Станимирська сільська рада, виконавчий комітет оголошують повторний конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  ТПВ

 

 

Детальніше...15 листопада заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів робочу зустріч із Перемишлянським міським головою О.Зозулею та головним архітектором району Б.Городечним. Зустріч стосувалася двох питань: програми розроблення містобудівної документації на 2013 рік та щодо пайової участі забудовників на території м.Перемишляни у розвитку інфраструктури.

 

Детальніше... «Виробництво українського вантажного вагона надзвичайно важливе», – наголосив голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк, перебуваючи на новороздільському «Дослідно-механічному заводі «Карпати», котрий розпочав випуск вантажних вагонів. «В Україні спостерігається постійний дефіцит вагонного парку. Виробництво вантажних вагонів необхідне для транспортної галузі як хліб, – зазначив Михайло Костюк. – Об’єм вантажівок на дорогах не дає магістралям шансу зберегтися. Промисловість повинна перевозити свої вантажі залізницею».

Детальніше...

 

16 листопада 2012 року відбудуться урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства за участю голови Львівської обласної державної адміністрації Михайла Костюка.
 (Поч. об 11 .00,  Львівський  палац залізничників (РОКС), вул. Федьковича, 54/56)

 

Детальніше...14 листопада за участі першого заступника голови Перемишлянської РДА І.Роя та начальника управління АПР О.Лоїка відбувся семінар-навчання із сільськими головами на тему «Кооперативні форми ведення сільськогосподарського виробництва та шляхів оптимальної реалізації сільськогосподарської продукції». Під час семінару виступали Я.Долінський, голова Жовківської «Дорадчої служби», із питанням аналізу стану сільськогосподарського виробництва на території району та про види СОК, П.Музика, завідувач кафедри економіки і підприємства інновацій та дорадництва університету ветеринарної медицини ім. С.Гжицького, - про практику створення та діяльність СОК у Львівській області, І.Огірко, спеціаліст дорадник Жовківської «Дорадчої служби», розповідав про проектні пропозиції щодо створення обслуговуючого кооперативу з обслуговуванню культурних пасовищ, Н.Бейзик, спеціаліст - дорадник Жовківської «Дорадчої служби», - про проектні пропозиції, щодо створення обслуговуючого кооперативу по заготівлі молока від населення. Також під час семінару сільські голови мали можливість проконсультуватися у присутніх гостей про різні організаційні моменти створення кооперативів.

 

Детальніше...14 листопада заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів засідання постійної комісії з питань промисловості, зв’язку, транспорту, енергетики, будівництва, торгівлі, розвитку малого і середнього бізнесу. Одним із питань, які розглядалися на комісії, було  дотримання державних санітарних норм і правил при утилізації побутових відходів та вимог екологічної безпеки на території Перемишлянського району. Обговорювалося також питання про роботу комісії, створеної рішенням ХІ сесії VІ скликання від 20.09.2012р. №213 для подальшої роботи над книгою про Перемишлянський район.

 

Детальніше...14 листопада 34 дитини із багатодітних сімей, які навчаються в Перемишлянському професійному ліцеї, отримали канцтовари, виділені в рамках обласної Програми покращення соціального захисту багатодітних сімей Львівщини на 2008-2015рр. Начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації О.Науменко і провідний спеціаліст даного відділу І.Оленчин особисто вручили учням ліцею канцелярські набори. Поточного року для Перемишлянського району виділено канцтовари для 424 учнів з багатодітних сімей, в яких виховуються 4-ро і більше дітей.

 

Детальніше...14 листопада заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська провела засідання комісії з розгляду документів багатодітних жінок району на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня». Розглянуто 3 клопотання органів місцевого самоврядування.

 

Детальніше...14 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів нараду із головами міських та сільських рад району. На порядок денний наради виносилися питання про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади щодо легалізації об’єднань громадян; про роботу Перемишлянського районного сектору головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області; про участь представників району в інформаційно-роз’яснювальному семінарі «Виробництво природного газу зі сланцевих порід».

 

Посол США з особливих доручень з питань жінок у світі Мелані Верві та Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Джон Теффт схвалили високий рівень організації виборів на Львівщині. Про це йшлося під час зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Михайла Костюка з дипломатами зі США.
Під час зустрічі було акцентовано увагу на тому, що Михайло Костюк є лідером серед голів облдержадміністрацій щодо невтручання у виборчий процес за оцінками незалежних експертів.
«Ми пройшли непростий період виборчих перегонів. У нас не було конфліктів під час перебігу виборчої кампанії та у сам день голосування», – наголосив Михайло Костюк.

 

Детальніше...13 листопада голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів ряд робочих зустрічей із керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації стосовно підсумків роботи за січень-жовтень 2012 року.