Детальніше...18 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у роботі президії Перемишлянської районної ради. На порядок денний президії виносилися питання про виконання районного бюджету за І півріччя 2012 року; про економічний стан району; про стан готовності закладів освіти, культури та охорони здоров’я району до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013рр.; про стан і використання історико-культурної спадщини району та інші.

 

Детальніше...17 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та голова районної ради П.Бучок привітали працівників Перемишлянського РВ ГУ МНСУ у Львівській області  із професійним святом – Днем рятівника. Після вітальних слів керівники району вручили грамоти кращим працівникам відділу. В урочистому зібранні також взяв участь начальник РВ ГУМВСУ у Львівській області Я.Мармуляк.

 

14 вересня в головному управлінні з питань внутрішньої політики, преси та інформації облдержадміністрації відбулось друге засідання робочої групи з розроблення проекту Регіональної програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Львівській області на 2013-2014 роки.

У засіданні взяли участь директор Західноукраїнського регіонального інституту громадянського суспільства ім. Ярослава Мудрого Богдан Ковальчук, віце-президент Західноукраїнського регіонального інституту громадянського суспільства ім. Ярослава Мудрого Орест Чабан, голова ЛОО ВМГО "Молодіжний центр працевлаштування" Леся Довганик, представник громадської організації «Інформаційно-правовий центр «Наше право» Т.Дембіцька, директор Інституту лідерства та управління Українського Католицького Університету Наталія Бордун.

Детальніше...

 

Детальніше...17 вересня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів засідання районної комісії з організації заходів, пов’язаних з проведенням технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони (цивільного захисту).

 

Детальніше...17 вересня  заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду за участі Перемишлянського міського голови О.Зозулі та керівника КП «Комунальник» П.Репети.  Під час наради обговорювалися проблемні питання щодо надання житлово-комунальних послуг мешканцям м.Перемишляни, а також планових робіт Перемишлянського КП «Комунальник» і КП «Перемишляниводоканал».

 

ОГОЛОШЕННЯ

Пряма телефонна лінія

«Суспільство проти корупції»

Тел. (032) 235-7283

Детальніше...

 

Детальніше...14 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та заступник голови районної ради В.Винницький привітали працівників ДП «Бібрський держлісгосп» із професійним святом - Днем працівника лісу. Урочисті збори трудового колективу, на які були запрошені і ветерани підприємства, проходили у залі установи. Після вітальних слів, О.Краєвський та В.Винницький вручили грамоти кращим працівникам, а усім жінкам колективу – квіти.  Також у заході взяли участь Бібрський міський голова Т.Чабан та заступник начальника - начальник Перемишлянського відділення Золочівської МДПІ І.Дяків.

 

 

 

  

 

Детальніше...14 вересня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська провела засідання комісії з розгляду документів для присвоєння почесного звання України «Мати – героїня». Розглянуто відповідні документи багатодітних матерів району.

 

Детальніше...12 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання Комісії при Перемишлянській райдержадміністрації з питань захисту прав дітей. Комісійно розглянуто ряд питань, серед яких про можливості позбавлення батьківських прав, про поновлення батьківських прав, про надання дозволу на укладання договору дарування житлового будинку, в якому зареєстрована малолітня дитина, про затвердження планів соціального супроводу сімей, які опинилися у складних життєвих обставин.

 

 

Детальніше...12 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь в засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів, економіки, планування та розвитку територій. На комісії розглядалися лист фінансового управління Перемишлянської РДА від 09.08.2012 року №138а щодо раціонального використання коштів; лист Управління Держкомзему у Перемишлянському районі Львівської області від 06.09.2012р. №06/3601;  про затвердження розпоряджень Перемишлянської райдержадміністрації та інші.