3 жовтня в Львівському національному університеті ім. І.Франка розпочалась щорічна Осіння Академія «НАТО у безпековому середовищі, що розвивається». У відкритті академії взяв участь заступник голови Львівської ОДА Василь Бахмацький.

У своєму вітальному слові Василь Бахмацький відзначив, що цей захід є знаковою подією для Львівщини, адже саме тепер, коли Україна готується підписати Угоду про Асоціацію з ЄС, нам необхідно відповідати європейським цінностям, стандартам та нормам, у тому числі й у сфері безпеки.

Детальніше...

 

Люди похилого віку потребують особливої турботи та уваги з боку усього суспільства. Збереження повноцінної соціальної та фізичної активності пенсіонерів, підвищення рівня їх життя – одне з основних завдань соціальної політики держави.

Соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича спрямовані на посилення соціального захисту пенсіонерів, підвищення розміру пенсій, надання конкретної допомоги літнім людям. В основі соціальної політики – адресність, справедливість та інтереси кожної людини.

 Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 1997р. №1066 в Україні щорічно на державному рівні 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений 50-ю сесією Генеральної Асамблеї ООН. Україна як повноправний член ООН підтримала ініціативу міжнародного співробітництва.

Детальніше...

 

Станом на  2 жовтня 2013 року у Львівській області  вже підготовлено грунт під посів на площі 188,5 тис. га. та посіяно 46,3 тис. га озимого ріпаку, що становить 101 % до запланованого.

За інформацією департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, посіяно озимих зернових культур на площі 111,2 тис.га, що становить 66,1 % до прогнозу, в тому числі: пшениці озимої – 192,5 тис. га, що становить 65,2 % до прогнозу; ячменю озимого – 12,2 тис.га, що становить 66,6 % до прогнозу; жита озимого – 6,4 тис.га, що становить 79,5 % до прогнозу.

Детальніше...

 

 2 жовтня в облдержадміністрації відбулась зустріч голови Львівської ОДА Віктора Шемчука з  представниками Посольства Сполучених штатів Америки.

Під час зустрічі сторони обговорили питання щодо переваг, які може отримати Львівщина в результаті підписання угоди між Кабінетом Міністрів України та компанією «Шеврон» щодо видобування на теренах області сланцевого газу.

Детальніше...

 

Детальніше...2 жовтня заступник голови Перемишлянської РДА В.Денейчук провів робочу зустріч із начальником відділу архітектури та містобудування райдержадміністрації Б.Городечним та головним державним інспектором контролю забудови території №4 інспекції ДАБ у Львівській області Ю.Кривенем. Темою зустрічі було питання виконання заходів із введення в експлуатацію індивідуальних житлових забудов на території району відповідно до планових завдань 2013 року.

 

2 жовтня голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук зустрівся з керівництвом компанії «Дунапак-Україна».

Варто відзначити, що компанія «Дунапак-Україна» вже присутня у Львівській області, виробничі потужності є в м. Ходорові, де до роботи залучено 78 працівників.

Детальніше...

 

Детальніше...1 жовтня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій взяв участь у одноденному навчальному семінарі для землевпорядників сільських та міських рад Львівської області, що відбувався у залі засідань Перемишлянської РДА. Семінар був присвячений кільком питанням, а саме: запобігання і протидія корупції в органах місцевого самоврядування. Закон України «Про доступ до публічної інформації»; компетенція органів місцевої влади щодо вирішення земельних питань; вирішення земельних спорів. Земельні торги; розгляд та затвердження землевпорядної документації. Семінар проводили Г.Гембарський - м.держ.упр., завідувач навчально-організаційного сектору ЛРІДУ; Т.Гришина - м.держ.упр., начальник відділу кадрової роботи та нагород Львівської обласної ради; С.Бермес – заступник начальника Головного управління Держземагенства у Львівській області.

 

2 жовтня голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук взяв участь в святкових урочистостях з нагоди Дня працівника освітньої галузі.

«Вчителі – це саме ті люди, які творять історію. Ви формуєте наше майбутнє через навчання дітей, вкладаючи свою душу, свої думки, свої знання, вимагаючи від них на високому рівні відповідати вимогам моральності, людяності. Ви творите прийдешнє», – зазначив у вітальному слові В. Шемчук.

Детальніше...

 

Детальніше...1 жовтня перший заступник голови Перемишлянської райдержадмініДетальніше...страції І.Рій разом із начальником управління агропромислового розвитку О.Лоїком за участі Свірзького сільського голови І.Серника побували на території ТзОВ «Агро Свірж». При спілкування із керівником агрофірми А.Висоцьким перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації цікавився ходом осіньо-польових робіт. Саме в час візиту на полі комбайни завершували обмолот гречки. На іншому полі працювала техніка із посіву озимої пшениці.
Під час розмови із Свірзьким головою перший заступник голови РДА І.Рій цікавився також питаннями виплати населенню орендної плати за земельні паї, а також ходом реконструкції тваринницьких приміщень під пташники у с.Свірж.

 

 

1 жовтня під головуванням першого заступника голови  облдержадміністрації Богдана Матолича, відбулося виїзне засідання Колегії  обласної державної адміністрації у м. Борислав.

Ключовим питанням, яке було заслухано та обговорено під час засідання – шляхи вирішення проблемних питань міста Бориславським  міськвиконкомом.

За словами Бориславського міського голови Володимира Фірмана, у січні–серпні 2013 року порівняно з відповідним періодом 2012 року зросли обсяги реалізації промислової продукції, місто займає  друге місце серед міст обласного значення по уведенню житла, транспортна сфера забезпечує попит на транспортні перевезення пасажирів та вантажу, на 0,6% зросли обсяги прямих іноземних інвестицій, продовжує динамічно зростати товарооборот, реалізовані заходи у соціальній сфері, зростає середньомісячна заробітна плата.

Детальніше...