Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

18 вересня відбудеться зустріч керівників району із жителями населених пунктів Вишнівчицької сільської ради

спілкування відбудеться о 15.00 год в приміщенні сільської ради

Детальніше...Детальніше...

26 січня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів виїзний прийом громадян у Бачівській сільській раді. Поспілкуватися із заступником голови РДА, представниками районного управління земельних ресурсів та управління праці і соціального захисту населення прийшло 15 осіб. Серед питань, які прозвучали, були про ремонт під’їзних та сільських доріг с.Бачів, про продовження до кінцевої вулиці села транспортного маршруту „Бачів – Львів”, про матеріальну допомогу на лікування, про перелік документів для одержання соціальної допомоги. В.Денейчук та присутні представники управлінь надали повні відповіді на запитання громадян.

 

Детальніше...

У рамках робочого візиту Президента України Віктора Януковича до Швейцарії відбулася його зустріч із Президентом Азербайджанської Республіки Ільхамом Алієвим.

Серед питань, обговорених під час зустрічі: українсько-азербайджанське співробітництво в енергетичній і торгово-економічній сферах.

 

Україна веде активний діалог з Азербайджаном щодо реалізації спільних проектів у енергетичній сфері. Про це Президент України Віктор Янукович заявив представникам українських ЗМІ у Давосі після зустрічі зі своїм азербайджанським колегою.

Детальніше...

 

Радник Президента України – керівник Головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань Адміністрації Президента Ганна Герман та Віце-прем'єр-міністр України – Міністр інфраструктури України Борис Колесніков сьогодні, 25 січня, у Львівському Палаці Потоцьких зустрілися  з львівською інтелігенцією.

Детальніше...

 

Про це 25 січня повідомив Віце-прем’єр-міністр України - Міністр інфраструктури Борис Колесніков під час робочого візиту до Львова з нагоди завершення будівництва та початку тестової експлуатації нового аеровокзалу Львівського аеропорту. «В останній декаді березня Президент України Віктор Янукович в урочистій обстановці відкриє цей чудовий аеропорт саме в той день, коли почнуться регулярні польоти», - сказав він, офіційно передавши новий пасажирський термінал аеропорту «Львів» в тестову експлуатацію.

Борис Колесніков подякував будівельникам за якісну роботу та зазначив: «Я думаю, що культурна столиця України буде виглядати дуже достойно. Адже країна починається з аеропорту. І тим, хто тут працюватиме хочу сказати, що саме від Вашої якості роботи залежатиме враження про нашу державу».

 

Президент України як гарант Конституції визначив ефективний інструмент усунення бюрократичних перешкод на шляху успішного проведення реформ, залишаючи за виконавчою владою лише її прямі функції.

Детальніше...

 

Детальніше...26 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч із виконувачем обов’язків начальника міжрайонної державної фінансової інспекції Б.Гуменюком. Основною темою розмови були питання дотримання фінансово- бюджетної дисципліни на території Перемишлянського району.

 

Детальніше...26 січня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі начальника управління Держкомзему у Перемишлянському районі Ю.Тютюника та начальника відділу соціальних виплат і допомог управління праці та соціального забезпечення району М.Михайлів провів виїзний прийом у Станимирській сільській раді. На прийомі побували 16 осіб. Найбільше питань прозвучало з приводу приватизації земельних ділянок та надання їх в оренду. Також виникали питання щодо одержання довідок про членство в ОСГ, щодо діяльності мисливських господарств на території району та, зокрема, на території сільської ради, про нарахування субсидій. На усі питання  мешканці одержали вичерпні та кваліфіковані відповіді і рекомендації.

 

Детальніше...25 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду стосовно проектів районних програм, що будуть фінансуватися із районного бюджету і які відповідно до п.11.2 Рішення VIII сесії VI скликання від 10.01.2012 року будуть винесені на розгляд депутатів Перемишлянської районної ради на наступній сесії. У нараді брали участь заступник голови райдержадміністрації Н.Гавінська, начальник районного фінансового управління РДА Б.Антошків, начальник управління економіки райдержадміністрації І.Горецька.

 

Детальніше...25 січня до першого заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Роя звернулися жителі с.Іванівка Перемишлянського району з проханням допомогти їм в оформленні документів про право спадкоємства на земельну ділянку. Перший заступник голови РДА вислухав пропозиції, переглянув відповідні документи та віддав розпорядження щодо вивчення проблем, які виникли при оформленні.