26 червня запрошуємо на святкування Дня Конституції України

Урочистості та святковий концерт відбудеться о 15.00 год у районному Народному домі

27 червня дітей та молодь Перемишлянщини запрошують до участі у велопробігу

Збір учасників відбудеться  о 10.00 год у парку біля пам’ятника Богдану Хмельницькому

7 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністраці О.Краєвський провів нараду за участі першого заступникаДетальніше... голови І.Роя, заступника голови В.Денейчука, керівника відділу освіти Н.Борщ стосовно готовності держустанов, зокрема закладів освіти, до опалювального сезону 2011-2012 років. За інформацією Н.Борщ, усі заклади освіти готові до роботи у осінньо-зимовий період, за вийнятком окремих питань, вирішення яких на завершальній стадії. На нараду запрошувалася директор Романівської школи М.Штайн, до якої були певні зауваження щодо готовності даного навчального закладу до опалювального сезону. На нараді директор школи доповіла про те, що до школи вже завезено тверде паливо і ситуаціє є виправленою.

 

Детальніше...7 вересня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, перший заступник голови І.Рій, керівник управління АПК О.Лоїк та директор ЗАТ «Перемишляни-Агро» Ю.Безкоровайний обговорювали діяльність акціонерного товариства на території району та перспективи розвитку тваринництва у районі. Зокрема, йшлося про створення тваринницьких ферм на території сільських рад, де акціонерне товариство орендує землю. Також  ЗАТ «Перемишляни-Агро» має намір на території району спорудити господарський двір для зберігання техніки. А відтак при зустрічі йшла мова про вибір місця для його розташування.

 

Детальніше...7 жовтня перший заступник голови Перемишлянської  райдержадміністрації І.Рій провів нараду із начальником управління АПР Перемишлянської РДА О.Лоїком. Під час наради обговорювалося виконання районном завдань щодо продажу зерна в аграрний фонд з метою виконання доведених завдань про поповнення регіональних ресурсів зерном. Район повинен продати 430 т. пшениці та 10 т. гречки.  Розпорядженням голови райдержадміністрації від 19.09.2011р. № 570 „Про формування регіональних ресурсів продовольчого зерна урожаю 2011року” до агроформувань окремі  доведено обсяги закупівель ОДПР урожаю 2011 року до державного інтервенційного фонду, які будуть зараховані в регіональні ресурси у Перемишлянському районі.

 

6 жовтня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації В.Денейчук, заступник начальника управління економіки Перемишлянської райдержадміністрації Р.Танасієнко, інженер-енергоменеджер відділу освіти Л.Сивуляк здійснили виїзд у Романівську СЗШ І-ІІІ ст. Метою візиту до навчального закладу був огляд котельні щодо готовності її до нового опалювального сезону. Заступник голови РДА особисто оглянув приміщення котельні, котли, спілкувався із працівником котельні школи. В результаті огляду В.Денейчук зробив ряд зауважень щодо підготовки котлів та приміщення котельні. Також в ході огляду заступник голови РДА наголосив, що 10 жовтня у навчальних закладах мають розпочати опалювальний сезон школи.  Побувавши у школі, В.Денейчук оглянув, також водонапірну башту, з якої надходить вода до шкільних приміщень.

 

 6 вересня заступник голови Перемишлянської райдержадміністрації Н.Гавінська взяла участь у виїзному засіданні Президії Правління Національного комітету Товариства Червоного Хреста, яке відбулось у приміщенні готелю «Гетьман» у м.Львів. В засіданні взяли участь Президент Товариства Червоного Христа України І.Усіченко та Генеральний секретар Національного комітету Червоного Хреста України А.Хабарова.

 

 

6 жовтня голоДетальніше...ва Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський за участі нчальника відділу організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації С.Зварича провів зустріч з керівником управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації М.Сайком. Під час зустрічі обговорювався стан забезпечення безперешкодного доступу інвалідів-візочників до державних установ та інших об’єктів. Крім цього керівник району цікавився питанням соціального забезпечення населення району, зокрема виплатами багатодітним матерям, які отримали почесне звання України «Мати-героїня». М.Сайко інформував голову райдержадміністрації про особисту участь у Колегії головного управління праці та соціального захисту населення Львівської ОДА, де розглядалися питання стану готовності установ соціального захисту області до роботи в осінньо-зимовий період; про цільове використання коштів на проведення соціальних виплат на дітей; про дотримання соціальних гарантій з оплати праці громадян.

 

Детальніше...5 жовтня у приміщені Народного Дому м.Перемишляни відбулося відзначення Дня педагогічного працівника. В урочистостях взяли участь голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський, голова Перемишлянської райради П.Бучок, перший заступник голови РДА І.Рій, заступник голови РДА з гуманітарних питань Н.Гавінська, керівник відділу освіти Н.Борщ, керівник відділу культури та туризму О.Гавінська педагоги району, вчителі музичних шкіл м.Перемишляни, м.Бібрки, викладачі і майстри виробничого навчання Перемишлянського професійного ліцею, учні шкіл та ліцею, а також громадськість міста. Голова райдержадміністрації О.Краєвський та голова Перемишлянської райради П.Бучок за сумлінну працю на освітянській ниві, вагомий внесок у виховання підростаючого покоління та з нагоди професійного свята вручили грамоти та грошові винагороди кращим педагогам району. Після урочистої частини відбувся святковий концерт, у якому взяли участь переможці та лауреати дитячих районниї і обласних мистецьких конкурсів – вихованці Центру дитячо-юнацької творчості м.Перемишляни.

 
 
 Дитячі будинки сімейного типу у Львівській області мають розвиватися. Про це сьогодні, 5 жовтня, під час наради в рамках робочого візиту Уповноваженого Президента України з прав дитини Юрія Павленка, зазначив  голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк.

Детальніше...

 

5 жовтня голова Перемишлянської райдержадміністрації О.Краєвський взяв участь у нараді з питань захисту прав дітей, яку провів Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко за участі голови Львівської облдержадміністрації М.Цимбалюка.

 
На Львівщині буде проведено експеримент з реформування підрозділів кримінальної міліції, які пікуються дітьми Міністерства внутрішніх справ України. Про це після проведення наради у Львівській облдержадміністрації повідомив Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко.

Детальніше...