Станимирська сільська рада, виконавчий комітет оголошують повторний конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  ТПВ

24 травня відбудуться заходи з нагоди Свята Героїв:

керівники району покладуть квіти до могил учасників АТО (с.Брюховичі і с.Коросно) та учасників національно-визвольної боротьби, що на міському цвинтарі:

о 14.00 год відбудеться святковий концерт у районному Народному домі

 

10 вересня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із керівником ПП «Добробут» В.Келестином з питань забезпечення підприємством жителів сільських населених пунктів хлібобулочними виробами. Під час робочої зустрічі досягнуто домовленості, що підприємство не буде піднімати відпускні ціни на хлібобулочні вироби.

 

10 вересня на Навчально-спортивній базі Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України (м.Львів, вул. Янева, 10) відбулось урочисте відкриття 50-их Міжнародних змагань зі стрільби з лука «Золота осінь». Зазначимо, що учасниками цьогорічних ювілейних змагань є 242 спортсмени з п’яти країн: Російської Федерації, Республіки Білорусь, Республіки Молдова, Республіки Польща та 12-ти областей України, АР Крим та м.Київ.

З нагоди відкриття турніру учасників урочистостей, гостей з інших країн та вболівальників привітав заступник голови-керівник апарату Львівської облдержадміністрації Вадим Гураль. «Щиро бажаю, щоб ви й надалі продовжували традиції Робіна Гуда, які є у ваших серцях, та підтримували лучний спорт. Вже вкотре у Львові відбуваються такі престижні змагання зі стрільби з лука і це справжня традиція, яку слід підтримувати постійно», – зазначив він та додав, що приймати такі змагання є високою честю для Львівщини.

Детальніше...

 

10 вересня заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Романів провела нараду з питань розроблення завдань та заходів до Програми з підтримки функціонування діючих та будівництва нових дитячих закладів оздоровлення і відпочинку на території Львівської області.

«На Львівщині є великий потенціал для створення і розвитку належної мережі закладів оздоровлення та відпочинку дітей, однак для розвитку галузі необхідна обласна Програма», – сказала Ірина Романів.

Як повідомлялось під час наради, на території області пропонується сформувати систему дитячих оздоровчих закладів за трьома напрямками:  табори, які спеціалізуються на розвитку літніх і зимових видів спорту, табори загально-відпочинкові та табори, які спеціалізуються на лікуванні та оздоровленні дітей.

Детальніше...

 

Департамент з питань цивільного захисту облдержадміністрації інформує, що станом на 9 вересня поточного року у природних екосистемах на території області виникло 472 пожежі, пов’язаних із самовільним спалюванням рослинності та її залишків  на загальній площі понад 87 гектарів, у тому числі 92 пожежі на торфополях загальною площею понад 40 гектарів.

Останнім часом спостерігається тенденція до збільшення пожеж на торфополях.

Детальніше...

 

9 вересня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі начальника управління АПР О.Лоїка здійснили виїзд у ТзОВ «Бачів Агро» та «ФГ «Агрообрій» з метою ознайомлення із ходом осінньо-польвих робіт. Під час зустрічі із керівниками агроформувань піднято питання закладання овочів на довготривале зберігання та своєчасність посіву озимих зернових культур. Одночасно обговорено питання відродження галузі тваринництва в даних господарствах.

 

 Львівський історичний музей — один з найстаріших і найбагатших музеїв  України, заснований у 1893 році, цього тижня відзначатиме 120-ту річницю від дня заснування.

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Романів відзначила, що Львівський державний історичний музей є одним із найбагатших музеїв Європи.

«Цей музей багатий і своїми приміщеннями, оскільки знаходиться в унікальних пам’ятках архітектури, з іншого боку він є найбагатшим з точки зору експозицій. 400 тисяч відвідувачів кожного року – це найбільш відвідуваний музей на Львівщині. З огляду на велику історичну цінність колекції Львівського історичного музею неодноразово презентувалися на міжнародних виставках, зокрема, у Нью-Йорку, Лондоні, Відні, Парижі, Празі, Варшаві та інших містах Європи», – сказала І. Романів.

Детальніше...

 

Цими вихідними на українсько-польському кордоні «Нижанковичі-Мальховице» пройшов фестиваль «Європейські дні добросусідства 2013 «межа 480». В рамках цього заходу 8 вересня відбувся також Форум транскордонної співпраці, участь у якому взяв перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич.

Під час Форуму його учасники розглянули ряд питань, зокрема щодо нової стратегії Підкарпатського воєводства в контексті українсько-польської співпраці, польської співпраці розвитку – можливості підтримки українсько-польських проектів та реалізації проектів в рамках Польської Допомоги Розвитку на території України. В іншому тематичного блоці було обговорено підсумки реалізації проектів в рамках програми Україна-Польща-Білорусь, а також відбулась презентація проектів, реалізованих на території України.

Детальніше...

 

Дев’ятий рік поспіль Національний олімпійський комітет України спільно з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України проводять Всеукраїнський Олімпійський урок з метою залучення дітей та молоді до активних занять спортом, утвердження здорового способу життя та популяризації олімпійського руху.

14 вересня у День фізичної культури і спорту в столиці України Києві на Хрещатику відбудеться унікальна спортивна акція – Всеукраїнський Олімпійський урок.

Детальніше...

 

 Львівська область отримала у вересні черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям у сумі 187,1 млн. грн., які повністю передані з обласного бюджету міським і районним бюджетам на цю мету відповідними платіжними документами через органи державної казначейської служби.

Детальніше...

 

На виконання Державної цільвої соціальної програми "Молодь України" на 2009-2015 роки, затвердженої постановою Кабміну від 28 січня 2009 року № 41, та з метою підтримки творчих здібностей молоді в аспекті розвитку візуального мистецтва та утвердження патріотизму управління молоді та спорту спільно з громадською організацією "Галицький клуб "ІНТЕГРАЦІЯ" та фотогалереєю "ПРОСТІР" проводить регіональний етап Всеукраїнського фотоконкурсу "Молоде обличчя України"

Детальніше...