Детальніше...

8 грудня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, перший заступник голови РДА І.Рій та начальник районного управління АПР О.Лоїк відвідали ПП "Агрофірма "Дзвони" та спілкувалися із директором даного підприємства З.Максимишиним. В ході візиту керівник району оглянув приміщення колишнього телятника, переобладнане під овочесховище на 1 тис. т овочів. В приміщенні зроблено капітальний ремонт, встановлено холодильне обладнання. На сьогоднішній день у сховищі зберігається 825 т капусти, яка розрахована на довготривале зберігання. На даний час підприємство веде активний пошук ринку збуту. Керівник агрофірми З.Максимишин  повідомив голову РДА, що у 2012 році  підприємство розширюватиме перелік овочевої групи, яку буде вирощувати, зокрема за рахунок посіву столового буряка, моркви та пекінської капусти. Крім цього, керівник агрофірми розповів,  що 5 та 6 грудня брав участь у виставці присвяченій плодівництву і овочівництву, яка проходила у м.Київ. На виставці З.Максимишин провів зустріч із представниками відомих мереж супермаркетів та магазинів щодо вирішення питань збуту своєї продукції.

 

8 грудня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів робочу зустріч із начальником районного управління ветеринарної медицини В.Королем. Під час зустрічі обговорювалося питання виконання рішення надзвичайної протиепізоотичної комісії при Перемишлянській РДА від 28 листопада 2011 року про епізоотичну ситуацію щодо африканської чуми свиней, сказу тварин та проведення заходів для їх профілактики.

 

8 грудня серед працівників апарату Перемишлянської райдержадміністрації проводився збір внесків у фонд громадської організації „Товариство Червоного Хреста”.

 

Детальніше...8 грудня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації з гуманітарних питань Н.Гавінська провела засідання опікунської ради. На засіданні розглянуто одну заяву щодо встановлення опіки над недієздатною особою.

 

7 грудня відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування. В урочистостях взяли участь голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, перший заступник голови РДА І.Рій, заступник голови РДА В.Денейчук, депутат обласної ради В.Баран, заступники голови районної ради В.Винницький та Г.Горинецька, голова Перемишлянської районної ради першого демократичного скликання В.Дяків, представники депутатського корпусу районної ради, міських і сільських рад та представники місцевих рад району.

Детальніше...

 

14-20 листопада у м.Жидачів з нагоди відзначення 22-ї річниці прийняття Конвенції ООН про права дитини проходив ІІІ відкритий фестиваль дитячої творчості «Водограй». У даному фестивалі брали участь і юні таланти із Перемишлянщини, які гідно представили район і стали лауреатами та дипломантами фестивалю. Зокрема лауреатами ІІ премії є танцювальний колектив «Кралечка» (ЦДЮТ м.Перемишляни), а також вокалістка З.Дудинець (ЦДЮТ м.Перемишляни). Дипломами за участь у фестивалі відзначені У.Вовк (ЦДЮТ м.Перемишляни); Л.Кабала (Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. №2 ім.О.Ковча); О.Михайлишин (Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. №2 ім.О.Ковча); К.Ших (Перемишлянська ЗОШ І-ІІІст. №2 ім.О.Ковча) та М.Марків (Перемишлянський НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія».

 

7 грудня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання комісії щодо призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Розглянуто 46 заяв осіб з малозабезпечених сімей населених пунктів району; прийнято позитивні рішення щодо 45 заяв, розгляд 1 справи відтерміновано.

 

З метою запобігання незаконному вирубуванню хвойних насаджень у лісових масивах області у передноворічний період 2012 року та впорядкування централізованої реалізації новорічних ялинок,  голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк підписав Розпорядження №1273/0/5-11 від 6 грудня 2011 року «Про комплекс заходів щодо реалізації ялинок та охорони хвойних насаджень від вирубування у передноворічний період 2012 року».

Детальніше...

 

Детальніше...7 грудня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання комісії з розгляду заяв громадян, пов’язаних із наданням населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу. Члени комісії розглянули 117  заяв жителів району.

 

Детальніше...6 грудня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський провів зустріч із начальником управління юстиції у Перемишлянському районі Л.Шевців. Під час зустрічі начальник управління юстиції довела до відома голови РДА про створення реєстраційної служби, яка має розпочати свою діяльність з 1 січня 2012 року. Дана служба буде розташована у м.Перемишляни по вул. Галицькій, 15. До її обов’язків належатиме легалізація політичних партій та громадських організацій, а також відділ державної реєстрації актів цивільного стану та відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.