Детальніше...15 грудня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у засіданні постійної комісії Перемишлянської районної ради з питань бюджету, фінансів, економіки, планування та розвитку територій.

 

Детальніше...15 грудня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій спільно із заступником голови РДА з гуманітарних питань Н.Гавінською провели нараду із керівниками відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді доповідала заступник керівника апарату РДА О.Гембара, яка проаналізувала інформацію про подання проектів розпоряджень голови Перемишлянської райдержадміністрації до сектору зв’Детальніше...язків з ГО та ЗМІ з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації з метою розміщення їх на веб-сайті РДА згідно ст.15 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Крім цього, О.Гембара повідомила про передплату періодичних видань з охорони праці на 2012 рік та передплату «Офіційного вісника України» на наступний рік. Перед керівниками відділів та структурних підрозділів виступав також начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату РДА С.Зварич з питанням планування роботи райдержадміністрації і формування звітності, а також про реєстрацію баз персональних даних в державному реєстрі.

 

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк 12 грудня провів нараду з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації щодо стану виконання реформ Президента України на Львівщині. 

Детальніше...

 

Детальніше...14 грудня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації І.Рій провів робочу зустріч із начальником управління Державного казначейства у Перемишлянському районі І.Гоєм Під час зустрічі обговорювалось питання оплати субвенцій за виконані роботи із реконструкції скверу по вул. Галицькій у м.Перемишляни, де буде встановлено пам’ятник о.Омеляну Ковчу.

 

Детальніше...14 грудня перший заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації  І.Рій провів робочу зустріч із керівником відділу освіти райдержадміністрації Н.Борщ та інженером-енергоменеджером відділу Л.Сивуляк. Під час зустрічі обговорювалось питання щодо стану споживання енергоресурсів навчальними закладами району та  реальних потреб у них.

 

Детальніше...13 грудня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський та голова Перемишлянської районної ради П.Бучок здійснили візит у Костенівську ЗОШ І-ІІІст. Директор школи С.Гавінський у спілкуванні із керівниками району розповів про проблеми, які існують у школі, а також висловив ряд пропозицій щодо їх вирішення. О.Краєвський та П.Бучок оглянули стан навчальних класів, побутових приміщень, їдальні та котельні. Крім цього, мали можливість оглянути нововстановлені внутрішні санвузли. Директор школи повідомив, що відремонтовано приміщення та облаштовано санвузли за спонсорські кошти. Зі слів директора С.Гавінського, основною проблемою, яка існує у школі, є вікна, що потребують негайної заміни. Оглянувши приміщення навчального закладу, О.Краєвський та П.Бучок пообіцяли сприяння щодо оновлення школи у майбутньому.Детальніше...

Також голова РДА та голова районної ради завітали у сільський Народний дім. Цьогоріч тут встановлено піч для опалення приміщення. Очільник району О.Краєвський цікавився роботою цього культурного закладу та температурним режимом у залі під час проведення заходів. Директор сільського НД О.Бабич повідомила, що основною проблемою, яку потрібно вирішити, щоб сільський Народний дім нормального функціонував,  є заміна вікон.

 

12 грудня напередодні свята Св.Андрія у Корелицькому стаціонарному відділенні управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації відбулися «Андріївські вечорниці», організовані колективом художньої самодіяльності територіального центру для своїх підопічних.

На святі були присутні директор територіального центру М.Тарасюк, працівники Корелицького стаціонарного відділення, а також усі одинокі та перестарілі особи, які перебувають у даному закладі.

Детальніше...  Детальніше...  Детальніше...

 

Детальніше...12 грудня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська провела засідання комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї. Під час засідання розглядалася інформація про вчинення морального насильства матері над неповнолітньою дитиною. В роботі комісії взяли участь представники СуСД, РЦСССДМ, РВ ГУМВС у Л/о, районної лікарні, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, відділу освіти райдержадміністрації та педагогічного колективу школи, де навчається дитина.

 

Детальніше...12 грудня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський зустрівся із керівником ПП «Автошлях» М.Гацом. Під час робочої зустрічі очільник району цікавився ходом пасажирських перевезень у районі. Керівник ПП «Автошлях» повідомив, що проблем із перевезенням пасажирів у районі немає. Маршрутки здійснюють перевезення у всіх населених пунктах за графіком. Крім цього, голова райдержадміністрації та М.Гац обговорили стан забезпечення посипними матеріалами небезпечних ділянок дороги у районі.

 

 Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк 9 грудня бере участь у Міжнародній інвестиційній конференції «Investconference in Kyiv 2011», яка відбувається під головуванням Президента України Віктора Януковича і започатковує проведення щорічного міжнародного інвестиційного форуму.

Детальніше...