Керівники району проведуть виїзні зустрічі із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

21 січня о 16.00 год мешканців с.Іванівка запрошуютьу Народний дім для обговорення плану розвитку громади на 2019-2021 роки за участі керівників району

22 січня у м.Перемишляни відбудуться заходи з нагоди 100-річчя проголошення Акта Злуки ЗУНР та УНР

23 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із начальником управління економіки райдержадміністрації І.Горецькою стосовно підсумків роботи територіально-господарського комплексу району за чотири місяці  2012 року. При зустрічі наголошувалося на збільшенні обсягів промислової продукції та виконанні плану зі створення робочих місць в районі. Розглянуто також і проблемні питання: розвиток тваринництва та наповнення бюджету району.

 

Детальніше...23 травня за участі першого заступника голови РДА І.Роя та під головуванням заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінської відбулася нарада-навчання членів робочої групи зі сприяння проведенню чергових виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року. Під час наради розглядалися питання про підготовку приміщень та матеріально-технічне забезпечення виборчих комісій, а також про заповнення паспорта виборчої дільниці. Членам робочої групи зі сприяння проведенню виборів надано відповідний роздатковий матеріал для опрацювання.

 

Детальніше...

23 травня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська провела засідання організаційного комітету із відзначення Свята Героїв у м.Перемишляни. Члени оргкомітету обговорили хід підготовки та сценарій відзначення Свята Героїв, яке відбудеться 27 травня. Під час засідання визначено відповідальних за організацію заходу осіб.

 

Детальніше...22 травня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів засідання робочої групи з перевірки готовності водних об’єктів до проведення літнього сезону безпеки на воді 2012 року. У роботі групи взяли участь заступник начальника управління – начальник відділу захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій головного управління з питань НС ОДА В.Аборін, начальник Центральної рятувальної водолазної служби Львівської області Р.Фіца, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Перемишлянської райдержадміністрації А.Зозуля та інші представники відповідних служб. Робоча група здійснила огляд Перемишлянського міського озера, бази відпочинку „Узлісся”, ставків у с.Свірж та озера у с.Ушковичі.

 

22 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова районної ради П.Бучок, заступник голови РДА з гуманітарних питань Н.Гавінська, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА О.Науменко, керівник відділу освіти Н.Борщ, головний лікар району Б.Лівий, головний санітарний лікар району Л.Томчак взяли участь у селекторній нараді, яку провів голова облдержадміністрації М.Костюк. Селекторна нарада була присвячена стану готовності області до проведення оздоровлення і відпочинку дітей влітку 2012 року.

 

22 травня голова Пермишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, перший заступник голови РДА І.Рій, начальник управляння АПР О.Лоїк та десять сільських голів району взяли участь у розширеній нараді на тему: „Особливості розвитку аграрного сектору економіки у Львівській області та стратегія розвитку українського села”. Нарада відбулась у Львівському національному аграрному університеті  за участі Міністра аграрної політики та продовольства України М.Присяжнюка, керівників підвідомчих установ і структурних підрозділів Міністерства аграрної політики та продовольства України та голови Львівської обласної державної адміністрації М.Костюка.

 

Детальніше...22 травня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів засідання тимчасової комісії Перемишлянської районної ради створеної рішенням VII сесії VI скликання від 29.12.2011 року №136 щодо виконання ремонтних  робіт на дорогах району. Основними питаннями, які виносилися на засідання, були використання коштів на проведення ремонтних робіт і стан якості виконання даних робіт.

 

Детальніше...22 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі заступника голови РДА з гуманітарних питань Н.Гавінської провів робочу зустріч із начальником відділу сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації О.Науменком. В ході зустрічі обговорювалось питання організації літнього оздоровлення дітей району.

 

Детальніше...21 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі заступника голови РДА з гуманітарних питань Н.Гавінської провів зустріч із керівником відділу культури та туризму райдержадміністрації О.Гавінською та директором Перемишлянської дитячої музичної школи Н.Париляк. В ході зустрічі обговорювалися перспективи функціонування музичної школи.

 

Відповідно до положень Бюджетного кодексу України, 17 травня цього року розпорядженням голови облдержадміністрації затверджено заходи із забезпечення формування та затвердження місцевих бюджетів області на 2013 рік, що сприятиме організації бюджетного процесу та здійсненню передбачених законодавством відповідних процедур у визначені терміни.

Детальніше...