14 Детальніше...березня голова Перемишлянської районної державної адміністрації О.Краєвський та голова районної ради П.Бучок провели робочу зустріч із директором видавництва «Камула» І.Думою. Під час зустрічі обговорювались організаційні питання щодо видання книги про Перемишлянщину.

 

Львівська обласна державна адміністрація спільно з обласною радою 14 березня провели публічне представлення та громадське обговорення стану виконання обласного бюджету за 2012 рік.

Детальніше...

 

Детальніше...14 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання Колегії РДА. На Колегію виносилися питання: про звіт структурних підрозділів райдержадміністрації  з виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Перемишлянського району на 2012 рік; про виконання місцевих бюджетів Перемишлянського району за 2012 рік та завдання на 2013 рік; про виконання регіональних Програм, які фінансувалися з районного бюджету, у 2012 році та затвердження переліку бюджетних Програм на  2013 рік; про програму зайнятості населення Перемишлянського району  на період до 2017 року; про виконання заходів, спрямованих на запобігання та протидію корупції в Перемишлянському районі за 2012 рік; про розгляд проекту комплексної Програми «Профілактика злочинності у Перемишлянському районі на 2013-2015 роки»; про наслідки ревізії фінансово-господарської діяльності відділу культури і туризму Перемишлянської райдержадміністрації; про  підсумки роботи із зверненнями громадян в райдержадміністрації за ІІ півріччя 2012 року; про  стан виконання завдань, визначених документами органів влади вищого рівня, розпоряджень, доручень голови райдержадміністрації та рішень Колегії у структурних підрозділах райдержадміністрації за друге півріччя  2012 року.

 

Міністерство агарної політики та продовольства України та Європейський банк реконструкції та розвитку продовжать співпрацю щодо розвитку проектів в українському агросекторі. ЄБРР продовжить інвестувати в український бізнес.  Про це йшлося під час зустрічі Міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Присяжнюка та директора Департаменту агробізнесу ЄБРР Жиля Меттеталя.

Детальніше...

 

14 березня у Львівській ОДА під головуванням заступника голови –керівника апарату облдержадміністрації Івана Груника відбулося чергове засідання робочої групи з реалізації проекту «Нове життя» – нова якість охорони материнства і дитинства».

Детальніше...

 

За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології на території Львівщини впродовж 14-15 березня 2013 року очікується ускладнення погодних умов.

Детальніше...

 

На засіданні Кабінету Міністрів України було ухвалено 11 соціальних рішень. Про це під час брифінгу в Будинку Уряду 13 березня 2013 року повідомила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська. Загалом ці рішення стосуються понад 2 млн. громадян, а на їхню реалізацію з державного бюджету та фондів соціального страхування буде спрямовано понад 2 млрд. грн.

Детальніше...

 

13 березня  відбулося засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Богдана Матолича.

Детальніше...

 

Детальніше...13 березня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів  засідання Комісії з питань захисту прав дітей. На комісії розглядалися питання щодо призначення опікуна над дитиною сиротою; про надання дозволу на продаж житлового будинку, право власності на який має неповнолітня дитина; про усунення перешкод у спілкуванні із малолітніми дітьми.

 

Детальніше...13 березня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із начальником управління АПР райдержадміністрації О.Лоїком та Добряницьким сільським головою З.Винницьким стосовно використання земель сільськогосподарського призначення на території сільської ради.