінансів; департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості.

За результатами перевірки проведено підсумкову нараду, на якій було відзначено позитивні моменти у діяльності структурних підрозділів райдержадміністрації та проблеми, які потребують вирішення.

 

Україна активно проводить реформи, спрямовані на модернізацію країни та її інтеграцію до Європейського Союзу. Про це Президент України Віктор Янукович заявив під час зустрічі із заступником Держсекретаря США з політичних питань Венді Шерман.

За словами Глави держави, Україна останні три роки займається втіленням у життя програми реформ із модернізації країни. «Це непростий шлях і час непростий. Але ми впевнено йдемо цим шляхом», - наголосив Віктор Янукович.

Детальніше...