Детальніше...4 липня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів нараду із заступником начальника управління АПК М.Цимбалістою та заступником начальника управління економіки райдержадміністрації Р.Танасієнком. Під час наради обговорювалось питання можливостей використання вільних тваринницьких ферм на території району для вирощування курей-бройлерів, оскільки до райдержадміністрації з таким питанням звернувся інвестор.

 

Детальніше...Згідно Указів Президента України за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку присвоєно почесне звання України «Мати-героїня» трьомстам вісімдесяти п’ятьом багатодітним матерям – мешканкам Перемишлянського району.

3 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський Детальніше...та голова Перемишлянської районної ради П.Бучок у залі засідань Перемишлянської районної ради вручили  посвідчення та нагрудні знаки удостоєним почесного звання України „Мати-героїня” 135 жителькам м.Перемишляни, населених пунктів Боршівської, Брюховицької, Дусанівської, Корелицької, Короснянської, Липовецької, Осталовицької, Подусівської, Романівської, Свірзької, СтанимирськДетальніше...ої, Ушковицької та Лагодівської сільських рад району. У вітальному слові керівник району О.Краєвський звернувся із подякою та пошаною до присутніх багатодітних матерів, які отримали почесне звання України «Мати-героїня».  Голова районної ради П.Бучок також подякував присутнім у залі жінкам за невтомну материнську працю.

Після вітальних слів та вручення нагород для усіх присутніх прозвучали музичні твори у виконанні вокального тріо із с.Романів, солістки гурту «Зоряний сон» Перемишлянського РНД О.Ільчишин та учасниці зразкового хору «Осанна» К.Ших.

 

Детальніше...3 липня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу нараду із заступником начальника управління АПР РДА М.Цимбалістою. Основними питанням наради були підготовка агроформувань до жнив 2012року, плану проведення та початку жнив у районі.

 

Детальніше...3 липня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук провів особистий прийом громадян. На прийомі побували 3 осіб, які зверталися з питаннями ремонту дороги, щодо усунення проблем електропостачання під час сильного вітру у населеному пункті, ремонту опор, по яких проходять телефонні кабелі та інші.

 

Детальніше...2 липня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова Перемишлянської районної ради П.Бучок та пеДетальніше...рший заступник голови райдержадміністрації І.Рій та Перемишлянський міський голова О.Зозуля привітали працівників Перемишлянського відділення Золочівської МДПІ із професійним святом. Під час вітання голова райдержадміністрації та голова районної ради вручили грамоти працівникам установи за вагомий внесок у справу наповнення  Державного бюджету України, сумлінну, самовіддану працю  та з нагоди Дня працівника державної податкової служби України.

 

Детальніше...2 липня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій за участі заступників голови РДА В.Денейчука та Н.Гавінської провів нараду із головами сільських та міських рад. На нараду виносилися питання: про організаційне забезпечення вручення відповідно до Указу Президента України посвідчень та знаків до почесного звання України «Мати-героїня» матерям Перемишлянського району; про реалізацію районної програми поліпшення якості питної води в сільських населених пунктах Перемишлянського району на період 2011-2014 років; про поводження з твердими побутовими відходами на території місцевих рад району; про порядок зрізки дерев та кущів; про оновлення та коригування генеральних планів населених пунктів; про організацію оформлення дотацій за утримання молодняка ВРХ фізичними особами; про дотримання законодавства України при підготовці до виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року; про діяльність виконкомів місцевих рад.

 

Детальніше...2 липня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій, заступник голови РДА В.Денейчук, головний архітектор району Б.Городечний та головний державний інспектор контролю забудови території №4 інспекції ДАБ у Львівській області Ю.Кривень спільно обговорювали питання самовільної забудови і шляхи її узаконення, а також оформлення державних актів під об’єктами, які збудовані.

 

Детальніше...27 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, перший заступник голови РДА І.Рій, заступник голови В.Денейчук, Перемишлянський міський голова О.Зозуля, Бібрський міський голова Т.Чабан, керівники та спеціалісти структурних підрозділів Перемишлянської райдержадміністрації взяли участь в Урочистій академії у Львіському національному академічному театрі опери та балету ім. С.Крушельницької з нагоди відзначення 16-ї річниці Конституції України.

 

27 червня у Народному домі м.Перемишляни відбулися урочистості та святковий концерт з нагодиДетальніше... 16-ї річниці Конституції України. Під час урочистостей учні Перемишлянської школи  І – ІІІ ст. № 2  ім. Омеляна Ковча  поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзареві.  Традиційно під час урочистої частини до слова був запрошений голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, який привітав усіх присутніх зі святом. Зокрема, керівник району зазначив у цей урочистий день: будемо щиро вірити у реальне втілення конституційних прав і свобод, зміцнення добробуту наших родин та правовий розвиток нашої держави і докладати зусиль до реалізації цього. Висловив упевненість, що громадянська злагода – найважливіше досягнення нашого суспільства – стане Детальніше...запорукою позитивних змін у державі і якнайшвидшого розвитку її економіки.
Після урочистої частини відбувся концерт, підготовлений мистецькими колективами закладів культури району. У залі були присутні заступники голови райдержадміністрації І.Рій, Н.Гавінська, В.Денейчук, керівники та начальники відділів та структурних підрозділів РДА, громадськість міста  та учнівська молодь.
На відзначення 16-ї річниці Конституції України у центральній районній бібліотеці для дорослих начальником архівного відділу райдержадміністрації оформлено виставку копій архівних матеріалів, які свідчать про підтримку у 1996 році конституційного процесу і схвалення нової Конституції України жителями Перемишлянського району.

 

27 червня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч з керівником управління праці та соціального захисту населення М.Сайком з питань безоплатного оформлення та видачі державних актів на право власності на земельні ділянки для людей з інвалідністю.