Керівники району проведуть виїзні зустрічі із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

17 січня відбудеться обговорення перспективного плану розвитку території на 2019-2021 роки за участю керівників району:

16.00 год - с.Неділиська (Народний дім)

17.30 год - с.Кимир (Народний дім)

 

Курс України на євроінтеграцію залишається незмінним. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з Членом Європейської Комісії з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефаном Фюле у вузькому колі.

Детальніше...

 

7 лютого, голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк провів робочу нараду щодо виділення приміщення для створення Культурного центру польської громади Львова. Участь у нараді взяли директор департаменту міжнародного співробітництва та туризму ОДА Сергій Кисельов, представник МЗС України у Львові В’ячеслав Войнаровський, заступник голови Львівської міськради Василь Косів, начальник Головного управління юстиції у Львівській області Андрій Багряк, керівництво ОКП Львівської облради “Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки” та квартирно-експлуатаційного відділу (КЕВ) м. Львова.

Детальніше...

 

Указом Президента України від 15.02.2012 № 97/2012, починаючи з 2013 року змінено механізм подання документів для участі в конкурсі на здобуття гранта Президента України для обдарованої молоді. Останній, нагадаємо, надається громадянам України віком від 14 до 35 років, які прагнуть втілити у життя свої суспільно значимі проекти у соціальній та гуманітарній сферах.

Детальніше...

 

Детальніше...6 лютого перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі заступника голови РДА В.Денейчука провели робочу зустріч із Ушковичівським сільським головою П.Горецьким. Робоча зустріч стосувалася подальшого використання приміщення колишньої школи у с.Чуперносів. Сільський голова зазначив, що  в 2011році було прийнято рішення про використання цієї будівлі для облаштування дитячого садка, а відтак, потрібні кошти для проведення ремонтних робіт.

 

6 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у засідання робочої групи з питань реалізації проекту ЄС-ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-2» у Львівській області у 2013році.

 

Детальніше...6 лютого заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів чергову робочу зустріч із директором КП «Перемишлянитеплокомуненерго» І.Карашкевичем і начальником відділу містобудування та архітектури РДА Б.Городечним стосовно розрахунків у січні-лютому поточного року за спожиті теплоносії бюджетних установ району, надані комунальним підприємством «Перемишлянитеплокомунерго».

 

За дорученням голови Львівської облдержадміністрації Михайла Костюка, сьогодні, 6 лютого, під головуванням заступника голови-керівника апарату ОДА Івана Груника була проведена робоча нарада щодо функціонування служби екстреної медичної допомоги у Львівській області.

Детальніше...

 

Зміни до Конституції України повинні врахувати всі питання, що стосуються реформування судової та правоохоронної системи. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з Головою Європейської Комісії «За демократію через право» (Венеціанської Комісії) Джанні Букіккіо.

«Конституційна реформа повинна врахувати всі питання судової реформи», - сказав Глава держави. За його словами, на сьогодні практично все, що можна було врегулювати законами України, є врегульованим. «Залишилась тільки та частина, яка повинна бути врегульована в Конституції», - зазначив Віктор Янукович.

Детальніше...

 

З метою підвищення професійного рівня фахівців туристичного супроводу, на території Львівської області за підтримки Департаменту міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації 16 лютого 2013 року стартує щорічний семінар з перепідготовки екскурсоводів та гідів-перекладачів, який організовує Центр «Мандри-Плюс».

Детальніше...

 

5 лютого заступник голови  –  керівник апарату облдержадміністрації Іван Груник провів засідання Опікунської ради з питань охорони культурної спадщини, яка функціонує при обласній державній адміністрації.

Детальніше...