Станимирська сільська рада, виконавчий комітет оголошують повторний конкурс з визначення  виконавця  послуг із збирання та вивезення  ТПВ

24 травня відбудуться заходи з нагоди Свята Героїв:

керівники району покладуть квіти до могил учасників АТО (с.Брюховичі і с.Коросно) та учасників національно-визвольної боротьби, що на міському цвинтарі:

о 14.00 год відбудеться святковий концерт у районному Народному домі

 

Детальніше...17 вересня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів засідання районної комісії з організації заходів, пов’язаних з проведенням технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони (цивільного захисту).

 

Детальніше...17 вересня  заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду за участі Перемишлянського міського голови О.Зозулі та керівника КП «Комунальник» П.Репети.  Під час наради обговорювалися проблемні питання щодо надання житлово-комунальних послуг мешканцям м.Перемишляни, а також планових робіт Перемишлянського КП «Комунальник» і КП «Перемишляниводоканал».

 

ОГОЛОШЕННЯ

Пряма телефонна лінія

«Суспільство проти корупції»

Тел. (032) 235-7283

Детальніше...

 

Детальніше...14 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та заступник голови районної ради В.Винницький привітали працівників ДП «Бібрський держлісгосп» із професійним святом - Днем працівника лісу. Урочисті збори трудового колективу, на які були запрошені і ветерани підприємства, проходили у залі установи. Після вітальних слів, О.Краєвський та В.Винницький вручили грамоти кращим працівникам, а усім жінкам колективу – квіти.  Також у заході взяли участь Бібрський міський голова Т.Чабан та заступник начальника - начальник Перемишлянського відділення Золочівської МДПІ І.Дяків.

 

 

 

  

 

Детальніше...14 вересня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська провела засідання комісії з розгляду документів для присвоєння почесного звання України «Мати – героїня». Розглянуто відповідні документи багатодітних матерів району.

 

Детальніше...12 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів засідання Комісії при Перемишлянській райдержадміністрації з питань захисту прав дітей. Комісійно розглянуто ряд питань, серед яких про можливості позбавлення батьківських прав, про поновлення батьківських прав, про надання дозволу на укладання договору дарування житлового будинку, в якому зареєстрована малолітня дитина, про затвердження планів соціального супроводу сімей, які опинилися у складних життєвих обставин.

 

 

Детальніше...12 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь в засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів, економіки, планування та розвитку територій. На комісії розглядалися лист фінансового управління Перемишлянської РДА від 09.08.2012 року №138а щодо раціонального використання коштів; лист Управління Держкомзему у Перемишлянському районі Львівської області від 06.09.2012р. №06/3601;  про затвердження розпоряджень Перемишлянської райдержадміністрації та інші.

 

Детальніше...12 вересня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі заступника голови РДА Н.Гавінської провів робочу зустріч із начальником відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації О.Науменком. Тема зустрічі стосувалася питання можливості встановлення в кількох сільських населених пунктів району дитячих ігрових майданчиків.

 

Детальніше... 12 вересня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів нараду із головним спеціалістом відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального розвитку  Б.Трачем, головним державним інспектором контролю забудови території №4 інспекції ДАБ у Львівській області Ю.Кривенем та керівником КП „Перемишлянитеплоенерго” Ю.Карашкевичем. Під час наради обговорювалися питання стану -зимовий період та про наявність відповідних паспортів готовності.

 

Ввечері 12 вересня в міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького представники влади та громадськість Львівщини в святковій та піднесеній обстановці зустріли основну групу спортсменів Львівщини – учасників XІV літніх Паралімпійських ігор 2012 року, які повернулися з Лондона до рідного краю – про це повідомила заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба.

Детальніше...