Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

Графік виїзних зустрічей із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

19 лютого мешканців села Прибин о 16.00 год запрошують у Народний дім, а мешканців села Кореличі о 17.30 год запрошують у школу для обговорення плану розвитку населених пунктів на 2019-2021 роки за участі керівників району

20 лютого о 14.30 год біля фотостенду "Герої не вмирають" відбудуться заходи із вшанування Героїв Небесної Сотні

Для реалізації на теренах області 25 бізнес-планів, розроблених структурними підрозділами Львівської ОДА, а також для підвищення мотивації краян до започаткування власної справи в сфері агробізнесу центри зайнятості за участю Благодійної організації «Львівська аграрна дорадча служба» проводили семінари та демонстраційні покази.

Детальніше...

 

Детальніше...8 січня до адмінбудинку, у якому розміщені Перемишлянська райдержадміністрація, районна рада та інші державні установи завітав вертеп підготовлений членами  громадської організації   «Українська Молодь  Христові», яка діє при церкві Св..Володимира та о.Омеляна Ковча. Учасники дійства представили події тисячолітньої давнини. Пастушки, воїни, цар Ірод, янголи – всі ці герої сповіщали про народження Спасителя світу.
      Заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська від імені усіх присутніх у залі подякувала учасникам вертепу за дійство та колядки і побажала подальших успіхів у діяльності молодіжної організації.

 

Детальніше...8 січня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів особистий прийом громадян. На прийомі побували 3 особи, які звернулись із проблемними питаннями, зокрема стосовно  відновлення раніше діючого маршруту до населеного пункту, ремонту ділянки дороги комунального значення, та очищення дроги до населеного пункту.

 

Детальніше...

8 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду із керівником районного фінансового управління Б.Антошківим. Нарада стосувалась прийняття місцевих бюджетів. Зокрема, обговорювалось питання дотримання місцевими органами самоврядування Закону про Державний бюджет України на 2013 рік та виконання графіку прийняття бюджетів.

 

Службою у справах дітей обласної державної адміністрації  підведено підсумки  усиновлення дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у 2012 році.

Детальніше...

 

26 лютого 2013 року відбудуться установчі збори нового складу Громадської ради при обласній державній адміністрації.
Прийом документів від інститутів громадського суспільства (ІГС), які бажають взяти участь у зборах, здійснюватиметься у робочі дні з 14 січня до 15 лютого 2013 року включно з 9.00 год. до 18.00 год. у відділі комунікацій з громадськістю департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації (вул. Винниченка, 18, каб. 403-А).

Детальніше...

 

Шановні мешканці Перемишлянського району!

Детальніше...

Щиро вітаю Вас з Різдвом Христовим – святом, яке прокладає  світлі стежини спогадів, пробуджує  кращі почуття та мрії!

З глибини віків цей святий  і величний день Різдва Христова є перлиною життя, ознакою сімейного щастя, домашнього затишку, дружнього спілкування, теплих спогадів.

Світла пора різдвяних свят – це ще й привід згадати про радісні миттєвості життя, наші надбання та здобутки. І, що найголовніше, цей особливий  і магічний  час є стимулом до зміцнення віри в наші перспективи. Віримо, що ми разом наполегливою працею здолаємо усі труднощі та перешкоди на  шляху до нових успіхів і здобутків, підвищення добробуту.     

Божого Вам благословення, любові, натхнення, злагоди, світлих життєвих обріїв і здійснення усіх Ваших бажань! Нехай Різдвяна зірка зігріває Вас не лише в період свят, а й протягом усього  року, а її незгасне сяйво об’єднує усіх нас світлом людських чеснот і цінностей. Нехай кожну родину о цій світанковій порі навідають щастя та радість!

                      З повагою голова Перемишлянської РДА   Орест Краєвський                      

 

Детальніше...

4 січня голова Перемишлянської райдержадДетальніше...міністрації О.Краєвський та голова  Перемишлянської районної ради П.Бучок взяли участь у засіданні сесії Білецької сільської ради. На порядок денний засідання виносилося питання про затвердження бюджету сільської ради на 2013 рік. Під час обговорення даного питання депутати висловлювали свої думки щодо використання коштів у 2013 році. Від керівників району також поступили пропозиції щодо окремих статей бюджету. Депутати одностайно проголосували за дані пропозиції і затвердили бюджет сільської ради на 2013 рік.  

 

Детальніше...Упродовж 2- 4 січня працівники відділення соціально-побутової адаптації управління соціального захисту населення вручали одиноким жителям району продукти до Різдвяних свят. Слід відзначити, що продукція, яку одержали одинокі, вирощена у підсобному господарстві управління соціального захисту. Долучився до акції приватний підприємець В.Келестин, який виділив для даної категорії людей різдвяні калачі.

 

Детальніше... 4 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із начальником Перемишлянського відділення Золочівської МДПІ І.Дяківим. Під час зустрічі обговорювалося питання очікуваних у січні 2013 року надходжень до місцевого та державного бюджетів.