Керівники району проведуть виїзні зустрічі із громадами населених пунктів з метою обговорення планів розвитку громад

21 січня о 16.00 год мешканців с.Іванівка запрошуютьу Народний дім для обговорення плану розвитку громади на 2019-2021 роки за участі керівників району

22 січня у м.Перемишляни відбудуться заходи з нагоди 100-річчя проголошення Акта Злуки ЗУНР та УНР

14 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Детальніше...Рій провів робочу зустріч із начальником фінансового управління РДА Б.Антошківим. Під час зустрічі начальник фінуправління доповідав про завершення бюджетного року по районному бюджету та про рахункові показники на 2012 рік.

 

Детальніше...11 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі начальника управління АПР райдержадміністрації О.Лоїка провів засідання штабу по проведенню осінньо-польових робіт. Начальник управління АПР доповідав про підсумки проведених робіт. Під час зустрічі також обговорювалося питання організації поїздки делегації району на святкування Дня працівників сільського господарства у м.Львів 16 листопада поточного року.

 

10 листопада заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук взяв участь у засіданні робочої групи з розробки Концепції розвитку пасажирських перевезень автомобільним транспортом загального користування та Програми оптимізації розвитку маршрутної мережі пасажирських автоперевезень Львівської області. Засідання проводив голова робочої групи заступник голови Львівської ОДА В.Губицький. На порядок денний виносилося представлення та обговорення проекту Програми розвитку та оптимізації маршрутної мережі пасажирських автоперевезень Львівської області на 2011-2015 рр.

 

  Відповідно до Указу Президента України «Про одноразову винагороду жінкам, яким присвоєно почесне звання України “Мати-героїня,” від Кабінету Міністрів України у Львівську область надійшли кошти в розмірі 55 млн гривень на виплату одноразової винагороди жінкам, які удостоєні почесного звання України «Мати-героїня».
Всі кошти будуть розприділені в райони області. Матері-героїні зможуть отримати одноразову винагороду через мережу поштових відділень або через банківські рахунки вже до кінця цього тижня.

 

 

 

Детальніше...З метою оптимізації цінової ситуації на ринку скрапленого газу для забезпечення потреб населення та виконання доручення Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України А. Клюєва від 14.09.2011 № 41109/3/1-11, ПАТ «Львівгаз» переглянуло виробничі витрати та максимально мінімізувало їх.
Своїм наказом від 31.10.2011 № 276/1 з 1 листопада 2011 року зменшено ціну на газ скраплений для побутових потреб населення з 121,88 грн. до 107,00 за 1 балон місткістю 21 кг.

 

Відповідно до Указу Президента України від 16 червня 1999 року №659/99 щороку 17 листопада відзначається День студента. На виконання вищевказаного Указу в рамках заходів із святкування Дня студента у 2011 році Львівська обласна державна адміністрація традиційно ініціює відзначення кращих студентів вищих навчальних закладів Львівської області.

Детальніше...

 

Детальніше...10 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч з підготовки до конкурсу „Кращий кухар”, який відбудеться 22 листопада на базі Перемишлянського професійного ліцею. На зустрічі обговорювалися умови проведення районного конкурсу та критерії оцінювання. У зустрічі взяли участь начальник управління економіки Перемишлянської РДА І.Горецька, заступник голови Перемишлянської районної ради - керуюча справами Г.Горинецька, директор Перемишлянського професійного ліцею І.Нечипор та начальник районної спілки споживчих товариств О.Мох. Усі присутній на даній нараді будуть входити у члени журі під час проведення конкурсу.

 

Детальніше...10 листопада перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із керівником управління праці та соціального захисту населення Перемишлянської райдержадміністрації М.Сайком із питань моніторингу недопущення заборгованості з виплати заробітної плати.

 

10 листопада перДетальніше...ший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій та начальник управління Держкомзему у Перемишлянському районі Ю.Тютюник розглядали скаргу мешканки с.Чемеринці стосовно надання земельної ділянки у приватну власність.

 

 

Детальніше...9 листопада Перемишлянський район взяв участь в командно-штабному навчанні з обласними, районними і міськими органами управління та формуваннями територіальних ланок Львівської територіальної підсистеми ЄДС НС на тему „Координація діяльності органів управління та формувань територіальних ланок Львівської територіальної підсистеми ЄДС НС при можливих надзвичайних ситуаціях зимового періоду”. В ході проведення навчань відбулося два засідання комісії з питань ТЕБ та НС Перемишлянської райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови РДА І.Роя. До участі у навчаннях залучалися керівники відділів і служб райдержадміністрації, організацій та підприємств району.