Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

24 жовтня головДетальніше...а Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова районної ради П.Бучок, перший заступник голови райдержадміністрації І.Рій, заступники голови РДА Н.Гавінська та В.Денейчук взяли участь у селекторній нараді, яку проводив голова обласної державної адміністрації М.Цимбалюк. Обговорювались питання початку опалювального сезону 2011/12 року, встановлення лічильників обліку теплової енергії; про виконання бюджету за 9 місяців 2011року; про завершення збирання врожаю, посівну кампанію озимих культур, використання землі під посіви. У селекторній нараді також взяли участь керівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

 21 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі голови ПеремишлянськДетальніше...ої районної ради П.Бучка та першого заступника голови РДА І.Роя, начальника Пенсійного фонду у Перемишлянському районі С.Ковальської, начальника управління праці та соціального захисту населення М.Сайка, начальника управління Держкомзему у Перемишлянському районі  Ю.Тютюника здійснив виїзний прийом громадян у Болотнянській сільській раді. Мешканці сільської рДетальніше...ади, які прийшли на прийом, мали особисті запитання і пропозиції стосовно деяких проблем населеного пункту. Зокрема, люди цікавилися земельними питаннями: виготовленням державних актів, розпаюванням земельних ділянок. Звучали питання про грошові виплати багатодітним матерям, які мають почесне звання України „Мати-героїня”. Мешканці села запитували голову райдержадміністрації про ремонт сільської дороги; перенесення поштового відділення і бібліотеки в інше приміщення. Під час прийому громадян керівники району мали діалог із Болотнянським сільським головою В.Беньковським стосовно пестицидів, які зберігаються на території сільської ради; вуличного освітлення центральної частини села та роботи дільничного інспектора у даному селі. Під час спілкування із керівниками району жителі одержали вичерпні відповіді та поради щодо вирішення своїх проблем.

 

Детальніше...21 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у робочому семінарі щодо підготовки та подання на  затвердження у центральних органах проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" - ІІ мікропроектних пропозицій організацій громад Перемишлянського району. У семінарі взяли участь керівники та члени громадських організацій, керівники органів місцевого самоврядування, зокрема Романівської та Суходільської сільських і  Бібрської міської рад.

 

 

20 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський здійснив робочий візит у Ланівську ЗОШ І-ІІ ст. Під час зустрічі із Ланівським сільським головою С.Дяків та директором школи А.Чемеринським обговорювались питання каналізування школи та введення в експлуатацію внутрішкільних туалетів. Керівник району побував на місці, де ведуться роботи із прокладання каналізаційних труб.

Детальніше...

Детальніше...

 

Детальніше...У м.Бібрка вирішено проблему із приміщенням опорного пункту та місця прийому громадян дільничним інспектором. Для приведення даного приміщення до порядку потрібно виконати ремонтні роботи. Саме це питання обговорювали 20 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, начальник РВ ГУ МВСУ у Львівській області Я.Мармуляк та Бібрський міський голова Т.Чабан, оглядаючи кімнату.

 

 

  20 жовтня гоДетальніше...лова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу нараду стосовно діяльності підприємств житлово-комунального господарства району. Поряд з іншими, обговорювались питання функціонування котелень та систем опалення держустанов, готовності служб ЖКГ до роботи у осінньо-зимовий період та вирішення проблем, які  виникають у комунальних підприємств. У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації В.Денейчук, начальник відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Б.Городечний, голови Перемишлянської та Бібрської міських рад, керівники комунальних підприємств району.

 

                                                       20 Детальніше...жовтня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання комісії з розгляду документів для присвоєння почесного звання України «Мати – героїня». Розглянуто документи на 16 багатодітних матерів району, зокрема із Ушковицької, Брюховицької, Станимирської, Липовецької та інших сільських рад.

 

19 жовтня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провівДетальніше... засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На комісії розглядалися питання про стан протипожежного захисту в районі та посилення протипожежного захисту в осінньо-зимовому періоді 2011-2012 років; про стан протипожежного водопостачання у містах і селах району; про стан підготовки господарства Перемишлянського району до функціонування в осінньо-зимовому періоді 2011-2012 років та ліквідацію можливих надзвичайних ситуацій зимового періоду; розгляд звернення начальника Перемишлянського РВ ГУ МНС України в Львівській області  стосовно виділення з матеріально-технічного резерву райдержадміністрації паливно-мастильних матеріалів для підрозділів МНС; про ситуацію стосовно аварійного дерева на присадибній ділянці одного із мешканців у с.Підмонастир.

 

 

Детальніше...19 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Під час засідання заслуховували питання про стан заборгованості із заробітної плати, страхових внесках до Пенсійного фонду та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, та про вжиті заходи щодо ліквідації заборгованості МКП „Перемишляниводоканал”, ВАТ „Перемишляни Агросервіс по піднесенню родючості грунтів”, КП „Перемишлянське архітектурно - планове бюро”. Слухали також питання про дотримання трудового законодавства щодо заробітної плати у ТзОВ „Узлісся”.

 

Детальніше...18 жовтня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук, заступник керівника апарату РДА О.Гембара провели нараду із головним санітарним лікарем району Л.Томчак. Під час наради мова йшла про стан забезпечення населення району питною водою, дотримання вимог ДСанНіПу 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».