Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

24 березня о 12.00 год з нагоди 75-х роковин з дня мученицької смерті блаженного о.Омеляна Ковча у храмі св.Володимира та блажмуч. О.Ковча служитиметься Архиєрейська Божественна літургія;

о 16.00 год у районному Народному домі - показ вистави "Отець Омелян"

 

 

14 червня голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Крістофом  Вайлем.

Детальніше...

 

13 червня відбулась зустріч голови Львівської облдержадміністрації Віктора Шемчука з делегацією Сполучених Штатів Америки на чолі із Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Джоном Теффтом.

Детальніше...

 

14 червня світова громадськість відзначає Всесвітній день донора крові. Це день вияву вдячності мільйонам людей, які рятують життя і зберігають здоров’я інших людей, здаючи свою кров.

Як повідомляє департамент охорони здоров’я, сьогодні 75 764 особи мають статус почесного донора України — це люди, які більше 40 разів безоплатно здали кров або 60 разів — плазму. 83 особи мають звання заслуженого донора України, 13 донорів нагороджені урядовими нагородами.

Детальніше...

 

Для реєстрації на програму будь ласка заповніть коротку реєстраційну форму за наступним посиланням.

Інститут лідерства та управління Українського Католицького Університету та Львівська обласна державна адміністрація запрошують представників громадськості Львівської області взяти участь у програмі навчальних тренінгів.
Мета навчальної програми: розвиток інституційної та професійної спроможності інститутів громадянського суспільства та налагодження їх співпраці з органами державної влади й органами місцевого самоврядування.

Детальніше...

 

Детальніше...13 червня заступник голови Перемишлянської РДА В.Денейчук, керівники бюджетних установ та житлово-комунальних господарств району взяли участь у селекторній нараді, яку проводив заступник голови облдержадміністрації- керівник апарату В.Гураль. Селекторна нарада стосувалася якісної та своєчасної підготовки до опалювального сезону 2013-2014 років та усунення виявлених недоліків, зокрема у підготовці житлового фонду та соціальної сфери, об’єктів життєзабезпечення (котелень, теплових мереж, теплових пунктів, системи тепло споживання, водопровідно-каналізаційного господарства, тощо), підписання актів і паспортів готовності.

 

 

За статистичними даними, у січні-травні п. р. від підприємств, установ та організацій надійшли відомості про наявність 25,5 тис. вакансій, що на 0,6 тис. більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Найбільше пропозицій роботи (79,5%) зафіксовано з зарплатою, розмір якої коливався від мінімальної до середньої в регіоні, 16,3% складали варіанти працевлаштування із мінімальною винагородою й лише у 4,1% вакансій пропонувався заробіток, вищий за середньообласний рівень.

Детальніше...

 

«Щоб не допустити знову трагічної загибелі дітей нашої області, та й взагалі України, ми повинні дати оцінку всім фактам, які передували відправленню дітей в табір «Юність», – сказав Віктор Шемчук 12 червня під час прес-конференції з нагоди 100 днів перебування на посаді голови Львівської облдержадміністрації.

Нагадаємо, що 30 травня 2013 року у дитячому санаторії «Юність» м. Сімеїз обвалився балкон, де перебували діти, внаслідок чого загинула десятирічна дівчинка зі Львівщини.

Віктор Шемчук також наголосив, що ця трагедія повинна поставити край у тому безладі, котрий панує у сфері оздоровлення дітей. Адже, за його словами, путівки у державні табори, які повинні видаватись безкоштовно, несумлінні організації реалізовували у корупційному режимі.

Детальніше...

 

12 червня відбулась прес-конференція Віктора Шемчука з нагоди 100 днів перебування на посаді голови Львівської облдержадміністрації.
Загалом, під час прес-конференції журналістів цікавили питання соціальної, економічної, культурної та політичної сфери діяльності облдержадміністрації.
Віктор Шемчук відповів на запитання щодо стану доріг області, взаємодії із правоохоронними органами та обласною радою, розвиток інвестиційної привабливості Львівщини, кадрові реформування, підсумки проведеної роботи та наміри на майбутнє.
Також актуальними виявились запитання щодо експлуатації стадіону «Арена-Львів», проведення Євробаскету-2015 та зимових Олімпійських ігор у 2022 році.
Загалом, одним із найвагоміших результатів діяльності облдержадміністрації за 100 днів Віктор Шемчук назвав завершення усіх погоджувальних робіт щодо будівництва перинатального центру у Львові.

 

Детальніше...12 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду із заступником голови В.Денейчуком та начальником відділу містобудування та архітектури Б.Городечним. Нарада стосувалася питання створення робочої групи з перевірки утримання пам’яток культурної спадщини в належному стані, щодо своєчасного проведення ремонту, захисту від пошкоджень, а також забезпечення належних протипожежних заходів.

 

2 червня голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук зустрівся з представниками австрійської групи Prinzhorn Holding.

До складу делегації увійшли уповноважений представник Власника Prinzhorn Holding в Україні та Російській Федерації Денис Бєлковський, директор ТзОВ «Дунапак-Україна» Наталія Гнатюк та комерційний-виконавчий директор ТзОВ «Дунапак-Україна» Геннадій Васьків.

Детальніше...