Керівники району проведуть виїзні зустрічі із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

23 січня мешканців с.Болотня о 16.00 год запрошують у Народний дім, а с. Подусільна о 17.30 год до сільської ради для обговорення плану розвитку громади на 2019-2021 роки за участі керівників району

22 січня у м.Перемишляни відбудуться заходи з нагоди 100-річчя проголошення Акта Злуки ЗУНР та УНР

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк 28 листопада взяв участь у засіданні експертно-дорадчої робочої групи з координації робіт щодо проблеми поводження із твердими побутовими відходами в області.

Участь у засіданні експертно-дорадчої робочої групи також взяли заступник голови облдержадміністрації Володимир Губицький, перший заступник голови Львівської обласної ради Петро Колодій, перший заступник Львівського міського голови Олег Синютка та інші.

Засідання експертно-дорадчої робочої групи також відбулось за участі посадовців Львівської міської ради, депутатів Львівської міської та обласної ради, а також провідних науковців та експертів, які займаються даною проблематикою.
Під час засідання експертно-дорадчої робочої групи голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк наголосив на важливості комплексного вирішення даної проблеми як регіональної.

Детальніше...

 

Детальніше...28 листопада голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та перший заступник голови райдержадміністрації І.Рій провели зустріч із начальником фінансового управління Перемишлянської РДА Б.Антошківим стосовно вирішення проблемного питання з виконання місцевих бюджетів у 2012 році. Очікується, до кінця поточного року, надходження доходів та дотації в розмірі 7 млн. Видатки у 2012 році по захищених статтях очікуються у сумі 8 млн.200 тис.грн. Отже, розрив становить 1 млн. 200 тис. грн.

 

Детальніше...28 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів нараду стосовно вибору земельної ділянки під розміщення зерносховищ у с.В.Глібовичі. У нараді брали участь начальник управління АПР Перемишлянської райдержадміністрації О.Лоїк, начальник управління Держкомзему у Перемишлянськму районі Ю.Тютюник, заступник начальника управління Держкомзему у районі В.Лісовський.

 

Детальніше...26 листопада на подвір’ї  Перемишлянської СШ №2 ім.Омеляна Ковча відбулися заходи із вшанування пам’яті жертв  Голодоморів 1932-1933рр. Поминальні заходи розпочалися о 16.00 год.  хвилиною мовчання, а також покладанням свічок у вигляді символічного хреста.  Священики храмів м.Перемишляни відслужили панахиду в якій згадувалися усіх, хДетальніше...то в загинув в Україні під час Голодоморів. По завершенні поминального Богослужіння учасники реквієму побачили театралізоване дійство, підготовлене  учнівським  та педагогічним колективами Перемишлянської СЗШ І-ІІІ ст. №2  ім.о.О.Ковча. Серед численних присутніх на заході були керівники району, начальники та працівників відділів та управлінь Перемишлянської райдержадміністрації, громадськість міста та учнівська молодь.

О 20.00 год. перемишлянці долучилися до  Всеукраїнській акції «Засвіти свічку», поставиши запалені свічки на підвіконнях своїх осель.

Детальніше...  Детальніше...  Детальніше...

 

25 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій взяв участь у засідання сесії Перемишлянської міської ради.

 

Станом на 22 листопада року за межі Львівської області з інвентаризованих 494,342 тонн непридатних для використання пестицидів вивезено понад 340 тонн. Про це повідомляє прес-служба Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області.

Детальніше...

 

23 листопада перший заступник  голови Львівської облдержадміністрації Богдан Петрушак взяв участь у засіданні постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності  Львівської обласної ради.

Богдан Петрушак поінформував членів комісії про стан виконання державної та обласної програм за підсумками дев’яти місяців 2011 року. Зокрема про те, що за даними галузевих управлінь облдержадміністрації та територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади за звітний період за рахунок коштів державного, обласного і місцевого бюджетів, державного Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України, а також залучених коштів підприємств, установ та населення на виконання заходів програм профінансовано на 5521,5 млн.грн, або 57,9%  до річних обсягів. З обласного бюджету профінансовано 110 млн. гривень.

Детальніше...

 

Детальніше...Перемишлянщина 26 листопада долучиться до всеукраїнського вшанування пам’яті жертв Голодоморів в Україні. На виконання доручення першого заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Роя у м.Перемишляни біля пам’ятника Т.Шевченку відбудеться  мітинг – реквієм. На будівлях державних установ та організацій будуть приспущені Державні Прапори з траурними стрічками.

Захід розпочнеться о 16.00 год. хвилиною мовчання, після цього із запалених лампадок буде викладений символічний хрест.

О 16.10 год.  розпочнеться  панахида за померлими у роки Голодоморів, яку відслужать священики храмів м.Перемишляни.

О 16.30 год. учасники реквієму побачать театралізоване дійство, підготовлене  учнівським  та педагогічним колективами Перемишлянської СЗШ І-ІІІ ст. №2  ім.о.О.Ковча.

О 20.00 год. жителі Перемишлянщини, запаливши на підвіконнях житлових будинків свічки та лампадки, візьмуть участь у Всеукраїнській акції «Засвіти свічку».  

 

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк виступив із ініціативою облаштування довідкової служби у холі приміщення облдержадміністрації та облради. Про це Михайло Костюк повідомив під час інтерв’ю телеканалу «24».

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк наголосив, що у холі  облдержадміністрації та облради потрібно зробити певні зміни, зокрема облаштувати довідкову службу про роботу облдержадміністрації.

Детальніше...

 

23 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів нараду із сільськими та міськими головами. На порядок денний наради виносилися питання: про розробку Схем зимового утримання доріг та вулиць; про недопущення та попередження спалювання сухоДетальніше...ї трави на торфовищах та в лісах; про харчування школярів; про оновлення та коригування генеральних планів населених пунктів; про інвентаризацію водних об’єктів на територіях місцевих рад; про вивезення отрутохімікатів з території місцевих рад району; про опис майна дітей-сиріт;  про подання інформації про сім’ї що перебувають у складних життєвих обставинах; про вшанування на території району жертв Голодоморів 1932-1933 років;про виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації»; про уточнення даних щодо релігійних громад; про проведення рейтингової оцінки діяльності виконкомів місцевих рад; про організаційні заходи з роз’яснення законопроекту «Про ринок земель».