УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 115/2013

Про призначення В.Шемчука головою Львівської обласної державної адміністрації

Призначити ШЕМЧУКА Віктора Вікторовича головою Львівської обласної державної адміністрації.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

4 березня 2013 року

 

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 114/2013

Про звільнення М.Костюка з посади голови Львівської обласної державної адміністрації

Звільнити КОСТЮКА Михайла Дмитровича з посади голови Львівської обласної державної адміністрації.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

4 березня 2013 року

 

За результатами першого кварталу до Державного бюджету будуть внесені зміни. Про це Президент України Віктор Янукович повідомив під час підсумкової прес-конференції. «Ми розраховуємо, що доходи бюджету завжди будуть зростати, завжди розраховуємо. І за результатами першого кварталу так, як ми і обіцяли, ми будемо розглядати зміни», – сказав Глава держави.

Детальніше...

 

Детальніше...1 березня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук за участі  директора МКП «Перемишляниводоканал» Є.Гриньківа провів обстеження об’єктів даного підприємства стосовно оснащення їх приладами обліку холодної та гарячої води.

 

Детальніше...1 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі першого заступника голови РДА І.Роя, заступників голови райдержадміністрації Н.Гавінської, В.Денейчука та заступника керівника апарату райдержадміністрації, начальника відділу фінансово-господарського забезпечення О.Гембари провів нараду із начальниками відділів та спеціалістами апарату райдержадміністрації. На порядку денному наради були питання виконавської дисципліни та розпорядку робочого дня працівників райдержадміністрації.

 

Детальніше...1 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із заступником начальника – начальником Перемишлянського відділення Золочівської  міжрайонної Державної податкової інспекції І.Дяківим з питань наповнення дохідної частини бюджету. Зокрема, І.Дяків повідомив про надходження до бюджету за січень-лютий поточного року. Податковою інспекцією району зібрано в загальний фонд державного бюджету 3 млн. 752,3 тис.грн. До місцевого бюджету забезпечено надходження в сумі 4 млн. 582 тис.грн., що становить 130,7% до відповідного періоду минулого року.

 

Реалізація реформ в Україні буде активно продовжуватися. Про це заявив Президент України Віктор Янукович, відповідаючи на запитання під час підсумкової прес-конференції. «Нам треба йти цим шляхом. Реформи не проводяться за рік, за два, за три - треба постійно рухатися вперед, шукати інновації. Прискорений розвиток економіки можливий тільки тоді, коли ми будемо прискорено розвивати країну, вкладати кошти», - наголосив Віктор Янукович.

Детальніше...

 

Реалізація реформ в Україні буде активно продовжуватися. Про це заявив Президент України Віктор Янукович, відповідаючи на запитання під час підсумкової прес-конференції. «Нам треба йти цим шляхом. Реформи не проводяться за рік, за два, за три – треба постійно рухатися вперед, шукати інновації. Прискорений розвиток економіки можливий тільки тоді, коли ми будемо прискорено розвивати країну, вкладати кошти», – наголосив Віктор Янукович.

Детальніше...

 

6 березня з 16 до 17 год у приміщенні Львівського обласного центру здоров’я  в рамках проведенння акції з діагностики та профілактики глаукоми проводитиметься тематична  „гаряча” телефонна лінія Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА за тел. 260-19-18.

На запитання мешканців Львівщини щодо проблем із зором відповідатиме головний позаштатний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА з офтальмології Олександра Павлів.

 

Президент України Віктор Янукович підписав Доручення щодо деяких питань організації та проведення заходів з відзначення в Україні 1025-річчя хрещення Київської Русі.

Детальніше...