Керівники району проведуть виїзні зустрічі із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

23 січня мешканців с.Болотня о 16.00 год запрошують у Народний дім, а с. Подусільна о 17.30 год до сільської ради для обговорення плану розвитку громади на 2019-2021 роки за участі керівників району

22 січня у м.Перемишляни відбудуться заходи з нагоди 100-річчя проголошення Акта Злуки ЗУНР та УНР

25 березня, голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук зустрівся із головою Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих, кавалером ордена «За заслуги» та ордена Свободи Петром Франком.

Детальніше...

 

Окремою темою для держави та місцевої влади є вирішення проблем розвитку сільських громад, реалізація перспектив формування економіки сільських територій. Про це заявив Президент України Віктор Янукович у своєму виступі на Раді регіонів.

Глава держави наголосив, що в Україні понад 28 тисяч сільських населених пунктів, у яких проживає третина населення нашої держави. За його словами, у сільськогосподарському виробництві зайнято майже 5 мільйонів осіб, що становить 34% від загальної кількості населення, яке проживає в сільській місцевості.

Детальніше...

 

Детальніше...25 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із начальником відділу з питань цивільного захисту О.Науменком. Під час робочої зустрічі  обговорили підсумки проведених робіт із ліквідації надзвичайної ситуації, яка склалася у районі внаслідок сильних снігопадів.

 

Кабінет Міністрів на своєму засіданні 25 березня ухвалив план щодо виконання у 2013 році Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу.   Відповідне урядове розпорядження, проект якого розробляло Міністерство юстиції, визначає центральні органи виконавчої влади, відповідальні за виконання відповідних завдань, та встановлює строки для їх виконання.

Детальніше...

 

Детальніше...25 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із Перемишлянським міським головою О.Зозулею. Під час зустрічі мер м.Перемишляни доповів про виконані роботи із очищення районного центру від снігу, проведені міськими комунальними службами.

 

Детальніше...25 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання Координаційної ради з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи із сім’ями, що опинилися в складних життєвих обставинах. На порядку денному були питання про виявлення та внесення до Місцевого банку даних сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, та взяття під соціальний супровід частини з них за результатами соціальних інспектувань. Також розглядалися питання про роботу із сім’ями, в яких виховуються діти-інваліди; здійснення у І кварталі 2013р. Перемишлянським РЦСССДМ соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, та про роботу із сім’ями опікунів/піклувальників (за результатами соціальних інспектувань).

 

Згідно із новими соціальними ініціативами, проголошеними  Президентом України, особлива увага приділяється організації змістовного дозвілля дітей, а також  організації літніх шкіл та таборів  для обдарованої учнівської молоді, – про це йшлося 25 березня під час  апаратної наради під керівництвом голови Львівської облдержадміністрації Віктора Шемчука.

Детальніше...

 

25 березня голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук під час апаратної наради закликав усі відповідальні служби до активної співпраці  для  шляхів вирішення проблеми невиплати заробітної плати в області.

Детальніше...

 

 

Станом на 25 березня транспортні засоби, зокрема пасажирський транспорт, функціонують у звичному режимі, мешканці населених пунктів району мають можливість доїхати до районного центру чи м. Львова. Слід відзначити, що 24 березня до 12.00 год. дня були розчищені дороги до всіх населених пунктів. Впродовж 22-24 березня працювали 15 одиниць техніки, це техніка райавтодору, комунальних служб, МНС та приватних підприємств, спеціальна військова техніка. Пальне було виділено із резервного фонду райдержадміністрації, відповідне рішення було прийнято 22 березня під час засідання комісії ТЕБ та НС, та резервного фонду Львівської облдержадміністрації. Роботу снігоочисної техніки обслуговували понад 35 осіб.

Детальніше...

 

Зустріч Президента України Віктора Януковича, Президента Польщі Броніслава Коморовського та Президента Угорщини Яноша Адера вкотре підтвердила, що Польща та Угорщина є безумовними прибічниками євроінтеграційного курсу України. Про це журналістам у Варшаві повідомив Глава Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін, коментуючи тристоронню зустріч Президентів України, Польщі та Угорщини.

Детальніше...