Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

 

 

Детальніше...1 жовтня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч з директором КП «Перемишляниводоканал» Є.Гриньківим. Метою зустрічі було обговорення проблемних питань, зокрема заборгованості підприємства за енергоносії, що виникла в результаті різниці у тарифах.

 

29 вересня, з нагоди 146-ї річниці від дня народження  М.Грушевського, відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятника Михайлу Грушевському у м. Львові.
Участь у покладанні квітів взяли начальник головного управління з питань внутрішньої політики, преси та інформації Львівської обласної державної адміністрації Ірина Романів, лауреат Шевченківської премії Роман Лубківський, народний депутат України Степан Курпіль, директор Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові Марія Магунь та представники громадськості м. Львова.

Детальніше...

 

Питання медичного забезпечення та обслуговування громадян похилого віку, інвалідів війни, репресованих, ветеранів війни та праці є надзвичайно актуальною проблемою та пріоритетним напрямком діяльності медичної галузі Львівської області.

Детальніше...

 

Детальніше...28 вересня під керівництвом голови Перемишлянської райдержадміністрації Детальніше...О.Краєвського відбулася нарада із міськими та сільськими головами району. Нарада стосувалась виборів, зокрема обговорювались питання утворення дільничних виборчих комісій та сприяння органів виконавчої влади у здійсненні ними своїх повноважень, матеріально-технічного забезпечення дільниць та їх готовності для передачі дільничним  виборчим комісіям. Після цього обговорювалось питання стану оформлення дотацій у районі за утримання молодняка ВРХ фізичними особами. У нараді взяли участь голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, перший заступник голови РДА І.Рій, начальник Перемишлянського РВ ГУМВСУ у Львівській області Я.Мармуляк, прокурор району І.Романюк; керівники відділів і управлінь райдержадміністрації, а також керівники служб зв’язку і електропостачання.

 

Детальніше...27 вересня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із начальником фінансового управління РДА Б.Антошківим, заступником начальника управління Р.Боднар та головою профспілкового комітету працівників освіти району М.Хімком. Під час зустрічі обговорювалося питання преміювання педагогів району з нагоди Дня працівників освіти.

 

Згідно з Переліком об’єктів доріг комунальної власності, затвердженим розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації, бюджетам міст обласного значення та районним бюджетам передано з обласного бюджету кошти субвенції, отриманої з державного бюджету на будівництво, реконструкцію та ремонт доріг в сумі 20,7 млн. гривень, з яких використано 12 млн. грн. або 58 відсотків, - про це повідомив начальник головного фінансового управління Львівської облдержадміністрації Олег Демків.


За його словами, у вересні місяці з державного бюджету безпосередньо бюджетам міст і районів Львівщини перераховано кошти субвенції в сумі 8,9 млн. гривень. А з початку року вони отримали з державного бюджету на будівництво, реконструкцію та ремонт доріг комунальної власності 77,8 млн. грн., з яких використано 49,9 млн. грн. або 80,0 відсотків.
Олег Демків додав, що у містах Дрогобичі, Самборі, Новому Роздолі,  а також у Бродівському, Буському, Золочівському  Перемишлянському, Пустомитівському, Старосамбірському та Стрийському  районах недостатньо вживаються заходи щодо засвоєння субвенції.

 

 

27 вересня у Львові урочисто відкрито Міжнародну наукову конференцію «Українська Повстанська Армія в контексті національно-визвольної боротьби народів Центрально-Східної Європи», що відбувається в рамках відзначення Року УПА.

Детальніше...

 

 Детальніше...

26 вересня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із завідувачем сектору землеустрою, моніторингу, охорони та ринку земель управління Держкомзему у Перемишлянському районі І.Бараном стосовно питання фінансування робіт з оцінки земель населених пунктів Перемишлянського району.

 

Детальніше...25 вересня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів зустріч із батьками учнів та дошкільнят с.Селиська Перемишлянського району стосовно відкриття дошкільного навчального закладу на базі Селиської ЗОШ І ст.

 

Детальніше...25 вересня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів засідання робочої групи із сприяння проведенню виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року. Під час засідання розглядалося питання про стан матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць (телефонний зв'язок, забезпечення комп’ютерною технікою тощо) та їх готовність для передачі дільничним виборчим комісіям.