Детальніше...Детальніше... 1 листопада у Народному домі м.Перемишляни відбулося  святкування з нагоди 93-ї річниці утворення Західно-Української Народної Республіки, а також покладання квітів до могили Українських Січових Стрільців, яка знаходиться на місцевому кладовищі. У святкуванні взяли участь голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова районної ради П.Бучок, перший заступник голови райдержадміністрації І.Рій, заступник голови РДА В.Денейчук, керівники та працівники відділів та управлінь райдержадміністрації, громада міста та учнівська молодь.

 

Детальніше...1 листопада перший заступник голови Перемишлянської  райдержадміністрації І.Рій за участі начальника управління економіки Перемишлянської райдержадміністрації І.Горецької провів нараду із суб’єктами підприємницької діяльності  сфери  ресторанного господарства. Основною темою наради було проведення 24 листопада 2011 року районною державною адміністрацією конкурсу кулінарного мистецтва в номінації «Кращий кухар» на базі Перемишлянського професійного ліцею.  Начальник управління економіки Перемишлянської райдержадміністрації І.Горецька повідомила, що з метою  підготовки закладів ресторанного господарства до обслуговування гостей та учасників м.Львів та області  під час проведення  в Україні  фінального  турніру чемпіонату Європи 2012 року з футболу та для підняття професійного рівня кращих працівників та закладів ресторанного господарства району, розповсюдження  та обміну передового досвіду, якості та рівня ресторанного сервісу, встановлення ділових контактів між фахівцями ресторанного господарства, такий конкурс є актуальним.

 

 

Детальніше...1 листопада заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук зустрівся із Білецьким сільським головою Б.Камінським та представниками громади с.Біле. Під час розмови сільський голова  висловив побажання членів білецької громади щодо продовження маршруту автобуса «Львів-Біле» у селі Біле з метою вирішення проблеми доведення дітей до школи, які проживають у віддаленій частині населеного пункту. Заступник голови РДА пообіцяв звернутися до перевізника та відповідних органів з приводу цього питання.

 

Детальніше...31 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання комісії з питань своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На комісії заслуховували питання заборгованості з заробітної плати, страхових внесків до Пенсійного фонду та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, про заходи щодо ліквідації заборгованості ПП „Поліграф-Україна”, КП „Бібрський Комунальник”, ВАТ „Агросервіс”, „Підприємство „Мальва” Бібрського ССТ; про стан заборгованості по платежах до бюджетів усіх рівнів та заходи щодо ліквідації заборгованості.

 

29 жовтня делегація із Перемишлянського району на чолі із головою райдержадміністрації О.Краєвським взяла участь у відкритті стадіону « Арена-Львів ». Учасниками делегації також були голова Перемишлянської районної ради П.Бучок, перший заступник голови Перемишлянської РДА І.Рій, заступник голови В.Денейчук, керівники відділів та управлінь райдержадміністрації. Під час урочистого відкриття представники делегації, як і усі гості, мали можливість побачити чудове шоу - народження арени, велику кількість зірок спорту і поважних гостей. Трибуни євростадіону зібрали понад 30000 глядачів. Право перерізати символічну стрічку довірили дітям. 
Урочиста церемонія розпочалася лазерним шоу та театралізованим дійством, в якому 2000 акторів змалювали історію славетного міста Лева.
У продовженні вечора гостей розважила українська співачка Руслана. Спеціально до відкриття вона підготувала сюрприз – прем’єру пісні, присвячену єврочемпіонату, яку виконала та відтанцювала разом із вболівальниками. Особливою гостею відкриття стала зірка зі світовим ім’ям – Анастейша. Завершив церемонію відкриття євроарени святковий феєрверк.

Із відкриттям «Арени-Львів» Україна здала в експлуатацію останній з чотирьох стадіонів, які матимуть можливість матч фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Детальніше... Детальніше... Детальніше...

 

29 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та перший заступник голови райдержадміністрації І.Рій на межі Львівської та Івано-Франківської областей зустріли делегацію Івано-Франківської області на чолі із губернатором М.Вишиванюком. Делегація прямувала на відкриття євростадіону Арени-Львів.

 

Детальніше...28 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання комісії з питань захисту прав дітей, на якому розглядалися питання про усунення перешкод у спілкуванні з малолітньою дитиною; про визначення місця проживання малолітніх дітей; про призначення опікуна над дитиною-сиротою; про надання дозволу на укладання договору дарування частки квартири та житлового будинку; про можливість позбавлення батьківських прав.

 

Детальніше...28 жовтня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів нараду із сільськими та міськими головами. На нараду виносилися питання про страхування усіх видів майнових груп, про виконання бюджетів місцевих рад району за 9 місяців 2011 року, про організацію виїзних прийомів громадян з питань пенсійного забезпечення згідно нового законодавства, про оновлення та коригування генеральних планів населених пунктів, про ліквідацію аварійних та сухостійних дерев на території місцевих рад, про створення при місцевих радах навчально-консультативних пунктів з цивільного захисту населення,  про вивезення отрутохімікатів за межі району, завдання з посіву озимих зернових.

 

27 жовтня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів прийом громадян у Романівській сільській раді. Прийом громадян здійснювався за участі представників управління Пенсійного фонду у Перемишлянському районі, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та управління Держкомзему у Перемишлянському районі. На прийомі побувало 14 осіб із сіл Романів, Підгородище, Під’ярків та Селиська, які належать до Романівської сільської ради.

Детальніше...   Детальніше...

Детальніше...

 

26 жовтня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук спільно із директором Перемишлянського УЕГГ В.Паславським побували у Брюховицькій сільській раді. Основною метою відвідин було питання підвідного газопроводу до населених пунктів Брюховицької сільської ради, зокрема с.Костенів. Під час візиту заступник голови РДА спілкувався із сільським головою М.Якимівим стосовно вирішення даного питання, а також обговорювались інші проблеми, які існують у Брюховицькій сільській раді.