Керівники району проведуть виїзні зустрічі із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

 

 

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив розробити відповідні зміни до законодавства з метою посилення відповідальності для водіїв, які не надають перевагу в русі каретам швидкої допомоги.  Таке завдання Глава Уряду поставив 21 січня 2013 року під час засідання Кабінету Міністрів.

Детальніше...

 

 Якщо у 2012 році платник податку сплачував за своє навчання (середньо-професійне або вищу освіту) або навчання члена своєї сім'ї І-го ступеня споріднення, то він маєте право на податкову знижку. Тобто він може повернути з бюджету суму витрачених коштів за навчання, але не більше 15 % (ставка податку).

Детальніше...

 

Президент України Віктор Янукович підписав Указ «Питання організації та проведення заходів з відзначення в Україні 1025-річчя хрещення Київської Русі», яке святкуватиметься в липні 2013 року.
Відповідно до документу, Кабінет Міністрів України зобов’язаний оновити склад відповідного організаційного комітету та забезпечити його ефективну діяльність.

Детальніше...

 

21 січня делегація із Перемишлянського району на чолі із головою райдержадміністрації О.Краєвським взяла участь в Урочистій Академії з нагоди Дня Соборності та Свободи України, що відбувалася у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

 

Шановні мешканці Перемишлянщин!

Детальніше...Вітаю Вас із величним святом -

Днем Соборності і Свободи України!

     День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до єдності.

      Вірю, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

     Сердечно бажаю Вам, шановні громадяни, міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

З повагою

голова райдержадміністрації  Орест Краєвський 

 

Уряд тримає на контролі ситуацію з грипом: достатньо і необхідних ліків, і вакцини. Про це йшлося на засіданні Уряду 21 січня, де Міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова поінформувала щодо стану готовності системи охорони здоров’я до можливих осінньо-зимових епідемічних спалахів захворюваності на грип та ГРВІ.

Детальніше...

 

21 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєський провів робочу зустріч із начальником фінансового управління РДА Б.Антошківим. Під час зустрічі обговорювалося питання фінансування бюджетних установ, які утримуються з державного бюджету.

 

Детальніше...21 січня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду із начальником відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Б.Городечним і директором КП «Перемшлянитеплокомуненерго» І.Карашкевичем стосовно розрахунків за спожиті енергоносії бюджетних установ району та теплоносії, надані комунальним підприємством «Перемшлянитеплокомуненерго».

 

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк під час апаратної наради 21 січня доручив звернути особливу увагу на облаштування спортивних майданчиків в сільській місцевості.

Керівник  області наголосив, що саме із-за відсутності спортивного оснащення практично не розвивається спорт у селах області: «Тому кошти в розмірі 1 млн грн, які виділені на будівництво спортивних майданчиків у 2013 році, потрібно реалізувати на облаштування сучасних спортивних майданчиків саме у сільській місцевості Львівщини та в місцях будівництва дитячих будинків сімейного типу».

Детальніше...

 

19 січня у свято Богоявлення Господнього на Перемишлянському озері «Молодіжне», як і кожного року, відбулося освячення води. Після чину освячення, яке здійснили о.Віктор Мельник (УГКЦ) та о.Михайло Щербань (УПЦ КП), всі охочі, могли скупатися в ополонці. У Йорданському водосвятті брали участь Перемишлянський міський голова О.Зозуля та працівники міської ради, керівники та працівники державних установ району, а також жителі і гості міста Перемишляни. У заході взяли участь близько 250 осіб.

   Детальніше...