21 листопада у Перемишлянах відбудуться заходи з нагоди Дня Гідності і Свободи

(17.00 год біля фотостенду "Небесна Сотня")

24 листопада о 16.00 год у м.Перемишляни біля пам'ятника о.Омеляну Ковчу відбудеться поминальна молитва за жертвами Голодомору 32-33 р.р. в Україні

Детальніше...Перемишлянщина 26 листопада долучиться до всеукраїнського вшанування пам’яті жертв Голодоморів в Україні. На виконання доручення першого заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Роя у м.Перемишляни біля пам’ятника Т.Шевченку відбудеться  мітинг – реквієм. На будівлях державних установ та організацій будуть приспущені Державні Прапори з траурними стрічками.

Захід розпочнеться о 16.00 год. хвилиною мовчання, після цього із запалених лампадок буде викладений символічний хрест.

О 16.10 год.  розпочнеться  панахида за померлими у роки Голодоморів, яку відслужать священики храмів м.Перемишляни.

О 16.30 год. учасники реквієму побачать театралізоване дійство, підготовлене  учнівським  та педагогічним колективами Перемишлянської СЗШ І-ІІІ ст. №2  ім.о.О.Ковча.

О 20.00 год. жителі Перемишлянщини, запаливши на підвіконнях житлових будинків свічки та лампадки, візьмуть участь у Всеукраїнській акції «Засвіти свічку».  

 

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк виступив із ініціативою облаштування довідкової служби у холі приміщення облдержадміністрації та облради. Про це Михайло Костюк повідомив під час інтерв’ю телеканалу «24».

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк наголосив, що у холі  облдержадміністрації та облради потрібно зробити певні зміни, зокрема облаштувати довідкову службу про роботу облдержадміністрації.

Детальніше...

 

23 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів нараду із сільськими та міськими головами. На порядок денний наради виносилися питання: про розробку Схем зимового утримання доріг та вулиць; про недопущення та попередження спалювання сухоДетальніше...ї трави на торфовищах та в лісах; про харчування школярів; про оновлення та коригування генеральних планів населених пунктів; про інвентаризацію водних об’єктів на територіях місцевих рад; про вивезення отрутохімікатів з території місцевих рад району; про опис майна дітей-сиріт;  про подання інформації про сім’ї що перебувають у складних життєвих обставинах; про вшанування на території району жертв Голодоморів 1932-1933 років;про виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації»; про уточнення даних щодо релігійних громад; про проведення рейтингової оцінки діяльності виконкомів місцевих рад; про організаційні заходи з роз’яснення законопроекту «Про ринок земель».

 

 

Детальніше...

22 листопада на базі Перемишлянського професійного ліцею відбувся районний конкурс кулінарного  мистецтва в номінації «Кращий кухар». Відкриваючи конкурс  голова журі, перший заступник голови Перемишлянської районної державної адміністрації І.Рій, привітав учасників та побажав успіхів у змаганні і у подальшій роботі. До складу журі також увійшли заступник голови Перемишлянської районної ради Г.Горинецька, начальник відділу сфери послуг, громадського харчування, соціальної інфраструктури та виставкової діяльності головного управління економіки та промислової політики Львівської обласної державної адміністрації В.Дупевич; директор Перемишлянського професійного ліцею І.Нечипор; голова Перемишлянської районної організації роботодавців, керівник ТзОВ «МП Ринок» Н.Писарчук; голова правління Перемишлянської районної спілки споживчих товариств О.Мох. Учасниками конкурсу були кухарі кафе «Леокс» Перемишлянської районної спілки споживчих товариств м. Перемишляни;  кафе «Ретро» м.Бібка, кафе – бару «Новинка» м. Перемишляни; Перемишлянського професійного ліцею; кафе – бару «На ринку» м. Перемишляни;  магазину – кафе с. Мерещів.

 

                                22 листопада заступник голови Перемишлянської айдержадмінісДетальніше...трації В.Денейчук, депутат районної ради Б.Лівий та начальник філії «Перемишлянський Райавтодор» В.Падучак побували у Вишнівчицькій сільській раді. Виїзд здійснено з метою контролю за проведенням ремонту доріг у населених пунктах сільської ради. На даний час ремонтні роботи уже розпочаті. Працює дорожня техніка, завозять щебінь та пісок. Сільський голова І.Вінярський під час зустрічі із районним керівництвом звернув увагу на ділянки дороги, які потребують негайного ремонту. В.Падучак запевнив, що, беручи до уваги сприятливі погодні умови, роботи будуть виконані і у повному обсязі.

 

 22 листопада голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський спільно із керівником віДетальніше...дділу освіти Н.Борщ відвідав Бачівську сільську раду. Керівник району побував у школі, спілкувався із директором М.Кушнір, оглянув навчальні класи та побутові приміщення навчального закладу. Також О.Краєвський цікавився ходом робіт із облаштування внутрішнього санвузла. На цю тему також була розмова і з сільським головою Я.Гадуп’яком. Очільник району наголосив, що дані роботи потрібно пришвидшити у зв’язку із холодною порою року.

 

Детальніше...21 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів нараду із вшанування у Перемишлянському районі жертв Голодомору в Україні у 1932-1933рр. Під час наради обговорювалися питання підготовки та проведення даного заходу. Зокрема, вирішено 26 листопада о 16.00 год. провести мітинг-реквієм у центрі м.Перемишляни біля пам’ятника Т.Шевченку з оголошенням хвилини мовчання, поминальним Богослужінням та тематичними виступами учнів Перемишлянської СЗШ І-ІІІст. ім. О.Ковча.  А також о 20.00 год. мешканці району долучаться до Всеукраїнської акції «Засвіти свічку». Окрім цього на виконання доручення першого заступника голови райдержадміністрації відповідні заходи відбудуться в усіх населених пунктах району. Також на спорудах державних установ та організацій будуть приспущені державні прапори із чорними стрічками.

 

Детальніше...21 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій  провів зустріч із головою  низового колективу «Мисливців та рибалок» на території Чемиринецької та Дунаївської сільських рад М. Данилівим. Під час зустрічі обговорювалось питання діяльності даного низового мисливського колективу, зокрема реєстрації та узаконення його функціонування.

 

 

Детальніше...21 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів нараду за участі депутата Львівської обласної ради В.Барана, начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій Перемишлянської райдержадміністрації А. Зозулі, начальника управління економіки райдержадміністрації І.Горецької, начальника філії «Перемишлянський Райавтодор» В.Падучака, в.о. начальника МКП «Комунальник» Р.Репети стосовно готовності господарств району до зимового періоду 2011-2012 років. Під час наради обговорювалось питання розробки для кожної адміністративної території району Схем зимового утримання доріг та вулиць.

 

18 листопада у Львівській облдержадміністрації відбулося засідання обласної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті жертв воєн та політичних репресій. Його провели співголови комісії – перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Петрушак та перший заступник голови Львівської облради Петро Колодій.

Детальніше...