26 червня запрошуємо на святкування Дня Конституції України

Урочистості та святковий концерт відбудеться о 15.00 год у районному Народному домі

27 червня дітей та молодь Перемишлянщини запрошують до участі у велопробігу

Збір учасників відбудеться  о 10.00 год у парку біля пам’ятника Богдану Хмельницькому

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк вручив подяку та іменний годинник Почесному консулу Австрійської Республіки у Львові Ярославу Наконечному – за вагомий внесок у розвиток відносин Львівської області з республікою Австрія, формування позитивного іміджу Львівщини за кордоном і в Україні і з нагоди 10-ої річниці діяльності Почесного консульства Республіки Австрія у Львові. Нагородження відбулося 20 вересня під час офіційного прийому у Почесному консульстві Республіки Австрія у Львові. 

Детальніше...

 

Група компаній “HELA.CZ” (Чеська Республіка) готова організувати на Львівщині сучасну молекулярно-біологічну лабораторію, яка працюватиме за новими технологіями та зможе проводити до 27-и тисяч різного виду аналізів та експертиз. Про це 20 вересня під час зустрічі із головою Львівської обласної державної адміністрації Михайлом Костюком повідомили представники директорського складу групи компаній “HELA.CZ”.

Детальніше...

 

20 вересня голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк провів особистий прийом громадян. Загалом допомоги чи сприяння у вирішенні різного ґатунку проблем у голови ЛОДА просили громадяни, які озвучили 15 різних ситуацій.

Детальніше...

 

Детальніше...20 вересня відбулося засідання IX сесії  VI скликання Перемшлянської районної ради. На порядок денний засідання виносилися питання про виконання  районного бюджету за підсумками І півріччя 2012 року, про економічний стан району, про  стан готовності закладів освіти, культури та охорони здоров’я району до роботи в осінньо - зимовий період 2012-2013 років, про  внесення  змін  до  кошторисних призначень  районного  управління праці та соціального захисту населення Перемишлянської районної державної адміністрації, про роботу відділу культури і туризму Перемишлянської районної державної адміністрації, про стан і використання історико-культурної спадщини району, про роботу комісії для вибору земельної ділянки під будівництво сміттєсортувальної площадки на території району, створеної рішенням районної ради від 29.03.2012 р. № 162, про затвердження списку присяжних для Перемишлянського районного суду Львівської області, про визначення балансотримача об’єкта спільної власності територіальних громад сіл і міст Перемишлянського району - будівлі по вул.Привокзальна, 1 м.Перемишляни, про зміну способу приватизації будівлі колишнього будинку побуту с.Романів Перемишлянського району, про погодження кошторисів ТзОВ «Айпрінт», про надання в суборенду орендованих приміщень, про розгляд листів відділу державної виконавчої служби Перемишлянського районного управління юстиції щодо прийняття у власність нереалізованого майна ПП «Поліграф Україна», про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки для будівництва та обслуговування  об’єкту телекомунікаційної інфраструктури - баштової споруди ТзОВ «УкрТАУЕР» на території Добряницької сільської ради, про  надання  дозволу  відділу  культури і  туризму  Перемишлянської   районної державної адміністрації на використання бензину марки А-92, про розгляд  листа Львівської обласної ради від 06.07.2012 року № 02 - вих.-1088 щодо розгляду питання  використання коштів додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам  на покращення надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення, про затвердження розпоряджень Перемишлянської районної державної адміністрації, про затвердження переліку основних питань, які виносяться на розгляд   Перемишлянської  районної ради на наступній сесії.

 

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк провів офіційну зустріч з президентом Німецького Червоного Хреста Рудольфом Сайтерсом. Мета зустрічі - ознайомлення із ходом виконання низки гуманітарних програм, направлених на допомогу найбільш вразливих верств населення України.

Детальніше...

 

 Сьогодні Україна у процесі поступової інтеграції до правового простору Європейського Союзу наполегливо реформує систему державно-управлінських відносин.  Адміністративна реформа як один із напрямів Президентської Програми економічних реформ «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» спрямована на підвищення ефективності діяльності державних органів та гарантування професійності та відповідальності державної служби.

Детальніше...

 

Детальніше...18 вересня за участі заступника голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінської було проведено «гарячу» телефонну лінію з мешканцями району. Під час «гарячої» телефонної лінії Н.Гавінська спілкувалася із 5 громадянами, які цікавилися питаннями перспектив оптимізації малокомплектних навчальних закладів району, створення нових дошкільних закладів, працевлаштування молоді.

 

Детальніше...18 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у роботі президії Перемишлянської районної ради. На порядок денний президії виносилися питання про виконання районного бюджету за І півріччя 2012 року; про економічний стан району; про стан готовності закладів освіти, культури та охорони здоров’я району до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013рр.; про стан і використання історико-культурної спадщини району та інші.

 

Детальніше...17 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та голова районної ради П.Бучок привітали працівників Перемишлянського РВ ГУ МНСУ у Львівській області  із професійним святом – Днем рятівника. Після вітальних слів керівники району вручили грамоти кращим працівникам відділу. В урочистому зібранні також взяв участь начальник РВ ГУМВСУ у Львівській області Я.Мармуляк.

 

14 вересня в головному управлінні з питань внутрішньої політики, преси та інформації облдержадміністрації відбулось друге засідання робочої групи з розроблення проекту Регіональної програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Львівській області на 2013-2014 роки.

У засіданні взяли участь директор Західноукраїнського регіонального інституту громадянського суспільства ім. Ярослава Мудрого Богдан Ковальчук, віце-президент Західноукраїнського регіонального інституту громадянського суспільства ім. Ярослава Мудрого Орест Чабан, голова ЛОО ВМГО "Молодіжний центр працевлаштування" Леся Довганик, представник громадської організації «Інформаційно-правовий центр «Наше право» Т.Дембіцька, директор Інституту лідерства та управління Українського Католицького Університету Наталія Бордун.

Детальніше...