Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

Детальніше...28 жовтня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів нараду із сільськими та міськими головами. На нараду виносилися питання про страхування усіх видів майнових груп, про виконання бюджетів місцевих рад району за 9 місяців 2011 року, про організацію виїзних прийомів громадян з питань пенсійного забезпечення згідно нового законодавства, про оновлення та коригування генеральних планів населених пунктів, про ліквідацію аварійних та сухостійних дерев на території місцевих рад, про створення при місцевих радах навчально-консультативних пунктів з цивільного захисту населення,  про вивезення отрутохімікатів за межі району, завдання з посіву озимих зернових.

 

27 жовтня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів прийом громадян у Романівській сільській раді. Прийом громадян здійснювався за участі представників управління Пенсійного фонду у Перемишлянському районі, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та управління Держкомзему у Перемишлянському районі. На прийомі побувало 14 осіб із сіл Романів, Підгородище, Під’ярків та Селиська, які належать до Романівської сільської ради.

Детальніше...   Детальніше...

Детальніше...

 

26 жовтня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук спільно із директором Перемишлянського УЕГГ В.Паславським побували у Брюховицькій сільській раді. Основною метою відвідин було питання підвідного газопроводу до населених пунктів Брюховицької сільської ради, зокрема с.Костенів. Під час візиту заступник голови РДА спілкувався із сільським головою М.Якимівим стосовно вирішення даного питання, а також обговорювались інші проблеми, які існують у Брюховицькій сільській раді.

 

26 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та заступник голови РДА В.Денейчук здійснили виїзд у Костенівську СЗШ І-ІІІст. Під час візиту до навчального закладу голова райдержадміністрації спілкувався із директором школи С.Гавінським щодо робіт з каналізування школи. Директор даного освітнього закладу повідомив, що усередині школи санвузол уже облаштовано, на сьогоднішній день роботи ведуться на вулиці – вкладають каналізаційні кільця. О.Краєвський та В.Денейчук оглянули навчальні приміщення школи та побутові кімнати.

 

Детальніше...25 жовтня заступник голови райдержадміністрації Н.Гавінська провела нараду з керівником відділу освіти Н.Борщ. Під час наради обговорювалися підсумки об’їзду ЗНЗ, проведеного заступником голови РДА та керівником відділу освіти 21 жовтня, а також обсяг робіт з каналізування ЗНЗ, які керівники відвіданих шкіл повинні виконати за час осінніх канікул.

 

25 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та голДетальніше...ова районної ради П.Бучок побували у центральній районній бібліотеці. Керівники району  цікавились функціонуванням опалювальної системи приміщення бібліотеки, оскільки раніше були проблеми із котлом та подачею тепла. Під час спілкування із директором бібліотеки Л.Лоїк та працівниками котельні стало відомо, що температурний режим у кімнатах бібліотеки покращився, хоча у керівників району залишились ще деякі зауваження.

 

Питання приведення стадіону у м.Перемишляни до належного стану перебуває на контролі у районногоДетальніше... керівництва, зокрема голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвського та голови районної ради П.Бучка. 25 жовтня вони черговий раз побували на об’єкті, оглянули стан виконання робіт, спілкувались із будівельниками. На даний час проводяться роботи із облаштування приміщень роздягальні та офісної кімнати, ведеться реконструкція в’їзної частини стадіону, встановлюється  огорожа.  Як зазначив О.Краєвський, стадіон м.Перемишляни стане одним із кращих серед районних стадіонів такого масштабу.

 

Детальніше...24 жовтня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська, керівник управління праці та соціального захисту населення М.Сайко, керівник районного управління Пенсійного фонду С.Ковальська, головний спеціаліст з питань охорони праці управління праці та соціального захисту І.Тиник побували у Бібрському відділенні соціального обслуговування одиноких, зустрілись із керівником відділення О.Палько та обговорили питання діяльності закладу. Нещодавно у приміщенні відділення зроблено ремонт та організовано прокатний пункт протезно – ортопедичних виробів.  У даному приміщенні також створено умови для проведення прийому громадян спеціалістом управління Пенсійного фонду у Перемишлянському районі.

 

24 жовтня за участі голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвського проведено засідання районної комісії з легалізації робочих місць.

Детальніше...  Детальніше...  Детальніше...

Детальніше...

 

Детальніше...24 жовтня Детальніше...голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та голова Перемишлянської районної ради П.Бучок побували у музичній школі м.Перемишляни, зустрілися із новопризначеним директором Н.Париляк. Привітали керівника із призначенням на посаду директора та побажали плідної праці у справі мистецького виховання дітей. Оглянули класи, де навчаються діти, познайомилися з матеріальною базою школи. Директор школи розповіла про свої задуми та плани щодо покращення функціонування даного культурного закладу та проведення ремонтів у класах. Керівники району пообіцяли допомогти у втіленні задумів директора музичної школи.