Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

Графік виїзних зустрічей із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

 

 

23 травня 2013 року в день 75-ї річниці від дня загибелі командира корпусу Січових Стрільців, Коменданта Української Військової організації, Голови проводу ОУН полковника Євгена Коновальця розпочалися заходи з нагоди Свята Героїв.

Детальніше...

 

Детальніше...23 травня в рамках районного відзначення Свята Героїв у с.Подусільна Перемишлянського району відбулися заходи до 70-ї річниці від дня смерті та урочистості і святковий концерт з нагоди 105-ї річниці від дня народження першого командира УПА-Північ Василя Івахіва. Урочистості розпочалися із покладання квітів до пам’ятника Василю Івахіву, біля якого зібралася громада села, мешканці сусідніх сіл, члени районного братства ОУН-УПА, керівники і працівники відділів райдержадміністрації та гості свята. Квіти до пам’ятника співзасновника УПА покладали голова Перемишлянської РДА О.Краєвський та голова районної ради П.Бучок, представники Подусільнянської ЗОШ І-ІІ ст. і Подусільнянської сільської ради. На початку урочистостей адміністратор місцевої церкви о.Віктор Мельник відслужив Панахиду за упокій душі Василя Івахіва.
Урочистості продовжилися виступами Подусільнянського сільського голови І.Пігія, депутата першого демократичного скликання Львівської обласної ради Р.Лопушанського, підполковника Львівської Академії Сухопутних військ ім.Петра Сагайдачного, члена спілки офіцерів України М.Курмана, члена районного братства ОУН-УПА Р.Пастернака, автора біографічної книги про Василя Івахіва «Дух одвічної стихії» Р.Коритка. Перед присутніми виступив виконавець авторських пісень О.Шевченко, який виконав знану повстанську пісню «Чорна вишиванка». Художник Микола Костів із братом Михайлом (обидва вихідці із Перемишлянського району) подарували громаді с.Подусільна портрет В.Івахіва.
Після завершення урочистої частини для усіх присутніх відбувся святковий концерт, у якому брали участь мистецькі колективи районного Народного дому м.Перемишляни, мистецький колектив «Бачівчанка» НД с.Бачів, колектив педагогів та учнів місцевої школи, хор сусіднього села Стратин (Рогатинський район Івано-Франківської області).

Детальніше... Детальніше...

 

 

Детальніше... Серед завдань, поставлених Президентом України В.Ф.Януковичем перед місцевими органами влади у соціально-культурній сфері, важливе місце посідає створення умов для доступу громадян до культурних послуг, зокрема, відродження культурної інфраструктури села.
Для ефективного вирішення галузевих проблем працівники культосвітньої сфери Перемишлянського району ознайомлюються з досвідом діяльності своїх колег зі Львівщини та інших регіонів України, а також активно презентують власні методичні надбання та творчі ідеї.

Детальніше...

 

Детальніше... Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Перемишлянської райдержадміністрації М. Сурма взяв участь у роботі наради-семінару з питань функціонування Державного реєстру виборців у Львівській області, яка відбулася 22 травня у м. Золочів. Це друга із трьох запланованих “кущових” нарад-семінарів. Попередня нарада відбулася 15 травня в м. Сколе, а заключну планується провести 29 травня у м. Яворів.

Детальніше...

 

Детальніше...

 

22 травня голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук, здійснив робочу поїздку у Перемишлянський район, під час якої оглянув Навчально-виховний комплекс «ЗОШ І-ІІст. – ДНЗ» у с.Кореличі.

Школа розрахована на 192 учні, а її будівництво було розпочато ще у 1990 році. Нагальним питанням на сьогодні залишається облаштування зовнішніх мереж та споруди водопостачання і каналізації.

Детальніше...

 

Детальніше...

«Ми зобов’язані зробити все, щоб  об’єкти культурної спадщини  на Львівщині отримали нове життя», – наголосив сьогодні, 22 травня, голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук під час огляду  пам’ятки  архітектури XV ст. «Свірзький замок» що в Перемишлянському районі.

Зазначимо,  з 1978 року замковий комплекс було передано в довготривалу оренду Союзу архітекторів СРСР.  Тут планували створити Будинок творчості архітекторів. На даний час замковий комплекс перебуває на балансі управління охорони культурної спадщини ЛОДА. До складових замкового комплексу входять паркова зона, міст, руїни оборонної вежі та замкові приміщення і споруди. Площа замку близько 3500 кв.м. Площа території замку 25,14 га.

«Протягом десятиліть  тут ніхто нічого не робив. Цей замок включений в Золоту підкову Львівщини і він мав би мати хорошу перспективу», – сказав В Шемчук.

Детальніше...

 

Детальніше...22 травня із робочим візитом Перемишлянський район відвідав голова Львівської облдержадміДетальніше...ністрації В.Шемчук. Зустрічали губернатора голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та голова районної ради П.Бучок. Голова ОДА відвідав м.Бібрка, спілкувався із Бібрським міським головою Т.Чабаном, оглянув аварійний житловий будинок, що на площі Національного відродження,2. Не оминув своєю увагою очільник Львівщини і пам’ятку архітектури XV ст. - Свірзький замок. Про основні проблеми існування замку розповідав заступник директора дирекції Будинку творчості «Свірж» В.Мандзяк.
Також керівник області побував у Корелицькому стаціонарному відділенні соціального обслуговування, де постійного проживають  одинокі громадяни похилого віку. Про роботу даного закладу доповідав керівник управління соціального захисту населення РДА М.Сайко.
Перебуваючи у с.Кореличі, голова Львівської облдержадміністрації завітав до навчально – виховного комплексу «ЗОШ І-ІІст. – ДНЗ», де ознайомився з проблемою щодо проведення робіт із облаштування водопостачання та каналізації у приміщенні даного навчального закладу.
У робочій поїздці В.Шемчука супроводжували керівники відповідних департаментів та управлінь Львівської облдержадміністрації.

 

Детальніше...22 травня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська та керуюча справами Перемишлянської районної ради Г.Горинецька за участі керівника відділу культури РДА О.Гавінської привітали працівників культури з професійним святом - Всеукраїнським Днем працiвникiв культури i майстрiв народного мистецтва. Урочистості відбувалося у Перемишлянському Народному домі, де зібралися працівники установ культури району. У вітальному слові заступник голови Перемишлянської РДА Н.Гавінська підкреслила важливість професії працівника культури, адже це люди, які зберігають народні традиції, згуртовують молодь у сільських народних домах для відзначення та святкування державних та релігійних свят. Також кращих працівників галузі культури району нагороджено грамотами від Перемишлянської райдержадміністрації та районної ради за сумлiнну працю, активну культурно-просвiтницьку дiяльнiсть та з нагоди Всеукраїнського Дня працiвникiв культури i майстрiв народного мистецтва. Серед нагороджених директор РНД, керівники закладів культури та мистецьких колективів. На завершення усім присутнім жінкам було вручено квіти.

 

Довідка:

Детальніше...

 

21 травня  в дзеркальній залі «Палацу Потоцьких» Львівської національної галереї мистецтв відбулися збори Олімпійської ради відділення НОК України у Львівській області.

Перед початком заходу голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук вручив начальникові фізкультурно-спортивного відділу Львівської обласної організації ФСТ «Динамо» України Петрові Булаві державну нагороду України – почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України», а член НОК України Олександр Бібер передав Почесну грамоту обласному відділенню Олімпійської Академії України, а також грамоти та інші заслужені відзнаки.

Детальніше...

 

 

Детальніше...21 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та заступник голови РДА Н.Гавінська взяли участь у міжвідомчій нараді з питань дотримання законодавства щодо соціального захисту дітей у Перемишлянському районі за участі прокурора Перемишлянського району І.Романюка. На нараді обговорювалися актуальні питання: про роботу служби у справах дітей Перемишлянської райдержадміністрації щодо реалізації на території району державної політики з питань соціального захисту дітей, запобігання дитячій безоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень; про підготовку загальноосвітніх закладів району до проведення літньої кампанії щодо оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків у Перемишлянському районі; про результативність роботи фахівців із соціальної роботи Перемишлянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; про соціальний захист дітей пільгових категорій; про роботу закладів охорони здоров’я із дітьми соціально незахищених категорій та про стан злочинності та правопорушень серед неповнолітніх на території Перемишлянського району.

Детальніше...