Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

14 серпня голова Перемишлянської РДА проведе зустріч із жителями населених пунктів Вовківської сільської ради

Спілкування відбудеться о 15.00 год. у приміщення сільської ради

Детальніше...Детальніше...

14 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський зустрів делегацію із Івано-Франківської облдержадміністрації на межі Львівської та Івано-Франківської областей. Делегація прибула на XI Міжнародний економічний форум, що відбуватиметься у м.Трускавці 14-15 жовтня.

 

Детальніше...      13 жовтня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук спільно із керівником відділу освіти Н.Борщ здійснили об’їзд ряду навчальних закладів з метою перевірки їх готовності до роботи в осінньо-зимовий період. Зокрема В.Денейчук та Н.Борщ побували у Підгородищенській ЗОШ Іст. та Романівській ЗОШ І-ІІІст. Заступник голови РДА спілкувався із директорами вищезгаданих навчальних закладів стосовно готовності шкільних котелень до роботи. В.Денейчук побував у котельних приміщеннях кожної із цих шкіл та розмовляв із їх працівниками. Особливу увагу заступник голови райдержадміністрації приділив Романівській школі, до стану готовності котельні якої були зауваження. Особисто оглянувши систему опалення цього закладу освіти, В.Денейчук зробив висновок, що школа є готовою до роботи в осінньо-зимовий період.

 

13 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь в нараді, що проходила у Львівській облдержадміністрації стосовно початку опалювального сезону 2011/2012 року, яку проводив заступник голови обласної державної адміністрації В.Губицький.

 

13 жовтня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.ГавінсДетальніше...ька провела засідання комісії щодо призначення виплат держвної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми. Комісійно розглянуто 60 справ.

 

Голова Перемишлнської райдержадміністрації О.Краєвський видав розпорядження від 13 жовтня 2011р. № 536 «Про початок опалювального сезону 2011-2012 років». Згідно розпорядження опалювальний сезон для установ охорони здоров’я, соціального захисту, дошкільних навчальних закладів та закладів освіти розпочнеться 13 жовтня, для інших категорій споживачів 17 жовтня 2011року.

 

Детальніше...11 жовтня  перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів засідання оргкомітету із відзначення 69-ї річниці створення УПА. На засіданні обговорювався план районних заходів з нагоди свята та погоджено відповідальних осіб за підготовку та проведення заходів. Зокрема, у м.Перемишляни відбудеться покладання квітів до могил борцям за волю України та панахида на могилі воїнам УПА.  Після цього відбудуться урочистості та святковий концерт у Народному домі м.Перемишляни. Також святкові заходи відбудуться у інших населених пунктах району.

 

Детальніше...       12 жовтня голова Перемишлянської райдержадДетальніше...міністрації О.Краєвський та керівник відділу освіти Н.Борщ відвідали Осталовицьку загальноосвітню школу І-ІІІст.  Голова райдержадміністрації спілкувався із директором школи М.Росою та оглянув навчальні і побутові приміщення освітнього закладу. Керівника району цікавило питання готовності шкільної котельні до нового опалювального сезону.  Директор повідомила, що усі питання, які стосувалися готовності до опалювального сезону, є вирішені і котельня запрацює вчасно. До сьогоднішнього дня  існувала проблема підігріву води  на кухні шкільної їдальні.  Керівник відділу освіти Н.Борщ, ще раніше повідомляла О.Краєвського, що у даному навчальному закладі з ладу вийшов бойлер, який підігрівав воду. Тому під час сьогоднішнього візиту очільник району передав школі новий бойлер.

 

Президент України Віктор Янукович приділяє велику увагу розвитку туризму й постійно наголошує на цьому на усіх нарадах та зустрічах. Львівщина має стати туристичним, лікувальним та спортивним центром нашої держави,  а ЄВРО-2012 стане для цього великим поштовхом. Про це сьогодні під час урочистого відкриття Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності – 2011 сказав Радник Президента України Валерій Пустовойтенко.

Детальніше...

 

11 жовтня, У Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулася Урочиста академія з нагоди 350-річчя Львівського національного університету імені Івана Франка.

В Урочистій академії взяли участь голова Верховної Ради України Володимир Литвин, Маршалок Сейму Республіки Польща Ґжеґож Схетина, перший заступник  Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма, голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк, голова Львівської обласної ради Олег Панькевич, Львівський міський голова Андрій Садовий та ін.

 

Детальніше...

 

11 жовтня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук, разом із начальником управління ЖКГ Львівської облдержадміністрації І.Цейтліном та заступником управління ЖКГ ЛОДА В. Машевським побували у м.Бібрка  та зустрілись із Бірським міським головою Т.Чабаном і мешканцями будинку по вул. Національного Відродження,2. Під час зустрічі було зроблено огляд житлових приміщень, які знаходяться у надзвичайно поганому стані через тріщини у стінах та перекриттях. Жителі даного будинку зверталися до міської, районної та обласної влади. За дорученням голови обласної адміністрації М.Цимбалюка сьогодні було здійснено дане обстеження. Під час обговорення представники влади прийшли до висновку, що будинок може стати небезпечним для проживання його мешканців. Окрім цього, підсилити проблему може зниження температури повітря.

Детальніше... Детальніше...