Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

Детальніше...1 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі першого заступника голови РДА І.Роя, заступника голови РДА з гуманітарних питань Н.Гавінської, керівника відділу освіти Н.Борщ та начальника фінансового управління райдержадміністрації Б.Антошківа провів нараду щодо впровадження мікропроекту „Реалізація заходів з енергозбереження у Романівській ЗОШ І-ІІІст”.

 

Детальніше...1 лютого перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі заступника голови РДА Н.Гавінської та начальника центру моніторингу соціальних програм і контролю за нарахуванням і виплатою зарплати та пенсій головного управління праці та соціального захисту населення Львівської області О.Кедровського провів нараду із керівниками відділів соціальної сфери району стосовно забезпечення функціонування установ у період погіршення погодних умов (пониження температури). Керівники відділів доповіли про створення галузевих штабів у відділах та  посилення уваги до стану функціонуванням котелень і опалювальних систем.

Детальніше...

 

Детальніше...1 лютого перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу нараду із начальником фінансового управління Перемишлянської РДА Б.Антошківим та заступником начальника районного управління земельних ресурсів В.Лісовським. Під час наради мова йшла про використання коштів, які надходять від відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.

 

Детальніше...1 лютого перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів нараду стосовно уточнення переліку об’єктів незавершеного будівництва у Перемишлянському районі за підсумками 2011 року. У нараді також взяли участь заступник голови райдержадміністрації В.Денейчук, заступник начальника управління економіки РДА Р.Танасієнко та керівник управління статистики у Перемишлянському районі О.Мандзюк.

 

 

Національний олімпійський комітет України нагородив цінними призами та пам’ятними дипломами переможців Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська» та лауреатів конкурсу на кращу спортивну фотографію за підсумками 2011 року. Також переможці конкурсу отримали подарунки від всесвітніх партнерів олімпійського руху – компаній «Procter and Gambel» та «МакДональдз Юкрейн». 

Детальніше...

 

Детальніше...31 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О. Краєвський за участі голови Перемишлянської районної ради П.Бучка та в.о. начальника Державної податкової інспекції у Перемишлянському районі І.Дяківа провів робочу зустріч із начальником Бібрського лінійно-виробничого управління магістральних газопроводів Б.Саловським. Під час наради, яка проходила в офісі лінійно-виробничого управління, обговорювалось питання порядку сплати податків з доходів фізичних осіб, що діють на території району.

 

Детальніше...   31 січня відбулась спільна нарада голови Перемишлянської райдержадміністрації О. Краєвського та голови Перемишлянської районної ради П.Бучка за участі першого заступника голови РДА І.Роя, заступника голови райдержадміністрації Н.Гавінської, головного лікаря району Б.Лівого та керівника управління економіки райдержадміністрації І.Горецької. Під час наради обговорювались питання діяльності закладів охорони здоров’я та стану приміщень ФАПів району. За результатами наради сформований перелік медичних закладів, які передбачається включити у рамкову угоду між Львівською облдержадміністрацією та НАК „Нафтогаз України” на 2012 рік для проведення реконструкції та ремонту.

 

Детальніше...

Збільшення фінансування сфери охорони здоров’я залишається серед пріоритетів державної політики. Про це Президент України Віктор Янукович заявив у ході розширеного засідання Наглядової ради Національного проекту «Нове життя - нова якість охорони материнства та дитинства» у Кіровограді.
«Безумовно, навантаження на державний бюджет в питаннях охорони здоров’я ми будемо збільшувати. Це буде пріоритетом державної політики», - сказав Глава держави.
Насамперед, за словами Віктора Януковича, йдеться про важливість підвищення зарплат медичним працівникам. Глава держави нагадав, що в Держбюджеті-2012 передбачене поступове збільшення заробітних плат медикам, у середньому на 30%.
«Ми добре знаємо: щоб мотивувати людей працювати в цій галузі - треба підвищувати заробітні плати», - сказав Президент. Водночас він наголосив на необхідності покращувати якість медичних послуг в Україні.

 

За інформацією Львівського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф, за період з 26 до 31 січня 2012 року на території Львівської області від переохолодження та обморожень постраждало 24  особи (20 госпіталізовано у лікувальні заклади області).

Станом на 31 січня 2012 року на стаціонарному лікуванні у 8-й міській клінічній лікарні м. Львова знаходиться 8 пацієнтів з холодовою травмою: 7 із відмороженням; 1 із переохолодженням.

 

До продажу права власності на аукціоні пропонуються:

Лот № 1 - Земельна ділянка для індивідуального житлового будівництва в смт. Рудно на вул. Шухевича, 77,
площею 0,06 га.

Детальніше...