Керівники району проведуть виїзні зустрічі із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

21 січня о 16.00 год мешканців с.Іванівка запрошуютьу Народний дім для обговорення плану розвитку громади на 2019-2021 роки за участі керівників району

22 січня у м.Перемишляни відбудуться заходи з нагоди 100-річчя проголошення Акта Злуки ЗУНР та УНР

Детальніше...                19 січня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду із Перемишлянським міським головою О.Зозулею, заступником начальника управління економіки Р.Танасієнком та начальником КП «Теплокомуненерго» І.Карашкевичем. Під час наради обговорювалось питання сплати бюджетними установами та підприємствами за спожитий газ.

 

Детальніше...З Навечір’я Богоявлення, 18 січня, Перемишлянщина розпочала святкування Богоявлення Господнього. Зранку 18 січня у всіх храмах району розпочалися Богослужіння: Великі Царські Часи та Вечірня із Божественною Літургією святого Василія Великого. Після чого було освячено воду, щоб усі вірні мали можливість нею благословити свої домівки, а також спожити її перед Святою вечерею. Надвечір  від оселі до оселі зі щирими віншуваннями ходили колядники, які бажали господарям здоров’я, миру, достатку та многих літ.

Вже 19 січня у церквах нашого краю продовжуються святкові Літургії з нагоди одного із найбільших християнських свят – Богоявлення Господнього, або, як його називають в народі, Йордану.

 

      18 січня голова Перемишлянської  райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у навчально-методичному зборі керівного складу цивільного захисту Львівської області. Збір відбувся під керівництвом першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Богдана Матолича з питань підведення підсумків роботи у 2011 році та визначення основних завдань на 2012 рік.

Детальніше...

 

Дорогі краяни!Детальніше...

Сьогодні  ми відзначаємо  велике християнське свято — Богоявлення Господнє, яке в народі називають Водохреща. Це одне з найрадісніших зимових свят українського народу.

Цього дня на спомин про хрещення Ісуса  Христа у водах Йорданських у храмах відбуваються святкові богослужіння, а потім хрестом і молитвою освячують найближчі річки, озера  та криниці. З цього часу вода в  них стає цілющою і цілий рік  дарує людям здоров’я й наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною  енергією. 

З давніх-давен свято Водохреща було для українського народу джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в перемогу добра і сподівань на краще майбутнє.

Упродовж  століть українці, вітаючи один одного, у ці січневі дні урочисто проголошують: «А що перший празник – то Різдво Христове, а що другий празник –  Святого Василя, а що третій празник  – Свята Водохреща…». Ці три великі православні свята зігрівають наші душі і серця животворящим теплом, додають сили і наснаги на рік  новий, на завтрашній день кожної родини.

Прийміть  мої найщиріші вітання з цим  великим святом. Нехай у ваших  родинах буде любов, мир та злагода!

Голова райдержадміністрації  Орест Краєвський

 

У Львівській обласній державній адміністрації працює  «гаряча лінія» для суб’єктів підприємницької діяльності з питань роботи Єдиних дозвільних центрів та відділів державної реєстрації.

 Номер телефону «гарячої лінії» 261-29-40

Працює з 9:00 до 18:00 години, перерва з 13:00 до 14:00 години крім вихідних та святкових днів.

 

З нагоди Дня Соборності та Свободи України, 93-ї річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки у Львові пройде низка  урочистих заходів, організованих Головним управлінням внутрішньої політики, преси та інформації Львівської облдержадміністрації.

Детальніше...

 

      18 січня відбулась нарада за участі голови Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвського, заступника голови РДА Н.Гавінської, керівника відділу культури і туризму О.Гавінської, керівника відділу освіти Н.Борщ, начальника відділу організаційно-кадрової роботи С.Зварича та завідувача сектору зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації З.Дідуха. Під час наради обговорювався план проведення районних заходів з нагоди Дня Соборності та Свободи України. Зокрема, передбачається 23 січня о 14.30 год. покладання квітів до могили Січових стрільців, що на міському цвинтарі, та проведення урочистої академії у районному Народному домі  м.Перемишляни. 22 січня у церквах району відбудуться Богослужіння за Україну. Урочистості та святкові концерти відбудуться і у закладах культури інших населених пунктів району,  в історико-краєзнавчому музеї м.Перемишляни та бібліотеках району будуть діяти експозиції з історії Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки,  а також про  видатних діячів УНР і ЗУНР.  Також тематичні заходи будуть проведені у загальноосвітніх школах району.

 

 

18 січня пДетальніше...ерший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із директором ЗАТ „Перемишляни-Агро” Ю.Безкоровайним. Під час зустрічі обговорювалися питання укладання договорів оренди земельної ділянки. Директор „Перемишляни-Агро” інформував, на якій стадії знаходиться розробка проектної документації з будівництва  зернового комплексу на території Великоглібовицької сільської ради. 

 

    Детальніше...17 січня комісія з проведення  перевірки та детального  вивчення  фактів,   викладених в клопотанні ТзОВ «Узлісся», очолювана першим заступником голови Перемишлянсокї районної державної адміністрації І.Роєм, здійснила виїзд у відпочинковий комплекс «Узлісся», що на території Стрілківської сільської ради. У виїзному засіданні брали участь члени комісії: начальник відділу регіонального розвитку, містобудування та ЖКГ райдержадміністрації Б.Городечний, начальник управління Держкомзему у Перемишлянському  районі В.Тютюник, головний державний інспектор відділу державного контролю забудови території № 4 інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області Ю.Кривень, начальник відділу лісового господарства ДП «Бібрський лісгосп» А.Мартинів, Стрілківський сільський голова І.Дейнека. Члени комісії зустрілись із юристом установи О.Магулкою, оглянули територію відпочинкового комплексу та, зокрема, лісові ділянки, про які йдеться у клопотанні ТзОВ «Узлісся».

 

Детальніше...17 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із головним лікарем району Б.Лівим. Метою спілкування було обговорення передбачених видатків бюджету у 2012 році на потреби охорони здоров’я у Перемишлянському районі.