Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

23 жовтня керівники району проведуть зустріч із мешканцями населених пунктів Станимирської сільської ради

спілкування відбудеться о 15.00 год у приміщенні Станимирського Народного дому

 

 

Детальніше...24 вересня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із керівником управління агропромислового комплексу райдержадміністрації О.Лоїком. Під час зустрічі обговорювалося питання, яке стосувалося осінньо-польових робіт. Зокрема, О.Лоїк довів до відома першого заступника голови РДА про те, що агроформування району закінчили посів озимого ріпаку та приступили до посіву озимих зернових.

 

Протягом 2012 року Львівська область відзначає 70-річчя створення Української Повстанської Армії. Заходи відбуваються на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про відзначення у 2012 році Року УПА».

Детальніше...

 

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк вручив подяку та іменний годинник Почесному консулу Австрійської Республіки у Львові Ярославу Наконечному – за вагомий внесок у розвиток відносин Львівської області з республікою Австрія, формування позитивного іміджу Львівщини за кордоном і в Україні і з нагоди 10-ої річниці діяльності Почесного консульства Республіки Австрія у Львові. Нагородження відбулося 20 вересня під час офіційного прийому у Почесному консульстві Республіки Австрія у Львові. 

Детальніше...

 

Група компаній “HELA.CZ” (Чеська Республіка) готова організувати на Львівщині сучасну молекулярно-біологічну лабораторію, яка працюватиме за новими технологіями та зможе проводити до 27-и тисяч різного виду аналізів та експертиз. Про це 20 вересня під час зустрічі із головою Львівської обласної державної адміністрації Михайлом Костюком повідомили представники директорського складу групи компаній “HELA.CZ”.

Детальніше...

 

20 вересня голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк провів особистий прийом громадян. Загалом допомоги чи сприяння у вирішенні різного ґатунку проблем у голови ЛОДА просили громадяни, які озвучили 15 різних ситуацій.

Детальніше...

 

Детальніше...20 вересня відбулося засідання IX сесії  VI скликання Перемшлянської районної ради. На порядок денний засідання виносилися питання про виконання  районного бюджету за підсумками І півріччя 2012 року, про економічний стан району, про  стан готовності закладів освіти, культури та охорони здоров’я району до роботи в осінньо - зимовий період 2012-2013 років, про  внесення  змін  до  кошторисних призначень  районного  управління праці та соціального захисту населення Перемишлянської районної державної адміністрації, про роботу відділу культури і туризму Перемишлянської районної державної адміністрації, про стан і використання історико-культурної спадщини району, про роботу комісії для вибору земельної ділянки під будівництво сміттєсортувальної площадки на території району, створеної рішенням районної ради від 29.03.2012 р. № 162, про затвердження списку присяжних для Перемишлянського районного суду Львівської області, про визначення балансотримача об’єкта спільної власності територіальних громад сіл і міст Перемишлянського району - будівлі по вул.Привокзальна, 1 м.Перемишляни, про зміну способу приватизації будівлі колишнього будинку побуту с.Романів Перемишлянського району, про погодження кошторисів ТзОВ «Айпрінт», про надання в суборенду орендованих приміщень, про розгляд листів відділу державної виконавчої служби Перемишлянського районного управління юстиції щодо прийняття у власність нереалізованого майна ПП «Поліграф Україна», про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки для будівництва та обслуговування  об’єкту телекомунікаційної інфраструктури - баштової споруди ТзОВ «УкрТАУЕР» на території Добряницької сільської ради, про  надання  дозволу  відділу  культури і  туризму  Перемишлянської   районної державної адміністрації на використання бензину марки А-92, про розгляд  листа Львівської обласної ради від 06.07.2012 року № 02 - вих.-1088 щодо розгляду питання  використання коштів додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам  на покращення надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення, про затвердження розпоряджень Перемишлянської районної державної адміністрації, про затвердження переліку основних питань, які виносяться на розгляд   Перемишлянської  районної ради на наступній сесії.

 

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк провів офіційну зустріч з президентом Німецького Червоного Хреста Рудольфом Сайтерсом. Мета зустрічі - ознайомлення із ходом виконання низки гуманітарних програм, направлених на допомогу найбільш вразливих верств населення України.

Детальніше...

 

 Сьогодні Україна у процесі поступової інтеграції до правового простору Європейського Союзу наполегливо реформує систему державно-управлінських відносин.  Адміністративна реформа як один із напрямів Президентської Програми економічних реформ «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» спрямована на підвищення ефективності діяльності державних органів та гарантування професійності та відповідальності державної служби.

Детальніше...

 

Детальніше...18 вересня за участі заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінської було проведено «гарячу» телефонну лінію з мешканцями району. Під час «гарячої» телефонної лінії Н.Гавінська спілкувалася із 5 громадянами, які цікавилися питаннями перспектив оптимізації малокомплектних навчальних закладів району, створення нових дошкільних закладів, працевлаштування молоді.

 

Детальніше...18 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у роботі президії Перемишлянської районної ради. На порядок денний президії виносилися питання про виконання районного бюджету за І півріччя 2012 року; про економічний стан району; про стан готовності закладів освіти, культури та охорони здоров’я району до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013рр.; про стан і використання історико-культурної спадщини району та інші.