Оголошено конкурс на визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  твердих побутових відходів

Графік виїзних зустрічей із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

19 лютого мешканців села Прибин о 16.00 год запрошують у Народний дім, а мешканців села Кореличі о 17.30 год запрошують у школу для обговорення плану розвитку населених пунктів на 2019-2021 роки за участі керівників району

20 лютого о 14.30 год біля фотостенду "Герої не вмирають" відбудуться заходи із вшанування Героїв Небесної Сотні

Детальніше...28 травня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів нараду із начальником районного фінансового управління Б.Антошківим, його заступником Р.Боднар, начальниками відділу освіти Н.Борщ та відділу культури і туризму О.Гавінською, головним лікарем району Б.Лівим та бухгалтерами цих установ стосовно використання бюджетних коштів у березні-квітні поточного року.

 

27 травня у м.Перемишляни відбулися заходи на честь Свята Героїв. Розпочалося святкування із урочистостей у районному Народному домі. Під звуки оркестру до концертної зали, яка була прикрашена портретами героїв національно-визвольних змагань і Державними прапорами, зайшли ветерани ОУН-УПА, керівництво району, учнівська молодь та жителі міста. До виступу були запрошені голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова Перемишлянської районної ради П.Бучок та Перемишлянський міський голова О.Зозуля. Короткий історичний нарис про події в Україні в період національно-визвольних змагань презентувала викладач Перемишлянського професійного ліцею Р.Дух. Детальніше...Крім урочистої частини, для присутніх у залі відбувся святковий концерт, під час якого звучали українські народні та повстанські пісні. Серед присутніх на урочистостях були також заступники голови райдержадміністрації І.Рій, Н.Гавінська та В.Денейчук, заступник голови районної ради В.Винницький. Після закінчення концерту святкова колона вирушила на міський цвинтар для покладання вінків до могил учасників національно–визвольної боротьби та спільної поминальної молитви за тих, хто віддали своє життя за вільну Україну. Під час урочистої ходи учнівська молодь та керівники району поклали кошик із живими квітами до новоосвяченого пам’ятника  блаж.муч. о.О.Ковчу, а також квіти до пам’ятника Т.Шевченку. На місцевому кладовищі священики храму Св.Миколая УГКЦ м.Перемишляни о.Віктор Мельник і о.Дмитро Тхір та священик храму Різдва Пресвятої Богородиці о.Михайло Щербань відслужили панахиду на могилі, де похоронені борці за волю України. На завершення о.Михайло від імені усіх священиків привітав присутніх із Святом Героїв. Також усі мали можливість послухати авторські патріотичні вірші, які зачитав місцевий поет Г.Чуловський, та виступ члена братства ОУН-УПА О.Білецького.

Детальніше...  Детальніше...

 

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк взяв під особистий контроль питання літнього оздоровлення дітей. Зокрема, під час проведення апаратної наради з керівниками усіх служб та структур області, голова облдержадміністрації доручив перевірити на предмет відповідності якості продукції усі підприємства, причетні до забезпечення харчуванням місць літнього відпочинку і оздоровлення дітей.

Детальніше...

 

25 травня у Львові на Личаківському цвинтарі поховали Героя України Бориса Григоровича Возницького.
Під час громадської панахиди, участь у якій взяли тисячі львів’ян, слово мали представники влади як з Києва, так і Львова. Зокрема, виступив Міністр культури Михайло Кулиняк, а радник Президента України Ганна Герман зачитала звернення Віктора Януковича.
Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк у своїй промові під час жалобної церемонії, зокрема, наголосив:
“Є різні виміри людського життя. Однак заслужити всенародну любов і повагу вдається обраним. Ця обранність полягає у самовідданій і безкорисній праці для свого народу, чесності перед собою та Богом, силі духу, безкомпромісності... Сьогодні ми прощаємося з Великою Людиною; особистістю, яку знали і шанували далеко за межами України і поряд з цим людиною – надзвичайно скромною і простою, який на рівних спілкувався із керівниками держави і звичайними відвідувачами... Борис Григорович мав унікальну здатність творити добрі справи, власним прикладом спонукати інших бути потрібними і корисними для свого народу.  
Він залишив по собі величний спадок, оцінити який практично неможливо. Вічна Вам пам’ять, Борисе Григоровичу!
Ваше ім’я назавжди вписане в історію нашого краю і серцях справжніх українців

 

 

Шановні краяни!
Вітаю Вас із Святом Героїв

      Свято Героїв назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу та безмежної любові до України. Історія і сучасність України, українського народу – це творіння Героїв України, це діло людей, які віддали всі свої сили і своє життя для добра народу: його свободи і державності, могутності і процвітання. 
У цей день ми згадуємо загиблих борців та вшановуємо живих героїв, особливі слова вдячності складаємо ветеранам національно-визвольних змагань, справжнім творцям сучасної держави, що сьогодні слугують взірцем української нації.
    Відзначення Свята Героїв – це свідчення твердої волі українського народу йти накресленим нашими попередниками шляхом боротьби до найвищої мети – незалежності і розквіту Української держави.
     Сердечно зичу Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, бадьорості, щастя та благополуччя. Нехай мир та злагода завжди живуть у Ваших сім’ях. 
                              Слава Україні!                     Героям Слава!

                                                                                              Орест Краєвський,
                                                                                     голова райдержадміністрації                           

 

 

25 травня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська за участі заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Н.Жеребецької та спеціаліста районного управління Пенсійного фонду К.Парасюк здійснила виїзний прийом громадян в Осталовицькій сільській раді. Питання, які хвилюють мешканців сіл, стосувались в основному соціальної сфери. Зокрема, порядку нарахування та підвищення пенсій з травня цього року, процедури оформлення субсидій, проведення ремонту у Народному домі с.Осталовичі, одержання свідоцтва про право власності релігійної громади на церковне майно.

 

25 травня під час шкільного свята «Останнього дзвоника» перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій відвідав Романівську ЗОШ І-ІІІст. У своєму вітальному слові І.Рій висловив вихованцям школи побажання успіхів, адже у випускників відповідальний період –зовнішнє незалежне оцінювання. Зокрема, підкреслив перший заступник, важливо, щоб кожен з майбутніх абітурієнтів досяг поставленої мети. Іншим учням, які завершили навчальний рік, І.Рій побажав вдалих літніх канікул та наповнення новими силами для продовження навчання з 1 вересня.
  На запрошення педагогічного та учнівського колективів Перемишлянської школи-гімназії 25 травня заступник голови РДА В.Денейчук побував у цьому навчальному закладі на урочистій лінійці з нагоди свята «Останнього дзвоника». Вітальні слова заступника голови РДА стосувалися всіх присутніх: молодшим школярам В.Денейчук побажав добрих канікул,  вчителям висловив подяку за велику працю над формуванням особистості українського громадянина. Звертаючись до батьків, наголосив, щоб діти їх завжди лише радували, щоб завжди були гордістю і опорою рідних. У зверненні до випускників, присутніх на урочистій лінійці, В.Денейчук зазначив, що одинадцять років наполегливої праці, сотні контрольних, самостійних, лабораторних, практичних робіт, успіхи, перемоги, розчарування, перше кохання, вірні друзі – все це шкільні роки. Школа у пам’яті залишиться як світлий спогад про дитинство і юність.

 

Детальніше...25 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський Детальніше...взяв участь у святі "Останнього дзвоника" в Бібрській ЗОШ І-ІІІ ст. Ім.Уляни Кравченко. Звертаючись до випускників, керівник району наголосив, що це хвилюючий для них день: вони закінчили школу, де знайшли собі друзів, улюблену справу, здобули безліч знань, які стануть в нагоді у житті. Побажав випускникам знайти свою професію і бути щасливими. А молодшим дітям побажав  відпочити, набратися сил і з задоволенням прийти 1 вересня на заняття. Також О.Краєвський подякував педагогічному колективу та  батькам школярів, які допомагали своїми мудрими порадами, розумними вимогами, постійною підтримкою.

 

25 травня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська взяла участь у свДетальніше...яткуванні "Останнього дзвоника" в Осталовицькій ЗОШ І-ІІІ ст.. У вітальному слові  заступник голови РДА, в першу чергу, висловила вдячДетальніше...ність спонсорам, педагогічному колективу, батькам за наполегливу працю щодо зміцнення матеріально-технічної бази закладу, проведення ремонтних робіт та покращення побутових умов перебування учнів у школі. А згуртованість педагогічного колективу та взаєморозуміння між працівниками позитивно відображаються на якості знань та вихованні учнів. Цього року троє із семи випускників закінчили школу із золотою медаллю. На завершення виступу Н.Гавінська подарувала школі комплект енциклопедій для шкільної бібліотеки  та побажала усім міцного здоров’я, учителям та учням - добре відпочити влітку та із новими силами приступити до нового навчального року, випускникам – успішно пройти ЗНО, поступити у вибрані навчальні заклади та успішного майбутнього на благо нашої України.

 

Детальніше...24 травня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із головним районним лікарем Б.Лівим стосовно капітального ремонту та реконструкції сільських ФАПів району. Кошти для цих цілей виділив Кабінет Міністрів України.

Слід зазначити, що розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації від 10 травня 2012 року № 292/0/5-12 „Про розподіл коштів” для використання коштів першого бюджетного траншу вже затверджено перелік об’єктів із 12 ФАПів Городоцького, Дрогобицького, Миколаївського, Мостиського, Пустомитівського, Старосамбірського, Турківського,  Яворівського районів. На потреби цих медичних закладів  виділено 4 мільйони гривень.