Станимирська сільська рада, виконавчий комітет оголошують повторний конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  ТПВ

24 травня відбудуться заходи з нагоди Свята Героїв:

керівники району покладуть квіти до могил учасників АТО (с.Брюховичі і с.Коросно) та учасників національно-визвольної боротьби, що на міському цвинтарі:

о 14.00 год відбудеться святковий концерт у районному Народному домі

 

Одним із напрямків популяризації здорового способу життя є залучення дітей та молоді до занять фізичною культурою та спортом, як це передбачено новими соціальними ініціативами Президента України В.Ф.Януковича «Діти – майбутнє України».
 У Перемишлянському районі одним із професійних осередків спортивно-масової роботи є ДЮСШ «Сокіл», тренери якої проводять заняття у залі боротьби в м. Перемишляни, у залі настільного тенісу в міському центрі дозвілля молоді, а також тренують юних футболістів на базі загальноосвітніх шкіл: Бібрської ЗОШ  І-ІІІ ст. ім.. Уляни Кравченко, Перемишлянської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. О.Ковча, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Великі Глібовичі та ЗОШ І-ІІ ст. с.Боршів. Спортивні уміння і навики вихованців формують 10 тренерів-викладачів Перемишлянської ДЮСШ.
 11 вересня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська, Перемишлянський міський голова О.Зозуля та начальник відділу організаційно-кадрової роботи РДА С.Зварич відвідали у залі боротьби показове заняття із дзю-до, яке підготували та провели для батьків своїх вихованців  директор ДЮСШ С.Бедрій та тренер І.Дзвонік.

Детальніше...    Детальніше...    Детальніше...

Детальніше...

 

Сьогодні, 12 вересня, в рамках проведення 20 Форуму видавців у Львові відбулась зустріч Віце-прем’єр-міністра України Костянтина Грищенка з Міністром культури і національної спадщини Республіки Польща Богданом Здроєвським.

Детальніше...

 

11 вересня перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Богдан Матолич провів робочу нараду з керівництвом Публічного акціонерного товариства «Дрогобицький завод автомобільних кранів».

Детальніше...

 

В рамках відзначення Дня фізичної культури та Всеукраїнського олімпійського уроку 13-15 вересня ц.р. у Львові відбудеться X міжнародний турнір з баскетболу серед юнаків 2000 р.н. та дівчат 1999 р.н., присвячений пам’яті кореспондента газети «Високий Замок» Ярослава Пастернака.

Детальніше...

 

 «Напевне для кожного із нас книга була важливим фактором професійного і духовного росту. Для мене, людини, яка майже все життя провела в дипломатії, книга стала тим дороговказом, який допоміг не просто дізнатися хто ти є, але й те, чим ми відрізняємося від інших людей, і що нас об’єднує».  Таку думку висловив Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко під час Урочистої академії з нагоди 20-річчя Форуму видавців у Львові, що відбулась 11 вересня у Львівській обласній філармонії.

Детальніше...

 

11 вересня перший заступник голови Перемишлянської РДА І.Рій за участі заступників голови райдержадміністрації Н.Гавінської та В.Денейчука провів робочу зустріч із Дунаївським сільським головою П.Мартиняком. Зустріч стосувалася організаційних питань відзначення 100-ліття храму Різдва Пресвятої Богородиці у с.Дунаїв, яке відбудеться 21 вересня.

 

11 вересня заступник голови Львівської облдержадміністрації Сергій Василенко провів чергову нараду з питань забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на території області.

На засіданні було розглянуто чотири пропозицій від районів області для придбання помешкань для дітей цих пільгових категорій, зокрема житлові будинки площею 53 м2 у с. Любеля та у с. Річки Жовківського району – 55,3 м2, будинок у с. Татринів Городоцького району площею 47,1 м2 та можливість реконструкції недобудованого ФАПу (80,4 м2) у с. Солонсько Дрогобицького району з подальшим створенням у ньому двох квартир. Також обговорено пропозиції щодо претендентів серед дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, для поселення в цьому житлі.

Детальніше...

 

Про це заступник голови – керівник апарату Львівської облдержадміністрації Вадим Гураль заявив під час урочистого відкриття 50-их Міжнародних змагань зі стрільби з лука «Золота осінь».

“Вкрай важливо, що більшість спортсменів, котрі нині беруть участь у змаганнях – це молоде покоління активних та здорових молодих людей, зокрема 110 учасників сьогоднішніх змагань виступають у категорії “юнаки”. Адже влада приділяє багато уваги популяризації здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини, зокрема і у контексті виконання соціальних ініціатив Президента України “Діти – майбутнє України”, – додав В. Гураль.

Детальніше...

 

Детальніше...  Новими соціальними ініціативами Президента України В.Ф.Януковича «Діти – майбутнє України» передбачено популяризацію серед юнацтва та молоді здорового способу життя, невід'ємною частиною якого є заняття спортом. Залучення до занять фізичною культурою та спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини розпочинається ще у дошкільному віці, продовжується в загальноосвітніх та спеціалізованих спортивних школах. Сформовані у дитинстві навики здорового існування визначають спосіб життя дорослої особистості.

Детальніше...

 

Детальніше...10 вересня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій взяв участь у роботі постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, туризму, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молодіжної політики, спорту, національного і духовного відродження.  Члени комісії розглядали ряд питань, що виноситимуться на засідання сесії райради.