24 березня о 12.00 год з нагоди 75-х роковин з дня мученицької смерті блаженного о.Омеляна Ковча у храмі св.Володимира та блажмуч. О.Ковча служитиметься Архиєрейська Божественна літургія;

о 16.00 год у районному Народному домі - показ вистави "Отець Омелян"

 

 

 

На виконання Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні» від 22.03.2012 № 4618-VI, доручення Кабінету Міністрів України від 05.07.2012 № 24426/1/1-12 та листа Мінекономрозвитку від 12.06.2012 №3641-01/21982-04 управлінням економіки Перемишлянської районної державної адміністрації розпочато роботу по розробці проекту Регіональної програми розвитку малого підприємництва у Перемишлянському районі на 2013-2015 роки.
Для врахування думки підприємців щодо проблем, які перешкоджають їх діяльності, та визначення шляхів їх подолання просимо надати свої
пропозиції до заходів з реалізації даної Програми.
Інформацію надавати до управління економіки райдержадміністрації в паперовому та електронному вигляді на адресу:
м. Перемишляни, вул. Привокзальна, 3 каб. 17.
e_mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк пропонує організувати в області асоціацію під умовною назвою «Львівський екологічно-чистий продукт» - яка б змогла забезпечити усі державні підприємства Львівщини екологічно-чистими продуктами. Про це голова ЛОДА заявив сьогодні, 24 вересня, під час проведення апаратної наради.

 


За словами Михайла Костюка, на селах людям слід допомогти самоорганізуватися – відтак, потрібно виписати на рівні області програму розвитку сільських кооперативів. «Для такої програми мусить бути закладена в бюджеті сума для початку діяльності – аби профінансувати статут, печатку та фінансово забезпечити решту стартових можливостей для сільських кооперативів», - зазначив керівник області.

Детальніше...

 

Детальніше...24 вересня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч з адміністратором єдиного дозвільного офісу райдержадміністрації В.Новосадом стосовно надання в короткотермінову оренду невитрибуваних земельних часток (паїв) на території Корелицької та Дусанівської сільських рад. Дані земельні ділянки використовуватимуться  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

Детальніше...24 вересня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із керівником управління агропромислового комплексу райдержадміністрації О.Лоїком. Під час зустрічі обговорювалося питання, яке стосувалося осінньо-польових робіт. Зокрема, О.Лоїк довів до відома першого заступника голови РДА про те, що агроформування району закінчили посів озимого ріпаку та приступили до посіву озимих зернових.

 

Протягом 2012 року Львівська область відзначає 70-річчя створення Української Повстанської Армії. Заходи відбуваються на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про відзначення у 2012 році Року УПА».

Детальніше...

 

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк вручив подяку та іменний годинник Почесному консулу Австрійської Республіки у Львові Ярославу Наконечному – за вагомий внесок у розвиток відносин Львівської області з республікою Австрія, формування позитивного іміджу Львівщини за кордоном і в Україні і з нагоди 10-ої річниці діяльності Почесного консульства Республіки Австрія у Львові. Нагородження відбулося 20 вересня під час офіційного прийому у Почесному консульстві Республіки Австрія у Львові. 

Детальніше...

 

Група компаній “HELA.CZ” (Чеська Республіка) готова організувати на Львівщині сучасну молекулярно-біологічну лабораторію, яка працюватиме за новими технологіями та зможе проводити до 27-и тисяч різного виду аналізів та експертиз. Про це 20 вересня під час зустрічі із головою Львівської обласної державної адміністрації Михайлом Костюком повідомили представники директорського складу групи компаній “HELA.CZ”.

Детальніше...

 

20 вересня голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк провів особистий прийом громадян. Загалом допомоги чи сприяння у вирішенні різного ґатунку проблем у голови ЛОДА просили громадяни, які озвучили 15 різних ситуацій.

Детальніше...

 

Детальніше...20 вересня відбулося засідання IX сесії  VI скликання Перемшлянської районної ради. На порядок денний засідання виносилися питання про виконання  районного бюджету за підсумками І півріччя 2012 року, про економічний стан району, про  стан готовності закладів освіти, культури та охорони здоров’я району до роботи в осінньо - зимовий період 2012-2013 років, про  внесення  змін  до  кошторисних призначень  районного  управління праці та соціального захисту населення Перемишлянської районної державної адміністрації, про роботу відділу культури і туризму Перемишлянської районної державної адміністрації, про стан і використання історико-культурної спадщини району, про роботу комісії для вибору земельної ділянки під будівництво сміттєсортувальної площадки на території району, створеної рішенням районної ради від 29.03.2012 р. № 162, про затвердження списку присяжних для Перемишлянського районного суду Львівської області, про визначення балансотримача об’єкта спільної власності територіальних громад сіл і міст Перемишлянського району - будівлі по вул.Привокзальна, 1 м.Перемишляни, про зміну способу приватизації будівлі колишнього будинку побуту с.Романів Перемишлянського району, про погодження кошторисів ТзОВ «Айпрінт», про надання в суборенду орендованих приміщень, про розгляд листів відділу державної виконавчої служби Перемишлянського районного управління юстиції щодо прийняття у власність нереалізованого майна ПП «Поліграф Україна», про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки для будівництва та обслуговування  об’єкту телекомунікаційної інфраструктури - баштової споруди ТзОВ «УкрТАУЕР» на території Добряницької сільської ради, про  надання  дозволу  відділу  культури і  туризму  Перемишлянської   районної державної адміністрації на використання бензину марки А-92, про розгляд  листа Львівської обласної ради від 06.07.2012 року № 02 - вих.-1088 щодо розгляду питання  використання коштів додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам  на покращення надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення, про затвердження розпоряджень Перемишлянської районної державної адміністрації, про затвердження переліку основних питань, які виносяться на розгляд   Перемишлянської  районної ради на наступній сесії.

 

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк провів офіційну зустріч з президентом Німецького Червоного Хреста Рудольфом Сайтерсом. Мета зустрічі - ознайомлення із ходом виконання низки гуманітарних програм, направлених на допомогу найбільш вразливих верств населення України.

Детальніше...