Станимирська сільська рада, виконавчий комітет оголошують повторний конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  ТПВ

24 травня відбудуться заходи з нагоди Свята Героїв:

керівники району покладуть квіти до могил учасників АТО (с.Брюховичі і с.Коросно) та учасників національно-визвольної боротьби, що на міському цвинтарі:

о 14.00 год відбудеться святковий концерт у районному Народному домі

 

Детальніше...

Серед соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича вагоми місце відводиться реалізації завдань щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозумінні, задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин.

Отож, 4 листопада голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та Перемишлянський міський голова О.Зозуля провели зустріч із представниками національних меншин які проживають і працюють у Перемишлянському районі, священиками римо-католицької громади Петра і Павла м.Перемишляни о.Петром Смолькою та о.Віталієм Кривицьким. Під час візиту у костел РКЦ м.Перемишляни представники влади цікавилися питаннями функціонування костелу, роботи із дітьми та молоддю, а також організацією суспільного-культурного життя та дозвілля прихожан, які відносяться до римо-католицької громади міста. О.Петро та о.Віталій провели невелику екскурсію приміщеннями, де проходять заняття з дітьми. Заняття в основному катихитичного спрямування, а також молодь заохочується до участі у спортивних іграх, пізнавальних поїздок до відомих туристичних чи релігійних місць. Римо-католицькі священики відзначили, що задоволені своїм перебуванням в Україні, зокрема у Перемишлянському районі, можуть вільно пересуватись по Україні. Релігійна громада, хоч і не чисельна, проте на рівні із іншими діє, не відчуваючи будь – яких проблем.

Детальніше...

 

Детальніше...4 листопада голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання комісії з питань захисту прав дітей. Було розглянуто питання щодо призначення опікуна над дитиною, позбавленою батьківського піклування.

 

 За 10 місяців поточного року великими платниками податків, які перебувають на обліку в Спеціалізованій ДПІ з обслуговування ВПП у           м. Львові, до загального фонду державного бюджету  сплачено 2143,79 млн. гривень, до місцевого бюджету м. Львова –  173,57 млн. гривень. Загалом за цей період великі підприємства перерахували до зведеного бюджету 2 млрд. 320 млн. гривень.

Детальніше...

 

«Сьогодні вкрай важливо забезпечити безперебійне фінансування найважливіших сфер життєдіяльності області. Адже усі ми знаємо про ті проблеми, які сьогодні існують із казначейськими проплатами. То ж першочергово моє завдання стоїть у площині стабільної економіки нашої області, що дасть змогу динамічно та активно розвивати усі галузі господарювання». Про це очільник області зазначив під час інтерв’ю для 5 каналу.
Окрім цього, Олег Сало запевнив, що оперативно вникає в усі питання, які сьогодні є першочерговими для вирішення в області, а також додав – уже найближчим часом матиме зустріч із Президентом України Віктором Януковичем та доповість Главі держави про ситуацію на Львівщині.
«Львівщину повинні почути у Києві. І я зроблю все для того, аби це було якомога швидше», – підсумував голова ЛОДА.

 

 Група іноземних експертів продовжує консультативну роботу над заявкою Львова у Міжнародний олімпійський комітет на проведення Зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2022 року. Перебуваючи у Києві, фахівці провели кілька нарад, які найперше стосувалися технічних аспектів заявки, а також брендінгу та позиціонування.

Детальніше...

 

 В опалювальному сезоні 2013/14 року теплопостачання загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів області здійснюється від 947 власних котелень, з них: на газу – 617; на твердому паливі – 256; електричних – 74. До роботи в зимових умовах підготовлені усі котельні (100 %). Зокрема, у ході підготовки до цьогорічного опалювального сезону виконано ремонт 19 котелень, замінено 38 котлів на високопродуктивні, замінено 642 п.м зовнішніх тепломереж у технології із застосуванням пінополіуретанового покриття для мінімізації втрат при транспортуванні теплової енергії, виконано ремонт систем опалення в 44 школах, ремонт дахів – у 87 школах.
Станом на 28 жовтня, теплопостачанням забезпечено всі школи-інтернати та дошкільні навчальні заклади, у разі зниження температури повітря теплопостачання буде відновлено у всіх загальноосвітніх навчальних закладах.

 

Так, станом на 1 жовтня 2013 року забезпечено виконання прогнозних показників а саме:
поголів’я ВРХ  збільшено на 127,2% ( наявність 320,8 тис. гол.) до плану;
поголів’я корів- на 102,2% (наявність 156,4 тис. гол.) до плану;
поголів’я свиней – на 122,4% (наявність 380,7 тис. гол.) до плану;
поголів’я птиці – на 125,0%  ( наявність 11,4 млн. гол.) до плану.

Як повідомили у департаменті агропромислового розвитку ОДА, на кінець року очікується виконання показників з виробництва м’яса, молока та яєць, запланованих Програмою соціально-економічного розвитку Львівщини.

 

1 листопада в рамках відзначення 95-ї річниці утворення Західно-Української Народної Республіки керівництво області та міста поклали квіти до Меморіалу воїнам УГА на Личаківському кладовищі та Президента Національної Ради ЗУНР Є.Петрушевича.

Детальніше...

 

1 листопада голова Львівської облдержадміністрації Олег Сало взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення 95-ї річниці утворення Західно-Української Народної Республіки.

Детальніше...

 

1 листопада у м.Перемишляни відбулися районні заходи з нагоди 95-ї річниці утворення Західно-Української Народної Республіки. Розпочалися святкування із покладання квітів до могили Січових Стрільців на міському цвинтарі. Квіти покладали голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та голова Перемишлянської районної ради П.Бучок за участі Перемишлянського міського голови О.Зозулі, першого заступника голови РДА І.Роя, заступників голови райдержадміністрації Н.Гавінської та В.Денейчука, заступника голови Перемишлянської районної ради В.Винницького, керуючої справами Перемишлянської районної ради Г.Горинецької, керівників і працівників відділів та структурних підрозділів РДА, а також громади міста. Після цього у районному Народному домі відбувся святковий концерт, присвячений знаменній даті. На початку перед присутніми у залі із коротким екскурсом з історії створення ЗУНР виступив вчитель НВК «Перемишлянська школа-гімназія» М.Стрихалюк, далі учасники святкувань мали можливість послухати музичні твори у виконанні мистецьких колективів Народних домів району.

Детальніше...   Детальніше...