Керівники району проведуть виїзні зустрічі із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

 

 

Львівська обласна  державна  адміністрація розробила заходи з вшанування учасників бойових дій та території інших держав та відзначення 24-ї річниці виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Зокрема, 15 лютого 2013 року о 9.00 год в гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла відбудеться Свята літургія та поминальна панахида за загиблими воїнами під час військових дій в Афганістані (1979-1989рр.) та на території інших держав.

Детальніше...

 

Детальніше...4 лютого голова Перемшлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із начальником Золочівської міжрайонної державної фінансової інспекції Б.Гуменюком. Під час зустрічі обговорювалось питання стану бюджетної дисципліни у Перемишлянському районі.

 

1 лютого, в облдержадміністрації відбулись установчі збори Клубу підписантів Угоди мерів у Львівській області. Цього ж дня й було створено Клуб підписантів у вигляді неформального об’єднання міських голів, зацікавлених в сталому енергетичному розвитку.

Детальніше...

 

 1 лютого ц.р. Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко у рамках поїздки до м. Біла Церква Київської області відвідав Київський обласний центр крові, Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Окрім того, Віце-прем’єр-міністр ознайомився з роботою Київської обласної дитячої лікарні №2 та зустрівся з керівниками лікувально-профілактичних закладів південних районів Київської області.

Детальніше...

 

 Найбільший експорт зернових з України здійснюється до Євросоюзу. У 2012 році на ринок ЄС поставлено 7,7 мільйона тонн зерна на суму 1,9 мільярда доларів. Також лідерами за обсягами імпорту українського зерна залишаються Єгипет і Саудівська Аравія. У поточному році Україна планує розширити ринки збуту збіжжя та збільшити обсяги експорту. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

Детальніше...

 

1 лютого під головуванням Першого заступника Глави Адміністрації Президента України Ірини Акімової та за участю заступника Міністра охорони здоров’я Олександра Толстанова,  керівника Національного проекту «Нове життя –нова  якість охорони  материнства та дитинства» Віктор Сірмана відбулася відео-селекторна нарада,  присвячена вступу в активну фазу реалізації проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства і дитинства».

Детальніше...

 

1 лютого під час наради з головами РДА під керівництвом заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Івана Груника розглянуто питання  щодо  процедури визначення генерального замовника закупівлі вугілля для бюджетних установ області.

Детальніше...

 

Прем'єр-міністр Микола Азаров у соціальній мережі Фейсбук повідомив, що в сфері соціальних виплат наведений порядок.

«За минулий тиждень до мене практично перестали надходити звернення щодо затримок виплат зарплати, соціальних виплат. На мій погляд, це свідчення того, що порядок наведений у цій сфері, а там, де є окремі випадки, вони досить оперативно виправляються», - сказав Глава Уряду.

За його словами, залишається проблема невиплати зарплати господарськими підприємствами, іноді тими, які виконували замовлення державних організацій, вчасно не розплатилися зі своїми підрядниками: «Зараз така інформація збирається і безумовно рішення буде знайдено».

 

1 лютого у Львівській ОДА відбулась нарада з питань цінової ситуації на ринку хліба і хлібобулочних виробів та особливостей отримання борошна, виробленого із зерна державного інтервенційного фонду.
Учасники наради обговорили питання стабілізації ціни на хліб, що користується найбільшим споживчим попитом в області, зокрема шляхом отримання борошна, виробленого із зерна державного інтервенційного фонду.

Детальніше...

 

31 січня у Львівській ОДА відбулося засідання Колегії Громадської ради при облдержадміністрації. Під час засідання голова Громадської ради Зеновій Бермес запропонував внести ряд змін до Положення про Громадську раду при облдержадміністрації від 10 червня 2011 року ще чинним складом ради.

Детальніше...