Станимирська сільська рада, виконавчий комітет оголошують повторний конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  ТПВ

24 травня відбудуться заходи з нагоди Свята Героїв:

керівники району покладуть квіти до могил учасників АТО (с.Брюховичі і с.Коросно) та учасників національно-визвольної боротьби, що на міському цвинтарі:

о 14.00 год відбудеться святковий концерт у районному Народному домі

 

14 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації о.Краєвський провів робочу зустріч із начальником фінансового управління райдержадміністрації Б.Антошківим. Керівник району та головний фінансист району обговорювалися питання стану розрахунку бюджетних установ за спожиті енергоносії та інші захищені статті бюджету.

 

З метою організації і забезпечення ефективної роботи у сфері запобігання та виявлення корупції повідомляємо, що у Перемишлянській районній державній адміністрації діє «гаряча» телефонна лінія «Стоп корупції». Дзвінки приймаються щоденно (крім вихідних та святкових днів) з 10.00 год. до 17.00 год. за телефоном 2-11-32.

 

13 лютого 2013 року на засіданні Уряду ухвалено розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження Плану першочергових заходів щодо інтеграції України до Європейського Союзу на 2013 рік».

Даний План є комплексним документом і передбачає заходи, які необхідно вжити Україні у сфері європейської інтеграції цього року, в тому числі й у контексті підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС під час Саміту Східного партнерства (28-29 листопада 2013 року).

Детальніше...

 

14 лютого в актовій залі Національного університету «Львівська Політехніка» розпочався семінар на тему: «Зміцнення українсько-канадського партнерства у сфері вищої освіти». Учасниками даного заходу стали Надзвичайний та повноважний посол Канади в Україні пан Трой Лулашник, голова Львівської ОДА Михайло Костюк, ректори, президенти та директори п’ятнадцяти відомих канадських університетів, а також ректори львівських вишів.

До учасників та гостей семінару з вітальним словом звернувся голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк:

«Ми раді вітати Вас у цій залі, де панує дух інтелекту, де зібралися кращі представники вищої школи двох, хоч і далеких географічно, та близьких світоглядно країн – Канади і України.

Детальніше...

 

IT-галузь – один з провідних напрямів зростання вітчизняної економіки. Український уряд послідовно підтримує сферу IT, плануючи у цьому році ввести додаткові стимули для її підйому. У Верховній Раді вже зареєстровано відповідний законопроект.

«Я думаю, що після прийняття законопроекту у підприємств, що працюють у цій сфері, з'являться дуже серйозні стимули, щоб легалізувати всі свої обсяги і відмовитися, по суті справи, від «сірих» схем», – заявив Прем'єр-Міністр М. Азаров.

Детальніше...

 

13 лютого 2013 року Уряд України прийняв розпорядження «Про затвердження плану заходів з виконання у 2013 році Національної програми сприяння розвитку малого підприємництва в Україні», проект якого було представлено Головою Держпідприємництва Михайлом Бродським.

Документ був розроблений на виконання пункту 3 Закону України «Про національну програму сприяння розвитку малого підприємництва в Україні», згідно з яким Кабінетом Міністрів України щорічно затверджуються заходи з виконання цієї програми.

Детальніше...

 

12 лютого перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич провів нараду з питання стану виконання обласних програм, які фінансувались з обласного бюджету за підсумками 2012 року та прискорення роботи щодо затвердження нових обласних програм і напрямків фінансування діючих програм.

У нараді взяли участь керівники департаментів, управлінь та служб облдержадміністрації, які є розробниками (головними розпорядниками коштів) обласних програм, що враховані в обласному бюджеті на 2013 рік.

Детальніше...

 

Детальніше...13 лютого перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій, за участі директора ПП «Автошлях» М.Гаца, здійснив огляд стану доріг району. Зокрема, оглянуто дороги, які з’єднують с.с.Чемеринці, Подусів, Біле із районним центром. Своє обурення щодо їх незадовільного стану висловив М.Гац, підприємство якого здійснює пасажирські перевезення у районі. У місцях, які можуть становити небезпеку для руху транспортних засобів, тобто на підйомах та схилах, дороги не підсипані. За результатами огляду будуть вжиті відповідні заходи для виправлення ситуації на дорогах району.

 

13 лютого голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у нараді, що відбулася у Львівській облдержадміністрації під керівництвом голови ОДА М.Костюка. Під час наради розглядалися питання щодо будівництва освітніх закладів у Львівській області; про ефективність планування капітальних інвестицій; про висвітлення роботи органів виконавчої влади у місцевих ЗМІ.

 

Детальніше...13 лютого перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі заступника голови РДА Н.Гавінської провів нараду щодо опрацювання проекту районної програми зайнятості населення на 2013-2017роки. У нараді також брали участь заступник начальника управління соціального захисту населення Н.Жеребецька, завідувач сектору праці управління соціального захисту населення Г.Перун, начальник управління економічного розвитку і торгівлі РДА І.Горецька та начальник районного відділу статистики О.Мандзюк.