Станимирська сільська рада, виконавчий комітет оголошують повторний конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  ТПВ

19 травня у м.Перемишляни відбудуться заходи із вшанування пам'яті жертв політичних репресій:

16.00 год - панахида біля відділу освіти (колишньої катівні НКВС) та покладання квітів

 

Департамент з питань цивільного захисту облдержадміністрації інформує, що станом на 9 вересня поточного року у природних екосистемах на території області виникло 472 пожежі, пов’язаних із самовільним спалюванням рослинності та її залишків  на загальній площі понад 87 гектарів, у тому числі 92 пожежі на торфополях загальною площею понад 40 гектарів.

Останнім часом спостерігається тенденція до збільшення пожеж на торфополях.

Детальніше...

 

9 вересня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі начальника управління АПР О.Лоїка здійснили виїзд у ТзОВ «Бачів Агро» та «ФГ «Агрообрій» з метою ознайомлення із ходом осінньо-польвих робіт. Під час зустрічі із керівниками агроформувань піднято питання закладання овочів на довготривале зберігання та своєчасність посіву озимих зернових культур. Одночасно обговорено питання відродження галузі тваринництва в даних господарствах.

 

 Львівський історичний музей — один з найстаріших і найбагатших музеїв  України, заснований у 1893 році, цього тижня відзначатиме 120-ту річницю від дня заснування.

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Романів відзначила, що Львівський державний історичний музей є одним із найбагатших музеїв Європи.

«Цей музей багатий і своїми приміщеннями, оскільки знаходиться в унікальних пам’ятках архітектури, з іншого боку він є найбагатшим з точки зору експозицій. 400 тисяч відвідувачів кожного року – це найбільш відвідуваний музей на Львівщині. З огляду на велику історичну цінність колекції Львівського історичного музею неодноразово презентувалися на міжнародних виставках, зокрема, у Нью-Йорку, Лондоні, Відні, Парижі, Празі, Варшаві та інших містах Європи», – сказала І. Романів.

Детальніше...

 

Цими вихідними на українсько-польському кордоні «Нижанковичі-Мальховице» пройшов фестиваль «Європейські дні добросусідства 2013 «межа 480». В рамках цього заходу 8 вересня відбувся також Форум транскордонної співпраці, участь у якому взяв перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич.

Під час Форуму його учасники розглянули ряд питань, зокрема щодо нової стратегії Підкарпатського воєводства в контексті українсько-польської співпраці, польської співпраці розвитку – можливості підтримки українсько-польських проектів та реалізації проектів в рамках Польської Допомоги Розвитку на території України. В іншому тематичного блоці було обговорено підсумки реалізації проектів в рамках програми Україна-Польща-Білорусь, а також відбулась презентація проектів, реалізованих на території України.

Детальніше...

 

Дев’ятий рік поспіль Національний олімпійський комітет України спільно з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України проводять Всеукраїнський Олімпійський урок з метою залучення дітей та молоді до активних занять спортом, утвердження здорового способу життя та популяризації олімпійського руху.

14 вересня у День фізичної культури і спорту в столиці України Києві на Хрещатику відбудеться унікальна спортивна акція – Всеукраїнський Олімпійський урок.

Детальніше...

 

 Львівська область отримала у вересні черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям у сумі 187,1 млн. грн., які повністю передані з обласного бюджету міським і районним бюджетам на цю мету відповідними платіжними документами через органи державної казначейської служби.

Детальніше...

 

На виконання Державної цільвої соціальної програми "Молодь України" на 2009-2015 роки, затвердженої постановою Кабміну від 28 січня 2009 року № 41, та з метою підтримки творчих здібностей молоді в аспекті розвитку візуального мистецтва та утвердження патріотизму управління молоді та спорту спільно з громадською організацією "Галицький клуб "ІНТЕГРАЦІЯ" та фотогалереєю "ПРОСТІР" проводить регіональний етап Всеукраїнського фотоконкурсу "Молоде обличчя України"

Детальніше...

 

Детальніше...У процесі реалізації завдань Президента України В.Я.Януковича щодо зміцнення вітчизняної економіки та виконання Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» вагома роль відводиться приватним підприємцям, зокрема, у локальному територіальному  розвитку – представникам малого і середнього бізнесу. Вони є важливим джерелом наповнення державного та місцевого бюджетів, часто виступають меценатами та спонсори у підтримці закладів соціально-культурної сфери на відповідній території.

Детальніше...

 

Детальніше...6 вересня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела  засідання комісії щодо призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Розглянуто 66 справ та прийнято позитивні рішення.

 

За словами упорядника видання, начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Федора Алєйнікова, довідник призначено для інформаційного забезпечення органів державної влади, місцевого самоврядування, асоціацій, наукових, проектних, фінансових, консультативних та інших організацій і підприємств усіх форм власності.

Зазначимо, що видання спрямоване для вирішення наступних завдань:

Детальніше...