Керівники району проведуть виїзні зустрічі із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

17 січня відбудеться обговорення перспективного плану розвитку території на 2019-2021 роки за участю керівників району:

16.00 год - с.Неділиська (Народний дім)

17.30 год - с.Кимир (Народний дім)

 

05 лютого  відбулася селекторна нарада з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати під головуванням Міністра соціальної політики України Наталії  Королевської.
На нараді розглядались причини наявності боргів з виплати заробітної плати перед працівниками комунальних та державних підприємств – боржників.

Детальніше...

 

У період з 6 до 8 лютого 2013 року компанія «Шеврон Україна» за підтримки Львівської облдержадміністрації проведе у містах області кілька інформативно – роз’яснювальних семінарів на тему: «Виробництво природного газу зі сланцевих порід».

Детальніше...

 

Детальніше...5 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський спільно із  головою районної ради П.Бучком за участі начальника РВ ГУМВСУ у Львівській області  Я.Мармуляка провели зустріч зі священиками та представниками релігійних громад УГКЦ та УАПЦ с.Утіховичі Перемишлянського району. Учасники зустрічі обговорювали питання співіснування релігійних громад різних конфесій на теренах одного населеного пункту. Під час обговорення даних питань як керівники району, так і представники релігійних громад дійшли до спільної думки: у 21 столітті будь-яких непорозумінь на релігійній основі не повинно бути, оскільки громади повинні знаходити консенсус шляхом діалогу та взаєморозуміння.

 

Детальніше...5 лютого заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська провела засідання комісії з призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Комісійно розглянуто 73 заяви.  

 

14-15 лютого відбудеться візит делегації ректорів канадських університетів на Львівщину.

Ректори, президенти та директори двадцяти відомих канадських університетів (серед яких керівники University of Calgary, University of Manitoba, McMaster University, Grant MacEwan University, Saint Mary’s University, Mount Allison University, University of New Brunswick, University of Winnipeg, Vancouver Island University та інших) приїдуть до Львова.

Детальніше...

 

Детальніше...5 лютого заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів засідання робочої групи з питань інвентаризації об’єктів незавершеного будівництва. Робоча група створена розпорядженням голови Перемишлянської райдержадміністрації від 20 січня 2013 року №35. Під час засідання члени робочої групи визначилися з переліком об’єктів і намірами щодо їх добудови або іншого використання, а також фінансової спроможності стосовно утримання об’єктів, які можуть бути введені в експлуатацію.

 

В Україні проводиться велика робота з покращення інвестиційного клімату та подолання корупції. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з Президентом Європейського банку реконструкції та розвитку Сумою Чакрабарті.

Детальніше...

 

Територіальна державна інспекція з питань праці у Львівській області інформує про початок роботи «телефону оперативного реагування» з питань дотримання норм  законодавства про працю, зайнятості населення, законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням, на випадок безробіття в частині призначення нарахування та виплати допомоги, компенсацій, надання соціальних послуг та інших видів матеріального забезпечення з метою дотримання прав і гарантій застрахованих осіб, а також для оперативного реагування на повідомлення громадян щодо вирішення питання погашення заборгованості із заробітної плати.

Консультацію можна отримати за телефонами (032)235-58-38 та

(032)235-48-42 щодня з 9 до 13 год. (крім вихідних та святкових днів).

 

Львівська обласна державна адміністрація розробила план заходів із вшанування пам’яті видатної громадської та політичної діячки Ольги Басараб, яка для багатьох українців стала символом боротьби за Українську державу.

Детальніше...

 

4 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із головним лікарем району Б.Лівим. Під час зустрічі головний медик району інформував, що ситуація в районі із захворюванням населення на ГРВІ та грип перебуває під контролем медиків. На сьогоднішній день на ГРВІ хворіють 155 осіб на грип 9 осіб дорослого населення. Дітей, які захворіли на ГРВІ віком від 0 до 17 років нараховується 54 особи. Також Б.Лівий повідомив, що в центральній районній лікарні є достатня кількість медикаментів для лікування хворих на застудні захворювання.