Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

Графік виїзних зустрічей із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

 

 

За інформацією департаменту з питань культури, охорони культурної спадщини та культурних цінностей облдержадміністрації 16 квітня 2013 р. о 17 год. у Львівській національній галереї мистецтв в приміщенні Музею давньої української книги (вул. Коперніка, 15-а) відбудеться відкриття виставки “Французька графіка у збірці Львівської національної галереї мистецтв”, присвячена пам’яті Бориса Возницького.

Детальніше...

 

17-19 травня 2013 у  КМЦ «Палац Мистецтв» (вул. Коперніка, 17) відбудеться  7 Львівський міжнародний дитячий фестиваль.

Захід спрямований на інтерактивне залучення дітей і підлітків усіх вікових груп, соціальних категорій та ступеню обдарованості до різних видів розвиваючої активності.

Детальніше...

 

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив організувати максимальне забезпечення весняно-польових робіт. На цьому він наголосив під час засідання Кабінету Міністрів України 10 квітня 2013 року.

Детальніше...

 

10 квітнДетальніше...я заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів робочу зустріч із начальником служби цивільного захисту у Перемишлянському районі ГТУ МНС у Львівській області  М.Яворським, начальником Перемишлянської експлуатаційної дільниці №3 Дублянського управління водного господарства М.Михайленком та начальником відділу з питань цивільного захисту РДА О.Науменком. Обговорювалося питання щодо проходження паводку на малих ріках та потічках на території Перемишлянського району.

 

10 квітня зДетальніше...аступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів засідання комісії з питань поводження з безхазяйними відходами. Під час засідання розглядалося питання, яке порушувалося в листі Державної екологічної інспекції в Львівській області від 28.03.2013р. №06-1329, щодо несанкціонованого розміщення відходів на відстані близько 500м. від с.Коросно Перемишлянського району із південної сторони населеного пункту. Напередодні засідання члени комісії здійснили виїзд на зазначене у листі місце. Під час виїзду факту несанкціонованого розміщення відходів не виявлено.

 

10 квітня Детальніше...перший заступник голоадміністрації І.Рій провів нараду з керівниками структурних підрозділів РДА щодо  контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади. Під час наради перший заступник голови райдержадміністрації І.Рій, голова комісії для проведення перевірок за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади,  наголосив на необхідності активізації діяльності комісії, проведенні виїздів на місця для вивчення фактичного стану справ щодо здійснення делегованих повноважень. Начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації С.Зварич зупинився на виконанні розпоряджень та доручень голови райдержадміністрації в частині співпраці з органами місцевого самоврядування, надання практичної та методичної допомоги  виконкомам місцевих рад з питань здійснення власних та делегованих повноважень органів виконавчої влади, вивчення та поширення досвіду роботи. До присутніх доведено методичні рекомендації щодо контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування Перемишлянської райдержадміністрації делегованих повноважень органів виконавчої влади. За підсумками наради дано доручення.

 

Детальніше...

10 квітня відбулася обласна селекторна нарада з питань проведення комплексу весняно-польових робіт. У селекторній нараді взяли участь перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій, начальник управління АПР РДА О.Лоїк та представники сільськогосподарських установ району.

 

9 квітня з ініціативи управління сім`ї та молоді департаменту з питань освіти, науки, сім`ї та молоді облдержадміністрації відбулася координаційна нарада щодо організації та проведення VIII Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця».

Детальніше...

 

Формат взаємин влади та бізнесу області потрібно запровадити на регулярній основі та в режимі діалогу -  влада має чути проблеми бізнесу, щоб зрозуміти,  що можна зробити для покращення розвитку підприємництва – на цьому наголосив голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук 10 квітня під час зустрічі з бізнес-активом області.

Детальніше...

 

Кабінет Міністрів сьогодні під час засідання прийме пакет нормативних актів, які сприяють культурному розвитку і збереженню культурної та історичної спадщини. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров, розпочинаючи засідання Уряду 10 квітня 2013 року.

Він наголосив, що цей напрямок Президент України визначив як невід’ємну частину соціально-економічного розвитку держави.

Детальніше...