Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

 

 

Детальніше...25 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський Детальніше...взяв участь у святі "Останнього дзвоника" в Бібрській ЗОШ І-ІІІ ст. Ім.Уляни Кравченко. Звертаючись до випускників, керівник району наголосив, що це хвилюючий для них день: вони закінчили школу, де знайшли собі друзів, улюблену справу, здобули безліч знань, які стануть в нагоді у житті. Побажав випускникам знайти свою професію і бути щасливими. А молодшим дітям побажав  відпочити, набратися сил і з задоволенням прийти 1 вересня на заняття. Також О.Краєвський подякував педагогічному колективу та  батькам школярів, які допомагали своїми мудрими порадами, розумними вимогами, постійною підтримкою.

 

25 травня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська взяла участь у свДетальніше...яткуванні "Останнього дзвоника" в Осталовицькій ЗОШ І-ІІІ ст.. У вітальному слові  заступник голови РДА, в першу чергу, висловила вдячДетальніше...ність спонсорам, педагогічному колективу, батькам за наполегливу працю щодо зміцнення матеріально-технічної бази закладу, проведення ремонтних робіт та покращення побутових умов перебування учнів у школі. А згуртованість педагогічного колективу та взаєморозуміння між працівниками позитивно відображаються на якості знань та вихованні учнів. Цього року троє із семи випускників закінчили школу із золотою медаллю. На завершення виступу Н.Гавінська подарувала школі комплект енциклопедій для шкільної бібліотеки  та побажала усім міцного здоров’я, учителям та учням - добре відпочити влітку та із новими силами приступити до нового навчального року, випускникам – успішно пройти ЗНО, поступити у вибрані навчальні заклади та успішного майбутнього на благо нашої України.

 

Детальніше...24 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із головним районним лікарем Б.Лівим стосовно капітального ремонту та реконструкції сільських ФАПів району. Кошти для цих цілей виділив Кабінет Міністрів України.

Слід зазначити, що розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації від 10 травня 2012 року № 292/0/5-12 „Про розподіл коштів” для використання коштів першого бюджетного траншу вже затверджено перелік об’єктів із 12 ФАПів Городоцького, Дрогобицького, Миколаївського, Мостиського, Пустомитівського, Старосамбірського, Турківського,  Яворівського районів. На потреби цих медичних закладів  виділено 4 мільйони гривень.

 

Детальніше...24 травня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів виїзний прийом громадян у Добряницькій сільській раді. На прийомі у заступника голови РДА побувало понад 30 осіб, більшість із них мешканці с.Добряничі. Майже усіх присутніх турбувала одна проблема. За межами с.Добряничі в урочищі „Корчівка” встановлюється вежа стільникового зв’язку, але частина селян не погоджуються з її встановленням. Під час прийому громадян піднімалися також питання ремонту під’їзної дороги до сіл та хуторів, що належать до сільської ради, та оформлення документів на земельні паї. Кілька селян цікавилися коли завершиться процес газифікації с.Добряничі. Деякі питання стосувалися виплати пенсій та соціальних допомог населенню. Спільно із заступником голови райдержадміністрації В.Денейчуком консультації селянам надавали представники районних управлінь Держкомзему, управління Пенсійного фонду, праці та соціального захисту населення.

 

 

24 травня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів нараду із заступником начальника районного фінансового управління Р.Боднар та керівником відділу освіти Н.Борщ і в.о. головного бухгалтера центральної бухгалтерії  відділу освіти М.Підложевич стосовно організації виплат педагогічним працівникам відпускних та матеріальної допомоги.

 

Детальніше...24 травня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій та заступник голови РДА з гуманітарних питань Н.Гавінська взяли участь у засіданні Колегії відділу освіти. На порядок денний Колегії виносилися питання про дотримання техніки безпеки під час літніх канікул і організації оздоровлення та дозвілля школярів; про підготовку до літнього оздоровлення школярів; про стан виконання рішення Колегії відділу освіти щодо виконання Програми розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян України на території Львівської області на 2010-2014 рр.

 

 
 
Детальніше...
  
 
Відповідно до розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 23.05.2012 „Про вшанування пам’яті Возницького Бориса Григоровича” затверджено заходи з організації похорону та вшанування пам’яті.
24 травня
до 17.00
Занесення домовини з тілом покійного та надмогильного хреста до Палацу Потоцьких (вул. Коперника, 15)
19.00
Парастас за покійним
25 травня
8.00
Прощання з покійним у Палаці Потоцьких
11.00-11.40
Проведення поминальної панахиди
12.00-12.30
Піша хода похоронної процесії до Кафедрального собору Покрови Пресвятої Богородиці (вул.Грушевського,2)
12.30-12.40
Літургія за покійним
12.40
Формування траурної процесії
12.50-13.40
Піша хода похоронної процесії до центрального входу Личаківського цвинтаря
13.40-13.50
Перехід похоронної процесії до місця поховання на поле №67 (поле почесних поховань)
Церемонія поховання
13.50-14.10
Громадська панахида
14.10-14.30
Відправа чину похорону
14.30
Виконання Державного Гімну України. Салют
Покладання вінків та квітів на могилу
Поминальний обід відбудеться у Палаці Потоцьких
 

25 травня відповідно до розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 23.05.2012 „Про вшанування пам’яті Возницького Бориса Григоровича” на території Львівської області буде приспущено Державний Прапор України з чорними стрічками на будинках і спорудах органів державної влади, державних підприємств, установ та організацій.
У зв’язку із трагічною смертю Героя України, кавалера ордену „За заслуги”, видатного українського вченого – Почесного члена академії мистецтв України, заслуженого працівника культури України, генерального директора Львівської національної галереї мистецтв Бориса Возницького утворено оргкомітет та затверджено заходи з організації похорону та вшанування пам’яті.
Співголовами оргкомітету з організації похорону Бориса Возницького є голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк та голова Львівської облради Олег Панькевич, заступник голови оргкомітету – міський голова Львова Андрій Садовий. До складу оргкомітету увійшли громадські та культурні діячі, представники обласної влади, науковці.

 

23 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із начальником управління економіки райдержадміністрації І.Горецькою стосовно підсумків роботи територіально-господарського комплексу району за чотири місяці  2012 року. При зустрічі наголошувалося на збільшенні обсягів промислової продукції та виконанні плану зі створення робочих місць в районі. Розглянуто також і проблемні питання: розвиток тваринництва та наповнення бюджету району.

 

Детальніше...23 травня за участі першого заступника голови РДА І.Роя та під головуванням заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінської відбулася нарада-навчання членів робочої групи зі сприяння проведенню чергових виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року. Під час наради розглядалися питання про підготовку приміщень та матеріально-технічне забезпечення виборчих комісій, а також про заповнення паспорта виборчої дільниці. Членам робочої групи зі сприяння проведенню виборів надано відповідний роздатковий матеріал для опрацювання.