Оголошення про конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

 

 

 

До бюджетів усіх рівнів у січні-березні 2011 року за оперативними даними надійшло доходів у загальній сумі 2733 млн грн, що становить 130% до надходжень за три місяці попереднього року.

Детальніше...

 

   Відповідно до плану заходів відділу освіти Перемишлянської районної державної Детальніше...адміністрації   на 2010-2011 н.р.  з метою пошуку та підтримки юних талантів, 30 березня 2011 року  у приміщеннях  ЦДЮТ м. Перемишляни та БДЮТ м. Бібрки відділом освіти, ЦДЮТ,  БДЮТ проведено районний фестиваль - конкурс „І слово, і пісня, матусю, тобі” -2011,  підбито підсумки.

Детальніше...

 

5 квітня заступник голови Перемишлянської  райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська взяла участь у відкритті дошкільного закладу при загальноосвітній школі І ст. с.Мерещів Перемишлянського району. Гостей з району діти зустрічали хлібом та сіллю.

 

Детальніше...

 

Львівська обласна рада передбачила у бюджеті 2011 року 200 тис.грн. для благоустрою скверу у Перемишлянах, де планують встановити пам`ятник блаженному священномученику Омеляну Ковчу. Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Детальніше...

 

У Перемишлянському районі з 21 березня 2011 року по 18 квітня 2011 року проходить масова акція зпрофілактики туберкульозу та хронічних захворювань органів дихання.
Акція проходить під девізом ВООЗ "Я можу зупинити туберкульоз"
З 28 березня 2011 року по 04 квітня 2011 року у Перемишлянському районі проведені "Дні з профілактики та ранього виявлення раку молочної залози". Громадська і мистецька ініціативна скерована на вшанування пам'яті "Голосу України на заході", великої української патріотки та жінки Квітки Цісик, долю якої перевала важка злоякісна хвороба - рак молочної залози, що і сьогодні забирає чимало жіночих життів.

 

4 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.КраєвськДетальніше...ий взяв участь у засідання комісії по перевірці виконання суб’єктом підприємницької діяльності - фізичною особою А.Заваруєвим умов договору оренди цілісного майнового комплексу «Перемишлянська районна друкарня». Обговорювалося питання заборгованості по заробітній платі та орендній платі.  Комісія прийняла рішення зобов’язати А.Заваруєва до кінця поточного тижня надати графіки погашення заборгованості.

 

4 квітня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів нараду із керівниками відділів та структурних підрозділів.

Детальніше...

 

Проект

ЗАКОН УКРАЇНИ 

“Про ринок земель” 

Цей Закон визначає правові та економічні засади організації і функціонування ринку земель, а також порядок проведення земельних торгів.

Детальніше...

 

2 квітня голова Львівської обласної державної адміністрації М.Цимбалюк представив новопризначеного голову Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвського. У представленні взяли участь депутати обласної ради, голова районної ради П.Бучок, керівники відділів та структурних підрозділів, голови місцевих рад, депутати районної ради, представники громадськості.

Детальніше...   Детальніше...

Детальніше...   Детальніше...

Детальніше...   Детальніше...

Довідка. Орест Йосипович Краєвський народився 14 серпня 1967 року в с.Чемеринці Перемишлянського району. Освіта вища. У 2007 році закінчив Львівську комерційну академію за спеціальністю "облік і аудит", кваліфікація –  магістр з обліку і аудиту.

Трудова діяльність. 1993-1995 р.р.- директор державного КП «Обнова» м.Бібрка; 1995 – 1996 р.р. – директор державного КП «Прикарпаття» м.Бібрка; 1996 – 2002 р.р. – директор колективного підприємства «Ольвія» м.Бібрка; 2002 – 2010 р.р. – Бібрський міський голова.

З 21 липня 2010 року – перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації.

Одружений. Виховує двох дітей.

 

 

   Заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська та керівник відділу культури і туризму О.Гавінська провели огляд Народних домів  та бібліотек Стрілківської і Свірзької сільських рад. Зустрілись із керівниками  та обговорили питання діяльності і матеріального забезпечення закладів культури. Окрім цього, провели зустріч із начальником управління охорjни культурної спадщини Львівської облдержадміністрації В.Івановським на території Свірзькому замку. Оглянули стан споруд замку та вели мову про залучення інвесторів для проведення ремонтних і реставраційних робіт.