Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

23 жовтня керівники району проведуть зустріч із мешканцями населених пунктів Станимирської сільської ради

спілкування відбудеться о 15.00 год у приміщенні Станимирського Народного дому

 

 

Детальніше...7 грудня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання комісії з розгляду заяв громадян, пов’язаних із наданням населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу. Члени комісії розглянули 117  заяв жителів району.

 

Детальніше...6 грудня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч із начальником управління юстиції у Перемишлянському районі Л.Шевців. Під час зустрічі начальник управління юстиції довела до відома голови РДА про створення реєстраційної служби, яка має розпочати свою діяльність з 1 січня 2012 року. Дана служба буде розташована у м.Перемишляни по вул. Галицькій, 15. До її обов’язків належатиме легалізація політичних партій та громадських організацій, а також відділ державної реєстрації актів цивільного стану та відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

 

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк 6 грудня провів зустріч із представниками чорнобильських організацій, які зібрались біля стін Львівської облдержадміністрації та Львівської обласної ради.

Голова Львівської облдержадміністрації вислухав проблеми людей та доручив начальнику Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області здійснювати належний прийом громадян та вчасно та якісно надавати усі роз’яснення українського законодавства.

Також голова Львівської облдержадміністрації доручив начальнику Головного управління охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Сергієві Федоренко  спільно із начальником управління охорони Львівської міської ради Володимиром Зубом вирішити питання погашення неотоварених медичних препаратів.

Детальніше...

 

Детальніше...6 грудня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій спільно із начальником районного управління АПР О.Лоїком та заступником начальника управління М.Цимбалістою зустрівся із фізичними особами, які цікавилися умовами створення на території Стрілківської сільської ради фермерського господарства з вирощування декоративних рослин.

 
Сьогодні, 5 грудня, під керівництвом заступника голови – керівника апарату Львівської облдержадміністрації Ольги Гузар відбулася нарада щодо підготовки та відзначення свята Миколая, Новорічних та Різдвяних свят.

Детальніше...

 

 

Детальніше...
Детальніше...  Детальніше...
 

5 грудня у Львівській облдержадміністрації під керівництвом заступника керівника апарату облдержадміністрації Ореста Матвіїшина відбулася  робоча нарада з підготовки проекту нової редакції Програми розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян на території Львівської області на 2012-2014 роки.

Під час наради обговорено доопрацьовану редакцію Програми розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян на території Львівської області на 2012-2014 роки із всіма правками та зауваженнями.

Мета Програми – створення умов для розвитку української мови, традиційної та сучасної української культури, розвитку історичної свідомості української нації, контроль над дотриманням гарантованих Конституцією та законами України обов’язків держави щодо розвитку української мови, культури, історичної свідомості шляхом проведення регіональних заходів та
 

5 груднДетальніше...я голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, перший заступник голови РДА І.Рій та заступник голови Перемишлянської районної ради В.Винницький привітали працівників управління статистики у Перемишлянському районі із професійним святом - Днем працівника статистики. Грамотами від райдержадміністрації та районної ради за багатолітню сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків нагороджені начальник районного управління О.Мандзюк та заступник начальника Д.Дзвонік.

 

Детальніше...5 грудня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі керівника управління економіки райдержадміністрації І.Горецької провів нараду із керівниками бюджетних установ району. На нараді обговорювалось питання здійснення державних закупівель енергоносіїв бюджетними установами з метою запобігання непередбаченої ситуації в розрахунках за спожиті енергоносії і комунальні послуги.

 

2 грудня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська взяла участь у святковій пДетальніше...рограмі для дітей з обмеженими фізичними можливостями „Коло друзів”. У заході взяли участь 30 дітей з особливими потребами. Гуртківцями ЦДЮТ м.Перемишляни була організована концертно-розважальна програма. Під час заходу виступали представники РЦСССДМ та волонтери на тему профілактики негативних явищ  в молодіжному середовищі і профілактики СНІДу. Наприкінці святкової програми всім дітям вручено подарунки.

 

2 грудня голДетальніше...ова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів усний прийом громадян. Мешканці району зверталися до керівника району зі своїми питаннями та пропозиціями. Зокрема, жителів району цікавили питання приватизації земельних ділянок, ремонту під’їзної дороги до населеного пункту, можливого працевлаштування. Очільник району вислухав усіх, хто побував на прийомі, та надав компетентну і вичерпну відповідь на всі питання відвідувачів.