24 березня о 12.00 год з нагоди 75-х роковин з дня мученицької смерті блаженного о.Омеляна Ковча у храмі св.Володимира та блажмуч. О.Ковча служитиметься Архиєрейська Божественна літургія;

о 16.00 год у районному Народному домі - показ вистави "Отець Омелян"

 

 

 

Детальніше...12 січня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу нараду з керівником управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації М.Сайком.  В ході наради обговорювалися організаційні питання щодо вітання із 100-літнім ювілеєм жительки с.Дусанів Михайлини Миколаївни Олексів.

 

Детальніше...12 січня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів підсумкове засідання комісії з інвентаризації непридатних до використання пестицидів на території Перемишлянського району. Під час засідання затверджено інвентаризацію і місця накопичення пестицидів. Відповідні матеріали скеровано до управління охорони навколишнього середовища Львівської облдержадміністрації.

 

Детальніше...12 січня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук разом із головним архітектором району Б.Городечним та заступником начальника управління економіки райдержадміністрації Р.Танасієнком здійснили виїзд у населені пункти району з метою вивчення ситуації із вибором населених пунктів району для участі у щорічному конкурсі „Населений пункт найкращого благоустрою та підтримки громадського порядку”. Зокрема, побували у Короснянській сільській раді, зустрілись із сільським головою Р.Ясінським та оглянули с.Унів.

      Проаналізувавши ситуацію із населеними пунктами, районна комісія для підбиття підсумків першого етапу конкурсу та забезпечення подання матеріалів переможців обласній конкурсній комісії рекомендувала Короснянському сільському голові врахувати зауваження районної   комісії і упродовж 2012 року здійснити ряд заходів з метою можливого залучення до конкурсу с.Унів у 2013 році.

 

Детальніше...12 січня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела нараду стосовно відзначення Дня Соборності і Свободи України. Під час наради обговорювався проект районних заходів з нагоди свята. Також рекомендовано керівникам окремих відділів райдержадміністрації, зокрема відділу освіти та відділу культури і туризму,  розробити відповідні заходи у навчальних закладах та закладах культури.

 

12 сіДетальніше...чня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання комісії з розгляду заяв громадян, пов’язаних із наданням населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу. Члени комісії розглянули 17  заяв жителів району, по 16 прийнято позитивне рішення.

 

Станом на 11 січня 2012 року у Львівській області у визначений законодавством термін затверджено обласний, районні та міські (міст обласного значення) бюджети - про це повідомив в.о. начальника  Головного фінансового управління Львівської облдержадміністрації Іван Нос.

До 23 січня планується затвердити сільські, селищні та міські (міст районного значення) бюджети.

Детальніше...

 

 10 січня голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк взяв участь в урочистій церемонії підняття Прапора України та Прапора НОК України з нагоди відкриття Перших зимових Юнацьких Олімпійських ігор 2012 року в місті Інсбруку, що відбулась на площі перед будівлею Львівської обласної ради. 

Детальніше...

 

Станом на 11 січня 2012 року у Львівській області у визначений законодавством термін затверджено обласний, районні та міські (міст обласного значення) бюджети - про це повідомив в.о. начальника  Головного фінансового управління Львівської облдержадміністрації Іван Нос.

Детальніше...

 

Тільки якісна модернізація України і реалізація ефективних реформ дозволять у 2012 році мінімізувати наслідки складної економічної ситуації у світі та приведуть до покращення життя громадян. На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович на засіданні Комітету з економічних реформ.

Детальніше...

 

Детальніше...

    11 січня у Перемишлянській райдержадміністрації відбулась робоча зустріч голови райдержадміністрації О.Краєвського та заступника начальника СуСД райдержадміністрації Г.Куніцької із провідним спеціалістом відділу опіки, піклування та усиновлення СуСД Мостиської райдержадміністрації О.Онуховою та кандидатом у прийомні батьки із Мостиського району. Під час зустрічі обговорювалось питання влаштування у сім’ю дітей, позбавлених батьківського піклування, що перебувають на первинному обліку у СуСД Перемишлянської райдержадміністрації.