Відповідно до Указу Президента України «Про одноразову винагороду жінкам, яким присвоєно почесне звання України “Мати-героїня,” від Кабінету Міністрів України у Львівську область надійшли кошти в розмірі 55 млн гривень на виплату одноразової винагороди жінкам, які удостоєні почесного звання України «Мати-героїня».
Всі кошти будуть розприділені в райони області. Матері-героїні зможуть отримати одноразову винагороду через мережу поштових відділень або через банківські рахунки вже до кінця цього тижня.

 

 

 

Детальніше...З метою оптимізації цінової ситуації на ринку скрапленого газу для забезпечення потреб населення та виконання доручення Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України А. Клюєва від 14.09.2011 № 41109/3/1-11, ПАТ «Львівгаз» переглянуло виробничі витрати та максимально мінімізувало їх.
Своїм наказом від 31.10.2011 № 276/1 з 1 листопада 2011 року зменшено ціну на газ скраплений для побутових потреб населення з 121,88 грн. до 107,00 за 1 балон місткістю 21 кг.

 

Відповідно до Указу Президента України від 16 червня 1999 року №659/99 щороку 17 листопада відзначається День студента. На виконання вищевказаного Указу в рамках заходів із святкування Дня студента у 2011 році Львівська обласна державна адміністрація традиційно ініціює відзначення кращих студентів вищих навчальних закладів Львівської області.

Детальніше...

 

Детальніше...10 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч з підготовки до конкурсу „Кращий кухар”, який відбудеться 22 листопада на базі Перемишлянського професійного ліцею. На зустрічі обговорювалися умови проведення районного конкурсу та критерії оцінювання. У зустрічі взяли участь начальник управління економіки Перемишлянської РДА І.Горецька, заступник голови Перемишлянської районної ради - керуюча справами Г.Горинецька, директор Перемишлянського професійного ліцею І.Нечипор та начальник районної спілки споживчих товариств О.Мох. Усі присутній на даній нараді будуть входити у члени журі під час проведення конкурсу.

 

Детальніше...10 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із керівником управління праці та соціального захисту населення Перемишлянської райдержадміністрації М.Сайком із питань моніторингу недопущення заборгованості з виплати заробітної плати.

 

10 листопада перДетальніше...ший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій та начальник управління Держкомзему у Перемишлянському районі Ю.Тютюник розглядали скаргу мешканки с.Чемеринці стосовно надання земельної ділянки у приватну власність.

 

 

Детальніше...9 листопада Перемишлянський район взяв участь в командно-штабному навчанні з обласними, районними і міськими органами управління та формуваннями територіальних ланок Львівської територіальної підсистеми ЄДС НС на тему „Координація діяльності органів управління та формувань територіальних ланок Львівської територіальної підсистеми ЄДС НС при можливих надзвичайних ситуаціях зимового періоду”. В ході проведення навчань відбулося два засідання комісії з питань ТЕБ та НС Перемишлянської райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови РДА І.Роя. До участі у навчаннях залучалися керівники відділів і служб райдержадміністрації, організацій та підприємств району.

 

"Шановні співвітчизники!

9 листопада за православним календарем - день преподобного Нестора Літописця, святого, який залишив нам найдавнішу писемну пам'ятку Київської Русі. Ми в Україні відзначаємо цей день як свято писемності та мови. Це ще один привід поговорити про те, як ми дбаємо про розвиток писемності, літератури, мови і культури загалом. Ще одна можливість поміркувати, як нам їх розвивати. I я сподіваюся, що українські вчені, літератори - літописці нашої сучасності проведуть відвертий і корисний діалог із суспільством на ці животрепетні теми. 

Детальніше...

 

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк сьогодні, 9 листопада, провів селекторну нараду, участь у якій взяли перший заступник голови облдержадміністрації Богдан Петрушак, перший заступник Львівського міського голови Олег Синютка, керівники структури підрозділів обласної державної адміністрації, керівники територіальних органів міністерства та інших центральних органів виконавчої влади, голови районних державних адміністрацій, міські голови міст обласного значення.

Детальніше...

 

Детальніше...9 листопада заступник голови комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Перемишлянської райдержадміністрації  О.Науменко провів  засідання комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї. Підчас засідання розглядалися питання про взаємодію суб’єктів соціальної роботи щодо здійснення заходів з попередження насильства в сім’ї з 18.08.2011р. по 09.11.2011р.; про вчинення психологічного насильства в сім’ї та загрозу вчинення фізичного насильства в цій сім’ї.