Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

25 вересня керівники району проведуть зустріч із жителями населених пунктів Суходільської сільської ради

Спілкування відбудеться о 15.00 год в приміщенні Народного дому с.Суходіл

 

 

 22 листопада голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський спільно із керівником віДетальніше...дділу освіти Н.Борщ відвідав Бачівську сільську раду. Керівник району побував у школі, спілкувався із директором М.Кушнір, оглянув навчальні класи та побутові приміщення навчального закладу. Також О.Краєвський цікавився ходом робіт із облаштування внутрішнього санвузла. На цю тему також була розмова і з сільським головою Я.Гадуп’яком. Очільник району наголосив, що дані роботи потрібно пришвидшити у зв’язку із холодною порою року.

 

Детальніше...21 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів нараду із вшанування у Перемишлянському районі жертв Голодомору в Україні у 1932-1933рр. Під час наради обговорювалися питання підготовки та проведення даного заходу. Зокрема, вирішено 26 листопада о 16.00 год. провести мітинг-реквієм у центрі м.Перемишляни біля пам’ятника Т.Шевченку з оголошенням хвилини мовчання, поминальним Богослужінням та тематичними виступами учнів Перемишлянської СЗШ І-ІІІст. ім. О.Ковча.  А також о 20.00 год. мешканці району долучаться до Всеукраїнської акції «Засвіти свічку». Окрім цього на виконання доручення першого заступника голови райдержадміністрації відповідні заходи відбудуться в усіх населених пунктах району. Також на спорудах державних установ та організацій будуть приспущені державні прапори із чорними стрічками.

 

Детальніше...21 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій  провів зустріч із головою  низового колективу «Мисливців та рибалок» на території Чемиринецької та Дунаївської сільських рад М. Данилівим. Під час зустрічі обговорювалось питання діяльності даного низового мисливського колективу, зокрема реєстрації та узаконення його функціонування.

 

 

Детальніше...21 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів нараду за участі депутата Львівської обласної ради В.Барана, начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій Перемишлянської райдержадміністрації А. Зозулі, начальника управління економіки райдержадміністрації І.Горецької, начальника філії «Перемишлянський Райавтодор» В.Падучака, в.о. начальника МКП «Комунальник» Р.Репети стосовно готовності господарств району до зимового періоду 2011-2012 років. Під час наради обговорювалось питання розробки для кожної адміністративної території району Схем зимового утримання доріг та вулиць.

 

18 листопада у Львівській облдержадміністрації відбулося засідання обласної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті жертв воєн та політичних репресій. Його провели співголови комісії – перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Петрушак та перший заступник голови Львівської облради Петро Колодій.

Детальніше...

 

Детальніше...18 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів нараду з керівниками відділів та структурних підрозділів Перемишлянської райдержадміністрації щодо організації проведення рейтингової оцінки діяльності виконкомів місцевих рад району. Також на нараді завідувач сектору зв’язків з ГО та ЗМІ з питань внутрішньої політики З.Дідух інформував про участь в семінарі з питань виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та основні вимоги, які ставляться до виконання даного закону.

 

Головне управління з питань надзвичайних ситуацій Львівської облдержадміністрації звернулось до мешканців області щодо недопущення самовільного випалювання сухої рослинності та її залишків

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ЛЬВІВЩИНИ!

Не зважаючи на наближення зими, на території Львівської області останнім часом виникають пожежі на торфовищах внаслідок зловмисних дій невідомих осіб, а саме - самовільного випалювання сухої рослинності та її залишків.

Так, з початку листопада поточного року зареєстровані пожежі на торфовищах у Бродівському, Буському, Кам’янка-Бузькому, Радехівському, Пустомитівському, Сокальському, Яворівському районах області та поблизу мікрорайону Білогорща м.Львова.

Детальніше...

 

17 листопада, заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Ольга Гузар провела робочу нараду з підготовки проекту нової редакції Програми розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян на території Львівської області на 2012-2014 роки.

Детальніше...

 

Детальніше...18 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій зустрівся із головним лікарем району Б.Лівим. Під час зустрічі обговорювалося питання вакцинації проти грипу населення району і особливо осіб, які в межах своїх обов’язків контактують з іншими людьми.

 

Детальніше...17 листопада заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів зустріч із головним архітектором Перемишлянського району Б.Городечним, головним спеціалістом загального відділу райдержадміністрації О.Боднар та головним інженером Перемишлянського РЕМ ВАТ «Львівобленерго» М.Кушнірем. Дану зустріч заступник голови РДА провів за підсумками виїзних прийомів у Станимирську та Романіську сільські ради. Серед питань з якими зверталися мешканці даних сільських рад були про освітлення населених пунктів, заміну електроопор, заміну автоматичних перемикачів та багато інших. Під час розмови із головним інженером РЕМу заступник голови райдержадміністрації В.Денейчук  озвучив всі питання та пропозиції, які стосувалися роботи цієї установу на території Станимирської та Романівської сільських рад. На завершення зустрічі В.Денейчук рекомендував М.Кушніру звертати особливу увагу та своєчасно реагувати на звернення електроспоживачів району у зв’язку із наближенням зимового періоду.