Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

Графік виїзних зустрічей із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

18 лютого мешканців села Плинників о 16.00 год запрошують у школу, а мешканців сіл Вишнівчик, Камінна, Лонівка  о 17.30 год запрошують у Народний дім для обговорення плану розвитку населених пунктів на 2019-2021 роки за участі керівників району

20 лютого о 14.30 год біля фотостенду "Герої не вмирають" відбудуться заходи із вшанування Героїв Небесної Сотні

24 травня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів нараду із заступником начальника районного фінансового управління Р.Боднар та керівником відділу освіти Н.Борщ і в.о. головного бухгалтера центральної бухгалтерії  відділу освіти М.Підложевич стосовно організації виплат педагогічним працівникам відпускних та матеріальної допомоги.

 

Детальніше...24 травня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій та заступник голови РДА з гуманітарних питань Н.Гавінська взяли участь у засіданні Колегії відділу освіти. На порядок денний Колегії виносилися питання про дотримання техніки безпеки під час літніх канікул і організації оздоровлення та дозвілля школярів; про підготовку до літнього оздоровлення школярів; про стан виконання рішення Колегії відділу освіти щодо виконання Програми розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян України на території Львівської області на 2010-2014 рр.

 

 
 
Детальніше...
  
 
Відповідно до розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 23.05.2012 „Про вшанування пам’яті Возницького Бориса Григоровича” затверджено заходи з організації похорону та вшанування пам’яті.
24 травня
до 17.00
Занесення домовини з тілом покійного та надмогильного хреста до Палацу Потоцьких (вул. Коперника, 15)
19.00
Парастас за покійним
25 травня
8.00
Прощання з покійним у Палаці Потоцьких
11.00-11.40
Проведення поминальної панахиди
12.00-12.30
Піша хода похоронної процесії до Кафедрального собору Покрови Пресвятої Богородиці (вул.Грушевського,2)
12.30-12.40
Літургія за покійним
12.40
Формування траурної процесії
12.50-13.40
Піша хода похоронної процесії до центрального входу Личаківського цвинтаря
13.40-13.50
Перехід похоронної процесії до місця поховання на поле №67 (поле почесних поховань)
Церемонія поховання
13.50-14.10
Громадська панахида
14.10-14.30
Відправа чину похорону
14.30
Виконання Державного Гімну України. Салют
Покладання вінків та квітів на могилу
Поминальний обід відбудеться у Палаці Потоцьких
 

25 травня відповідно до розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 23.05.2012 „Про вшанування пам’яті Возницького Бориса Григоровича” на території Львівської області буде приспущено Державний Прапор України з чорними стрічками на будинках і спорудах органів державної влади, державних підприємств, установ та організацій.
У зв’язку із трагічною смертю Героя України, кавалера ордену „За заслуги”, видатного українського вченого – Почесного члена академії мистецтв України, заслуженого працівника культури України, генерального директора Львівської національної галереї мистецтв Бориса Возницького утворено оргкомітет та затверджено заходи з організації похорону та вшанування пам’яті.
Співголовами оргкомітету з організації похорону Бориса Возницького є голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк та голова Львівської облради Олег Панькевич, заступник голови оргкомітету – міський голова Львова Андрій Садовий. До складу оргкомітету увійшли громадські та культурні діячі, представники обласної влади, науковці.

 

23 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із начальником управління економіки райдержадміністрації І.Горецькою стосовно підсумків роботи територіально-господарського комплексу району за чотири місяці  2012 року. При зустрічі наголошувалося на збільшенні обсягів промислової продукції та виконанні плану зі створення робочих місць в районі. Розглянуто також і проблемні питання: розвиток тваринництва та наповнення бюджету району.

 

Детальніше...23 травня за участі першого заступника голови РДА І.Роя та під головуванням заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінської відбулася нарада-навчання членів робочої групи зі сприяння проведенню чергових виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року. Під час наради розглядалися питання про підготовку приміщень та матеріально-технічне забезпечення виборчих комісій, а також про заповнення паспорта виборчої дільниці. Членам робочої групи зі сприяння проведенню виборів надано відповідний роздатковий матеріал для опрацювання.

 

Детальніше...

23 травня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська провела засідання організаційного комітету із відзначення Свята Героїв у м.Перемишляни. Члени оргкомітету обговорили хід підготовки та сценарій відзначення Свята Героїв, яке відбудеться 27 травня. Під час засідання визначено відповідальних за організацію заходу осіб.

 

Детальніше...22 травня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів засідання робочої групи з перевірки готовності водних об’єктів до проведення літнього сезону безпеки на воді 2012 року. У роботі групи взяли участь заступник начальника управління – начальник відділу захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій головного управління з питань НС ОДА В.Аборін, начальник Центральної рятувальної водолазної служби Львівської області Р.Фіца, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Перемишлянської райдержадміністрації А.Зозуля та інші представники відповідних служб. Робоча група здійснила огляд Перемишлянського міського озера, бази відпочинку „Узлісся”, ставків у с.Свірж та озера у с.Ушковичі.

 

22 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова районної ради П.Бучок, заступник голови РДА з гуманітарних питань Н.Гавінська, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА О.Науменко, керівник відділу освіти Н.Борщ, головний лікар району Б.Лівий, головний санітарний лікар району Л.Томчак взяли участь у селекторній нараді, яку провів голова облдержадміністрації М.Костюк. Селекторна нарада була присвячена стану готовності області до проведення оздоровлення і відпочинку дітей влітку 2012 року.

 

22 травня голова Пермишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, перший заступник голови РДА І.Рій, начальник управляння АПР О.Лоїк та десять сільських голів району взяли участь у розширеній нараді на тему: „Особливості розвитку аграрного сектору економіки у Львівській області та стратегія розвитку українського села”. Нарада відбулась у Львівському національному аграрному університеті  за участі Міністра аграрної політики та продовольства України М.Присяжнюка, керівників підвідомчих установ і структурних підрозділів Міністерства аграрної політики та продовольства України та голови Львівської обласної державної адміністрації М.Костюка.