21 серпня перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич провів нараду з питань забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на території області.

Детальніше...

 

Детальніше...У Львівській обласній державній адміністрації розроблено та затверджено урочисті заходи з нагоди відзначення 22-ї річниці незалежності України.

Відповідно до програми урочистості розпочнуться 23 серпня:

- з 9.55 до 10.00 год. на території проїжджої та пішохідної частини, скверу навпроти будівель на вул. Винниченка 14-18, за участі підрозділів Академії сухопутних військ України імені гетьмана Петра Сагайдачного, буде проведено урочисту церемонію підняття Державного Прапора України;

Детальніше...

 

З нагоди відзначення 22-ї річниці незалежності України на території області передбачено проведення ряду урочистих та мистецьких заходів. Про це поінформували у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації.

Зокрема, 22 серпня в Історико-краєзнавчому музеї м. Винники відбудеться відкриття виставки народного художника України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Мирона Кипріяна “Живопис і сценографія”. Свої мистецькі роботи художник залишить в дарунок музеєві.

Детальніше...

 

Як повідомляють у департаменті охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації, в області станом на 1 серпня 2013 року на диспансерному обліку знаходиться 517 дітей з діабетом та 48 258 дітей з різними ендокринними патологіями (переважна більшість – понад 42 тисячі з діагнозом дифузний зоб).

Детальніше...

 

«У листопаді українці очікують підписання Угоди про Асоціацію з ЄС. Необхідно створити міжнародну мережу громадської підтримки євроінтеграції України. І неоціненну послугу в цьому зможе надати саме українська діаспора», – сказав Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул на урочистому відкритті 10-го ювілейного Світового Конгресу українців у Львові.

Детальніше...

 

19 серпня у Перемишлянській райдержадміністрації перший заступник голови райдержадміністрації І.Рій провів нараду з представниками інспекційних служб. У нараді взяли участь Лоїк О.В. – начальник управління АПР, Романко Р.Д. - спеціаліст насіннєвої інспекції, Бенцаровський Б.М. -спеціаліст фітокарантинної інспекції, Лещишин М.М. - головний спеціаліст фітокарантинної інспекції.
На нараді піднято актуальні питання, серед яких - про забезпечення господарств репродуктивним насінням. Відмічено, що ПП «Агрофірма «Дзвони», ФГ «БМВ», ТзОВ «Агросвірж» закупили гібридне насіння озимого ріпаку, проте не поспішають з посівом через дефіцит вологи в грунті. Дано завдання вжити заходів щодо завершення підготовки насіння озимих зернових до посівних кондицій. Особливу увагу, - наголосив перший заступник голови РДА,  - треба  звернути на господарства, що мають насіння віддалених репродукцій з метою проведення сортооновлення та покращення репродукційного складу насіння.

Детальніше...

 

20 серпня у Національному комплексі “Експоцентр України” (м.Київ) розпочато щорічну Загальнодержавну виставкову акцію “Барвиста Україна”, яка присвячена 22-й річниці Незалежності України.

Організаторами виставки стали міністерства та інші центральні органи виконавчої влади, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації.

На заході будуть демонструватися досягнення країни в галузях економіки, соціальній та культурній сферах. Вітчизняні підприємства презентуватимуть кращі науково-технічні розробки, техніку і технології, конкурентоспроможну продукцію та експортні можливості.

Детальніше...

 

Детальніше...20 серпня голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій та Перемишлянський міський голова О.Зозуля були присутні у районному відділі казначейства на представленні новопризначеного заступника начальника управління Державної казначейської служби України у Перемишлянському районі Р.Танасієнка. Представлення провів керівник обласного управління Державної казначейської служби України П. Могиляк.

 

Детальніше...Комісія при Перемишлянській районній державній  адміністрації в складі заступника голови районної державної адміністрації В.П. Денейчука, директора РЦСССДМ І.Я.Шалапського, начальника відділу містобудування та архітектури  Б.В. Городечного, заступника начальника, начальник відділу з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей   Г.І.Куніцької здійснила виїзд в с.Іванівку Перемишлянського району.  Комісійно обстежено багатодітну сім»ю з метою вирішення питання покращення  житлово-побутових умов проживання. В результаті проведеної роботи роз»яснено норми чинного законодавства щодо  необхідності цільового та раціонального використання державної соціальної допомоги на дітей. Погоджено спільні дії суб»єктів соціальної роботи і батьків щодо належного виховання дітей в сім»ї, забезпечення майнових прав, ефективного  використання коштів, які виділяються державою на утримання дітей.

 

З нагоди святкування 22-ї річниці Незалежності України в управліннях праці та соціального захисту населення області, територіальних центрах соціального обслуговування (надання соціальних послуг), будинках-інтернатах відбудуться урочисті збори та святкові концерти, а також нагородження кращих працівників галузі.

Детальніше...