Як підписати декларацію із лікарем КП Перемишлянська ЦРЛ та

див. ТУТ

Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

14 серпня голова Перемишлянської РДА проведе зустріч із жителями населених пунктів Вовківської сільської ради

Спілкування відбудеться о 15.00 год. у приміщення сільської ради

27 березня в приміщенні Перемишлянської загальноосвітньої школи №2 ім.О.Ковча м.Перемишляни та Перемишлянського професійно-технічного училища відбулися районні змагання на кубок «Пролісок». У змаганнях взяло участь 7 команд. Перше місце посіла команда Районного центру дозвілля молоді м.Перемишляни, друге місце зайняла команда Перемишлянського професійно-технічного училища, третє – команда с.Осталовичі. Призери змагань нагороджені кубком, подарунками та грошовими нагородами.  Організаторами змагань виступали відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Перемишлянської РДА, ГО Фундація «Галичани» та Перемишлянський РЕМ.

Детальніше...

Детальніше...

 

 

   

 

Детальніше...25 березня голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та голова Перемишлянської міської ради О.Зозуля відвідали Перемишлянський професійний ліцей, де відбувався обласний огляд художньої самодіяльності та технічної творчості під назвою «Творчість – проміння золоте».

Детальніше...

 

25 березня заступник голови райдержадміністрації Н.Гавінська провела  засідання Перемишлянської районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення. Із вступним словом виступили перший заступник голови райдержадміністрації О.Краєвський, голова ради Н.Гавінська та начальник Перемишлянського районного управління юстиції Л.Шевців.  На засіданні ради заслуховувалась інформація про виконання «Комплексної програми профілактики злочинності у Перемишлянському районі на 2006-2010 роки» протягом 2010 року,  про корупцію як негативне явище у суспільному житті і про запобігання та протидію торгівлі людьми в Україні. Доповідачі не лише інформували про законодавчі норми в Україні з цих питань, але і характеризували стан справ у Перемишлянському районі. Координаційно-методична рада прийняла рішення розробити методичні рекомендації щодо покращення правової освіти жителів району із залученням закладів освіти та культури, засобів масової інформації для забезпечення самоосвіти громадян.

 

 

25 березня 2011 року головою Перемишлянської районної державної адміністрації Львівської області призначено Ореста Краєвського згідно Розпорядження Президента України Віктора Януковича  № 110/2011-рп.

Нагадаємо, що Віктор Янукович 21 грудня 2010 року звільнив попереднього голову РДА Петра Бучка, оскільки той був обраний головою Перемишлянської районної ради після проведення виборів до місцевих рад 2010 року.

 

25 березня відбулося засідання координаційної ради з питань молодіжної політики, яке провела заступник голови райдержадміністрації Н.Гавінська. Члени координаційної ради обговорили питання організації у 2011 році літнього оздоровлення дітей пільгових категорій і прийняли конкретні рішення щодо узгодження списків категорійних дітей та узгодження графіків спільних заходів щодо організації дитячого дозвілля, відкриття пришкільних таборів. Заплановано у травні 2011 року провести перевірку стану підготовки дитячого оздоровчого закладу «Дружба» у с.Свірж до оздоровчої кампанії.

 

 

25 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду із керівником відділу освіти Н.Борщ, головним лікарем району Б.Лівим та головним санітарним лікарем району Л.Томчак. На нараді обговорювалися питання: про проходження медичного огляду педагогічними працівниками навчальних закладів району; про організацію харчування дітей молодших класів у школах

 

25 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду стосовно засідання організації та проведення у Перемишлянському районі місячника озеленення та благоустрою і Дня довкілля.

Детальніше...

 

Детальніше...23 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська, заступник голови Перемишлянської районної ради В.Винницький  взяли участь у відкритті та освяченні дошкільної групи навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІст. – дошкільний навчальний заклад» у с.Кореличі.

Детальніше...

 

23 березня у РНД м.Перемишляни з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорського мистецтва відбулися урочистості за участі працівників районного Народного дому, керівників народних та зразкових мистецьких колективів району, а також директорів сільських Народних домів.

Детальніше...

 

Детальніше...
З 15 по 30 березня 2011 року у Львівському обласному дитячому еколого-натуралістичному ремісничому центрі проходить виставка-конкурс «Природа і фантазія». Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості м.Перемишляни беруть участь у цьому конкурсі, а саме Тетяна Мацюк - учасниця гуртка бісероплетіння «Колорит» (кер. гуртка О.Коваль); Лілія Багнюк, Христина Дух та Соломія Тудай з гуртка «Сувенір» (кер. гуртка М.Данилишин); Вікторія Умриш, Софія Зубарєва, Вікторія Патрун вихованці гуртка «Прикладні мистецтва» (кер. Г.Тудай); Марія Гіщинська з гуртка «Макраме» (кер. Н.Манюк).

Детальніше...